پیش بینی بت 940
ادامه یاوه گویی های کی روش: پرسپولیسی ها را به تیم ملی دعوت نمی کنم!

ادامه یاوه گویی های کی روش: پرسپولیسی ها را به تیم ملی دعوت نمی کنم!

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: فقط می توانم بگویم جلسه بسیار خوب بود و مسائل مختلف را مطالعه کردیم. کارلوس کی روش بعد از حضور در فدراسیون فوتبال در مصاحبه ب... 1 out of 5 based on 44 ratings.

ادامه یاوه گویی های کی روش: پرسپولیسی ها را به تیم ملی دعوت نمی کنم!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 38 اظهار نظر بازدید [ 12463 ] شنبه, 16 بهمن 1395
:: خبر
ادامه یاوه گویی های کی روش: پرسپولیسی ها را به تیم ملی دعوت نمی کنم!

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: فقط می توانم بگویم جلسه بسیار خوب بود و مسائل مختلف را مطالعه کردیم. کارلوس کی روش بعد از حضور در فدراسیون فوتبال در مصاحبه ب...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: فقط می توانم بگویم جلسه بسیار خوب بود و مسائل مختلف را مطالعه کردیم.

 کارلوس کی روش بعد از حضور در فدراسیون فوتبال در مصاحبه با خبرنگاران، گفت: از شما به خاطر حضور در این جلسه تشکر می کنم. در جایگاهی نیستم که در مورد جزئیات جلسه با شما صحبت کنم. فقط می توانم بگویم جلسه بسیار خوب بود. مسائل مختلف را مطالعه کردیم. موقعیت خودمان را از زمان اردوی امارات تا به الان آنالیز کردیم.

وی افزود: از اردوی امارات تا به الان تغییر خاصی نداشتیم. برنامه آماده سازی ما همان طور که گفتم بسیار محدود و براساس تقویم فیفا خواهد بود. طبق قوانین فیفا و تبعیت از برنامه های آن، کارمان را پیش می بریم و فرصت مان بسیار محدود است.لیگ نباید تعطیل شود و این مسئله باید برای باشگاه ها هم اجرا شود که در زمان لیگ قهرمانان، لیگ دنبال شود. باید از قوانین فیفا تبعیت کنیم و برنامه هایمان را بر اساس آن پیش ببریم.

کی روش ادامه داد: برنامه آماده سازی تیم ملی در راه جام جهانی محدود و براساس قوانینی که فیفا تصویب کرده انجام خواهد شد. البته باید بگویم که این قوانین فقط برای تیم ملی نباید باشد. باشگاه ها هم باید با همین شیوه کار کنند؛ این روند باید برای باشگاه ها در لیگ قهرمانان آسیا هم ادامه دار باشد.

وی تصریح کرد: خواهیم دید که با تبعیت از قوانین فیفا عده ای از افراد را خوشحال می کنیم! با توجه به عواقبی که گفته شده، افرادی که این شرایط را برای تیم ملی اجرا می کنند مسئول هستند. البته این برنامه چیزی که من به آن اعتقاد داشتم نبود. برنامه من چیز دیگری بود. مطمئن هستم که این تصمیم که برای پیروی از قوانین فیفا گرفته شده قطعا عواقبی جدی برای تیم ملی و یکسری از بازیکنان دارد چون برخی از آنها نمی توانند به تیم ملی ملحق شوند.

خبرنگاری از کی روش درباره خبر سفرش به خارج از کشور برای سپری کردن تعطیلات سوال پرسید و گفت: می بینید که اینجا هستم و در تعطیلات به سر نمی برم. اگر هم زمانی به خارج از ایران می روم به دلیل این است که بازیکنان ایرانی خارج از ایران را که تعدادشان هم زیاد است، ببینم.همچنین برنامه ها و اردوهای تیم ملی را پیگیری می کنم. حرف هایم را خلاصه می کنم که برنامه های تیم ملی تغییر نمی کند و ما براساس قوانین فیفا کار خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه این تصمیمات شاید برای ادامه کار تیم ملی خطرناک شود، افزود: شما نظر من را می دانید و می دانید که در این 6 سال چگونه کار کردم و عملکرد من مشخص است. ما نهایت تلاش مان را برای موفقیت تیم ملی انجام می دهیم. اما مطمئنم برنامه ای که داریم بهترین برنامه برای آماده سازی تیم ملی و بهترین نتیجه گیری نخواهد بود.

کی روش ادامه داد: در ایران کارشناسانی وجود دارند که به گفته آن ها برنامه های ما خوب نیست؛ به نوعی که در کشورهای خودشان یک برنامه دیگر را اجرا می کنند و در ایران حرف های دیگری می زنند تا همه خوشحال شوند. من به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال توصیه می کنم که برنامه های باشگاه ها و لیگ قهرمانان آسیا را پیش بینی کنند. نباید به خاطر 4 باشگاه لیگ را تعطیل کنند تا 12 تیم دیگر فعالیت نداشته باشند.

وی در مورد این که آیا صحبت او در مورد وضع قوانین جدید مبنی بر این است که بازیکنان پرسپولیس به تیم ملی دعوت نخواهند شد، اظهار داشت: اگر ما بخواهیم برنامه مان را به صورت مختصر دنبال کنیم برخی از بازیکنان بازی ملی نخواهند داشت. ما باید در طول برنامه هایمان شرایطی را به وجود بیاوریم که بتوانیم بازیکنان جوان را به تیم اضافه کنیم.

سرمربی تیم ملی یادآور شد: چیزی که در مورد پرسپولیس پرسیدید سوالی متفاوت است؛ پرسپولیس باشگاه بزرگی است و احترام زیادی برای این تیم قائلم. رنگ لباس پرسپولیس به رنگ منچستریونایتد است و من این تیم را دوست دارم! بازیکنان پرسپولیس را به این دلیل نمی توانیم دعوت کنیم چرا که آن ها 3 کیلو بالاتر از حد استاندارد دارند. ما می خواهم با قطر بازی کنیم و نمی توانیم در شرایطی بازیکنان را به میدان بفرستیم که 3 کیلو بیشتر از حد استاندارد دارند.

کی روش ادامه داد: در واقع تماشاگران و هواداران علیه کسی خواهند شد که گفته بازیکنان شرایط بازی ندارند. من هیچ وقت به بازیکنان توهین نکردم و برایشان احترام خاصی قائلم. این بازیکنان بهترین عملکرد را داشتند و حضورشان در تیم ملی مثمرثمر بود ولی مربیان آن ها نظر دیگری دارد.

وی در مورد تغییر کادر فنی تیم ملی گفت: برای کادر فنی جدید برنامه هایی دارم که این برنامه برای آن ها عواقب خواهد داشت چون زمان کافی برای آموزش کادر نخواهیم داشت.

کی روش گفت: در ماه نوامبر با سوریه مسابقه داشتیم و بیشترین امتیاز را کسب کردیم. بیشتر از 4 سال است که بهترین تیم آسیا در رده بندی فیفا هستیم و تقریبا یک و نیم سال است که یک بازی هم نباختیم و مردم کشور خوشحال و متحد از این نتایج بودند و این برنامه ای بود که دنبال می کردند در ادامه برنامه ای که برای تیم ملی در ماه دسامبر طراحی شد که افرادی باعث شدند این برنامه ها بهم بریزد و ما هم براساس قوانین فیفا عمل خواهیم کرد و این بسیار ساده است و حالا صلح و آشتی به فوتبال بازگشته است.

وی گفت: چیزی که نباید از من سوال کنید و باید از فرد دیگری بپرسید این است که چه کسی این جدایی را به وجود آورد. من و تاج با هم کار می کنیم و حداکثر تلاش مان را می کنیم تا راه حل این مشکلات را پیدا کنیم. ما با هم به شکل متحد کار می کنیم و این تنها راه حل موجود است.

کی روش در مورد شایعه رفتنش از تیم ملی و اختلافاتی که با برانکو ایوانکوویچ دارد، اظهار داشت: به شوخی می گویم؛ شما نمی توانید به همه اخبار رسانه ها تکیه کنید. اگر می خواستید به این اخبار توجه کنید، من الان باید در تعطیلات می بودم. فقط با افرادی که رودررو صحبت نمی کنند رابطه خوبی ندارم و با سایر مربیان خوب هستم. با اسکولاری، دونگا، فرگوسن و... رابطه خوبی دارم اما با مربیانی که در نشست خبری دست به سرزنش می زنند کاری ندارم. با این افراد که طوفان سرزنش به راه می اندازند تعامل نخواهم داشت.

وی افزود: در خصوص عواقبی که برای برنامه تیم ملی رقم می خورد هشدار می دهم؛ براساس برنامه فیفا کارمان را پیش می بریم که این مسئله برای تیم ملی سودمند نیست. البته بدون شک تمام تلاشم را برای آماده سازی تیم ملی می کنم. تیم های قطر و چین برنامه ریزی خوبی برای فوتبالشان دارد و با وجود اینکه برنامه ما به هم خورده موفق نخواهیم بود.

کی روش در مورد اینکه چرا درخواست دیدار رو در رو با برانکو را نمی کند، گفت: در مورد فرگوسن یا مورینیو صحبت می کنید؟ اگر در مورد این نفرات صحبت می کنید حاضرم رو در رو صحبت کنم اما با افرادی که اول با رسانه ها صحبت می کنند و بعد می خواهند با من صحبت داشته باشند آماده گفت وگو نیستم. این مربیان در سطح من نیستند و من با مربیانی حرف می زنم که در سطح خودم باشند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • بهزاد بارانبهزاد باران :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:20 بعد از ظهر

  با سلام من اصلا فرقي نداره دعوت كنه يا نكنه ولي فقط يك سوال دارم چرا برانكو گفته مردم ايران خواستن من سرمربي تيم ملي باشم چرا تو اين شرايط اين حرف رو زده من مطمئن هستم هوادارا ارتش سرخ نميخوان و مطمئنن هوادارا ابي ها هم سمته كي روش هستن پس اين مردم ايران كجان كه خواستن برانكو سرمربي تيم ملي بشه

 • Amir FarAmir Far :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:22 بعد از ظهر

  مشخصا دنبال اینه که اخراجش کنن تا اون غرامت 1 میلیون دلاری رو نده...مطمئن باشین با تیم دیگه ای تموم کرده...
  ولی این رفتارش به دور از جوانمردیه و یه جایی تو زندگیش به خاطر اینکارا چوبشو میخوره...اه این ملت خیلی گیراست...

 • محسن کاظمیمحسن کاظمی :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:22 بعد از ظهر

  من والا بلا نمیدونم چه لزومی داره که قبل بازی بخوای به پرسپولیس ضربه بزنی؟
  تو از کجا اومدی که فکر میکنی انقدر بچه زرنگی؟
  موزامبیک بچه زرنگ داشت و ما خبر نداشتیم؟
  یکی تو اون فدراسیون مزخرف نیست جلوش بگیره یا مشغول ماست مالیه کثافتکاری تراکتور تبریزه؟

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:24 بعد از ظهر

  این یک اعلان جنگه. ولی فردا شعار نخواهیم داد و تا روز بازی با چین صبر می کنیم. این بی شرف را باید بفرستیم موزامبیک

 • emad shirangiemad shirangi :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:26 بعد از ظهر

  کیروش ... زیادی خورده اگه بخواد بازیکنهای پرسپولیس را دعوت نکنه حتی اگه کمتر از کسایی که تا حالا توی تیم ملی بودن دعوت کنه استادیوم آزادی را واسه کیروش و فدراسیون جهنم میکنیم تیمی که شایسته ترین بازیکنها را از تیم اول ایران نداشته باشه اون تیم تیم ملی ما پرسپولیسیها نیست

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:27 بعد از ظهر

  دیگه شورشو در آورده موزامبیکی هروقت پرسپولیس یه بازی مهم داره پیداش میشه تمرکز همه رو بهم میزنه اون تاج چه غلطی میکنه چرا این دیوونه رو بیرون نمی ندازه

 • mohammad Poldokhtarmohammad Poldokhtar :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:29 بعد از ظهر

  خدایا اینو شفا نده بزار بهش بخندیم.حرفاش در حد یه بچه ده ساله هم نیست

 • محمد زلاتانمحمد زلاتان :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:31 بعد از ظهر

  بابا تقصیر ما هواداراست بخدا. اگه یه بازی فقط ازادی رو واسه کیروش جهنم کنیم حساب کار میاد دستش.

 • sun boysun boy :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:32 بعد از ظهر

  فردا از خجالتت در میاییم

 • هادی واعظهادی واعظ :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:38 بعد از ظهر

  بهتر در عوض بازیکنا بیشتر باهم هماهنگ میشوند تو تعطیلیا در ضمن فردا از خجالتت در می ییایم.

 • محمد هادیمحمد هادی :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:43 بعد از ظهر

  تقصیر خودمونه چند تا بازی از حرکات زشت کیروش گذشت؟چیکار کردیم؟استقلال نصف ما هوا دار نداره هر اتفاقی میوفته تجمع میکنن ما ساکت موندیم

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:52 بعد از ظهر

  خاک تو سر کفاشیان که این لات پرتغالی رو به عنوان سرمربی انتخاب کرد و کلی پول بی زبونو به جیب این آشغال ریخت!!!تنها راه حل تحت فشار قرار دادن تیم ملی توسط ارتش سرخه .کی روش حیا کن تیم ملی رو رها کن فردا در استادیوم

 • farshid perspolis007farshid perspolis007 :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:52 بعد از ظهر

  به امید حذف تیم کی روش از مرحله مقدماتی

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:52 بعد از ظهر

  عمدا می خواد روحیه بازیکنانی جارو خراب کنه .پ تاج کجاست که جلوی این دیوانه رو بگیره .
  آخه احمق تو بدون پرسپولیسی ها هیچی نیستی .

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 06:57 بعد از ظهر

  آقا قصاص قبل از جنایت نکنید. این فعلاً یه جنگ روانیه که کیروش راه انداخته. بگذارید اگر دعوت نکرد بازی با چین باهاش جوری تسویه حساب می کنیم که بازی اخرش باشه. توی بازیهای پرسپولیس شعار بدیم تیم خودمون به حاشیه میره. به صحبتهای این مردک روانی فعلاً نباید توجه کرد.

 • آراد پرسپولیسآراد پرسپولیس :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 07:01 بعد از ظهر

  ای وای اگه دعوت نکنی دنیا زیر و رو میشه،،،،،تیم ملی بدون بازیکنان پرسپولیس تو مرحله گروهی صعود نمی کنه اینو مطمئن باش مگه یادت رفته نتایجت تا الان چند بازی 1هیچ بردی من تیم ملی مو با هیچی عوض نمیکنم ولی شما دیگه شورش و درآوردی آقای محترم شما که همکاره فوتبال ایران شدی خدا میدونه چقد خوردی که اینجوری داری اعلام وجود میکنی راستی مرحله بعدی اگه صعود کنی عیارتون مقابل ژاپن مشخص خواهد شد راستی ششتقلالیا شما چتونه با هر باد میرقصید حواستون به السد باشه نکنه 3هیچ تون کنه اگه کی روش رو خیلی دوس دارید جووناتون و بش بدید شما رو خیلی دوست داره....

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 07:04 بعد از ظهر

  توی خبرهای قبلی عرض کرده بودم که ارتش جان چیزی از مصاحبه این مرتیکه توی سایت نذارید . حالا گذاشتی اشکال نداره فقط نمیخواستم این جوونا از عصباتیت از بیشعوری ایشون یه کلام زشتی بکار بگیرند که الحق و النصاف نصف حقشه . البته ایشون مقصر نیست فدراسیون بعرضه ما کاری کرده که این آقا دم در آورده . این باید چجوری بگه میخوام برم ولی خودتون اخراجم کنید؟ معلوم شد یه ضعف بزرگ فدراسیون دستشه . چیه . نمیدونم

 • monireh hoseynimonireh hoseyni :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 07:05 بعد از ظهر

  اولان اصن مهم نیس...وقتی 8تااز مهره های اصلیت نباشین..ببین بازم میتونی چرت بگی....
  دومان تو خیلی بیجا میکنی خودتو در سطح پرفسورررررر میبینی....پروو

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 07:06 بعد از ظهر

  این تیم ملی تیم ما نیست وازش حمایت نمیکنیم هر پرسپولیسی از این موزامبیکی حمایت کنه پرسپولیسی نیست وخائنه الان اعلان جنگ کرده مرتیکه بیشعور قبل بازی مهم ما اینجوری خواسته بازیکنارو بهم بریزه موزامبیکی احمق چطور با3کیلو اضافه وزن بااختلاف صدر جدولیم چطور با3کیلو اضافه 90دقیقه میکوبیم وحمله میکنیم

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 07:06 بعد از ظهر

  آقای امین فر حق با شماست .
  این مردک الدنگ فقط برای اینکه به فدراسیون فشار بیاره تا راحت جدا بشه این کارا را میکنه .

 • reza پرسپولیــسیـــــــــــــreza پرسپولیــسیـــــــــــــ :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 07:15 بعد از ظهر

  کیروش حال همه ی پرسپولیسی ها ازت بهم میخوره قبل بازی حساسمون اینکارو کردی تا برانکو رو زمین بزنی اما کور خوندی شانس بیار فقط چون بد خودتو خراب کردی

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 07:18 بعد از ظهر

  ما اصلا نمیزاریم برانکو از پرسپولیس جدا بشه مسخره که نیست من یکی تیم پرسپولیس برام مهم تره از تیم ملیه پرسپولیس عشقه عشق این کیروش خیلی رو داره خدا شاهده قسم اگه بخواد بازیکنان رو الکی اردو ببره خدایی نکرده مسدوم بشن کاری سرش میاریم ک گریش در بیاد مرتیکه بعد اون همه دری وری هایی ک گفته به برانکو و پرسپولیس اصلا نمیبخشیمش

 • red championred champion :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 07:21 بعد از ظهر

  فقط خفه شو . پرسپولیسی دغوت نکنی ، تیم ملی بدرد لای جرز دیوار میخوره . تو پرسپولیسی دعوت نکن ببین کی میاد استادیوم برای تیم ملی

 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 07:47 بعد از ظهر

  اونایی که میگفتن کیروش میخاد با پرسپولیس همکاری بکنه الان چی میگن...چرا دقیقا قبل از بازی با راکتور سازی این حرفهارو زده..چرا روحیه بازیکنهارو خراب کرده...روحیه بازیکنهارو خراب کرده..کیروی خیلی عوضیه..اقای تاج در این فوتبال رو گل بگیر..باید بریم توی اینستاگرام و فیسبووکش اعتراض کنیم.باورم نمیشه یه نفر انقدر کینه ایی باشه که قبل از حساسترین بازی فصل ایتجوری بگخ تا روجیه بازیکنهارو خراب کنه..تورو امام حسین تایید کن

 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 07:48 بعد از ظهر

  اونهایی که میگفتن کیروش قصد همکاری با پرسپولیس داره الان چی میگن..کجای دنیا یه مربی تیم ملی اینجوری میکنه...عادل کیروشی پور خدا ازت نگذره..اقای طاهری ببینم میتونی از حق بازیکنهای تیمت دفاع بکنی یا نه...باید بریم توی اینستاگرام و فیسبووک کیروش..ارتش تورو امام حسین تایید کن

 • بهنام شهرینیبهنام شهرینی :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 08:24 بعد از ظهر

  من فقط میخام بازی فردا رو نبریم
  وای به حال کی روش
  دیگه باید مثه سگ پرتش کنیم بیرون
  فقط همین

 • Saman SadehjiSaman Sadehji :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 08:54 بعد از ظهر

  ایول اقا بهنام حرفه حق زدی بخدا حیف سگ سگ با معرفته عینه شغال میمونه این مرتیکه

 • علی خیرآبادیعلی خیرآبادی :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 08:55 بعد از ظهر

  با سلام
  دوستان تو رو خدا
  گول این مردک رو نخورین!
  دشمنان منتظر کوچکترین فرصتی هستن
  تا واسه پرسپولیس دردسر درست بشه.
  توی بازیهای پرسپولیس هیچ توهین و شعاری
  نباید نسبت به این مردک رخ بده
  چرا که بهانه محرومیت هواداران دست دشمنان میده.
  کیروش باید توی بازیهای ملی هو بشه!

 • sarah esmailisarah esmaili :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 10:10 بعد از ظهر

  معلوم نیست این کیروش چش میشه که اینطوری حرف میزنه آخه بابا فرگوسن و مورینیو تو رو چیزی حساب میکنن که بگی با اونا رو در رو میشم یه زمانی دستیارش بودی فکر میکنی الان در حدشی فدراسیون معلوم نیست چه گافی دستش داده که جرأت ندارن چیزی بهش بگن کم استرس داریم از یه طرف باید نگران فیفا باشیم که یه وقت ما جز محرومان نباشیم از یه طرف نگران بازیها حالا هم این
  با همه این حرفاش به نظر من نباید تو بازیهامون بهش شعار بدیم اینجوری برای تیممون بد میشه چون مطمئنن فدراسیون هم طرف کیروش و میگیره تیممون و جریمه میکنن هم کیروش باز بیانیه صادر میکنه که برانکو هوادارو جلوی من قرار داده به نفع نیست
  بهتره که تا بازی تیم ملی صبر کنیم که چی میشه

 • reza perspolisireza perspolisi :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 11:09 بعد از ظهر

  این ی جنگ روانیه کیروش میخواد طوری از فوتبال ایران بره داره توسط ارتش سرخ این کارو میکنه و درست دربازی که از کنفدراسیون میان تا از فحش ها و خشم هوادار ها استفاده کنن و امسال میبینین تیم کیروش میبازه و همه تغصیر ها میوفته گردن برانکو من فقط موندم چرا کله مرغی وقتی حرف میزد صدای عر عر کیروش بلند نمیشد چرا ولی وقتی برانکو و پرسپولیس بی دفاع رو میبینه مثل اینک یونجه زیادی دیده میزنه زیر آواز پرسپولیس تو اون فدراسیون ....... حمایت کننده نداره ولی طرفدارایی داره که اگ نخواین برن ورزشگاه بیست هزار نفر هم نمیره ورزشگاه هوادارهایی داره که میتونن جهنمی واسه فدراسیون تو ورزشگاه آزادی درست کنن که کیروش حتی تو رعال تو نیوکمپ هم اون فشار رو تحمل نکرده باشه ولی تو بازی فردا نه بزارین حق میزبانی رو از کنفدراسیون بگیریم و بعد.....

 • zeynal karimizeynal karimi :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 03:00 قبل از ظهر

  ﺧﻔﻪ

 • zeynal karimizeynal karimi :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 03:01 قبل از ظهر

  ﺧﺠﺎﻟﺘﻢ ﺣﺪﻱ ﺩاﺭﻩ

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب