پیش بینی بت 940
غیاثی: فدراسیون می تواند از کی روش به کمیته اخلاق فیفا شکایت کند

غیاثی: فدراسیون می تواند از کی روش به کمیته اخلاق فیفا شکایت کند

کارشناس داوری کشورمان گفت: رییس فدراسیون تمام تلاشهایش کرد تا  جنگ اعصاب بدموقع کی روش را فیصله دهد. رضا غیاثی درباره اتفاقات رخ داده در فوتبال کشورمان و... 5 out of 5 based on 22 ratings.

غیاثی: فدراسیون می تواند از کی روش به کمیته اخلاق فیفا شکایت کند

نويسنده : فرزان ایزدشناس 11 اظهار نظر بازدید [ 10806 ] یکشنبه, 17 بهمن 1395
:: خبر
غیاثی: فدراسیون می تواند از کی روش به کمیته اخلاق فیفا شکایت کند

کارشناس داوری کشورمان گفت: رییس فدراسیون تمام تلاشهایش کرد تا  جنگ اعصاب بدموقع کی روش را فیصله دهد. رضا غیاثی درباره اتفاقات رخ داده در فوتبال کشورمان و...

ارتش سرخ دات كام :

کارشناس داوری کشورمان گفت: رییس فدراسیون تمام تلاشهایش کرد تا  جنگ اعصاب بدموقع کی روش را فیصله دهد.

رضا غیاثی درباره اتفاقات رخ داده در فوتبال کشورمان و صحبت های اخیر کارلوس کی روش اظهار داشت: بیست و یکم دیماه ٩٥ در مطلبی از سر دلسوزی برای تیم ملی فوتبال نوشتم اقای کی روش کمی صبور باشید. طرف تان کفاشیان بی طرفدار نیست؛ طرف تان اینبار مربی تیم پر طرفدار تهرانیست

از او خواهش کردم کمی هم بفکر سلامت رئیس فدراسیون فوتبال باشید اقای تاج از وقتی رئیس فدراسیون شده چه کاری را برای تیم ملی و شما باید می کرده که نکرده.

متاسفانه اقای کیروش در این ٢٥روزه که ازخواهش من میگذرد نه تنها صبوری نکرد بلکه فکر سلامتی خودش و رئیس فدراسیون را هم نکرد و با تدبیری غلط و سخنانی تندتر از گذشته خود مقابل جمعیت ملیونی قرارداد که در مسابقات تیم ملی همواره یار و مددکار کی روش و تیم ملی فوتبال ایران بوده اند. خدا نکند که این جماعت طرفدار پرسپولیسی فردا به کیروش و تیم ملی پشت کنند و شعار هایی را سر دهند که نفع فوتبال ما در آن نیست اما به مصداق کلوخ انداز را پاداش سنگ است. مسبب هر کلام زشتی که در پاسخ به کی روش در ورزشگاه بیان شود خود کی روش بوده است و دیگر نمی تواند شعار دهد تاج و فدراسیون از من دفاع نمیکنند و لذا باید گفت خود کرده را تدبیر نیست.

آیا او و مشاوران همه چیزدان او نمی دانند که فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال کرواسی بعلت این شلوغ بازیها وجملاتی که او بر علیه آنها برزبان رانده است می توانند از دستش به کمیته اخلاق فیفا شکایت کنند.

برای آنکه علاقمندان به فوتبال ملی متوجه شوند چقدر من خیر خواه او بودم و چه آگاهانه این روز را پیش بینی میکردم که نه بنفع او بود ونه بنفع تیم ملی فوتبال ایران یکبار دیگر نوشته ٢١دیماه خود را به همراه ایین مقدمه منتشر می کنم.

 آقای کیروش لطفاً صبور باسید:

پس ازمصاحبه جدید سر مربی تیم ملی فوتبال که گفته بود: گروهی دنبال تخریب تیم ملی هستند؛ فدراسیون واکنشی درمقابل توهین به من ندارد

واقعاً دلم بحال  مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال سوخت ویاد این ضرب المثل قدیمی افتادم؛ که « خربده جوال بده با کاه، تازه طرف دوقورت ونیمش هم باقیست.»

بله من هم مثل قریب به اتفاق کارشناسان فوتبال قبول دارم که صعود به جام جهانی فوتبال٢٠١٨اهمیت بسزایی دارد و همه دست اندر کاران فوتبال باید درحد خود به این امرمهم کمک کنند، از جمله افرادی که دراین راه باید قدم های موثری بردارد مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال است که تاکنون و پس از رسیدن به ریاست فدراسیون ازهیچ کوششی درجهت آسایش خیال سرمربی تیم ملی فوتبال دریغ نداشته. او علیرغم ناراحتی قلبی که دارد روز و شب اش رابرای پیروزی تیم ملی و خوشحالی مردم شریف و فوتبال دوست ایران اسلامی گذاشته است، چقدر تلاش کرد و حرف شنید تا بازی تیم ملی در روز تاسوعا با تیم ملی کره جنوبی در نهایت ارامش و حزن و سوگ حسینی برگزار شود. ما درآن روز هم برنده بازی بودیم و هم برنده اعتقاد و اخلاق مذهبی مان اما فیفا علیرغم اساسنامه اش که تاکید دارد اعضا در رعایت آداب و سنن ملی و فرهنگی شان آزادند فدراسیون فوتبال ایران یا درحقیقت تاج را ٤٥ هزاز دلار جریمه کرد و خستگی را به تن او گذاشت بعد هم که جریانات بازی سوریه در مالزی پیش امد و هاکذا...

در این مدت خیلی ها به تاج قول دادند که میلیاردها تومان به فدراسیون و تیم ملی کمک می کنند تا او با خیال آسوده کارهای تیم ملی را راست و ریس کند اما هنوز این قول ها عملی نشده. تاج مقدار زیادی هم به اعتبار قول شخصیت مهمی مثل مهندس جهانگیری معاون اول محترم وورزش دوست رئیس جمهور محترم زیر بار قرض و قوله رفته است تا تیم ملی و سرمربی اش بر خلاف ایام ریاست کفاشیان در کمال راحتی و ارامش روحی روانی روز گار بگذراند اما مثل اینکه سر تیم ملی را با حرف و حدیث برداشته اند و نباید که آب خوش از گلوی مسئول فوتبال کشور پائین برود، یهویی و در یک دور همی با تصمیم درست و یا نادرست سرمربی تیم ملی وحرفهای سنجیده یا نسنجیده سر مربی تیم قهرمان نیم فصل جو فوتبال مسموم شد و مثل زهر هلاهل افتاد بجان رئیس فدراسیون فوتبال.

دراین شرایط ناسالم او تمام تلاشهایش کرد تا این جنگ اعصاب بدموقع را فیصله دهد حتی به دبی رفت تا از بار عصبانیت کارکوس کی روش بکاهد. در بازگشت از سفر هم خیلی زود جلسه هیت رئیسه فدراسیون را برگزار کرد تا حمایت همکارانش و اعضای عالیرتبه فدراسیون را اخذ کند. امامثل اینکه تمام تلاشهایش بی فایده است و دستش نمک ندارد چرا که یک روز از جلسه هیت رئیسه نگذشته باز سرمربی متوقع تیم ملی مصاحبه میکنه و میگه فدراسیون در مقابل اهانت دیگران به من هیچ واکنشی ندارد.

من بعنوان فردی بیطرف که آرزوی موفقیت تیم ملی کشورش را در سر دارد خدمت استاد کی روش این مربی بزرگ فوتبال عرض میکنم لطفاً کمی هم صبور باشید و بفکر مشکلات اقای تاج هم باشید، ایشان و همکارانش باید چه واکنشی در مقابل هجمه بشما انجام میدادند که نداده اند؟ مگر میشود او همه دشمنان و مخالفان شما را از دم تیغ کمیته انضباطی واخلاق بگذراند، اگر مشاورانتان فکر میکنند امروز هم مثل دیروز است و شما مثل زمانیکه باکفاشیان و سازمان لیگ و دیگران بحث و جدل داشتید پیروز از میدان کل کل با برانکو  بیرون خواهید امد سخت در اشتباهید، کفاشیان بدون طرفدار با ان همه دشمن کجا!! برانکو پرسپولیسی با ان همه طرفدار کجا!!

جناب اقای کی روش لطفاً فقط به بردخودتان و تیم تان دراین کارزاری که با درایت مهدی تاج در حال حل شدن است نباشید و کمی هم بفکر مشکلات فدراسیون فوتبال و رئیسش باشید.

میان ماه من تا ما گردون تفاوت از زمین تا آسمان است

فوتبال ایران و تیم ملی اش برای رفتن به جام جهانی به شما نیاز دارد، شما هم برای رسیدن به این سر منزل مقصود به حمایتهای همه جانبه تاج و فدراسیونش نیاز دارید، پس در یک تعامل برد - برد قدر تلاشهای او را بدانید و خود و فدراسیون را در مقابل  تماشاگران بامنطق یا بی منطق و احساسی و سینه چاک باشگاهها قرار ندهید.

آرزومند حضور تبم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران درجام جهانی٢٠١٨روسیه

سید رضا غیاثی

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 01:52 قبل از ظهر

  باید سلام ما هم بهش میرسوندی و میگفتی عجب پیراهنی بهرت بریدند ، که خیاط موزامبیک بایدش دوخت

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 02:46 قبل از ظهر

  من اگه کیروش رو ببینم ازدم تیغ میگذرونمش!دلال موزامبیکی عقده ای

 • red championred champion :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 06:55 قبل از ظهر

  احتیاجی به مماشات و نصیحت کردن این نانجیب نیست . این خر رمیده افسار گسیخته خودخواه از خود راصی را همین امروز اخراج کنید وگرنه کاریش می کنیم با بی آبرویی از ایران برود . دانش مربیان خودمان به مراتب از این دلقک بیشتر است . این اگر دانش داشت ، تیم کهکشانی رئال را به قهقرا نمی برد

 • سرخ ایلامیسرخ ایلامی :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 08:39 قبل از ظهر

  فدراسیون

 • آراد پرسپولیسآراد پرسپولیس :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 08:41 قبل از ظهر

  ،،،،درود بر پرسپولیس کبیرررررررررررررررر،،،،،،،،،،
  بله باید شکایت بشه که عبرت بشه گزاف گویی نکنه ،بفهمه با کی طرفه کی روش 40000000هوادار وپرهوادار ترین تیم آسیا در افتادی تا از این منفور تر نشدی هیسسسسسسس،،،،،،،،،،
  اگه واقعا مربی باشی الان بدون شک سرمربی کشورت خودت بودی
  پس امروز بشین و نظاره گر تیم بی نظیر آسیا و هواداران پرشور سرخ دل باش،،،،،اون از ولاسکو که قرارداد داشت رفت اون از بایمرمن که بسکتبال ایران را نمیدونم چیکار کرد حالا نوبت شماست از پرفسور یاد بگیر ثبات داشته باش،،،،،،،،،،به کوری چشم حسود 3هیچ میبریم که جا هیچ حرف و حدیثی نباشه .

 • آراد پرسپولیسآراد پرسپولیس :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 09:08 قبل از ظهر

  سلطان علللللللی کریمییییییییییییی بی مانندی بی مانند

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 10:07 قبل از ظهر

  آخه رفتن به جام جهانی چه فایده ایی داره وقتی هرروز بخواد به ایران وایرانی توهین کنه ما این جام جهانی رو نمیخوایم

 • فاطمه میرکریمیفاطمه میرکریمی :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 10:11 قبل از ظهر

  بیچاره فکر کنم دچار بیماری افسردگی بلند مدت و خود بزرگ بینی شده.مردک موزامبیکی

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 10:18 قبل از ظهر

  فاتحه تاج و کفاشیان را باید خوند.باید استعفا بدهند

 • عرفان سرخعرفان سرخ :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 10:25 قبل از ظهر

  لطفا فقط پرسپولیس و برانکو را تشویق کنید و اسمی از کیروش نیارید این بدبخت عقده داره که یبار هم شده مثل برانکو تو ورزشگاه صداش بزنن از راه محبوبیت به این رویاش نرسیده میخواد حتی با فحش هم صداش کنن ولی کورخونده
  مگر اینکه جدایی طلبا و دکل عرب نوردا تشویقش کنن ولی لطفا پرسپولیسی ها عزیز اسمی ازش نیارن فقط پرسپولیس را تشویق کنیم

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 10:56 قبل از ظهر

  خودتون اینو گنده کردین و الان داره میره تو پاچه خودتون

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب