پیش بینی بت 940
سیدجلال: تا جام در دستم نباشد،قهرمان نیستیم / استقلال روی کمک ما حساب کند

سیدجلال: تا جام در دستم نباشد،قهرمان نیستیم / استقلال روی کمک ما حساب کند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من 4 بار در لیگ ایران قهرمان شدم و به نظرم تا زمانی که جام را بالا نبریم، نمی شود گفت که قهرمانی مان قطعی شده است. سیدجلال حس... 5 out of 5 based on 15 ratings.

سیدجلال: تا جام در دستم نباشد،قهرمان نیستیم / استقلال روی کمک ما حساب کند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 8563 ] دوشنبه, 18 بهمن 1395
:: خبر
سیدجلال: تا جام در دستم نباشد،قهرمان نیستیم / استقلال روی کمک ما حساب کند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من 4 بار در لیگ ایران قهرمان شدم و به نظرم تا زمانی که جام را بالا نبریم، نمی شود گفت که قهرمانی مان قطعی شده است. سیدجلال حس...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من 4 بار در لیگ ایران قهرمان شدم و به نظرم تا زمانی که جام را بالا نبریم، نمی شود گفت که قهرمانی مان قطعی شده است.

سیدجلال حسینی در گفت و گویی در رابطه با برتری روز گذشته پرسپولیس مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی با تراکتورسازی از حساسیت بالایی برخوردار بود و روز سختی هم در زمین داشتیم. البته ما گفته ایم که بازی به بازی پیش می رویم. دیروز هم بلافاصله بعد از پایان جشن پیروزی، این بازی را فراموش کردیم. هفته قبل هم دیدید که ما صبای قم را به سختی شکست دادیم و بعد از آن همان تیم توانست ذوب آهن را در اصفهان شکست دهد. من گفته بودم که صبا یکی از سخت ترین بازیهای ماست و من فکر می کنم یکی از بهترین نتایج فصل ما در قم بود.

وی افزود: دیروز هم با رقیب اصلی مان برای قهرمانی بازی داشتیم. برخی حساسیت این بازی را بالا برده بودند و خدا را شکر که با کمک هواداران توانستیم برنده شویم. به نظرم من برد دیروز را باید به پای هواداران پرسپولیس نوشت. واقعا دیروز برای ما سنگ تمام گذاشتند و در یک غیرتعطیل ورزشگاه را پر کردند و تا دقیقه آخر هم تیم را تشویق کردند. در طول بازی روحیه عجیبی به ما دادند. این برد برای آنهاست و از تمام هواداران تشکر می کنم.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص در پیش بودن دربی پایتخت تصریح کرد: من درباره دربی فعلا قصد ندارم صحبت کنم چون استقلال یک بازی حساس و بین المللی پیش رو دارد. نه تنها ما بلکه خود استقلالی ها نباید به دربی فکر کنند و آنها باید تمام تمرکزشان روی این بازی حساس باشد. انشاالله بعد از اینکه استقلال توانست السد قطر را شکست دهد، من درباره دربی هم حرف می زنم.

حسینی در ادامه با اشاره به حمایت پرسپولیسی ها از استقلال در بازی با السد قطر گفت: به استقلالی ها می گویم که حتما روی کمک ما پرسپولیسی ها در این بازی حساب باز کنند. من معتقدم که استقلال فردا باید برنده بازی شود چون این یک بازی ملی است. امیدوارم استقلال برنده شود تا یک سهمیه به فوتبال ما اضافه شده و بتوانیم پیشرفت کنیم. باشگاههای ایرانی دیگر تورنمنتی برای نشان دادن خودشان ندارند و امیدوارم استقلال برنده این بازی شود. این یک بازی بزرگ است و استقلالی ها باید تمام تمرکزشان روی این مسابقه باشد.

وی ادامه داد: من خودم در قطر بازی کردم و می دانم که آنها چه سرمایه گذاری می کنند اما ما هنوز با مشکلات دست و پنجه نرم می کنیم. قطر مدتی بود که با امارات سرمایه گذاری و پیشرفت می کردند اما الان چین هم سرمایه گذاری عجیبی کرده و پیشرفت زیادی داشته است. با تیم های چینی در لیگ قهرمانان آسیا بازی کردن خیلی سخت است. از قبل هم ژاپن و کره رقبای اصلی ما بودند. متاسفانه فقط ما هستیم که مشکلات زیادی در فوتبالمان داریم.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که فردا به ورزشگاه آزادی می رود تا استقلال را حمایت کند، گفت: اگر وقت کنم، حتما به ورزشگاه می روم تا استقلال را تشویق کنم. به هر حال گفتم که آنها روی کمک ما حساب باز کنند. خیلی دوست دارم به ورزشگاه بروم اما نمی خواهم تمرکز کسی هم به هم بخورد.

وی درباره اینکه تلاش کرد کامیابی نیا اخطار نگیرد و دربی را از دست ندهد، خاطرنشان کرد: من می دانستم که قرار است چنین اتفاقاتی رخ دهد. به فرزاد حاتمی گفتم که دیگر آخر بازی است و از این کارها نکنید. حالا اصلا زیر پای حاتمی را زد، مگر چه شد؟ مشخص بود که آنها می خواستند بازیکن ما اخطار بگیرد و از بازی بعد محروم شود. به داور گفتم که شما خطای مرا گرفتی و تمام شد. دیگر بعد از آن حاتمی یک حرکتی انجام داد. به هر حال داور قبول نکرد و کمال هم کمی عصبانی شد. همه او را می شناسند و می دانند که بازیکن زحمتکش و خوش اخلاقی است. فشار خیلی روی او زیاد بود و عذرخواهی هم کرده است. متاسفانه هر اتفاقی برای پرسپولیس رخ می دهد، بزرگ جلوه داده می شود اما در سایر تیمها اینطور نیست.

حسینی درباره اینکه گفته می شود قهرمانی پرسپولیس با 9 امتیاز اختلاف قطعی شده، گفت: من گفتم که بازی با تراکتورسازی برای ما تمام شد. پس از همین حالا برای بازی بعدی آماده می شویم. 10 بازی باقی مانده که 30 امتیاز دارد. حتی این فاصله 9 امتیازی هم در این 10 بازی چیزی نیست. در ضمن با تیمهایی بازی داریم که رقیبان ما هستند. همین استقلال، سپاهان، ذوب آهن و نفت تهران تیمهایی هستند که بازی برابرشان سخت است. یعنی حتی ما 4، 5 هفته پایانی مقابل تیمهای سختکوشی بازی داریم. خیلی ها شاید بگویند که پرسپولیس قهرمان شده تا فشار روی ما بیشتر شود اما ما نباید اینطور فکر کنیم.

وی ادامه داد: من 4 بار در لیگ ایران قهرمان شدم و به نظرم تا زمانی که جام را بالا نبریم، نمی شود گفت که قهرمانی مان قطعی شده است. مثلا در سپاهان بازی آخرمان با مس سرچشمه بود که باید برنده می شدیم و در نهایت هم تساوی گرفتیم و قهرمان شدیم.

مدافع ملی پوش پرسپولیس در خصوص کاپیتانی محسن بنگر در تراکتورسازی و شایعه قبلی بابت اختلاف با او بیان داشت: من و محسن با هم رفیق هستیم و چند سال با هم زندگی کردیم. همان ابتدای فصل یک مصاحبه محسن کرده بود و بعد از آن باهم صحبت کردیم. البته دیروز هم هواداران پرسپولیس برای آنها سنگ تمام گذاشتند چون این بازیکنان از جمله بنگر و نوری برای پرسپولیس سالها زحمت کشیدند.

وی در پایان در خصوص مطالباتش از نفت تهران گفت: ما اینجا قانونی نداریم که حق بازیکنان را بدهند. چطور فیفا می تواند برای بازیکنان خارجی حکم صادر کند و باشگاههای ایرانی را محروم کند اما بازیکنان ایرانی دستشان به جایی نمی رسد؟ الان نفت تهران به 40 نفر بدهکار است اما راحت بازیکن می گیرد. چند ماه دیگر هم برای نفت چنین محرومیتی به وجود می آید و بعد می گویند ای بابا! نمی دانم اینها چه افرادی هستند که زورشان اینقدر زیاد است. ما هر کاری لازم بود، کردیم اما صدایمان به جایی نمی رسد. من شنیدم فردی به نام تاجیک هست که نمی گذارد اتفاق مثبتی در این باشگاه رخ دهد. اگر اینطور باشد، ما هم برویم به فیفا شکایت کنیم و شاید به جایی رسیدیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس ناشناس :
  دوشنبه, 18 بهمن 1395 - 11:20 قبل از ظهر

  سلام
  چطوره ما هم مثل اونا عمل کنیم

  مثلأ شب قبل از بازی با نفت تهران قضیه این بدهکاری ها را مطرح کنیم

 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  دوشنبه, 18 بهمن 1395 - 11:55 قبل از ظهر

  چه خوش دوستان بیاد و چه بدشان ولی بعضی از حقایق رو باید گفت و از ارتش هم میخوام که این موضوعات رو به پروفسور برسونه
  1-تعویض های برانکو خیلی دیر انجام میشه که این دو ضرر داره اول تو بازی دیروز هرکسی بود می فهمید که تراکتوریها بازی رو باختند و فقط دارند جنگ روانی میکنن که بازیکنامون کارت بگیرن ولی برانکو اینقدر کامیابی رو تو بازی نگهداشت که کار به اونجا کشید ضرر دومش هم اینه که بازیکنی مثل طاهرخانی و کرملاچعب رو تو اینجور بازی ها باید به میدون فرستاد تا تجربه کسب کنه تا اگه یه موفع کار گره خورد و بازیکنای اصلی مون نبودند به کمک مون بیاد و به این جوونا هم روحیه داده میشه.
  2-تاحالا از برانکوبه گونه خوبی حمایت نشده در مقابل اون موزامبیکی چرا اون همش به مربی ما حمله میکنه و راحت شب قبل از باری روحیه بازیکنای مارو خراب میکنه ولی مدیر و سرپرست تیم هیچ واکنشی نشون نمیدن؟
  3-بعضی از بازیکنامون روحیه شون خیلی خراب شده بود مثل بیرانوند که خوب نمیتونست توپ ها رو جمع کنه و اشتباه میکرد در صورتیکه اگه تمرکزش رو بهم نزنن بهترین دروازه بان حال حاضر ایرانه
  از ارتش میخوام که موضوعات رو به برانکو برسونه
  لطفاً

 • M6644 44M6644 44 :
  دوشنبه, 18 بهمن 1395 - 12:50 بعد از ظهر

  کاپیتان دوست داریم شدید

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  دوشنبه, 18 بهمن 1395 - 02:25 بعد از ظهر

  من که به شخصه هیچ وقت دوست ندارم استقلال ببره چه در بازیهای داخلی و چه خارجی
  این چیزها هم فقط تو ایرانه مگه میشه مثلا بارسایی ها دوست داشته باشن توی مسابقات باشگاه های اروپا رئال بازیش رو ببره؟

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:15
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب