پیش بینی بت 940
طارمی: نظر منصوریان محترم، اما پرسپولیس یک تیم است/ اگر 2 گل بزنم عدد 4 را نشان می دهم

طارمی: نظر منصوریان محترم، اما پرسپولیس یک تیم است/ اگر 2 گل بزنم عدد 4 را نشان می دهم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر منصوریان مبنی بر مهار 3 بازیکن کلیدی در روز دربی محترم است اما ما متکی به فرد نیستیم و یک تیم هستیم. مهدی طارمی بعد از تمری... 5 out of 5 based on 19 ratings.

طارمی: نظر منصوریان محترم، اما پرسپولیس یک تیم است/ اگر 2 گل بزنم عدد 4 را نشان می دهم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 9 اظهار نظر بازدید [ 13369 ] چهارشنبه, 20 بهمن 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • طارمی: نظر منصوریان محترم، اما پرسپولیس یک تیم است/ اگر 2 گل بزنم عدد 4 را نشان می دهم

طارمی: نظر منصوریان محترم، اما پرسپولیس یک تیم است/ اگر 2 گل بزنم عدد 4 را نشان می دهم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر منصوریان مبنی بر مهار 3 بازیکن کلیدی در روز دربی محترم است اما ما متکی به فرد نیستیم و یک تیم هستیم. مهدی طارمی بعد از تمری...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر منصوریان مبنی بر مهار 3 بازیکن کلیدی در روز دربی محترم است اما ما متکی به فرد نیستیم و یک تیم هستیم.

مهدی طارمی بعد از تمرین پرصسپولیس گفت: شرایط تیم خوب است و در نیم فصل دوم همه بازی ها را بردیم. در کل می خواهیم رکورد لیگ را بزنیم.

وی در خصوص دربی نیز گفت: به نظرم دربی فقط همان 2 ساعت بازی است. از زمان گرم کردن تا سوت پایان. نه قبل و نه بعد از این بازی فضا خاص نیست.

 مهدی طارمی در خصوص دربی و عملکرد بازیکنان اظهار داشت: به نظر من این مسابقه تنها در همان دو ساعت برگزار می شود و کار خیلی سخت است. اینکه بازیکن شب قبل چگونه استراحت می کند و یا خیلی مسائل مطرح می شود من آنها را قبول ندارم و اگر بازیکنی در این دو ساعت تمرکز کند مطمئنا حتی می تواند هم گل بزند و هم بهترین بازیکن زمین باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شادی گل خاصی مد نظرت است، گفت: اگر دو گل بزنم چهار را نشان می دهم ولی شاید اگر یک گل هم بزنم حرکتی جدید انجام بدهم، هنوز چیزی نمی دانم.

طارمی در خصوص اظهار نظر منصوریان مبنی بر اینکه پرسپولیس سه بازیکن کلیدی به نام های مسلمان، رفیعی و طارمی دارد گفت: نظر منصوریان محترم است اما پرسپولیس یک تیم است. دیدید که من و احمدزاده و حسینی در بازی با صبا نبودیم ولی تیم برنده شد. ما یک تیم هستیم و شاید اگر من را بگیرند یک بازیکن دیگر جایگزین شود و عملکرد بهتری داشته باشیم. مطمئنا فرد تعیین کننده نیست.

وی در خصوص اینکه در نیم فصل دوم عملکردش بهتر شده است، گفت: من در نیم فصل اول مشکلاتی داشتم و خوب بدنسازی نکردم. چهار هفته اول فقط 10 دقیقه بازی می کردم و بعد از آن هم به اردوی تیم ملی می رفتم. در نیم فصل دوم بدنسازی خوبی انجام دادم و خوشبختانه روندم بهتر شد.

طارمی در خصوص اینکه داوران در بازی با صبا بالاخره پنالتی برای پرسپولیس گرفتند، گفت: پنالتی روی ماهینی گرفته شد ولی قبلا هم در این مورد صحبت کردم. اگر خطایی رخ بدهد داور باید پنالتی بگیرد و انصافا امسال سه چهار خطا را روی من پنالتی اعلام نکردند. حتی افراد عادی هم دیدند که پنالتی بود ولی در برنامه نود هم این موضوع اعلام شد اما متأسفانه خطا روی من دیده نمی شود. به نظر من اگر خطا اتفاق می افتد داور باید بلافاصله اعلام پنالتی کند ولی متأسفانه این اتفاق در مورد من رخ نداد.

خبرنگاری گفت: شما و پرسپولیس در کورس آقای گلی و قهرمانی هستید. نظرت در این مورد چیست که طارمی پاسخ داد: قبلا گفته بودم که به آقای گلی فکر نمی کنم ولی همه تلاشم قهرمانی پرسپولیس است اما در نیم فصل با برانکو صحبت کردم و به او گفتم که می خواهم آقای گل شوم. وقتی انگیزه آقای گلی پیدا کردم شرایطم تغییر کرد و عملکردم خیلی بهتر شد.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد مسلمان خیلی دوست دارد که او (طارمی) آقای گل شود، گفت: همه می دانند مسلمان بازیکن خوبی است و هر شخصی هم دوست نزدیکی دارد که محسن هم دوست نزدیک من است. ما با هم هماهنگ هستیم و محسن هم مهاجمان را زیاد در موقعیت تک به تک قرار می دهد. سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده و هافبک های دیگر پرسپولیس همه چنین خصوصیاتی دارند و ان شاءالله که بتوانم از پاس های آنها استفاده کنم ولی امسال هدفم این است که بیشتر از پارسال گل بزنم.

خبرنگاری در خصوص قیچی برگردان های طارمی سوال پرسید که او گفت: دو ضربه زده ام که گل نشده و ان شاءالله سومی گل شود.

طارمی در خصوص اینکه یک گزارشگر مدعی شده بود هت تریک می کنند یا پاس گل می دهند، گفت: پرسپولیس سال های گذشته یک نتیجه 6 بر صفر گرفته و سال پیش هم چهار گل موفق شدیم بزنیم که این نتایج خاطره ساز بوده است اما اینگونه نیست که بگوییم دوباره هت تریک می کنیم یا پاس گل می دهیم. استقلال تیم نیم فصل اول نیست و شاید ما آنها را با تعداد گل های زیاد ببریم و این احتمال هم وجود دارد که استقلال ما را ببرد ولی آن نتایجی که گفتم خاص است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • exit exitexit exit :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:21 بعد از ظهر

  یادمه دربی برگشت فصل قبل،مهدی خیلی حرفه ای گری کرد و گفت که خوب تمرین نکردیم و نمی توانیم دربی رو ببریم!!اما امسال می گه اگر 2 گل بزنم 4 نشون میدم!به نظرم بهتر بود مهدی کمی حرفه ای تر عمل کنه و حرفهایی نزنه که به نوعی کری خونی تلقی بشه و موجب افزایش انگیزه استقلال بشه.البته نمیشه خیلی بهش خرده گرفت اما ما از طارمی انتطار داریم هر سال پخته تر و حرفه ای تر بشه و روزی مثل کاپیتان سید جلال پخته و با تجربه صحبت کنه
  مطمئنم مهدی در دربی می درخشه چون تخصص مهدی معمولا در دربی های برگشته.طارمی در دربی رفت زیاد آماده نبود با این حال ممکن بود گلزنی کنه و 1 موقیت صد در صد رو از 6 قدم خراب کرد

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:38 بعد از ظهر

  پاس میده یاهتریک میکنه؟

 • هادی واعظهادی واعظ :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:53 بعد از ظهر

  ایشاا... که یکشنبه بهترین روزش باشه...

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:56 بعد از ظهر

  مهدی یه دونه ازاون گلای قشنگت به پنگوئن بزن

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 04:13 بعد از ظهر

  کاری به سوالات خبرنگارها نداشته باشید و تا میتونید مصاحبه نکنید. فقط تمرکزتونو روی بازی بذارید و از تجارب گذشته استفاده کنید. ممکنه موقعیت های خوب کمتر از بازی قبلی گیرت بیاد و باید با تمرکز و تجربه استفاده بهینه از کمترین فرصت ها کنید. لطفا مغرور نشید چون بازی سختی داریم و حریف بسته و ضدفوتبال بازی خواهد کرد.

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 05:58 بعد از ظهر

  دوسدارم اولین قیچیتو بزنی تو دروازه استقلال...به امید قهرمانی

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 06:22 بعد از ظهر

  ما هم مهدی داریم اونا هم مهدی دارن. یه روز اخراج یه روز خلع لباس یه روز منتظر خدمت یه روز تنزیل درجه یه روز کلاغ پر و یه روز هم حلوا حلوا . خخخخخخخ

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 07:09 بعد از ظهر

  سلام.
  تو رو خدا اقا مهدی دقت بیشتری کن ,تو تک به تکها به سمت چپ نرو چون.پای وتخصصی تو راسته وطرف راست بهتر می تونی ضربه بزنی .

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب