برانکو: با منصوریان بازی ندارم ما با تیم استقلال بازی داریم / نتایج این تیم نشان می دهد دربی سختی داریم

برانکو: با منصوریان بازی ندارم ما با تیم استقلال بازی داریم / نتایج این تیم نشان می دهد دربی سختی داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:نتایج درخشانی که استقلال در هفته های اخیر کسب کرده نشان می دهد یک دربی بسیار سخت در پیش داریم. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری ... 5 out of 5 based on 17 ratings.

برانکو: با منصوریان بازی ندارم ما با تیم استقلال بازی داریم / نتایج این تیم نشان می دهد دربی سختی داریم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 13 اظهار نظر بازدید [ 9176 ] چهارشنبه, 20 بهمن 1395
:: خبر ویژه
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر ویژه
 • »
 • برانکو: با منصوریان بازی ندارم ما با تیم استقلال بازی داریم / نتایج این تیم نشان می دهد دربی سختی داریم

برانکو: با منصوریان بازی ندارم ما با تیم استقلال بازی داریم / نتایج این تیم نشان می دهد دربی سختی داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:نتایج درخشانی که استقلال در هفته های اخیر کسب کرده نشان می دهد یک دربی بسیار سخت در پیش داریم. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:نتایج درخشانی که استقلال در هفته های اخیر کسب کرده نشان می دهد یک دربی بسیار سخت در پیش داریم.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری در پایان تمرین پرسپولیس، گفــت: قبل از هر چیزی به استقلال تبریک می گویم. امیدوارم نماینده های فوتبال ایران در آسیا موفق باشند. نتایج درخشانی که استقلال در هفته های اخیر کسب کرده نشان می دهد یک دربی بسیار سخت در پیش داریم. از همین جا به هوادارانمان سلام می کنم. با بازیکنان اوکراینی مشکل داریم که مصدوم هستند. محسن ربیع خواه تمریناتش را با تیم شروع کرده است. سروش رفیعی هم برای گرفتن عکس از کمرش به دکتر رفت. در دیدار با تراکتورسازی کمرش ضربه خورد که از آن ناحیه احساس درد می کند.

وی در مورد اینکه استقلال قصد دارد بازیکنان پرسپولیس را ببندد، عنوان کرد: قبل از هر چیز برای انجام این کار نیاز به راهکار دارند، باید ببینیم در بازی چه می کنند؟ استقلال دیروز شایسته کسب پیروزی بود و نشان داد که از السد بهتر است. در دربی های زیادی حضور داشته ام، هر مسابقه شرایط خاصی دارد. برنده ای از قبل نداریم و تنها بازیکنان هستند که تصمیم می گیرند. با وجود اختلاف مان با استقلال، کسی نمی داند نتیجه چه می شود.

سرمربی پرسپولیس در رابطه با اینکه استقلال 120 دقیقه بازی کرده و آیا این تیم خسته به میدان می آید، اظهار داشت: امروز دیدید ما چقدر تمرین کردیم و تمرین سختی را پشت سر گذاشتیم. 5 روز تا دربی زمان باقی مانده و فرصت کافی برای استراحت هست. دربی، مصدومیت و خستگی نمی شناسد.

وی در پاسخ به این سؤال که دیروز فوتبال ژاوی متمایز از سایر بازیکنان بود و او چه کرده که به این درجه از فوتبال رسیده است، گفت: ژاوی یکی از بهترین فوتبالیست های دنیا است، او یک بدشانسی داشت و اینکه در دوره ای بازی می کرد که رونالدو و مسی هم دوره او بودند، به همین خاطر نتوانست یک توپ طلا بگیرد. مهمترین مسئله، کار کردن و تلاش است، او بارها کیفیت بالایش را نشان داده و ثابت کرده از بهترین های دنیاست.

سرمربی پرسپولیس در رابطه با جلسه روز گذشته بازیکنان در باشگاه خاطرنشان کرد: این سؤال را مدیریت باشگاه باید پاسخ بدهد. در یک دوره سخت قرار داریم، باید با استقلال، سپاهان و الهلال بازی کنیم. همه علاقمندند تا مشکلات به بهترین نحو حل شود. بازیکنان هم دوست دارند جزئیات را بدانند، چرا که آنها از راه فوتبال زندگی می کنند و دیروز طبیعی ترین راه ارتباطی اتفاق افتاد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه روز گذشته بازیکنان زودتر تمرینات را ترک کردند، گفت: برنامه دیروز ما استراحت فعال بود. عکس انداختیم و وزنه زدیم، قرار نبود بیرون تمرین کنیم. آنهایی که بازی کرده بودند و آنهایی که روی نیمکت بودند، برنامه خاص خود را داشتند.

وی در مورد اینکه دو هفته قبل از نخستین بازی آسیایی می توانستید بازیکن جذب کنید اما فرصت تمام شده است، گفت: ما بازیکنانی که داشتیم را دادیم و از این مسائل دیگر خبر نداریم. توقع دارید چه کسی را اضافه کنیم؟

برانکو در مورد اینکه پیش از این مربی الوحده امارات بوده و باید با پرسپولیس مقابل این تیم بازی کند و چقدر انگیزه دارد، گفت: انگیز شخصی ندارم، بلکه انگیزه ام باشگاهی است. روز گذشته چوک دستیارم به امارات رفته و بازی را از نزدیک دید. انتظار داشتیم که این تیم پیروز شود چون بهتر از نماینده اردن بود. از آن تیمی که من مربی اش بودم، تنها حمدان کمالی دروازه بان این تیم و اسماعیل مطر باقی مانده اند، تیگانی هم در عربستان مربی اش بودم. در چند سال گذشته در تیم هایی که بوده، کمتر از 20 گل نزده. از مدیران این باشگاه هم فقط دبیرش باقی مانده و مشکلی با آنها نداشته ام.

سرمربی پرسپولیس در مورد جذب مهاجم خارجی گفت: الان فصل نقل و انتقالات زمستانی است و هیچ کس بازیکن خوب خود را آزاد نمی کند، اگر هم آزاد کند، 3 تا 5 میلیون دلار پول می خواهد، اما همین هم جای سؤال است که آیا کسی که می گیریم، برای ما بازیکن می شود یا خیر؟

وی در پاسخ به این سؤال که تیم پرسپولیس چقدر به سطح ایده آل شما نزدیک شده است، گفت: هدف اول ما این است که از مرحله اول صعود کنیم چون هم کیفیت و قدرتش را داریم و این را هم نشان داده ایم.

برانکو در مورد بازگشت آرام طبع و اینکه وضعیت او چگونه می شود، گفت: قبلاً هم گفتم، در مورد اسامی صحبت نمی کنم، در حال حاضر جا برای بازیکن 20 سال نداریم. آرام طبع وضعیتش با باشگاه حل نشده، او در لیست آسیایی ما هم نیست.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه تا حالا منصوریان را نبرده است، گفت: من که با منصوریان بازی نمی کنم، بلکه با تیم استقلال بازی داریم، این مسائل خیلی مهم نیست. او برای تیم خودش و ما هم برای پرسپولیس تلاش می کنیم، این بازیکنان هستند که بعد از سوت داور تصمیم می گیرند که چه اتفاقاتی می افتد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا ممکن است از شهاب کرمی استفاده کند، عنوان کرد: شهاب تازه به تیم آمده و تنها یک تمرین داشته است، ما راه حل جایگزینی کمال را به هر حال پیدا خواهیم کرد، قطعاً جای کمال خالی است ولی در تیم مان قائل به فرد نیستیم.

وی در مورد اینکه آیا احتمال دارد مثل دربی قبل نتیجه عجیبی رقم بخورد، عنوان کرد: در مورد این نوع نتایج ریسک نمی کنیم، امیدمان به بردن است، همانطور که استقلال می خواهد پیروز شود. فوتبال اینطور است که یکبار نتیجه به این طرف و یکبار نتیجه به آن طرف تعلق می گیرد.

برانکو در رابطه با وضعیت مالی تیمش تصریح کرد: در این مورد با باشگاه صحبتی نداشته ام، اما به من اعلام کرده اند همه چیز مرتب است.

برانکو در مورد اینکه قدیمی ها معتقدند دربی همیشه غافلگیرکننده است، اعلام کرد: اول صحبت هایم گفتم تیم برنده مشخص نیست و مهم نیست کدام تیم قبل از دربی شرایط خوبی داشته است. یک سال استقلال و قلعه نویی برای قهرمانی می جنگیدند و ما برای نیفتادن تلاش می کردیم، اما دربی را با گل علی علیپور یک بر صفر بردیم. در دربی هر چیزی ممکن است اکنون هر دو تیم با ۵، ۶ پیروزی متوالی به میدان می آیند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه در عربستان، کرواسی، چین و ... مربیگری کرده و چه نتایجی کسب کرده است، اظهار داشت: در کرواسی مربی دیناموزاگرب بودم که در دربی ها چهار بار پیروز شدم و یکبار شکست خوردم. در چین مربی شاندونگ که باشگاه بزرگی است بودم، در آنجا رقابت های سختی داشتیم و موفق شدیم شانگهای را در دو بازی رفت و برگشت شکست دهیم. در عربستان هدایت تیم بزرگی را برعهده نداشته ام، اما دو بار الاتحاد را بردیم، دو بار با الهلال مساوی کردیم، النصر را ۲ بار شکست دادیم و مقابل الاهلی یکبار باختیم و یکبار به تساوی رسیدیم.

وی در مورد اینکه قبلاً اعلام کرده مرد دربی نیست و آیا با این اظهارنظر می خواسته همه را گمراه کند، عنوان کرد: بنده مربی هستم و همه بازی ها حساس است، ما بازی به بازی جلو می رویم و در مقابل مان دیدارهای سخت هم قرار می گیرد، این دلیلی بر این نیست که بخواهیم بگوییم دربی باز هستیم.


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:28 بعد از ظهر

  مزیت اینکه کیسه با برد السد اومده به دربی اینه که قطعا تهاجمی تر بازی خواهد کرد
  بازی رفت وضع کیسه خراب بود و واسه همین با یه اتوبوس محض بازی رو به گند کشیدن
  هرچند بازم موقعیت های زیادی رو تو همون بازی از دست دادیم
  دربی واس ماس

 • farshid perspolis007farshid perspolis007 :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:29 بعد از ظهر

  بردن پیرمردی مثل ژاوی هنر نیس استقلال نزدیک ماهم نمیتونه بشه کیسه سوراخه

 • آراد پرسپولیسآراد پرسپولیس :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:35 بعد از ظهر

  قابل توجه ششتقلالیا به محسن کریمی بگو کمتر دایو بزنه دیشب داور که دستش و خوند و حقشو گذاشت کفه دستش کارت زرد بش داد ،،،فردا اخراج نشه بگید داور با پرسپولیس بود و از حرفایی که شما سر هم میکنید

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:37 بعد از ظهر

  اگه توصیه نکنن دربی مساوی بشه شک ندارم کیسه رو می بریم

 • هادی واعظهادی واعظ :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:46 بعد از ظهر

  به لطف خدا بازی را میبریم...

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:53 بعد از ظهر

  ی خصوصیتی ک استقلالیا دارن و هیچوقتم نمیتونن ازش فرار کنن غرورشونه..بارها نشون دادن وقتی مقابل پرسپولیس قرار میگیرن فک میکنن همه فن حریفن ...یکشنبه هم جوری به هم می پیچیمتون ک مجبور شین خودتونو تو بشکه های علی منصور قایم کنین

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:53 بعد از ظهر

  فکرکردن السدبردن خبریه!جوری بترکونیمشون که تا یه هفته از خونه بیرون نیان

 • Mehdi TajeddiniMehdi Tajeddini :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 04:15 بعد از ظهر

  از همین الان ترس از ستاره هامون رو نشون دادن
  همه میدونن که هافبک پرسپولیسه که همه چیز رو مهندسی میکنه ولی هیچ کس موفق به مهارش نمیشه

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 04:27 بعد از ظهر

  بازی رفت همین کارا رو کردیم که مساوی شد هیچ تیمی ازقبل برنده نیست نباید دست کم بگیریم برانکو خودش استاده فقط ازبیرون جو زیادی ندیم که برا تیم بد میشه

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 04:38 بعد از ظهر

  فقط کار کار کار
  این چیزی هست که برانکو انجام میده و بازیکنان را هر روز تمرین میده و با تمرین مداوم تیم بزرگ و ترسناک پرسپولیس را ساخته.
  در هر شرایطی باید از این مرد بزرگ حمایت کنیم و تمام تلاش خودمون را بکنیم که قرارداد برانکو دوباره تمدید بشه.
  باید از برانکو تشکر کرد که با حضور ان به همراه دکتر طاهری خیالمون راحته و هر روز منتظر هستیم تا بازی پرسپولیس از راه برسه و از فوتبال لذت ببریم.
  همیشه برای لذت بردن از فوتبال منتظر شنبه و یکشنبه ها بودم برای بازی های اروپایی اما الان فقط منتظر بازی پرسپولیس.
  مرسی که هستی مرد بزرگ.
  فقط فقط حمایت

 • شهریار پرسپولیسشهریار پرسپولیس :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 05:42 بعد از ظهر

  دوستان عزیز،
  برد ششتقلال در برابر السد خیلی بنفع ماست چرا که همه بازی رو دیدیم که ژاوی بنده خدا چیکار میتونست انجام بده با اون همبازیهای چلغوز درب و داغون که یک پاس ساده هم نمیتونستند به هم بدن و تمام بازی رو دوش ژاوی بود و بتنهایی تونست 120 دقیقه جلوی ششتقلال دوام بیاره و کار به پنالتی بکشه، حالا این کیسه ها تصور میکنند برد در مقابل السد یعنی شکست اسپانیا با تمام نفراتش و حسابی در باد این پیروزی خفیف خوابیدن و مطمئن باشید که دیگه پرسپولیس اینقدر مثل السد دست و پا بسته نیست و کیسه رو تبدیل به آبکش میکنه،
  بدور از تعصب باید بگم خداییش پرسپولیس این کیسه رو میترکونه و بعدش فقط به ریش این جماعت مفلوک باید بخندیم،
  به امید برد پرسپولیس و حضور 100 هزارنفری در ورزشگاه آزادی

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 07:09 بعد از ظهر

  ترکیب دربی احتمالاً اینه: بیرانوند، انصاری و سید را که برانکو بهشون دست نمیزنه. ماهینی دفاع چپ، رضائیان دفاع راست، مسلمان هافبک دفاعی، احمدزاده و امیری و سروش هافبک ها و طارمی علی پور خط حمله. با این ترکیب میتونیم استقلال را 8تی کنیم. شش تای دیگه حال نمیده. البته مهم بردن و سه امتیازه ولی پتانسیل هشت تایی کردن استقلال را داریم.

 • فاطمه میرکریمیفاطمه میرکریمی :
  پنجشنبه, 21 بهمن 1395 - 12:13 بعد از ظهر

  آخه کیسه تیمی نیست در مقابل پرسپولیس کبیر

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب