پیش بینی بت 940
فتاحی: درها برای دربی ۱۰ صبح باز می شود / ظرفیت به صورت مساوی در اختیار هواداران سرخابی است

فتاحی: درها برای دربی ۱۰ صبح باز می شود / ظرفیت به صورت مساوی در اختیار هواداران سرخابی است

مسئول مسابقات لیگ برتر اعلام کرد: درهای ورزشگاه آزادی در روز دربی از ساعت ۱۰ صبح باز می شود. سعید فتاحی در نشست خبری که در مورد برگزاری دربی پایتخت انجام داده... 1 out of 5 based on 7 ratings.

فتاحی: درها برای دربی ۱۰ صبح باز می شود / ظرفیت به صورت مساوی در اختیار هواداران سرخابی است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 9 اظهار نظر بازدید [ 4431 ] چهارشنبه, 20 بهمن 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • فتاحی: درها برای دربی ۱۰ صبح باز می شود / ظرفیت به صورت مساوی در اختیار هواداران سرخابی است

فتاحی: درها برای دربی ۱۰ صبح باز می شود / ظرفیت به صورت مساوی در اختیار هواداران سرخابی است

مسئول مسابقات لیگ برتر اعلام کرد: درهای ورزشگاه آزادی در روز دربی از ساعت ۱۰ صبح باز می شود. سعید فتاحی در نشست خبری که در مورد برگزاری دربی پایتخت انجام داده...

ارتش سرخ دات كام :

مسئول مسابقات لیگ برتر اعلام کرد: درهای ورزشگاه آزادی در روز دربی از ساعت ۱۰ صبح باز می شود.

سعید فتاحی در نشست خبری که در مورد برگزاری دربی پایتخت انجام داده بود، اظهارداشت: بلیت فروشی به صورت الکترونیک انجام می شود و 50 درصد از ظرفیت ورزشگاه در اختیار هواداران پرسپولیس و 50 درصد دیگر در اختیار هواداران استقلال خواهد بود.

در یکی از دربی ها هواداران پرسپولیس بلیت های استقلالی را خریداری کرده بودند و سپس در جاهایی که متعلق به پرسپولیسی ها نشستند  به همین دلیل در بخشی که پرسپولیسی ها نشسته بودند جمعیت زیاد بود و در جایی که هواداران استقلال نشسته بودند خالی بود، سامانه هوادار پرسپولیس و استقلال را تشخیص نمی دهد، بهتر است هواداران بلیت ها را خریداری کنند زیرا سامانه تشخیص نمی دهد که کدام هوادار پرسپولیسی یا کدام استقلالی است، در فصل آینده هم در طبقه دوم ورزشگاه آزادی گیت گذاشته می شود و طبقه دوم هم مثل طبقه اول خواهد بود.

مسئول مسابقات لیگ برتر اظهارداشت: دربی هم برای سازمان لیگ مثل سایر مسابقات است البته حساسیت دربی زیاد است امیدوارم که در این دربی هم شاهد رد و بدل شدن گل های زیاد باشیم و تماشاگران برنده دربی باشند.

فتاحی در مورد برنامه های فرهنگی در دربی گفت: این برنامه های فرهنگی را باید از روابط عمومی بپرسید اما قطعاً برنامه هایی را خواهند داشت.

وی در مورد زمان باز شدن درب ورزشگاه گفت: درهای ورزشگاه ساعت 10 تا 11 باز خواهد شد و مسابقه رأس ساعت 15 آغاز می شود.

وی در مورد اینکه چرا دربی ساعت 15 برگزار می شود آن هم در یک روز غیر تعطیل، گفت: 2 راه داشتیم؛ اول اینکه دربی را مثل بازی با استقلال و السد قطر ساعت 19 برگزار کنیم که هوا بسیار سرد است و در پیک ترافیک تهران قرار می گرفتیم بنابراین ساعت 15 ترجیح داده شد تا تماشاگران از ساعت 10-11 خودشان را به ورزشگاه برسانند و ساعت 17 بازی تمام می شود.

وی در مورد جریمه 10 هزار دلاری کنفدراسیون فوتبال آسیا برای باشگاه استقلال به خاطر برگزاری بازی پرسپولیس و تراکتورسازی قبل از بازی استقلال با السد گفت: من این مسئله را از خبرنگاران شنیدم که می گویند استقلال را جریمه کرده اند در حالیکه بازی دیروز برگزار شده و ناظر بازی باید گزارش خود را ارائه کند ضمن اینکه طبق قانون ما باید ورزشگاه را 48 ساعت قبل از مسابقه و 24 ساعت بعد از مسابقه در اختیار AFC بگذاریم، 24 ساعت بعد به خاطر این است که اگر هوا از نظر جوی نامساعد بود و بازی به تعویق افتاد این مسابقه روز بعد برگزار شود. ضمن اینکه ما با شرکت تبلیغاتی که در ایران هم نمایندگی دارد صحبت کردیم و 50 ساعت قبل از آغاز بازی ورزشگاه در اختیار AFC قرار گرفت و بعد از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تبلیغات جمع شد و نظافت هم شروع شد، باید از مسئولان هم تشکر کنیم.

وی ادامه داد: من می خواستم بازی پرسپولیس و تراکتورسازی روز دوشنبه برگزار شود تا فاصله استراحت دو تیم استقلال و پرسپولیس قبل از دربی به حداقل برسد که این امر میسر نشد. ما می خواستیم دربی را روز شنبه بگذاریم که امکانش نبود و به خاطر بازی استقلال و السد مجبور شدیم دربی روز یکشنبه برگزار شود.

فتاحی در مورد اینکه دو تیم استقلال و پرسپولیس قبل از بازی با ذوب اهن و سپاهان کمتر استراحت می کنند، گفت: تلاش کردیم که فاصله بازی های تیم های آسیایی یعنی پرسپولیس، استقلال و ذوب آهن یکسان باشد اما ذوب اهن 2 سفر تا تبریز باید انجام بدهد. فاصله بازی ها هم باید 5 روز باشد، هرطور در نظر گرفتیم امکان نداشت که این اتفاق بیفتد، ما تلاش کردیم 3 تیم آسیاییمان به اندازه کافی استراحت داشته باشند. برای فاصله بازی پرسپولیس و استقلال با تیم های ذوب اهن و سپاهان هم دیگر امکان جابجایی وجود نداشت، من حتی از AFC خواسته بودم بازی استقلال و السد روز دوشنبه برگزار شود که آنها قبول نکردند زیرا برنامه شان را از قبل ریخته بودند.

مسئول مسابقات لیگ برتر در مورد اینکه کی روش گفته است لیگ برتر را به خاطر لیگ قهرمانان آسیا تعطیل کنید، گفت: وقتی تیم های ما در آسیا 2 و 3 اسفند و سپس 9 و 10 اسفند بازی دارند نمی توانستیم در فاصله این مسابقات آسیایی، لیگ برتر را برگزار کنیم، اگر بخواهم لیگ را برگزار کنیم 4 بازی معوقه داریم و دوباره برای برگزاری آن بازی های معوقه هم دوباره باید لیگ را تعطیل کنیم.

وی در مورد اینکه منظور کی روش این بود که لیگ قهرمانان آسیا هم مثل لیگ اروپا باشد که تیم ها شنبه و یکشنبه به میدان می روند و سه شنبه و چهارشنبه هم در اروپا بازی می کنند، گفت: اروپا و آسیا تفاوت زیادی دارد، در اروپا مسابقات روتین است اما در آسیا شاهد آن هستیم که دوم و سوم اسفند و سپس 9 و 10 اسفند لیگ قهرمانان برگزار می شود و سپس تا 22 و 23 اسفند بازی ای برگزار نمی شود. برنامه AFC مشکلاتی دارد اما اکنون شرایط بهتر شده است، همین که بازی ها تغییر کرده است خوب است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آراد پرسپولیسآراد پرسپولیس :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 03:46 بعد از ظهر

  به امید زرد تیم محبوبم پرسپولیس کبیر،،،، راستی بنظرم هتریک کنه بهتره چون میره صدر طارمی پاس هم بدی اشکال نداره چون پرسپولیس باید ببره که دیگه نای حرف مفت زدن نداشته باشن راستی ششتقلالیا زیاد آرزوی مصدوم ومحروم برا سرورشون کردن یکی یکی دارن مصدوم میدن چوب خدا صدا نداره،،،،،،

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 05:12 بعد از ظهر

  این استقلالی ها واقعا توهم دارند .اولا گزارشگر میگفت تیم چند ملیتی .مگه استقلال با تیم ملی قطر بازی کرد؟خب مشخصه یه تیم باشگاهی از تمام کشور هابازیکن میگیره یادم یه سال ارسنال بازیکن انگلیسی نداشت و همشون فرانسوی یا برای کشورهای دیگه بودند .بعدش مگه السد تیم بود خیلی ضعیف بود استقلال هم 10دقیقه اول فقط یکم فشار اورد ویک گل هم زد که افساید گرفته شد که باعث این فشار ها اول تماشاگرانش بودند و دوم جو ژاوی گرفته بودتشون .بقیه دقایق چیزی از دو تیم ندیدیم بازی معمولی در حد لیگ دسته یک ایران بود و تو دقایقی از بازی داشتند کارهای مسلمان واحمد زاده را انجام میدادند پاسهای ریز و تند و تند به هم .پرسپولیس یک شنبه با یه تیم توهمی بازی داره و این کار را برای پرسپولیس راحت می کنه .نباید مثل بازی با تراکتور بخاطر بعضی.چیزها که دلیلش را نمی دانیم کوتاه بیان و گل نزنند ..باید رحم نکند و تا می تونند کیسشون را پر از توپ کنند تا دیگه به فکر فحاشی نیفتند

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 05:55 بعد از ظهر

  ای رحمتی ناتوان آماده باش آماده باش
  بهر گلهای بیشمار آماده باش آماده باش
  قرمز پوشان پایتخت بهر شجاعت آمده
  بهر نبردی بی امان آماده باش آماده باش .

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 06:57 بعد از ظهر

  سازمان لیگ و فدراسیون و اون عابدینی عوضی دارند چوب لای چرخ پرسپولیس می گذارند. در حالی که خود پرسپولیس با مشکل مالی واجه هست دارند به اسم پرسپولیس تبلیغ می کنند و پولش توی جیب سازمان لیگ میره و پولش را به بقیه باشگاهها میدند. پرسپولیس هم باید بگه بودجه سایپا و پیکان و ذوب اهن و فولاد و سپاهان و . . . را به پرسپولیس هم بدند. باشگاه باید شکایت کنه. تحریم کردن کافی نیست. وزیر ورزش هم باید توی این موضوع به پرسپولیس کمک کنه و جلوی حق خوری فدراسیون را بگیره

 • آراد پرسپولیسآراد پرسپولیس :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 09:54 بعد از ظهر

  عجب رویی،،،سنگ پاست ،،،،،،بن شدی گناه داری،،،،،،،،

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب