پیش بینی بت 940

"برای آخرین بارهای" این دربی جذاب

نبرد سرخابی های تهران روز یکشنبه آخرین دیدار این دو تیم در سال جاری است تا به این مناسبت به بررسی آخرین های دربی بپردازیم. دربی هشتاد و چهار آخرین نبرد مستقیم... 4 out of 5 based on 8 ratings.

"برای آخرین بارهای" این دربی جذاب

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 5 اظهار نظر بازدید [ 11282 ] جمعه, 22 بهمن 1395
:: خبر ویژه

نبرد سرخابی های تهران روز یکشنبه آخرین دیدار این دو تیم در سال جاری است تا به این مناسبت به بررسی آخرین های دربی بپردازیم. دربی هشتاد و چهار آخرین نبرد مستقیم...

ارتش سرخ دات كام :

 نبرد سرخابی های تهران روز یکشنبه آخرین دیدار این دو تیم در سال جاری است تا به این مناسبت به بررسی آخرین های دربی بپردازیم.

دربی هشتاد و چهار آخرین نبرد مستقیم این دو تیم در سال 95 خواهد بود. سرخابی های پایتخت در این سال دو دیدار برگزار کردند که البته پرسپولیس با یک برد و یک مساوی وضعیت به مراتب بهتری نسبت به رقیب آبی پوش خود دارد. در آستانه آخرین دربی سال پر دربی 95، آخرین های نبرد استقلال و پرسپولیس را بررسی می کنیم:

آخرین برد: پیروزی شاگردان برانکو در دربی 82 با نتیجه چهار بر دو، آخرین دیداری است که در آن دربی برنده داشته است. پرسپولیس در این بازی توانست با اقتدار حریف صدرنشین را شکست دهد و بعد از پایان دربی بود که پرسپولیس بالاتر از استقلال در صدر قرار گرفت.

آخرین تساوی: دیدار دو تیم در تاریخ 26 شهریور با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. این دیدار و تساوی آبی های بحران زده برابر پرسپولیس باعث شد تا منصوریان در سمت خود ابقا شود.

آخرین کارت زرد: خسرو حیدری در دقیقه 89 دربی هشتاد و سوم از فغانی، داور این مسابقه کارت زرد گرفت تا آخرین اخطاری دربی ها باشد.

آخرین گل: ضربه پنالتی امید ابراهیمی به سوشا مکانی در دربی هشتاد و دوم در دقیقه 89 وارد دروازه پرسپولیس شد تا ابراهیمی زننده آخرین گل دربی ها باشد.

آخرین پاس گل: مهدی طارمی در موقعیت دو به تک با مهدی رحمتی دروازه بان استقلال، با از خود گذشتگی محسن مسلمان را صاحب توپ کرد تا پرسپولیس چهارمین گل خود را وارد دروازه استقلال کند.

آخرین کارت قرمز: امید عالیشاه در دربی 2 آذر 93 بعد از گلزنی برابر استقلال پیراهن خود را از تن بیرون آورد تا با دومین کارت زرد از سوی داور مسابقه جریمه و از زمین اخراج شود.

آخرین هت تریک: سه گل ایمون زاید در دربی 74 برابر استقلال و پرویز مظلومی آخرین هت تریک تاریخ دربی است. پرسپولیس در این بازی با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی بزرگی دست یافت.

آخرین گل آفساید: پریموف تازه وارد برابر استقلال توانست توپ برگشتی از ضربه کامیابی نیا را تبدیل به گل کند اما پرچم رضا سخندان بعد از این گل به نشانه آفساید بالا رفت تا این گل مردود اعلام شود.

آخرین تعویض: نوراللهی و حق دوست دو بازیکن پرسپولیس و استقلال در دربی هشتاد و سوم به عنوان یار جانشین دقیقه 90 وارد زمین شدند تا آخرین تعویض های دربی باشند.

آخرین داور: علیرضا فغانی که قضاوت دربی هشتاد و چهارم را بر عهده دارد، دربی هشتاد و سوم را نیز سوت زده است تا آخرین داور دربی این داور باشد.

آخرین کلین شیت: دربی هشتاد و سوم با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا دروازه بان های دو تیم یعنی مهدی رحمتی و علیرضا بیرانوند آخرین کلین شیت کننده های دربی باشند.

آخرین بازیکن دربی اولی: مجتبی حق دوست بازیکن جوان استقلال دقیقه 90 دربی هشتاد و سوم جانشین فرشید اسماعیلی شد تا آخرین بازیکنی باشد که طعم حضور در دربی را تجربه کرده است.

آخرین دفع پنالتی: دروازه بان استقلال هر چند دربی هشتاد و دوم 4 مرتبه دروازه خود را باز شده دید اما در این دیدار توانست در نیمه اول ضربه مهدی طارمی را از روی نقطه پنالتی مهار کند تا آخرین دفع پنالتی مربوط به رحمتی باشد.

آخرین سیو: مهدی رحمتی دقیقه 90 دربی هشتاد و سوم با یک واکنش زیبا ضربه کامیابی نیا را از پشت محوطه شش قدم مهار کرد تا آخرین سیو دربی، مربوط به او باشد.

آخرین سوت جنجالی: بالا رفتن پرچم رضا سخندان کمک داور اول دربی هشتاد و سوم در صحنه گل آفساید پریموف آخرین سوت جنجالی تاریخ دربی است. هر چند بعد از مسابقه تصاویر تلویزیونی نشان داد که تصمیم سخندان در دقیقه 90 تصمیمی درست بوده است.

آخرین گل ضربه ایستگاهی: سانتر مرحوم هادی نوروزی در دربی هشتاد و ضربه سر علیپور دروازه وحید طالب لو را باز کرد تا این بازیکن آخرین گل را از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسانده باشد.

آخرین پنالتی گل شده: امید ابراهیمی هافبک گلزن استقلال در دربی هشتاد و دوم دقیقه 89 از روی نقطه پنالتی برای استقلال گلزنی کرد تا این گل آخرین پنالتی باشد که در دربی تبدیل به گل شده است.

آخرین گل کرنر: گل سجاد شهباززاده با ارسال از سمت راست زمین در دربی هفتاد و نهم آخرین گلی بود که یک تیم توانست از روی نقطه کرنر به ثمر برساند.

آخرین داور خارجی: سعد کمیل آخرین داور خارجی است که در سال 87 دربی را قضاوت کرده است. پس از کمیل داوران ایرانی مسئولیت قضاوت دربی را بر عهده گرفتند.

آخرین گلزن خارجی: جری بنگستون دقیقه 90+4 دربی هشتاد و یکم دروازه مهدی رحمتی را باز کرد تا آخرین بازیکن خارجی باشد که در دربی گلزنی می کند.

آخرین حضور دو مربی داخلی در دربی: قلعه نویی و درخشان در لیگ چهاردهم هدایت دو تیم استقلال و پرسپولیس را بر عهده داشتند. پس از این بازی با حضور برانکو روی نیمکت پرسپولیس دیگر دو سرمربی داخلی تجربه حضور در دربی را نداشتند.

آخرین دربی با دو مربی خارجی: 27 آذر 53 راجرز به عنوان سرمربی پرسپولیس و رایکوف به عنوان سرمربی استقلال روی نیمکت دو تیم حضور داشتند. پرسپولیس در این بازی با نتیجه دو بر یک برنده از زمین خارج شد.

آخرین بازی در وقت اضافه: نبرد دو تیم در جام حذفی سال 90، آخرین دیداری بود که به وقت اضافه کشیده شد. استقلالی ها در این بازی با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسیدند.

آخرین سرمربی دربی اولی: منصوریان چهل و دومین سرمربی تاریخ دربی است که در دربی هشتاد و سوم تجربه نشستن روی نیمکت استقلال را تجربه کرد.

آخرین دربی که پیراهنها سرخابی نبود: در دربی هشتاد و یکم پرسپولیس به دلیل فوت هادی نوروزی کاپیتان این تیم پیراهن هایی مشکی رنگ بر تن کرد تا دربی هشتاد و یکم آخرین نبردی باشد که این دو تیم سرخابی نبودند.

آخرین درگیری فیزیکی دربی: درگیری فیزیکی حنیف عمران زاده و سوشا مکانی در دربی هشتاد آخرین درگیری جدی در تاریخ دربی ها بود که محرومیت سنگینی برای دو طرف به همراه داشت.

 

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  جمعه, 22 بهمن 1395 - 10:45 بعد از ظهر

  این دربی قطعأجذاب میشه جای عالیشاه خالیه ولی به امیدخداامیری باطارمی ورضاییان وسروش نابودشون میکنند ببینیدکارکیسه هاازاول بازی شروع میشه به خطا چون ازپس بازی گروهی پرسپولیس برنمیان

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 22 بهمن 1395 - 11:15 بعد از ظهر

  ایشالا بهترین گل دربی هم قیچی مهدی طارمی بشه

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  جمعه, 22 بهمن 1395 - 11:27 بعد از ظهر

  استقلاااااال دیگه ازت بدم نمیاد تازه دوست هم دارم . چون تو دیگه وجود نداری فقط یه اسم ازت مانده فقط همی . دلم واستون میسوزه طفلکیا .

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  جمعه, 22 بهمن 1395 - 11:49 بعد از ظهر

  اگه ذوب آهن از تراکتور امتیاز بگیره، دیگه خیالمون از قبل هم راحت تر خواهد بود و با آرامش کامل وارد دربی خواهیم شد

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب