پیش بینی بت 940
رفتار متفاوت طارمی؛ خودش بود، فیلم بازی نکرد / در نقد مراسم حرف زد، عکس یادگاری هم نگرفت

رفتار متفاوت طارمی؛ خودش بود، فیلم بازی نکرد / در نقد مراسم حرف زد، عکس یادگاری هم نگرفت

ضیافت مشترک پرسپولیس و استقلال چه دستاوردی برای دو باشگاه داشت جز اینکه حالا با رقم خوردن نتیجه تساوی در بازی فردا همه می خواهند این بحث را پیش بکشند که تساوی... 5 out of 5 based on 25 ratings.

رفتار متفاوت طارمی؛ خودش بود، فیلم بازی نکرد / در نقد مراسم حرف زد، عکس یادگاری هم نگرفت

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 7 اظهار نظر بازدید [ 9504 ] شنبه, 23 بهمن 1395
:: خبر ویژه
رفتار متفاوت طارمی؛ خودش بود، فیلم بازی نکرد / در نقد مراسم حرف زد، عکس یادگاری هم نگرفت

ضیافت مشترک پرسپولیس و استقلال چه دستاوردی برای دو باشگاه داشت جز اینکه حالا با رقم خوردن نتیجه تساوی در بازی فردا همه می خواهند این بحث را پیش بکشند که تساوی...

ارتش سرخ دات كام :

ضیافت مشترک پرسپولیس و استقلال چه دستاوردی برای دو باشگاه داشت جز اینکه حالا با رقم خوردن نتیجه تساوی در بازی فردا همه می خواهند این بحث را پیش بکشند که تساوی سفارشی بوده و نتیجه قبل از بازی مشخص بوده است؟

در این میان و در صورتی که بازی فردا برنده نداشته باشد حتما طرفداران مطرح شدن این فرضیه به این نکته اشاره خواهند کرد که پرسپولیس از تساوی ضرر نکرده و استقلال هم بعد از برد آسیایی اش شرایط مناسبی برای ادامه لیگ خواهد داشت تا هواداران دو تیم از شرایط راضی باشند. اینها همه ناشی از بی تجربگی یا بهتر است بگوییم سرسپردگی مدیران دو باشگاه به حامی مالی مشترک شان است که بدون بررسی عواقب چنین مراسمی خیلی زود دست به کار شده و اعضای دو تیم را کنار هم جمع می کنند. با این حال باید اذعان کرد کار اشتباه، اشتباه است و حتی اگر کل اعضای دو تیم جرات اشاره به این اشتباه را نداشته باشند یکی هست که سینه ستبر کند و حرف دلش را بزند.

همین سه ماه پیش و شب قبل از بازی با صنعت نفت آبادان در تهران بود که مهدی طارمی جنجال ساز شد و به خاطر شرکت نکردن در فیلم تبلیغاتی حامی مالی باشگاه دقایقی از هتل محل اقامت تیم خارج شد و دوباره برگشت. آن روز طارمی را متهم به حاشیه سازی کردند و حتی بعد از آن مهاجم گلزن سرخ ها به کمیته انضباطی باشگاه دعوت شد تا پاسخگوی کارش باشد. اما همان روز هم حق با مهدی طارمی بود. شاید خود طارمی و بازیکنان پرسپولیس هم ندانند اما طبق قرارداد پرسپولیس با حامی مالی اش نمی توان برنامه های تبلیغاتی را با حضور یک یا دو یا حتی چند چهره از تیم انجام داد و تبلیغات باید به صورت گروهی و تیمی باشد.

چند ماهی است بیلبوردهای مشترک بازیکنان استقلال و پرسپولیس را در سطح شهر تهران می بینیم که بعد از تغییر شرکت لباس های پرسپولیس اخیرا به روز شده. میانه بزرگراه کردستان و روی یکی ازپل های عابر این بزرگراه محل ثابت بیلبوردهای تبلیغاتی حامی سرخابی هاست که سرانجام طارمی هم کنار سیدجلال و دو استقلالی در این بیلبورد حضور پیدا کرده. البته تصویر گلزن پرسپولیس با چهره ای عصبانی و گرفته بر عکس سه نفر دیگر ثبت شده و حتی از روی آن بیلبورد هم می شود به مخالفت طارمی با فعالیت گسترده این شرکت در اردوها و مسابقات و تحت اختیار گرفتن بازیکنان در هر شرایطی پی برد و فهمید که برای تبلیغ ناراضی و شاکی است.

چهارشنبه شب و در حالی که بازیکنان استقلال و پرسپولیس درباره رفاقت شان با یکدیگر و جشن مشترک به صورت سفارشی جمله های کلیدی بر زبان می آوردند مهدی طارمی با شجاعت تمام حقیقت را گفت حتی اگر مثل دفعه قبل برایش گران تمام شود: «به نظر من این کار درست نیست. دلیلی ندارد چنین مراسمی برگزار شود. هیچ جای جهان چنین اتفاقی رخ نمی دهد. شهرآورد حساس ترین بازی در سطح جهان است. این جلسه حامی مالی است و یک چیز خنده داری است. ما با استقلالی ها دوست هستیم اما اینکه دور هم جمع شویم خوب نیست.»

طارمی برخلاف بسیاری از همبازیانش که در این مراسم با یکی از استقلالی ها گرم گرفته، عکس یادگاری انداختند و از دوستی های چندین ساله شان گفتند نه عکس گرفت نه صحبت های صمیمانه ای با اعضای تیم حریف داشت. حتی وقتی بازیکنان و کادر فنی دو تیم در قالب دو گروه کنار هم قرار گرفتند و عکسی به یادگار گرفتند خبری از مهدی طارمی نشد تا مشخص شود گلزن پرسپولیس یا اساسا اعتقادی به این دور هم نشینی ها ندارد یا به خاطر مشکلاتش با حامی مالی راضی نیست هیچ گونه با آنها همکاری کند.

البته بعید نیست این رفتار طارمی با برخورد مسوولان باشگاه پرسپولیس مواجه شود و دوباره او را به کمیته انضباطی باشگاه فرابخوانند اما حتی اگر مخالفت طارمی در پی دعواهای قبلی اش با حامی مالی باشد نیز حرف های درستی در خود دارد که نمی توان به راحتی از آن گذشت.

مهدی طارمی بازیکن جوانی است اما متهورانه و بی باک حرف می زند. او نگران عواقب حرف هایش نیست و گفتن حقیقت های تلخ برایش سنگین به نظر نمی رسد. البته طارمی نشان داد با حضور سه ساله در سطح اول فوتبال کشور تجربه بیشتری نسبت به مدیران دو باشگاه دارد که خیلی راحت به برگزاری این میهمانی پر حرف و حدیث تن دادند. حرف های چهارشنبه شب او و خنده دار دانستن مراسمی که بدون تدبیر و دور اندیشی برگزار شد و شائبه های بسیاری را ایجاد کرد شجاعانه و دلپذیر بود تا مشخص شود گاهی اوقات می شود از بازیکنان جوان هم انتظار کارهای بزرگ بیرون از زمین مسابقه را داشت.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  شنبه, 23 بهمن 1395 - 01:36 بعد از ظهر

  مهدی آقای گل

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  شنبه, 23 بهمن 1395 - 01:43 بعد از ظهر

  جائی که طارمی بزرگ شده و پرورش یافته حدودا 5 متر تا دریا فاصله داره و بخاطر همین دلش دریائی شده تا رفتارهای ظاهری براش ناپسند باشد . فردا هم نترس بودنش در آزادی ثابت خواهد کرد .

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 23 بهمن 1395 - 01:59 بعد از ظهر

  خدایی حق با مهدی!کیف کردم نه تنهاباشون عکس نگرفت کری هم براشون خوند!فوتبال جذابیتش به این چیزاس نه اینکه قبل بازی همه باهم عکس بگیرن وبخندن!

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  شنبه, 23 بهمن 1395 - 02:05 بعد از ظهر

  حرکت جالبی نبود
  امیدوارم دیگه تکرار نشه

 • ناشناس ناشناس :
  شنبه, 23 بهمن 1395 - 02:09 بعد از ظهر

  این نظر شخصی من است

  طارمی که خود یک بازیکن پولکی است و فصل گذشته بخاطر پول اعتصاب کرد شایسته اینگونه حرف زدن نیست

  این حرفا از بازیکن محجوبی مانند محمد انصاری مسموع است که بهترین دفاع ایران است اما خودش میگوید قراردادم را افزایش ندهید همینقدر کافی است !
  مدافعی که حداقل یک میلیارد می ارز درود به شرفت حاجی انصاری

 • bahman aminibahman amini :
  شنبه, 23 بهمن 1395 - 05:09 بعد از ظهر

  مهدی گله گل

 • فاطمه پرسپوليسيفاطمه پرسپوليسي :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 08:17 قبل از ظهر

  جناب آقاي حسين سليماني برخلاف حرفاي شما و خيلي افراد ديگه من با اين حركت مهدي كاملا موافقم. فكر كنم يادمون رفته كه همين آبكيهاي آشغال تو سايتاي عربي چه جنجالي به راه انداختن واسه ضربه زدن به پرسپوليس.شب بازي با السد 100 هزار نفر اومده بودن استفراغ رو تشويق كنن ولي عليه پرسپوليس شعار ميدادن.فكر كردن اگه بگن استقلال سرور پرسپوليسه السد رو با 4 گل شكست ميدن.باآبيها بايد لايق خودشون رفتار كرد.راست ميگه مهدي چه معني داره ادم با يه رقيب سنتي شام مشترك بخوره.به خدا خنده دار و بي معني هست اين كارا o-

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب