پیش بینی بت 940
نریمان جهان 4 تایی کرد، طارمی حماسه ساخت

نریمان جهان 4 تایی کرد، طارمی حماسه ساخت

 8 سرخپوش و 7 استقلالی سابقه گلزنی به تیم رقیب را دارند. دربی همیشه برای هواداران دو تیم معنا و مفهوم خاصی دارد. از گلزنان دربی گرفته تا مربیانی که فاتح ... 5 out of 5 based on 5 ratings.

نریمان جهان 4 تایی کرد، طارمی حماسه ساخت

نويسنده : فرزان ایزدشناس 6 اظهار نظر بازدید [ 13912 ] یکشنبه, 24 بهمن 1395
:: خبر
نریمان جهان 4 تایی کرد، طارمی حماسه ساخت

 8 سرخپوش و 7 استقلالی سابقه گلزنی به تیم رقیب را دارند. دربی همیشه برای هواداران دو تیم معنا و مفهوم خاصی دارد. از گلزنان دربی گرفته تا مربیانی که فاتح ...

ارتش سرخ دات كام :

 8 سرخپوش و 7 استقلالی سابقه گلزنی به تیم رقیب را دارند.

دربی همیشه برای هواداران دو تیم معنا و مفهوم خاصی دارد. از گلزنان دربی گرفته تا مربیانی که فاتح این بازی بزرگ می شوند، برای همیشه در تاریخ ثبت خواهند شد و تا سالها اسمشان بر سر زبان ها خواهد بود. از روزها پیش از بازی، هواداران دو تیم سعی می کنند نتیجه و گلزنان دربی را پیش بینی کنند. از روزها قبل کری ها آغاز می شود و حساسیت ها روز به روز زیادتر می شود. بسیاری از هواداران برای پیش بینی نتیجه و گلزنان دربی های قبل را ملاک قرار می دهند و بعضی دوست دارند بازیکن مورد علاقه خودشان گل بزند.

به بهانه دربی 84 بازیکنان حاضر در دو تیم که سابقه گلزنی به تیم مقابل(در تیم های مختلف) را دارند مورد بررسی قرار داده ایم:

خاطرات تلخ استقلال از 7 پرسپولیسی
-سامان نریمان جهان (4گل); او تنها بازیکن پرسپولیس است که در فصل جاری موفق به باز کردن دروازه استقلال شده است. او نیم فصل اول و در هفته پنجم با پیراهن تیم ماشین سازی موفق به باز کردن دروازه تیم استقلال شد. به علاوه نریمان جهان تنها بازیکن در میان بازیکنان دو تیم محسوب می شود که سابقه هت تریک در مقابل حریف را دارد. این بازیکن در فصل 94-93 هفته بیست و نهم، موفق شد با پیراهن تیم تراکتورسازی در برابر استقلال هت تریک کند.

-رامین رضاییان (2گل); این بازیکن یکبار در فصل 94-93 هفته اول، نخستن گل فصل خود با پیراهن راه آهن را وارد دروازه استقلال کرد. رضاییان همچنین در دربی82 یعنی بازی برگشت دو تیم در فصل گذشته نیز موفق شد سومین گل پرسپولیس به استقلال را به ثمر برساند.

-مهدی طارمی (2گل); او دوبار و در یک بازی موفق به گلزنی برابر استقلال شده است. طارمی دو گل اول پرسپولیس در دربی 82 ، در فصل گذشته را وارد دروازه استقلال کرد و در نهایت آن بازی با نتیجه حماسی خاطره انگیز 2-4 به سود پرسپولیس پایان یافت. طارمی در آن بازی یک پاس گل هم داد و یک پنالتی را هم البته گل نکرد.

-سروش رفیعی (2گل); رفیعی دوبار موفق به گلزنی برابر استقلال شده است. یکبار فصل 94-93 هفته نهم، با پیراهن تیم فولاد موفق به گلزنی برابر استقلال شد و بار دیگر فصل 95-94 هفته بیست و نهم و با پیراهن تیم تراکتورسازی، دروازه استقلال را باز کرد.

-محسن مسلمان (1گل); این بازیکن یکبار در فصل گذشته و در دربی برگشت موفق شد با پاس معروف مهدی طارمی، چهارمین گل به پرسپولیس به استقلال به ثمر برساند.

-وحید امیری (1گل); او یکبار در فصل 94-93 هفته هشتم، با پیراهن تیم نفت تهران موفق به گلزنی برابر استقلال شد.

-فرشاد احمدزاده (1گل); احمدزاده یکبار و در فصل 93-92 هفته آخر(سی ام)، با پیراهن تیم تراکتورسازی موفق شد دروازه استقلال را باز کند.

-علی علیپور (1گل); این بازیکن یکبار در دربی برگشت فصل 94-93، موفق شد تک گل تیمش را به ثمر برساند و آن بازی با نتیجه 0-1 به نفع پرسپولیس خاتمه یافت.

-جابر انصاری (4گل); او دوبار در فصل 94-93 هفته بیست و نهم، با لباس گسترش فولاد موفق به گلزنی برابر پرسپولیس شد و دو بار هم در فصل 95-94 در دربی رفت و برگشت موفق شد دروازه پرسپولیس را باز کند.

-امید ابراهیمی (1گل); این بازیکن یکبار، در فصل گذشته در دربی 82 موفق شد تا یکی از دو گل استقلال برابر پرسپولیس را به ثمر برساند. _خسرو حیدری(1گل); حیدری یکبار در فصل 90-89 هفته شانزدهم، با پیراهن تیم سپاهان موفق به گلزنی برابر پرسپولیس شد.

-کاوه رضایی (1گل); او یکبار در فصل 95-94 هفته چهارم، با پیراهن ذبوب آهن موفق به گلزنی در برابر پرسپولیس شد.

-ووریا غفوری (1گل); این بازیکن یکبار در فصل 91-90 هفته سوم، با پیراهن تیم شهرداری تبریز موفق شد دروازه پرسپولیس را باز کند.

-علی قربانی (1گل); قربانی یکبار در فصل 93-92 هفته ششم، موفق به گلزنی برابر پرسپولیس، با پیراهن تیم نفت تهران شد.

-مجتبی حق دوست (1گل); حقدوست هم یکبار در فصل 95-94 هقته بیست و هشتم، با لباس نفت تهران موفق به گلزنی برابر پرسپولیس شد.

بنابراین پرسپولیس اکنون 8 بازیکن در اختیاز دارد که سابقه گلزنی به استقلال با پیراهن های مختلف را دارند و استقلال نیز 7 بازیکن با همین شرایط در اختیار دارد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • هومن دلانهومن دلان :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 02:47 قبل از ظهر

  سلام هم تیمی های گله سرخ دلم
  بازم دربی...
  بازم هیجان...بازم استرس....بازم جنگ!و...
  راستش من خیلی خیلی متعصبم ولی دوست دارم یه نظر بدون تعصب بدم تو این روز بازی!
  چند تا نکته دیگه واسه من روشن شده((احتمال 99 درصد رو حساب کنید و 1 درصد اتفاقات بازی))
  1-دفاع پرسپولیس با مثلث بیرانوند-کاپیتان سید و انصاری تقریبا تو محوطه جریمه غیر قابل نفوذه!و فقط ممکنه رو کاشته های از راه دور تهدیدی رو دروازه ما ایجاد کنن و یا رو ضد حملات!
  2-باکس هافبک پرسپولیس تو آسیا نظیر نداره و به نظرم استقلال با 3 هافبک دفاعی میاد واسه بستنشون و راه واسه امیری و طارمی یا علیپور هموار میشه!
  3-استقلال توانش نهایتا 60 دقیقست!!!
  مطمانا خواهید دید که پرسپولیس با آمادگی جسمانی بی نظیرش رفته رفته تمام بازی رو به کنترل خودش در میاره!
  4-بدون تعصب زوج رابسون-پادووانی با استارتای انفجاریه مهدی و وحید یا علیپور و...((محو)) خواهند شد!و گل زدن پرسپولیس حتمیه!
  نکته1:تنها خطر استقلال ضربات کاشته ابراهیمی-سوتهای داور-شانتاژ رحمتی و منصوریان و بازی فیزیکی و خشن اوناست که شککککککککککککک ندارم میان واسه زدن سروش و مسلمان و رامین و امیری و طارمی و...
  امیدوارم امیدوارم قضاوت فغانی مردونه و شرافتمندانه باشه!چون 10000000درصد استقلال خشن بازی میکنه و توقع میره داور برخورد قاطع کنه!
  نه مثل بازی با تراکتور که مرتیکه هادی محمدی کمر سروش رو ترکوند و خطر قطع نخا از بیخ گوش جوونه مردم گذشت!اما داور به جای اخراج مستقیم(!) تشویقش کرد!!اگه خدایی نکرده سروش نخاعش آسیب میدید کی جوابگو بود؟؟؟
  مطمانا استقلالم میاد واسه زدنه بازیکنای ما!!!مث روز برام روشنه!
  نکته 2:بازم تضمینی میگم استقلال خیلی خیلی سطح فوتبالش پایینه!ولی اگه بازی گره خورد خدایی نکرده به *پروفسور* و پلن هاش اعتماد کنید!
  مهمترین نکته اما ((نداشتنه توقع تکرار بازیه 4 تایی و برد پر گل))!از طرف هواداراست!
  باید قبول کنید فوتبال غیر قابل پیش بینیه!
  ممکنه 1 هیچ ببریم اصن!!یا 10 هیچ!!همرررررررررررررررر اتفاقی ممکنه بیافته!
  باید عرض کنم فقط و فقط برد و کسب 3 امتیاز مهمه!
  ایشالا به مدد بی بی دو عالم فاطمه زهرا به حقمون خواهیم رسید...
  یا علی مدد به امید برد -
  صلوات
  ارتش عزیز خواهشا بچاپ قربونت -

 • مهدی موسوی مهرمهدی موسوی مهر :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 03:00 قبل از ظهر

  طرفداران عزیز منو ببخشید
  ولی بعد از اون ضیافت مشترک سرخابی ها چند شب پیش و برد کاملأ مشکوک 4 بر 1 ترتر برابر ذوب این حس به آدم القا میشه که مسئولان در صدد کم شدن اختلاف امتیاز بین ترتر و پرسپولیسن
  پس به هوش باشید که فردا اگه استقلال پرسپولیسو نبره نهایتأ بازی مساوی میشه.ولی واقعأ امیدوارم برانکو زیر بار این حقارت نره

 • M6644 44M6644 44 :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 07:42 قبل از ظهر

  کیسه همیشه و در همه حالات سوراخ بوده و هست و خواهد بود...

 • bahman aminibahman amini :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 10:30 قبل از ظهر

  من ازین بازی میترسم که تبانی کرده باشن واسه مساوی بقران

  خیلی میترسم اگه تبانی کرده باشن بخدا قهرمانی میپره

 • امیر پرسپولیسیامیر پرسپولیسی :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 10:55 قبل از ظهر

  کاش نریمان جهان اگه ثایت بازی نمیکنه یکم بیش تر بازی کنه . خوب به رحمتی و استقلال کل میزنه . بلحاظ روحی تاثیر منفی روی حریف میذاره . خداکنه فقط علیپور با دقت بازی کنه و توپ ها را با دقت به سمت دوازه بزنه . تو بازی رفت خیلی ضربه هاش تو چارچوب نبود

 • امیر رضا 52امیر رضا 52 :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 11:02 قبل از ظهر

  برد مال پرسپولیسه به امید خدا

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب