پیش بینی بت 940
پیوس: امیری اسلحه پنهان برانکو است / طارمی و سید جلال گل می زنند

پیوس: امیری اسلحه پنهان برانکو است / طارمی و سید جلال گل می زنند

فرشاد آقای گل عقیده دارد پرسپولیس دو بر صفر روی کاغذ از استقلال جلو است اما دربی شرایط خاص خودش را دارد و نمی شود هیچ تیمی را از پیش برنده دانست. فرشاد پیوس م... 5 out of 5 based on 4 ratings.

پیوس: امیری اسلحه پنهان برانکو است / طارمی و سید جلال گل می زنند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 2379 ] یکشنبه, 24 بهمن 1395
:: خبر
پیوس: امیری اسلحه پنهان برانکو است / طارمی و سید جلال گل می زنند

فرشاد آقای گل عقیده دارد پرسپولیس دو بر صفر روی کاغذ از استقلال جلو است اما دربی شرایط خاص خودش را دارد و نمی شود هیچ تیمی را از پیش برنده دانست. فرشاد پیوس م...

ارتش سرخ دات كام :

فرشاد آقای گل عقیده دارد پرسپولیس دو بر صفر روی کاغذ از استقلال جلو است اما دربی شرایط خاص خودش را دارد و نمی شود هیچ تیمی را از پیش برنده دانست.
فرشاد پیوس می گوید به لحاظ نفرات و نیز شرایط جدول، پرسپولیس از استقلال پیش است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد پرسپولیس برنده بازی خواهد شد ولی در دربی هر اتفاقی رخ خواهد داد.
اظهارات پیوس را در ادامه می خوانید:

* دربی هشتاد و چهار را چطور می بینید؟
- بازی سختی است. استقلال در نیمه فصل دوم بسیار خوب و آماده نشان داده و با پیروزی مقابل السد در آسیا انگیزه زیادی پیدا کرده برای همین پرسپولیس نباید این تیم را دست کم بگیرد. اگر اشتباه نکرده باشم پرسپولیس برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر 13 امتیاز از استقلال پیش است و همین مساله نباید باعث غرور آنها بشود. من عقیده دارم به غیر از اینکه مساله روحی، روانی در این بازی تاثیر زیادی دارد، باید بگویم هر تیمی که از موقعیت ها بهتر استفاده کند برنده بازی خواهد بود. البته این را هم اضافه کنم، برانکو باید برای لحظه به لحظه بازی برنامه داشته باشد و در شرایط خاص با تعویض های به موقع شرایط را به پرسپولیس تغییر دهد.

* استقلال خیلی جوان شده آیا این جوانی می تواند برای پرسپولیس دردسرساز شود؟
- همیشه ثابت شده تجربه بر جوانی غلبه کرده ولی در عین حال نباید جوانان را دست کم گرفت. این جوان ها سه برد پرگل را پی درپی رقم زدند و سپس السد را از آسیا حذف کردند بنابراین می توانند خطرناک باشند آنها انگیزه زیادی دارند تا خود را ثابت کنند برای همین پرسپولیس باید مراقب باشد.

* خط حمله پرسپولیس را برای بازی امروز چطور می بینید؟
- طارمی و امیری مردان سرنوشت ساز دربی هستند این دو نفر در این چند هفته خوب گل زده اند و مسلما دروازه استقلال را خیلی تهدید خواهند کرد. من معتقدم اگر این دو نفر خوب تغذیه شوند حتما گل می زنند. البته در مورد امیری باید بگویم او به خط هافبک هم کمک می کند. شما امیری را گاهی اوقات در سمت راست زمین وگاهی اوقات در سمت چپ می بینید، برای همین او می تواند اسلحه پنهان برانکو در انواع تاکتیک ها باشد.

* استقلالی ها 120 دقیقه مقابل السد بازی کرده اند آیا خستگی ناشی از این دیدار می تواند از کیفیت بازی آنها کم کند؟
- در فوتبال امروز دنیا تیم ها به فاصله 3 روز در میان بازی می کنند بنابراین خستگی معنا ندارد تیمی که در کوران مسابقات است برای بازی های فشرده هم آماده شده، برای همین فکر نمی کنم آنها برای دربی خسته باشند.

* نبود کامیابی نیا چقدر دراین بازی نمود خواهد داشت؟
- کمال بازیکن بزرگی است، او درمیانه زمین به خوبی توپ قطع می کرد و در جنگ های تن به تن همیشه برنده بود و علاوه بر اینها قدرت بازیسازی بالایی هم داشت، حالا شما وقتی چنین بازیکنی را نداشته باشید، بالاخره خلاء او حس خواهد شد. امیدوارم ماهینی بتواند جای او را پر کند.

* سروش رفیعی می تواند مرد برتر و تاثیرگذار بازی باشد و نتیجه را مشخص کند؟
- سروش بازیکن بزرگ و باهوشی است و در این مدت در تیم به خوبی جا افتاده او از تکنیک بالایی برخوردار بوده و می تواند به خوبی در میانه زمین آقایی کند ولی او همه پرسپولیس نیست چرا که فوتبال گروهی است. سروش کار سختی دارد ولی می تواند اسم خودش را در تاریخ ثبت کند.

* پیش بینی شما از نتیجه بازی چیست؟
- پیش بینی در فوتبال معنی ندارد ولی اگر بازی شرایط طبیعی خودش را طی کند پرسپولیس با دو گل برنده بازی خواهد شد و گل های بازی را هم طارمی و سید جلال حسینی خواهند زد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب