پیش بینی بت 940
برانکو: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم/ از تیمم هیچ ایرادی نمی گیرم

برانکو: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم/ از تیمم هیچ ایرادی نمی گیرم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شانس هاس زیادی هر دو تیم داشتنند به استقلال تبریک می گویم. از بازیکنانم برای این بازی تشکر می کنم. برانکو بعد از پایان بازی و ... 5 out of 5 based on 30 ratings.

برانکو: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم/ از تیمم هیچ ایرادی نمی گیرم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 49 اظهار نظر بازدید [ 10783 ] یکشنبه, 24 بهمن 1395
:: خبر ویژه
برانکو: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم/ از تیمم هیچ ایرادی نمی گیرم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شانس هاس زیادی هر دو تیم داشتنند به استقلال تبریک می گویم. از بازیکنانم برای این بازی تشکر می کنم. برانکو بعد از پایان بازی و ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شانس هاس زیادی هر دو تیم داشتنند به استقلال تبریک می گویم. از بازیکنانم برای این بازی تشکر می کنم.

برانکو بعد از پایان بازی و شکست تیمش مقابل استقلال در دربی 84 در نشست خبری گفت: بازی بسیار خوب و زیبایی را دیدیم. گل های زیادی در بازی رد و بدل شد. شانس هاس زیادی هر دو تیم داشتنند به استقلال تبریک می گویم. از بازیکنانم برای این بازی تشکر می کنم.

وی افزود: بازیکنان میل و انگیزه زیادی داشتند و با احساسات زیادی این بازی برگزار شد. از تیمم هیچ ایرادی نمی گیرم، از هواداران پرسپولیس تشکر می کنم که در باخت هم بزرگ بودند. متأسفم که  در بزرگ ترین بازی ایران نتوانستیم هوادارانمان را شاد کنیم. هواداران میل و انگیزه بازیکنان ما را شناخته اند و بابت تشویق هایشان در پایان بازی تشکر می کنم.

سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: با کمک هواداران به آن چیزی که می خواهیم می رسیم. خودتان دیدید در دربی هر تیمی به شکلی برنده می شود و هر شانسی که به دست بیاوریم شاید به گل تبدیل شود. فوتبال همین است. در نیمه دوم فقط یک گل زدیم، اما شانس های زیادی داشتیم و روی دروازه حریف خیمه زدیم، اما زمان کافی برای به تساوی رساندن بازی نداشتیم. بازهم به خاطر نبردن در این مسابقه از هواداران عذرخواهی می کنم.

وی درباره اینکه در بازی امروز فقط یک تعویض داشت، گفت: ما یک تعویض داشتیم چون می خواستیم حمله تقویت شود. نیاز به تعویض های دیگر نبود. سروش، محسن و امیری می توانستند کار را انجام دهند، اما در نیمه دوم کلاً توپ روی هوا بود.

برانکو در ادامه درباره اینکه غیبت کامیابی نیا در بازی مقابل سپاهان چقدر روی نتیجه شما تأثیر می گذارد، یادآور شد: طبیعی است تأثیر می گذارد. کمال بازیکن بسیار مهمی است که در دیدار با سپاهان محروم است. ما مجبوریم خوب بازی کنیم، به جرأت می توانم بگویم او یکی از بهترین های ایران است، اما جای او در بازی امروز خالی نبود؛ چراکه ماهینی در این پست خوب ظاهر شد. ماهینی در یکی، دو سال اخیر در این پست کمتر بازی کرده است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پرسپولیس امروز در دفاع چپ مشکل داشت و برخی مواقع توپپ به دفاع پرسپپولیس می رسید اما احمدزاده نمی توانست خوب دفاع کند و از این ناحیه دو گل دریافت کردید، تصریح کرد: می دانید که استقلال تیم خوب و بازیکنان باکیفیتی دارد، البته طبیعی است که وقتی از یک طرف حمله  می شود گل بخوریم. هنگام گل سوم فقط کاوه رضایی بود که این اتفاق افتاد، شاید زمان لازم باشد تا فرشاد در پست جدید خودش را آماده کند. او هیچ اشتباه خاصی نداشت، اما فقط فرشاد نیست که باید دفاع کند، بقیه هم باید خوب کار کنند.

وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس در 20 بازی 5 گل خورده، امروز 3 گل خورد، خاطرنشان کرد: این اتفاقات در فوتبال می افتد. اگر بازی را دقیق نگاه کنید می بینید استقلال به جز گل هایی که به ثمر رساند، شانس دیگری نداشت. گل اول روی یک شوت خوب بود و گل دوم هم بلافاصله وارد دروازه شد. روی گل سوم هم کاوه رضایی یک موقعیت خطرناک را به ثمر رساند. به جز این صحنه ها، استقلال موقعیت خطرناک دیگری ایجاد نکرد و حتی روی ضربات ایستگاهی که بسیار حساس است موقعیت سازی نکردند.

برانکو در رابطه با اینکه به نظر می رسید پرسپولیس از نظر روحی، روانی شرایط خوبی ندارد، اظهار داشت: دلیل درگیری که به وجود آمد را نمی دانم، به هر حال وقتی مهدی رحمتی اخراج شد معلوم می شود که او هم مقصر بوده و این مسئله فقط به بازیکنان ما مربوط نیست. بازیکنان ما بسیار آماده بودند و نشان دادند که میلی زیادی به بردن دارند. استقلال هم تیم خوبی است، اما دربی معیار خاصی ندارد. دربی بسیار خوبی بود و استقلال این بار بهتر کار کرد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که تیمش چه اشتباهاتی داشته است، اظهار داشت: در مورد اشتباهات صحبت نمی کنم، خودمان این مسئله را درون رختکن آنالیز می کنیم. این مسابقه دربی بود، در برخی مسابقات حساس بازیکنان نقش اساسی را در برخی صحنه ها ایفا می کنند. ایرادی نمی گیرم، آنها دوست داشتند برنده شوند و تلاش کردند. ما یک ضربه به تیر زدیم، شانس های زیادی به وجود آوردیم و این مسائل پیش می آید.

وی در رابطه با اینکه آیا از سهمیه آزاد تیمش استفاده می کند؛ چراکه با یک محرومیت شیرازه تیمش برهم ریخت، تصریح کرد: نیم فصل دوم شروع شده و این مسئله که هر تیمی نیاز به بازیکن داشته باشد یک امر طبیعی است، اما باید در نظر گرفت که وقتی ما یک بازیکن می آوریم، چقدر زمان نیاز داریم تا جای خالی او را پر کنیم. این جای سوال است و نمی دانیم الان بازیکن می گیریم یا در آینده.

برانکو در مورد اینکه تیمش بازی سختی مقابل الهلال در پیش دارد، عنوان کرد: قبلاً هم گفته ام در گروه سختی قرار گرفته ایم، قهرمان عربستان قهرمان قطر و الوحده امارات در گروه ما هستند. نتیجه این بازی کاملاً نامشخص است، اما ما تلاش می کنیم تا برنده شویم. شکست در هیچ مسابقه ای خوب نیست و همیشه ما را ناراحت می کند. هر شکست تأثیراتی دارد که این مسئله در مسابقاتی مثل دربی برجسته می شود. بازیکنان بسیار با احساس با این مسابقه برخورد می کنند. ما یک بازی حساس مقابل سپاهان داریم، شرایط تیم در سه روز آینده بسیار مهم است. منتظر مسابقه با سپاهان هستیم و سپس آماده دیدار با الهلال می شویم.

وی در پایان درباره بازی با سپاهان در خصوص اینکه این بازی یک ال کلاسیکوست، اظهار داشت: من همیشه گفته ام ما 4 دربی داریم؛ تراکتورسازی، استقلال، سپاهان و الهلال و گفته ام ال کلاسیکوی ما بازی با استقلال است، اما بازی با سپاهان هم وزن خودش را دارد. این بازی برای ما اهمیت زیادی دارد. اگر آمار را نگاه کنید می بینید سپاهان در 10 سال اخیر یکی از بهترین تیم ها بوده و باخت این تیم در بازی ما با سپاهان تاثیری ندارد. بازی سختی مقابل سپاهان داریم. پرسپولیس همیشه مقابل سپاهان سخت حاضر شده است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • bahman aminibahman amini :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 05:47 بعد از ظهر

  من هیچی نمیگم فقط سکوت میکنم

  وای اقایی بیرانوند حداقل یه شیرجه میزدی

 • مصطفی صصمصطفی صص :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 05:47 بعد از ظهر

  فدای سرت پروفسور
  اونقدر روزهای خوب برامون رقم زدی که یه باخت اتفاقی کنارش هیچه

 • بهنام حاتمیبهنام حاتمی :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 05:47 بعد از ظهر

  مرسی پروفسور تو کاری با تیممون کردی همه تیما 90 دقیقه جلو ما دفاع میکنن دوستان هفته پیش یادتون نره با سه گل سراختور بردیم با یه باخت همه چیز تموم نمیشه فقط باید حمایت کنیم الان وقت حمایته

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 05:48 بعد از ظهر

  پرسپولیس به غرور و بازی احساسی و دست کم گرفتن حریف باخت.

 • ناشناس ناشناس :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 05:51 بعد از ظهر

  آخه چرا پلی یانسکی رو هافبک دفاعی نگذاشتی !!

  ای خدا با این ماهینی اش کشت مارا

 • ناشناس ناشناس :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 05:52 بعد از ظهر

  هنوزم یه موی برانکو را با صدتا علی دایی عوض نمیکنیم

  قابل توجه بعضیا

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 05:54 بعد از ظهر

  پروفسور تیممون مغرور شده
  شاید این باخت نیاز بود
  ولی حریف ما الهلال تیم علی کچل نیستا
  بسازین تیمو تا اون موقع
  که اگه یه بازی کمال نبود اینطوری نشه وضعمون

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 05:55 بعد از ظهر

  تو این بازی مهم نباید به ترکیب دست میزد...البته شاید نبود کمال مجبورش کرد...باخت هم جز بازی است...درود بر ارتش سرخ

 • monireh hoseynimonireh hoseyni :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 05:56 بعد از ظهر

  چرا ایراد نمیگیری اونوقت..!؟؟؟!

 • exit exitexit exit :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 05:58 بعد از ظهر

  برانکو عزیز،ممنون که پشت بازیکنها هستی ولی لطفا از لجبازی و پافشاری بر اصول خود ساختت دست بردار.در دربی های بعد بازیکنان تاثیر گزار رو قبل از اینکه محروم بشن تعویض کن.باور کن من زمانی که کمال محروم شد آنقدر ناراحت شدم که با ناراحتیم بعد از باخت دربی برابر می کنه.
  به هر حال گذشت.
  ولی خواهشا دست از سر رامین بردار بزار رامین دفاع راست باشه و کل تیم رو بخاطر اینکه رامین دفاع راست نباشه تغییر نده.رامین به درد وینگر نمی خوره
  هر جند ایراد گرفتن بعد بازی کار سختی نیست!ولی باید به جای ماهینی ،محرمی یا احمد زاده یا حتی هر دو رو به عنوان هافبک دفاعی به کار می گرفتید.رامین به راست میرفت و ماهینی به چپ.
  امروز محرمی عالی بود ولی قد کوتاهش کار دست تیم داد و گل دوم رو از روی ضربه سر خوردیم.

 • قاسم خسرویقاسم خسروی :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:01 بعد از ظهر

  همین که مربی برنده با خجالت میگه مجبور بوده جلوی تیمت اتوبوسی دفاع کنه یک دنیا میارزه بلاخره فوتبال همینه در روزی که سرتری میبازی وروزی که انتظار نداری میبری

 • سیدعلی تدینسیدعلی تدین :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:01 بعد از ظهر

  آقای بهمن جان همین هفته پیش بودکه همه ازتیم تعریف کردن وهمه عالی بودن حالاباختیم فدای سرتیم بجه هاهم خوب بودن خواهشابیرانوندونقصرتدون این دروازه بان بهترینه ایرانه که این همه دروازمونوبسته نگه داشته آقاباختیم فدای سرمون مهم اینه که استقلال میبره بازم زیرمونه فعلاتابخوادبه مابرسه خفه شده

 • علیرضا مزرعه ملاییعلیرضا مزرعه ملایی :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:04 بعد از ظهر

  اقایون در اینکه برانکو تیک خوبی ساخته شکی نیست.. اما چرا باید بازی که ۳بر ۰ جلو هستیم و هافبک و مدافع دو اخطاره داریم و تعویض نکنه!؟ مگه نه اینکه گفت جای کمال بازیکن دارم چرا اون بازیکن تو همون ۲۰ دقیقه آخر بازی با تراکتور بازی ندادی!؟ اولین بازی فرشاد احمدزاده تو دفاع چپ منجر شد به اخراجش.. همه گفتن فرشاد به درد بازی در دفاع نمیخوره اما یه بازی با تراکتوری که هیچ جوری واسه حمله نداشت باعث شد تو بزرگترین بازی فصل بازم اون اشتباه و بکنه... هافبک دفاعی واقعا بین این همه بازیکن هیچ کسی نبود که با دیدن نیمه اول و فهمیدن اینکه ماهینی بدرد این پست نمیخوره جاش تعویض بشه... نیمه دوم واقعا برنامه ما واسه گل زدن چی بود که باید رضاییان که تو ضربات ایستگاهی میشه روش حساب کرد و بیاری بیرون اونوقت فرشاد احمدزاده و وحید امیری که ضعیف ترین بازیکن زمین بودن و ۹۰دقیقه نگهشان داری... اصلا منفی گرفتن واسم مهم نیست چون الان باید جواب یه سری کیسه کشو بدم که واقعا بعضی هاشون ۱۱بازیکن استقلال و هم نمیشناسن... و مورد آخر به مربی باختیم که واقعا چیزی نداره تپ مربی گری فقط بخاطر اشتباه و اصرار به اشتباه مربی خودمون بهش باختیم... الانم هر چی دوست دارین منفی بدین چون بزرگترین بازی فصل و باختیم اونم به تیمی که خودشونم باور نداشتن میتونن ببرن

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:05 بعد از ظهر

  فدای سرت پروفسور هنوز ده امتیاززیرمونن!فدای تارموهات باافتخارپرسپولیسی ام

 • farshid perspolis007farshid perspolis007 :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:06 بعد از ظهر

  فدااای سر بچه ها خسته نباشن پرسپولیس وقتی باخت که اجلو بی همه چیز و رییس مافیا بازیکن مارو هوایی کردن پرسپولیس وقتی باخت که فرزاد حاتمی کثافت هوچی بازی راه انداخت کمال اخراج شد ما باختیم اگه احمد یا کمال بودن کیسه تا صبح نمیتونست حمله کنه مااا فقط حمایت میکنیم تا قهرمانی

 • رضا محرمیرضا محرمی :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:06 بعد از ظهر

  بعداز5سال باختیم
  بعداز10تا دربی باختیم
  فوتبال برد با خت داره
  یکروز هم رکورد هم تموم میشه
  امروز باختیم
  نه بخاطره نبود هابک دفاعی نه بخاطر فرشاد احمدزاده و نه بخاطر بیرانوند و نه بخاطر گل هایی که مهدی طارمی نزد
  باختیم چون چند دقه بازیکن ها خواب شدن و مات
  یادمون نره بازیکن هم آدمه و نمیتونه همیشه تو بالاترین سطح و تمرکز باشه

  بارسلونا پپ هم می باخت رئال زیدان هم بلاخره باخت
  پرسپولیسم از این قاعده مستثنی نیست


  اما مهم پاشدن و ایستادن و دوباره مبارزه کردنه
  45دقه استقلال رو حبس کردیم این یعنی ما به وسعت نام مون بازی کردیم مثل شیر نه مثل کفتار


  من برای این تیم برای این برانکو و کادر فنی ایستاده دست میزنم
  لیگ تموم نشده جام رو باید بگیریم


  زنده باد تا ابد پرسپولیس

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:11 بعد از ظهر

  دم هواداران گرم
  عالی هستند من که خودمو در مقابل اونها هیچی نمیدونم
  اون از پارسال در بازی اخر که تیم را تشویق کردند
  این هم از امروز
  .واقعا نشون میده که هواداران پرسپولیس مثل تیم از کل لیگ یه سر وگردن بالاترن
  فقط فقط حمایت
  پرفسور غمت نباشه مث کوه پشتت هستیم

 • حامد پاکزادحامد پاکزاد :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:14 بعد از ظهر

  بزرگترین تیمهای دنیا می بازند ایشالا با قدرت میریم واسه قهرمانی درود به ارتش همیشه سرخ -

 • Amir Mohebbi mhAmir Mohebbi mh :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:19 بعد از ظهر

  اگه طبیعی بود که به چپ بزنن چرا کاری نکردی توو بدترین حالت میشد ماهینی بیاد دفاع چپ کرمی بیاد هافبک دفاعی نه پل یانسکیو میذاشتی نه مسلمانو میذاشتی جای هافبک دفاعی نریمان جهانو میزاشتی توو بازی به این حساسی نقطه قوت استقلال رو میکنه پاشنه اشیل پرسپولیس گذاشتن فرشاد مثل خوردن زهر توسط خود آدم بود خودزنی کردی آقای برانکو به تفکر اشتباه شما باختیم فقط بچهام امرور سفتو باغیرت بازی نکردن تا این فاجعه رخ بده

 • کاظم صداقتکاظم صداقت :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:21 بعد از ظهر

  ببینید بیرانوند توی بازی با تراکتور هم دو سه تا سوتی بد داد اما به خیر گذاشت نمی چرا توی دو بازی آخری بیرانود اینقدر تمرکزش پائین بود شاید به خاطر این بود که پسرش را توی این بازی و بازی با تراکتور به استادیوم آورده بود زنگ خطر راجب بیرانود توی بازی با تراکتور به صدا در آمده بود ظاهراً هیچ کس توی باشگاه پرسپولیس از کوچک و بزرگ متوجه تمرکز پائین بیرانوند نشده بودند و همه توی خواب یک برد راحت به سر می بردند در هر صورت این بازی تمام شد باید به فکر بازی با سپاهانباشیم و توجه به عملکرد ضعیف بیرانود درون دروازه و مشکلاتی که در هافبک دفاعی و دفاع چپ داریم داشته باشیم و یک ارنج تیمی مناسب داشته باشیم زیاد هم به استقلال و تراکتور فکر نکنیم

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:32 بعد از ظهر

  به باخت مون کاری ندارم ولی یکماه تو فصل نقل وانتقالات فریاد زدیم به غیر از کمال هافیک دفاعی نداریم ولی کسی گوش نکرد گذاشتن دو روز مونده به دربی شهاب کرمی رو گرفتن،،،گفتیم اگه حاجی انصاری یا سیدجلال محروم بشن دفاع نداریم،،،گفتیم دفاع چپ نداریم ولی هیچکس گوش نکرد،،بیچاره ماهینی شده آچارفرانسه یه روز دفاع راست یه روز دفاع وسط،یه روز دفاع چپ یه روز هافبک دفاعی،همین کیسه سه تا هافبک دفاعی داره تازه تیموریان هم میخواست بگیره که نشد

 • امید محمدیامید محمدی :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:36 بعد از ظهر

  تبریک تبریک اول بابت باختمون که بازم چندتانکته رو بهمون فهموند
  یک مغروز نشویم که بدترین شکستو میخوریم
  دو لجباز نباشیم بنظرتون شهاب کرمی حداقل نمیتونست نیمه اول بازی کنه
  سه ترکیب چیدمان افتضاح بود رضاییان سید انصاری ماهینی مسلمان سروش فرشاد امیری طارمی
  چهار تعویض بدتر
  پنج متکی بودن به یه بازیکن وبهونه گرفتن که کمال نبود مگه دوماه بلکه بیشتر وقت نداشتیم
  شش همه اینا به جهنم من موندم اقا کریم باخوردبین بی فایده یه پیشنهاد چیزی تو تعویض ترکیب نمیخوان بدن
  گروه انالیز نیمه اول چیکارمیکردن که بین دونیمه کاری نکردن وهمونطور روانشناس تیم
  هفتم به جهنم حداقل بازیای بعدی این مشکل نداشته باشیم
  ارتش چی میشد یکی نظرمنو واقعا بهش فکرمیکرد
  ارتش بچاپ که ارزششو داره

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:40 بعد از ظهر

  اقای برانکو عذرخواهی خالی وبا اصرار روی اشتباهاتی که موجب این باخت تلخ شد بدرد نمیخوره درسته روزهای خوبی ساختی ولی این بازیو به اشتباهات شما باختیم 3گل از سمت احمدزاده چیز خاصی نیست؟؟؟چندتا گل باید میخوردیم تا بگین فرشاد دفاع نیست؟؟؟ماهینی پشت دفاعو خالی گذاشته بود وجلوی دفاع خالی بود حالا میگید خوب بازی کرد؟؟بخدا قسم اگه مربی باعرضه ای جای علی کچل بود ونیمه دوم هم ضدحمله میزد فاجعه رقم میخورد چرا سامانو بازی نمیدین؟؟یعنی ضعیفتر از علیپور هست که هیچ کار مثبتی نمیکنه اقای برانکو همین نریمان جهان باضربه سر تو تیم ضعیف ماشین سازی به کیسه گل زد چرا نمیخواین اشتباهات خودتونو قبول کنید دفاع از بازیکن خوبه نه تااین حد اگه انتقاد نمیکنید حداقل تعریف هم نکنید درجواب اونایی که میگن نباید انتقاد کرد بگم شماها همونایی هستین که کسی میگفت مهاجم لازم داریم هافبک دفاعی نداریم میگفتین شما مگه از پروفسور بیشتر میفهمید انتقاد بجا خیلی بهتر از تعریف الکی ونابجا هست فقط فکر کنید این بازی افتضاح اگه جلوی تیم قوی بود چه فاجعه ای رقم میخورد امروز خیلی ضعیف بودیم وبه تفکر غلط وافراطی برانکو باختیم

 • کاظم صداقتکاظم صداقت :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 06:40 بعد از ظهر

  ببنید تیم ما امروز هم بد ارنج شده بود و هم توی تاکتیک تیمی اشتباه داشت زمانیکه تیم عقب افتاده و استقلال یه اتوبوس بازیکن چیده توی مرکز دفاعی بهترین روش حملات سریع از جناحین می باشد حالا ما چیکار کردیم فرشاد احمد زاده و رامین رضائیان را که پارسال توی راست پرسپولیس بلای همه تیم شده بودند یکی بردیم دفاع چپ و یکی دیگه راهافبک راست عملاً با دست خودمون خومون را خلع سلاح کردیم بعد از هر جای زمین مستقیم سانتر می کنیم توی دروازه استقلال حالا اینو هم میدونیم که استقلال توی دفاع بازیکنان سر زن خوبی داره بازی تمام شده ولی آقای برنکو بهتر بود از سامان نریمان جهان با توجه به اینکه سرعتی و تکنیکی هست هم مثلا از دقیقه هفتاد هم استفاده می کردی

 • Saman SadehjiSaman Sadehji :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 07:02 بعد از ظهر

  فدای سرتون الان هوادار واقعی خودشو نشون میده حمایت حمایت

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 07:05 بعد از ظهر

  سلام خدمت پرسپولیسیای واقعی.
  امروز تبریک نمیگم چون پیروز نشدیم.
  یه چند تا حرف فقط با هواداران از جنس باد دارم. پرسپولیس این فصل هر وقت برد بعضیا گفتن ماشاالله بعضیا اصلا موقع بردها پیداشون نبود ولی امان از روی که وقایع به کام یه عده هوادارنما نباشه. چه شده؟آیا دنیا با اخر رسیده؟تو این سایت و سایتهای دیگه خیلی از پرسپولیسی نماها به یکباره کارشناس شدن و کادر فنی و بازیکنان تیم رو تا جایی که واژه در مخیله ی این افراد باشه شستن و گذاشتند روی بند تا خشک بشه. این همه حزب باد بودن تا کجا و تا کی ؟ وقتی تیم میبره همه چیز گل و بلبل ولی وقتی تیم میبازه چرا نظرات کارشناسی به یکباره به اوج خودش میرسه. تو هواداری فقط از تیمت محافظت کن. اینکه امروز به ماهینی بنده خدا گیر بدی چیزی درست نمیشه. همین جا توی همین سایت یکی از دوستان لطف کردن اخرین بازی که ماهینی خوب بوده یادش نمیاد.این همه بی انصافی تا کی؟ این همه به احمدزاده وظیفه شناس حرفای اونجوری زده میشه. به چه جرمی؟مگه احمدزاده دلش درد بود که بخواد اینجوری بازی کنه. به همه امروز ایراد گرفتید .یه لحظه به خودتون هم ایراد بگیرید. و ببینید ایا خودتون به عنوان هوادار وظیفتو به خوبی انجام دادی؟ بله همه تاسف خوردیم که چرا برانکو کمال رو تعویض نکرد و امروز باعث شد یه جورایی جای خالیش رو حس کنیم. اما برانکو اونقدر نجیب هست نمیاد باختش رو به گردن بازیکنی بندازه که خودش اونو انتخاب کرده و اونو واسه بازی میذاره تو زمین .(برعکس اون دسته از مربیان مافیایی کشورمان بازیکنی رو که خودشون اول فصل با میل و رغبت خودشون گرفتن بعد از نگرفتن نتیجه ی دلخواه متهم به کمکاری میکنن)
  این تیم اگه هوادار پشتش نباشه میشکنه. لطفا جو بیخود ندید.بله اگه بیرانوند شیرجه میزد الان اونجور میشد بله طارمی ضربه سرش رو با دست میزد و میرفت توی گل بهتر بود این حرفا رو بذارید کنار. تا بازیکن داره تو تیم بازی میکنه این شیوه ی خوبی برای انتقاد نیست. همه ناراحت شدن که امروز پرسپولیس باخت .اقایی که به همه داری طعنه میزنی شم تنها امروز ناراحت نشدی. بیایید قدر شناس باشیم.قدر نشناسی به دردمون نمیخوره.امروز برانکو رو بردارن تا اقایون همیشه همیشه همیشه ی خدا منتقد بیان سرمربی پرسپولیس بشن اونوقت دوستان منتقد با رتبه های 7 و 12 حال میکنن. بیایید برای خودمون شخصیت قائل باشیم. بیایید قدر داشته هامون رو بدونیم.بیایید سطح توقعاتمون رو در حد توان بالا یا پایین کنیم.

  امیدوارم پرسپولیس با هوادار نما وارد حاشیه نشه. فقط همین .چون من از خودی بیشتر از دشمن میترسم .هزار بار این حرف رو همینجا زدم.خودی ضربش خیلی ناگهانی تر از دشمنه.
  به امید روزهای خوب برای پرسپولیس کبیر

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 07:07 بعد از ظهر

  اینقدر لطفا دنبال مقصر نگردید ..ما همون هوادارایی هستیم ک فصل قبل وقتی تیممون اخر جدول بود پاش وایستادیم ما همونایی هستیم ک وقتی با وجود مردونگی و تلاش زیاد بچه ها قهرمان نشدیم ایستادیمو واسه تک تکشون دست زدیم اما حالا داریم میکوبیمشون اصلا درست نیست ما هنوزم صدریم و از ی مشت وحشی 10امتیاز اختلاف فاصله داریم ما هنوزم امید اول قهرمانییم پس با حرفامون روحیه بچه ها رو بدتر نکنیم پشت تیم باشیم این تیم لیاقت قهرمانی رو داره و با این باخت حتی یک ذره هم از ارزش هاشون کم نمیشه....ب امید قهرمانی پرسپولیس - ..ارتش لطفا ثبت کن

 • سیامک سرخ دلسیامک سرخ دل :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 07:21 بعد از ظهر

  دوستانی که اعتراض می کنن خواهشا دست برداند و یکم حرفه ای بشوند برانکو هم مانند همه ما ادم هستش و امکان داره اشتباه کنه.بیرامند هم همینطور.
  اگر امروز که تیممون باخته حالا با هر دلیلی پشت تیم و بازیکن ها و کادر فنی عالی تیممون نایستیم دیگه هوادار نیستیم.
  هوادار وافعی این نیست که در مقابل صحبت های زشت کیروش موضوع بگیره و فحاشی کنه هوادار یعنی این که تو شادی و غم پشت تیم محبوبش بایسته.دوستان من در مورد خودم میگم با یک برد عاشق تیمم نشدم که با یک باخت تنهاش بذارم

 • سیدعلی تدینسیدعلی تدین :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 07:47 بعد از ظهر

  ماشالارضای محرمی عزیزبابت کامنت زیباش منم دقیقاهم عقیده باتوام

 • omid ashoriomid ashori :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 07:59 بعد از ظهر

  تیم خوب بازی کرد واقعا ، فقط چند تا اشتباه تو پرس کردن و فوق خوش شانسی کیسه ها باعث باخت شد ،
  شما هام تکلیفتون با خودتون مشخص نیست ،اون موقع که ربیع خواه دفاع چپ بود و فقط دفاع میکرد میگفتین چپ فلجه ، حالا فرشاد نفوذ میکنه پشتش خالیه همه میگن فرشاد دفاع چپ نیست ، خسرو آیا یه سانتر کرد ؟ برزای نفوذ کرد ؟
  ما با تیمی بازی کردیم که 3 تا هافبک دفاعیعه خشن داشت ، طبیعیه که وقتی بالا بازی میکنی توپ پشتت بندازن ، این همون چیزیه که ما از برانکو خواستیم : بازی هجومی ! بنابراین من اصلا ناراحت نیستم چون مثل بازی ذوب اهن شکست ممکنه اتفاق بیفته ولی اصول ما تغییر نحواهد کرد
  مهمتر از باخت واکنش به باخته ، پس باید انرژی بدیم برا بازی سپاهان
  امیدوارم این باخت ما رو متحد تر از قبل کنه

 • ایبو صامتایبو صامت :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 08:53 بعد از ظهر

  فدای سربرانکو وهمه بازیکنا
  باخت مال فوتباله

  ازاین باخت امابایددرس بگیریم
  اگردرس نگیریم ازسپاهان هم میخوریم
  اگرگول نتایج اخیرسپاهان رابخوریم وبی هوابازی کنیم پنجشنبه هم بایدعزابگیریم
  باخت رابایدفراموش کنیم وبه فکربازی سپاهان باشیم

 • ارمان رزاقیارمان رزاقی :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 09:06 بعد از ظهر

  امروز برانکو به منصوریان باخت و تموم
  هنوز تیم کاملی نشدیم

 • alireza kamoeialireza kamoei :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 09:18 بعد از ظهر

  وقتی رامین رو بیرون کشیدی تیم فلج شد
  دمت گرم که اینجور شیرازهای تیم رو بهم ریختی

  اون از اون بازی که سه هیچ جلو بودیم کمال رو بیرون نکشیدی اینم از این بازی که رامین رو کشیدی بیرون

 • رضا محرمیرضا محرمی :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 09:35 بعد از ظهر

  درجواب سیدعلی تدین
  خواهش میکنم

 • ramin akbariramin akbari :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 11:17 بعد از ظهر

  آقای برانکو مربی محبوب من....آیا تا حالا در مورد این فکر کردی که چرا همیشه به منصوریان میبازی؟؟یعنی انقد سخته خوابوندن مچ این مربی جوون؟؟؟منصوریان همیشه بهت زد حمله میزنه و باز شما باب میل ایشون بازی میکنین؟ما احتیاجی به این همه ریسک نداشتیم برا این بازی...نیازی نبود وقتی یه گل جلوییم با 7.8نفر حمله کنیم بود؟؟؟استقلال امسال یه حمله یه گلی بازی میکنه و با بازی خیلی هجومی ما این فرصت براش مثل لقمه آماده پیش اومد کاش دفاع رو محکم تر میبستی...کاش بعد خوردن دو گل پیاپی سمت چپ دفاعت رو تقویت میکردی...اما شماهم مثل ما تو سکته ناقص بودی....انگار بختک افتاده بود رومون و نمیتونستیم واکنشی شون بدیم مثل علیرضا بیرانوند که انقدر برا کلین شیتاش رو ابرابود که ضربات سمت دروازش رو فقط نگاه میکرد......جنگ فیل و مورچه رو وقتی باختیم که مورچه ضربشو به ما زدو قایم شد....

 • اسماعيل يزدىاسماعيل يزدى :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 11:25 بعد از ظهر

  عذرخواهى به چه درد ميخوره.اين طارمى و ماهينى رو بنداز بيرون كه گند زدن به تيم.مهاجمى كه نتونه تك به تك رو گل كنه بدرد لاى جرز ميخوره.بايت اين عذرخواهى كنه كه قرار بود ى مهاجم قاتل بيارى و نياوردى.اينم از چيدن تركيبت كه گند زدى به بازى و باعث سرافكندگى و شرمندگيمون شدى.اآخه اين ماهينى چرا بايد حتماً بازى كنه!واقعا لقب پرفسور برات زياديه كه هنوز نميدونى نبايد به هيچوجه جلوى استقلال ببازي.عوض بيرون كشيدن رامين ماهينى رو ميكشيدى بيرون كه با پاسهاى رو به عقبش جز كند كردن حركت تيم هيچ كارى بلد نيست.

 • سیا.. کلهُرسیا.. کلهُر :
  یکشنبه, 24 بهمن 1395 - 11:45 بعد از ظهر

  پرسپولیس عالی بازی کرد . بعد گل اول نباید جوری حمله میکردیم که ضد حمله بزنه کیسه .
  جالب بود بعد خوردن گل اول هنوز هم تو دفاع اتوبوسی بودن .
  باید از سمت راست حمله می کردیم و تو عمق .
  امیری نباید نیمه اول نفوذ میکرد .
  بازی تموم شد ، و با چاشنی شانس و اشتباه باختیم .
  اشتباه خودمون و شانس حریف که حداق باید ۵ گل دیگه میزدیم .
  یعنی باید ۷ بر ۳ میبردیم .
  خطا رو سروش رو داور نگرفت تا همون توپ رو گل کنن . انصاری عم توپ رو خوب دفع نکرد و جلو مرده گل ها افتاد .
  فقط باید نقاط ضعف رو کامل برطرف کنیم .
  فراموش نکنید پرسپولیس دو هافبک نورالهی و کمال رو نداشت . خیلی دیر کرمی جذب شد .
  از نظر فنی استققلا شانس آورد ، چون احمد زاده هافبک هجومی بود و داع چد بود . یعنی درصدی از قدرت هجومی پرسپولیس کاهش یافته بود توسط خودمون ، وگرنه استقلال همون نیمه اول حتی نمیتونست ضد حمله بزنه !!

 • آراد پرسپولیسآراد پرسپولیس :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 12:12 قبل از ظهر

  درود بر روانت آقای رضا محرمی میدونم که اکثر هواداران پرسپولیس اینطور شخصیتی دارن افتخار میکنم پرسپولیسم بخدا کامنتو خوندم گریم گرفت ......ما نباید به تیم پشت کنیم همین تر تر با هزار دور کلک و مافیا و دوپینگ داره واسه قهرمانی میجنگه اگه ما بلای تر تر اومده بود سرمون بخدا هم تیمها هم فدراسیون اینطوری خاموشش ننشستن بخصوص کیسه امیدوارم درک کنید ولی به پرسپولیس پشت نکنید ما بازی با سپاهان داریم تو آزادی،خوزستان هم ازادیه،نفت خو تهرانه،،پس خواهش میکنم تیمو تنها نذارید....

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 12:48 قبل از ظهر

  پرفسور کسی به شما نگفتند ، یک قاعده ای هست بین هوادران دو طرف که میگن هر کجای جدول میخوای باش ولی دربی را نباز، این فلسفه ارنج ثباتت گاها بلای جان خودت هم میشه آنقدر با یازده دوازده نفر بازی می کنی نیمکت نشینان بازی را فراموش میکنن، چرا باید یکی دو بازیکن که از یاران ثابت نباشند ،تیم سردر گم و این قدر شکننده بشود، وقتی شش دقیقه پایانی بازی با تراکتو سه ههیج جلوی به نیم کت نشیان تیم توهین نیست ، که از نظر شما کسی لیلقت شیش دقیقه بازی جای کمال در معض سه کارته شدن قرار داره ، بگیرد

 • اسماعيل يزدىاسماعيل يزدى :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 01:07 قبل از ظهر

  گل اول رو زديم و اون ضربه سر طارمى رو اگه ادينهو جاش بود گل ميكرد،استقلال رو ميتركونديم.امان از اين طارمى كه فرصت سوزيهاش شده بلاى جون تيم و هوادار.فصل قبل با تفاضل گل نايب قهرمان شديم و درس نگرفتيم.امروز هم تكرار گل نزدن هاى پارساله.دو تا اوكراينى رو با زدوبند جذب كردن و معلوم نيست چه پولى اين وسط به جيب زدن و هيچكس هم پاسخگو نيست.به جاى اين دو تا كه به هيچ درد تيم نخوردن ميشد ى مهاجم ششدانگ جذب كرد مثل منشاء تيم پيكان كه به اندازه ى ده تا طارمى مى ارزه و از هر دوتا فرصت يكيش رو گل ميكنه.آقاى برانكو ازت ميخام يك دليل و فقط يك دليل بيارى برام كه چرا تيم ى مهاجم ششدانگ نداره؟!!!اين تيم رويايي كه ميخواستى ببندى اين بود؟؟؟آيا بازى ماهينى رو نگاه ميكنى؟دريغ از يك پاس،حتى يك پاس رو به جلو.اين استقلال رو ميشد با اختلاف شش گل برد اما متاسفانه با عملكرد شما در جذب بازيكن و خصوصا مهاجم در اول فصل و همچنين لجبازيت با رامين در طول فصل و اعتقاد داشتن بيجا به ماهينى اين دربى رو باختيم و تو مثل هميشه با يك عذرخواهى سر و ته قضيه رو هم آوردى و از همه بازيكنها حمايت كردى

 • omid 110omid 110 :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 01:50 قبل از ظهر

  من فقط همین رو میگیم اصلا هم حوصله ندارم...کارمون برای قهرمانی سخت شد بازیهای اسیایی و بازیهای تیم ملی شروع میشه و بازیکنها خسته میشن و احتمال مصدومیتشون میره بالا...براتکو توی دربی اشتباه کرد..اول فصل هم اشتباه کرد که اومانیا و ماریچ رو نخواست اما پلی یانسکی رو خواست...اگر یه دفاع وسط مثل ماریچ داشتیم امرور انصاری جپ بازی میکرد...واقعا دلم نمیخاست به استقلالی منصوریان ببازیم..خدا کنه قهرمان بشیم هرچند که سخته..لطفا تاییدکنید

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 02:17 قبل از ظهر

  پیش به سمت امتیاز گیری در بازیهای اینده.
  دوستان اگه تا امروز هواداری کردین باید بگم فعلا به هیچ جا نرسیدیم.داستان از فردا شروع خواهد شد.هوادار واقعی خودش رو در روزهای اینده نشون میده.ممکنه هم با سپاهان و هم با نفت مثلا مساوی کنیم صبور باشید پرسپولیس زلزله با قهرمانی فاصله ای نداره .اگه هوادار هستی لحظه ی اخری خرابش نکن.

 • عندلیب پرسپولیسیعندلیب پرسپولیسی :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 08:53 قبل از ظهر

  آقای برانکو با اینکه همیشه حمایتت کردیم، ولی بد باختی پرفسور
  شما ثابت کردی دربی باز نیستی، شما با لجبازی هات و بازدی دادن اشتباه ماهینی، رضائیان و احمد زاده ثابت کردین دربی باز نیستی
  آقای برانکو ی عزیز ما همچنان پشت تیم مون و پشت مربی مون هستیم و از هردو تاتون حمایت میکنیم، ولی خواهشا دست از لجبازی های بی جایی که میکنی بردار، با بهترین پرسپولیس 10 سال اخیر به یه استقلال معمولی باختیم اونم نه به خاطر تاکتیک حریف که به خاطر لجبازی شما با بازیکنا
  35 ساله طرفدار پرسپولیسم و بهیچوقت هم دست از حمایت و طرفداری از پرسپولیس بر نمیدارم
  ولی خواهشا با ما اینجوری نکن

 • فاطمه میرکریمیفاطمه میرکریمی :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 09:05 قبل از ظهر

  بچه ها من خودم واقعا ناراحتم ازین باخت و از این نحوه بازی ولی باید حمایت کرد فقط حمایت چون تا اینجا بچه ها خوب کار کردن

 • رها مشتاقیرها مشتاقی :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 09:46 قبل از ظهر

  اشکال نداره فدای سرمون درس بزرگی برامون میشه برامون برای بازیهای بعد .... مهم عشق به پرسپولیسه که تحت هر شرایطی حتی تو باختم جاش تو قلبمونه همونطور که هوادارای واقعی دیروز بعد باختم نشون دادن.... جات تو قلبونمونه پرفسور

 • تیم اول آسیاتیم اول آسیا :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 11:53 قبل از ظهر

  سلام سایت ارتش شما سوالی قبلی من را چاپ نکردید وپاسخ ندادید لطفا این نظر من را چاپ کنید دوستان گل پرسپولیسی این بازی دیگه تمام شد ورفت ودیگه فکر کردن به آن رو اعصاب همه است، ولی میخواستم به یک نکته ریز اشاره کنم که کسی به آن اشاره نکرده، شما دقت کنید وقتی قبل بازی تراکتور کیروش گفت بازیکنان ملی پوش پرسپولیس چاق هستند و دیگه به تیم ملی دعوت نمیشوند هیچ کدام از بازیکنان ملی پوش تحت تاثیر اراجیف کی روش قرار نگرفته اند یا لا اقل با عملکرد خوبشان در بازی تراکتور این موضوع را ثابت کردند ولی بیرانوند دربازی تراکتور با این که گلی نخورد همه دیدند عملکرد ضعیفی داشت ودربازی دربی هم فوق العاده ضعیف بود من باورم نمیشد این بیرانوند همان دروازه بانی باشه که تو بازی رفت دربی موقعیت به مراتب خطرناکتری را از کاوه رضایی گرفت اما توی بازی دیروز از همون کاوه رضایی گل خورد ارتش لطفا بچاب...

 • آزاد آزادیآزاد آزادی :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 12:43 بعد از ظهر

  برانکو مرد روزهای سخت نیست

 • آزاد آزادیآزاد آزادی :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 05:18 بعد از ظهر

  بنگر رو جذب کنین ضروریه

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب