پیش بینی بت 940
حسن زاده: برخورد فیزیکی مربی استقلال با داور بررسی می شود

حسن زاده: برخورد فیزیکی مربی استقلال با داور بررسی می شود

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره تخلفات شهرآورد 84، گفت: به زودی رای تخلفات این دیدار صادر می شود. اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبا... 5 out of 5 based on 4 ratings.

حسن زاده: برخورد فیزیکی مربی استقلال با داور بررسی می شود

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 12 اظهار نظر بازدید [ 5953 ] دوشنبه, 25 بهمن 1395
:: خبر
حسن زاده: برخورد فیزیکی مربی استقلال با داور بررسی می شود

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره تخلفات شهرآورد 84، گفت: به زودی رای تخلفات این دیدار صادر می شود. اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبا...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره تخلفات شهرآورد 84، گفت: به زودی رای تخلفات این دیدار صادر می شود.

اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره تخلفاتی که در حاشیه برگزاری شهرآورد 84 رخ داد، گفت: اگر چه در انتهای مسابقه مشکلات انضباطی پیش آمد اما در مجموع از نظر مسائل انضباطی که مورد توجه ما است، بهتر از سایر دربی های گذشته بوده و از این بابت از تمامی افرادی که برای برپایی یک مسابقه خوب تلاش کردند، تشکر می کنیم.

وی افزود: مقامات رسمی مسابقه در نزدیک ترین زمان ممکن گزارش بازی را شب گذشته به ما رسانده و اگر چه همکاران انضباطی ما در ورزشگاه بودند و خود من نیز از طریق پخش مستقیم، این دیدار را دنبال کردم و ضمن اینکه بخش هایی از حوادث مسابقه نیز توسط رسانه ها پوشش داده شد و در مجموع اطلاعاتی که به دست آمده، بدون شک در اولین وقت ممکن موضوعات را بررسی کرده و رای خواهیم داد.

حسن زاده ادامه داد: نکته خاصی که در شهرآورد 84 می شود بیان کرد این است که تا زمانی که در داخل زمین مسابقه تنش هایی پیش نیامده بود، آرامش در حد انتظار در سکوها وجود داشت و التهاب سکو ها و تخلف هواداران دو تیم زمانی به چشم آمد که بازیکنان دو تیم به شرحی که در گزارش ها آمده، با رفتارشان موجب ایجاد تنش در سکو ها شده اند که مطمئنا این نکته مورد توجه کمیته انضباطی قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: در بخشی از گزارش ها به برخورد فیزیکی یکی از اعضای کادر فنی تیم استقلال اشاره شده که ضمن اهانت و فحاشی به یکی از داوران، برخورد فیزیکی نیز با او انجام داده و همچنین مقامات رسمی مسابقه به تنش های سید جلال حسینی و مهدی رحمتی اشاره کرده اند که قطعا بررسی خواهد شد.

حسن زاده ادامه داد: با توجه به اینکه تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه که تقریبا به 80 هزار نفر می رسید و پوشش رسانه ای و پخش مستقیم تلویزیونی این مسابقه صورت گرفت، مسلما تاثیر رفتارهای نادرست متخلفین شهرآورد در روحیه جوانان و هواداران بسیار بیشتر از سایر رفتارهایی است که در مسابقات عادی صورت می گیرد. لذا به نسبت اهمیت شهرآورد تهران و تاثیر مسائل حاشیه ای این مسابقه بزرگ در جامعه، تخلفات و رفتارهای غیر ورزشی متخلفین هم باید با تنبیهات مناسب تری روبه رو شود.

وی ادامه داد: باید قبول کنیم که الگو پذیری علاقمندان به فوتبال مخصوصا در قشر نوجوان و جوان از این دو تیم بزرگ بسیار زیاد است بر همین اساس بازیکنان و سایر عوامل این دو باشگاه باید بیشتر مراقب رفتار خود باشند. با توجه به همه نکاتی که مطرح کردم، کمیته انضباطی رای خود را طبق آیین نامه انضباطی را درباره این دیدار صادر خواهد کرد و اتفاقات دربی تهران آنچنان روشن و واضح است که نیاز به دعوت و شنیدن صحبت های متخلفین نداریم و امیدواریم که در آینده شاهد چنین رفتار هایی نباشیم.

رئیس کمیته انضباطی در پایان درباره عضو جدید کمیته انضباطی گفت: جاودانی از حقوقدانان و وکلای با سابقه دادگستری است که البته شغل رسانه ای نیز در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دارد که همه او را می شناسند و این افتخار را داریم تا از تجربیات ورزشی و حقوقی ایشان بهره ببریم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 01:36 بعد از ظهر

  برانکو فقط باتیم حریف مبارزه نمی کنه این تجربه را سال قبل به دست اورده و دونسته که باید در چند جبهه بجنگه.1 تیم حریف 2 ِداوران.3 فدراسیون .4 کیروش.لازمِ که بگم برای ما اصلا مهم نیست که رحمتی یا منصوریان را محروم کنید فقط اینو دوست نداریم که 3 تا از استقلال محروم بشه 1 نفر از پرسپولیس که واقعا اونوقت میشه فهمید که می خوان نزارن پرسپولیس قهرمان بشه .نه محرومیت برای رحمتی و منصوریان و خرمگاه را می خواهیم نه محرمیت سید جلال را .ادب و فهم پرسپولیس و پرسپولیسی ها خیلی بیشتر از این هاست که بخوان اسیر حاشیه سازی شما مافیا ها بشن

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 01:38 بعد از ظهر

  برو باباااااااااا برو تا صدات نشوم . همین تو باعث پروگری رحمتی شدی دیگه . اعصابمو از دست هممممممتون خورده . زیادی زر و پر نکن خواهشن . همتون یکی هستین سگ زرد برادر شغال .

 • احمد بناروئياحمد بناروئي :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 01:44 بعد از ظهر

  آقای حسن زاده ، شمادر مقام قضاوت قرار دارید و خیلی باید مواظب باشید که عدالت اجرا کنید اما متأسفانه اینطور نیست ،، هروقت بحث پرسپولیس باشد به بدترین وجه ممکن برخوردکردید و اما برای بسیاری از تیمهای دیگر مثلا همین استقلال خیلی راحت می بخشید انگاری از جیب خودتان هست ،،،
  برادر من یه کم به خودتان بیایید وعاقلانه قضاوت کنید

 • bahman aminibahman amini :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 01:46 بعد از ظهر

  تف به این ظیافت شام تف به کسی که تر تیبشو داد
  برانکو چقد ساده بود گذاشت این بلا سرش بیارن

 • کیا کسریکیا کسری :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 01:47 بعد از ظهر

  همون طور که برخورد فیزیکی آقایی و کیانی با داور بررسی شد؟؟ ... در ضمن برای چندمین بار که رحمتی آشوب ایجاد میکنه تو بازی های استقلال ... انگار فقط محرومیت ها برای پرسپولیسی هاست .

 • red championred champion :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 02:00 بعد از ظهر

  نکبت ، به جفتک پراکنی مهدی کیانی چرا رسیدگی نکردی ؟ کدوم گوری بودی ؟ مگه ندیدی به داور حمله کرد ؟

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 02:04 بعد از ظهر

  سلام
  متاسفانه هنوز بعضی ازبازیکنانی که علیرغم اینکه پول حرفه ای میگیرن هنوز فکر ورفتار حرفه ای ندارن ،یرای مثال همین گلراستقلال که ازنظرفنی دروازبان توانایی است وسابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را هم دارد ،خیلی بچه گانه عمل می کند وباعث تنش وتحریک جوانان می شود.
  بردن خوشخالی دارد اما به چه قیمتی ؟به قیمت ازدست رفتن افتخاری که سالها برایش زحمت کشیده ،ایا رحمتی واقعا فکر می کرد که تیمش از پرسپولیس بهتر است مه تونست با این نتیجه پیروز شود ،ینی این فکر را نداشت که بفهمد این بردشان حاصل یک اتفاقی است که هرچندین سال ممکن است یک بار حادث شود وبرای این پیروزی کع نصیبش شد باید خدا را شاکر باشد واین شکر را باید با رفتار جوانمردانه پاسخ می داد
  اخه کدام بچه خردسالی دیروز متوجه تمارض نشده باشد که بعد از عربده کشی دوباره سرجایش برمی گردد وادای مصدوم را در می اورد .
  پرسپپلیس نتیجه را واگذار کرد ولی اخلاق را به نمایش در اورد فوتبال را فدای نتیجه نکرد.
  برای همین است که ما پرسپولیس هستیم وخواهیم بود .
  شاد باشید.

 • jamshid azarkiajamshid azarkia :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 02:11 بعد از ظهر

  اگر راست میگی و وجدان داری حرکات رحمتی را بررسی کن با ان شکلی که روی اعصاب بازیکنان و هوادار بعد از اخراج از زمین با سوت اتمام بازی جهت درگیری چگونه اجازه داشت وارد زمین بشه ایا باش برخورد میشه ... اما گمان نکنم

 • ایبو صامتایبو صامت :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 02:24 بعد از ظهر

  اگریادتان باشددربی لیگ 93-94آخرین بازی بودکه پرسپولیس برنده بازی بود
  بعدبازی درگیری ای بین سوشاوحنیف پیش آمدودرنهایت سوشاسه جلسه محروم شد
  این مساله باعث شدکه پرسپولیس لیگ 94-95رابادروازه بان دوم شروع کندونبودسوشادرزمین باعث شدکه 8امتیازراهمان اول فصل ازدست بدهیم
  درحالی که سوشابازیکن اخراجی نبود
  حالاببینیم مهدی رحمتی که بازیکن اخراجی بودودوباره به زمین برگشت وجنجال کردچندبارمحروم می شود
  یقین بدانیدتنبیهی بیشترازاوبرای سیدجلال درنظرمی گیرند

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 02:53 بعد از ظهر

  هرموقع هل دادن مهدی کیانی بررسی شد باید اینم بررسی بشه!همین توی مفتخورپنگوئن پروکردی

 • بهنام عصریبهنام عصری :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 03:47 بعد از ظهر

  به شرافت نداشته ات سوگند که برای تخلف دیگر تیمها هیچ حکمی نخواهی داد چون فلسفه وجودی تو و امثال تو برخورد حذفی با پرسپولیسه به گواه تاریخ!

 • کیا کسریکیا کسری :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 12:58 بعد از ظهر

  خاک بر سرت حسن زاده پس کو احکام انضباطی تراکتور کیانی و آقایی و برخورد فیزیکی منصوریان با داور که گفتی بررسی میشه ؟؟؟ الدنگ

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب