پیش بینی بت 940
پنجعلی: پرسپولیسی ها مغرور نبودند / سیدجلال حرفی شنید که آتش گرفت

پنجعلی: پرسپولیسی ها مغرور نبودند / سیدجلال حرفی شنید که آتش گرفت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید باخت این تیم در داربی هشتاد و چهار نمی تواند به دلیل غرور بازیکنان باشد و پرسپولیس در روزی که عملکرد بهتری داشته است شکست ... 5 out of 5 based on 6 ratings.

پنجعلی: پرسپولیسی ها مغرور نبودند / سیدجلال حرفی شنید که آتش گرفت

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 5 اظهار نظر بازدید [ 7416 ] دوشنبه, 25 بهمن 1395
:: خبر
پنجعلی: پرسپولیسی ها مغرور نبودند / سیدجلال حرفی شنید که آتش گرفت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید باخت این تیم در داربی هشتاد و چهار نمی تواند به دلیل غرور بازیکنان باشد و پرسپولیس در روزی که عملکرد بهتری داشته است شکست ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید باخت این تیم در داربی هشتاد و چهار نمی تواند به دلیل غرور بازیکنان باشد و پرسپولیس در روزی که عملکرد بهتری داشته است شکست خورده است.

محمد پنجعلی در گفت وگویی بر خلاف روند بازی نتیجه را واگذار کردیم، اما فوتبال فراز و نشیب دارد. به خصوص این بازی غیرقابل پیش بینی بود و با وجود این که تمام بازیکنان تلاش زیادی کردند، اما نتیجه شکست بود. جذابیت فوتبال هم به همین چیزها است.

وی افزود: پرسپولیس از ۹۰ دقیقه بازی فشار ۷۰ دقیقه ای آورد. استقلالی ها نیز در نیمه دوم عقب نشسته بودند و فقط دفاع می کردند. البته در نیمه دوم هم همین طوری بود و دو گلی که در فاصله زمانی کوتاه به ثمر رساندند، پرسپولیس را بر هم ریخت.

پنجعلی درباره تاثیر غیبت کمال کامیابی نیا در این بازی، اظهار کرد: مساله یک مهره مطرح نیست. البته نبود کمال بی تاثیر هم نبود، ولی معتقدم که ما غافلگیرانه گل خوردیم و نباید به این راحتی دو گل پیاپی را دریافت می کردیم.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا باخت شاگردان برانکو می تواند نتیجه غرور کاذب آنها به دلیل اختلاف امتیازی بالا و به ثمر رساندن گل در دقایق ابتدای بازی باشد؟ گفت : فکر نمی کنم در فشاری که برای بازیکنان در داربی وجود دارد، غرور آنها را بگیرد. بازیکنان به هیچ وجه در این بازی کوتاهی نکردند. زمانی که این همه فشار و استرس در بازیکنان وجود دارد قطعا می دانند که چطور باید خودشان را کنترل کنند. هر دو تیم می دانستند که بازی حیثیتی است. با این حال باخت در فوتبال پیش می آید و حساب این بازی از تمام بازی های فصل پرسپولیس جدا است.

پنجعلی در ادامه با بیان این که درگیری های پایان بازی زیبنده هیچ یک از بازیکنان دو تیم نبود، خاطرنشان کرد: باید ببینیم دلیل اصلی این درگیری ها چه بود. به شخصه نمی دانم که چرا سیدجلال این قدر عصبانی شد. ممکن است حرفی بین آنها ردوبدل شده باشد که به این درگیری منجر شده است. من سید جلال را خوب می شناسم. حتما حرفی به او زده شده که این قدر آتش گرفته است.

وی درباره وضعیت پرسپولیس در هفته های پیش رو و اختلاف شش امتیازی اش با تراکتورسازی به ایسنا، گفت : هیچ تیمی در لیگ حاشیه امنیت ندارد. بازیکنان باید هر چه زودتر این باخت را فراموش کنند و تنها به فکر قهرمانی و بازی های آسیایی باشند. خودم سال ها این برد و باخت ها را چشیده ام و می دانم که اگر در ذهن بازیکن باقی بماند روی عملکردش تاثیرگذار است. ما خوب بازی کردیم، اما باختیم و هر چه بود تمام شد و رفت.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آراد پرسپولیسآراد پرسپولیس :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 01:37 بعد از ظهر

  از یه کیسه انتظار بیشتری نمی ره،،،هرکاری میکنن ببرن هر کاری عادتشونه....

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 01:48 بعد از ظهر

  تشکر ویژه از اقای پنجعلی

 • سيد غفار فروزندهسيد غفار فروزنده :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 02:29 بعد از ظهر

  این باخت هدیه کامل آقای برانکو به استقلال بابت استفاده کردن حداقل 50 درصد تیم بازیکنان در پست های غیر تخصصی شان (احمد زاده از وینگر راست به دفاع چپ، رامین رضائیان از دفاع راست به وینگر راست، وحید امیری از وینگر چپ به مهاجم نوک ، ماهینی از دفاع راست به هافبک دفاعی ، و شاید هم محمد انصاری که نبوغ خودش رو در دفاع چپ در سال گذشته نشون داده بود امسال با آمدن در دفاع میانی به یک بازیکن معمولی تبدیل شد)
  و چند سوال از آنهایی دارم که در هر صورت میخان از برانکو دفاع کنند!!!!!؟؟؟؟

  مگر برانکو در برنامه زنده تلویزیون د رنیم فصل نگفته بود که ربیع خواه با بازی های خوبش همه را شگفت زده کرده بود !!!!!!! پس چرا از ایشون در این بازی علیرغم آمادگی و رفع مصدومیت استفاده نکرده؟ آیا نمی شد بعد از گل دوم و تشخیص عدم کارائی احمد زاده در دفاع چپ جایگزین ایشان شود تا گل سوم رو نخوریم !!؟؟؟
  در همون برنامه (نود) باز درباره اوکراینی ها گفته بود که بازکنان خوبی هستند و در نیم فصل دوم خواهیم دید که چه کیفیتی دارند !!!! خب اینهم درست ولی اگر بازیکنان با کیفیتی هستند چرا ازشون استفاده نمیشه و آیا پل یانسکی که طبق سوابق توانایی بازی در هافبک دفاعی را داشته بود آیا نمی شد بعد از اینکه گزارشگر بازی (فردوسی پور) گفت ماهینی در این پست کاملا هنگ کرده !!!!!! نمی شد جایگزین شود یا به کسی دیگه بگی بیاد جاش بازی کنه !!!!
  سوال سوم : ما چرا شهاب کرمی را گرفتیم !؟ اگر اعتقادی به ایشون نداشت چرا به باشگاه اجازه داد ایشون رو جذب کنه !؟؟ اما با شناختی که از شهاب کرمی داریم ایشون می تونستند حداقل یک نیمه باز کنه !!!! ولی متاسفانه تعویضش به زعم کارشناسان اشتباه بود
  سوال چهارم اگر قرار بود در نیمه دوم فقط توپ سانت کنیم چرا بهترین پاسور و سانت کننده تیم را(رامین ) را تعویض کرد!!!!؟؟؟؟
  سوال پنجم: منصوریان گفت که ما کاملا پرسپولیس و سبک بازی اش را آنالیز کرده بودیم !!!! اما آیا برانکو از نحوه بازی تیم های علی منصوریان اطلاعی نداشت و یادش رفته بود که منصوریان با نفت تهران در فصل گذشته با ارئه فوتبالی دفاعی و تکیه بر ضد حملات قهرمانی را از پرسپولیس و برانکو گرفت؟ چرا بعد از گل اول که زدیم بی مهابا حمله کرد تا نول ماهینی و احمد زاده ایجاد بشه ؟
  سوال ششم : چرا از اول بازی تا دقیقه 94 به یک روش بازی کرد و هیچ تغییر محسوسی تا تعویضی مثبتی برای تیم انجام نداد؟؟؟؟
  و در آخر باید امسال خوب بودیم ولی عالی نبودیم اما از آن طرف هم خیلی از تیم های لیگ برتر نسبت به گذشته خیلی ضعیف و ضعیف تر شدند و هیچ تیمی نتونسته بود ضعف ما را نشان بدهد و باید بگم مربی بزرگ وزن و توانش در مقابل تیم های خوب و مربیان خوش فکر محک خواهند خورد و این باخت زنگ خطری است برای جام باشگاههای آسیا و مطمئن باشید که اگر برانکو در پست هایی که ضعف داریم کاری نکند یا بخواهد در مقابل آنها بازیکنان را در پست های غیرتخصصی خودشان استفاده کنند به مشکل خواهیم خورد!!! انشالله که مشکلات حل خواهد شد

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 04:08 بعد از ظهر

  درود بر سید بزرگ کارت حرف نداشت با اون گل سوزوندیشون

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 05:40 بعد از ظهر

  قهرمانی با غیرت،اخلاق،تکنیک و تمرکز بدست میاد..از تمام بچه ها خواهش میکنیم رعایت کنن...به امید قهرمانی در لیگ و آسیا

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب