پیش بینی بت 940
برانکو: دربی را در 2-3 دقیقه باختیم

برانکو: دربی را در 2-3 دقیقه باختیم

برانکو ایوانکوویچ یک روز پس از شکست در دربی در حاشیه تمرین پرسپولیس به خبرنگاران گفت: همیشه به بازیکنانم گفتم همواره برد نیست و باخت هم خواهیم داشت که این اتف... 5 out of 5 based on 12 ratings.

برانکو: دربی را در 2-3 دقیقه باختیم

نويسنده : امیرحسین قربانی 14 اظهار نظر بازدید [ 8808 ] دوشنبه, 25 بهمن 1395
:: خبر
برانکو: دربی را در 2-3 دقیقه باختیم

برانکو ایوانکوویچ یک روز پس از شکست در دربی در حاشیه تمرین پرسپولیس به خبرنگاران گفت: همیشه به بازیکنانم گفتم همواره برد نیست و باخت هم خواهیم داشت که این اتف...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکوویچ یک روز پس از شکست در دربی در حاشیه تمرین پرسپولیس به خبرنگاران گفت: همیشه به بازیکنانم گفتم همواره برد نیست و باخت هم خواهیم داشت که این اتفاق مقابل استقلال افتاد؛ بازی ای که برای همه ما، باشگاه و هواداران ارزش متفاوتی نسبت به سایر مسابقات داشت.

او ادامه داد: واقعا نمی توانم از بازیکنانم انتقاد کنم و ایراد بگیرم چون آنها تمام تلاش شان را انجام دادند و انگیزه هم داشتند ولی بازی را در دو، سه دقیقه به خاطر دو اشتباه باختیم؛ شکست اتفاق خواهد افتاد و اشتباه از ما بود و آنها استفاده کردند.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: نیمه دوم عملا روی یک دروازه بازی می کردیم و شانس گلزنی هم داشتیم و حتی توپ ما به تیرک افقی برخورد کرد؛ وقتی گل نزنید گل می خورید.

برانکو با بیان اینکه الان وقتی برای غصه خوردن و افسوس نداریم، اظهار کرد: برای مسابقه روز پنج شنبه با سپاهان خودمان را آماده می کنیم ولی مسئله ای که برای کادر فنی و بازیکنان جای تاسف دارد، این است که نتوانستیم شادی خوبی به هواداران هدیه کنیم اما با این حال تماشاگران پرسپولیس بعد از باخت دیروز نشان دادند پشت ما هستند و به تیم اعتقاد دارند چون ما همچنان به طور مطلق قهرمان هستیم و اهداف مان مشخص است.
 
او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه فاصله 6 امتیازی با تراکتورسازی و10 امتیازی با استقلال موجب شده اکنون با غرور خاصی صحبت کند، گفت: این غرور نیست و یک واقعیت است؛ واقعیت این است که ما همچنان صدر جدول هستیم و دومین شکست ما در این فصل بود درحالی که مثل بازی با ذوب آهن استحقاق آن را نداشتیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: ما به هیچ عنوان تا موقعی که اطمینان نداشته باشیم قهرمان هستیم عقب نخواهیم کشید؛ خطر همیشه ما را تهدید می کند؛ بازی با سپاهان که یک رقیب سنتی ماست را با اینکه نتایج ضعیفی داشته است در پیش داریم ولی در همین روند می بینیم که تا چه اندازه پیروزی ما مقابل تراکتورسازی اهمیت داشته اما باز هم می گویم تا وقتی که قهرمانی قطعی نشده نمی توانیم مطمئن باشیم.

برانکو درخصوص انتقاداتی که از بازی حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده در پست غیر تخصصی شان می شود، عنوان کرد: طبیعی است که کمال کامیابی نیا در پست هافبک دفاعی بهتر است، همانطور که ماهینی در پست تخصصی خود عملکرد بهتری دارد ولی مشکلاتی در تیم پیش می آید که مجبور می شوید تنها راه ممکن را انتخاب کنید؛ من کاملا از ماهینی و احمدزاده رضایت دارم؛ شما باید بدانید ما با استقلال که تیم خیلی خوب و بازیکنان بسیار عالی ای دارد بازی کردیم و طبیعی است که باید انتظار داشت آنها نیز کاری انجام دهند و تنها ما در زمین مسابقه نبودیم.

او با بیان اینکه دوباره تکرار می کنم در نیمه دوم استقلال از وسط زمین رد نشد، ابراز کرد: به هرحال در زدن ضربات آخر آرامش نداشتیم ولی در اینطور مسابقات باید از شانس های نصف و نیمه نیز باید استفاده کرد، همانطور که استقلال از فرصت های خود بهره برد.

سرمربی پرسپولیس پیرامون مصدومیت محمد انصاری پس از دربی گفت: هیچکس به او نپرداخت؛ یک تماشاگر یا یک گروه از آنها با سنگ به پیشانی او زدند؛ خدا را شکر ضربه ای که به سر او برخورد کرد خیلی جدی نبود و ضربه مغزی خفیفی بود اما اگر به چشم او برخورد می کرد شاید او کور می شد؛ امیدوار هستم باشگاه شکایت خود را علیه کسانی که این کار را کردند اعلام کند؛ خوشبختانه طبق چیزی که اعلام شد او دچار ضربه مغزی خفیفی شده و به همین دلیل 99 درصد در بازی روز پنج شنبه با سپاهان نخواهد بود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • bahman aminibahman amini :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 03:14 بعد از ظهر

  سلام دوستان
  خبر دسته اول پریموف و پلی یانسکی رسما از پرسپولیس جدا شدن

  صد در صد رسمیه

 • bahman aminibahman amini :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 03:17 بعد از ظهر

  وای خدا کنه سپاهان بزنیم با خیال راحت به اسیا برسییم

 • امیر رضا 52امیر رضا 52 :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 03:21 بعد از ظهر

  ما به خودمان باختیم نه به هنر استقلال وقتی تیم یک - صفر پیشه نیاز نیست بازی تمام هجومی داشته باشه شما ببینید کیسه بعد از خوردن گل تو زمین خود خیمه زده بود جهت ضد حمله پس چرا بازیکنان با آرامش بازی نکردند . در هر صورت دنیا به آخر نیامده ولی باید بازیکنان با آرامش کامل به فکر جبران باشند. اصل قهرمانیه اگر می بینید آنها دارند خودشان را میکشند بالاخره بعد از 6 سال رنگ برد را به چشم دیدند. که امری طبیعی است . مهم قهرمانیه تیم با اقتداره پس پیش بسوی قهرمانی ما دو گل زدیم و سه گل نزدیم. پس بازنده ی سربلند بودیم.آنها اتوبوسی دفاع کردند.

 • هادی واعظهادی واعظ :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 03:22 بعد از ظهر

  همیشه پشتت هستیم.چه ببری چه ببازی...

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 03:24 بعد از ظهر

  لعنت بر رحمتی .بازیکنان ما تماشاگری که قصد حمله به رحمتی را داشت متوقف کردند عوضش رحمتی کاری کرد که انصاری ضربه مغزی خفیف بشه و بازی با سپاهدن را از دست بده .استقلال همینه .بی فرهنگ کم جنبه و بی ادب خانوادگی .لعنت خدا بر رحمتی

 • bahman aminibahman amini :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 03:40 بعد از ظهر

  ولی اقای برانکو تعویض رضاییان واقعا اشتباه بود
  این دومین اشتباه بود که کردی دقیقا مقابل ذوب اهن هم رامن تعویض کردی دیروزم که دقیقا همین کارو کردی

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 03:42 بعد از ظهر

  من خیلی ناراحتم بخاطر اینکه در روزی که اصلاً فکر باختن هم نمی کردیم باختیم اونم بخاظر اینکه انگیزه و جنگندگی و خواستن را نداشتیم. برانکو در بازیهای بزرگ و حساس باید از لحاظ روانی و انگیزشی روی تیم بیشتر کار کنه. اینجور بازیها بیشتر بحث روانی و جنگندگی است چون یک جنگ به تمام معناست برای همین بازیکنی مثل سیدجلال که روحیه جنگندگی داره گل میزنه. استقلال دو روز زودتر به اردو رفته بود این یعنی اینکه اونها اهمیت ویژه ای به این بازی داده بودند و پرسپولیسی ها سهل انگاری کردند. در روزی که باید شخصیت یک قهرمان را نشان می دادیم و به بازی بر می گشتیم اینکار را نکردیم و این خیلی بد بود. امیدوارم این موضوع انگیزه ای بشه تا در ادامه با اقتدار بیشتری کار کنیم و قهرمان بشیم انشاأالله

 • omid ashoriomid ashori :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 03:52 بعد از ظهر

  انگلسیی ها میگن فوتبال بازی مومنتومه (momentum فارسی شو نمیدونم ) و در لحظاتی از بازی بین تیما جابجا میشه ،حتی باسا هم لحظاتی مونتوم بازیو ازدست میده و طبیعیه

  بازی دیروز منو یاد دربی ایمون زاید انداخت که 10 دقیقه مومنتوم بازی رو دراختیار گرفتیم در حالیکه اونا از پیروزی خیالشون راحت بود
  دیروز بعد از 10 دقیقه طوفانی با یک گل و یک فرصت مسلم گل ، کیسه ها پاشون هم به توپ نخورده بود و بچه های ما مطمین از برد مومنتوم بازی رو از دست دادن و این شد نتیجش ولی نکته خوشحال کننده اینه که ما بعد از سه گل تا آحر سوت پایان مومنتوم رو در اختیار داشتیم

  بنابراین به ارنج و پست تخصصی بازیکنا ایراد نگیرید ، این همش از یه چرت کوتاه 10 دقیقه ای وسط بازی بود که امیدوارم دیگه پیش نیاد چون بدجور بابتش تنبیه شدیم .
  اگه ما 10 بار دیگه با کیسه بازی کنیم با همین ارنج 9 بارشو خواهیم برد

 • آراد پرسپولیسآراد پرسپولیس :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 04:27 بعد از ظهر

  فدای یه تارموی شما و بچه ها،،،،مهم نیست ما فوتبال بازی کردیم ،،،ولی بازی های بعدی دیگه بفکر امتیاز باشیم خیلی بهتره پرفسور چون ما گل اول و زدیم بعد دوباره حمله کردیم،،،،،،

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 04:42 بعد از ظهر

  سلام
  نمی دونم این پیشنهاد رو دوستان قبول دارن که باید از نیمکت نشینان درلحظاتی از بازیها استفاده بشه ،تا در مواقع ضروری با امادگی کامل وارد بشن.
  الان ما جند جوان تکنیکی داریم که هر تیمی ارزوی داشتن انها دارد ولی برانکو ازشون استفاده نمی کنه .

 • اسماعيل يزدىاسماعيل يزدى :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 04:46 بعد از ظهر

  قهرمان هم بشى ريالى براى ما ارزش نداره وقتى جلوى استقلال اينجورى ميبازى.متاسفه كه دربى رو به ى مربى جوان ك هيچ چيزى از مربيگرى نميدونه باختيم.ما به تو تفكرات و لج بازيهات باختيم

 • ناشناس ناشناس :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 05:20 بعد از ظهر

  سلام دوستان

  وقتی من گفتم ما مقابل تیم نیم بند تراکتور بد بازی کردیم همتون منفی دادین و نتیجه اش را در دربی دیدیم

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 05:38 بعد از ظهر

  جناب برانکو دیگه تمام شد دربی...مواظب خط زهر دار سپاهان باش...آقای بیرانوند لطفا تو دروازه واسا..جلو نیا..اگه خدای ناکرده به سپاهان ببازیم میمیرم

 • محمد ابراهیم حبیبیمحمد ابراهیم حبیبی :
  دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 10:38 بعد از ظهر

  باید بگم اگه بازی رو یه بار دیگه نگاه کنین می بینید که تا دقیقه 17 و حتی بعد از زدن گل هیچکدوم از این عناصر یعنی ماهینی و احمد زاده بد بازی نکردن و اتفاقا" بازی کاملا" در کنترل ما بود. اما سهل انگاری و عدم سخت گیری بازیکنای پرسپولیس روی هر سه گل باعث این نتیجه شد. بعنوان مثال روی گل اول حتی یه مدافع درجه 2 هم میدونه که دفع توپ باید به کناره ها باشه چه برسه به انصاری که توی دو سال اخیر شاید سه چهار اشتباه هم نداشته ، و همچنین اگه یه بازیکن معمولی هم بود فرشید اسماعیلی رو شارژ میکرد یا نهایتا" با خطا متوقفش میکرد که ماهینی بر اثر سهل انگاری و دست کم گرفتن این بازیکن این کار رو نکرد. احمد زاده هم میتونست بدنش رو جلوی توپ قرار بده که باز هم انجام نداد. اگه حتی یکی از این حرکات انجام میشد قطعا" اون توپ به گل تبدیل نمیشد.
  مجموعه این سهل انگاریها باعث به ثمر رسیدن گل اول شد و البته گلهای دوم و سوم هم حاصل همین عدم سخت گیری و سهل انگاریها بود. . سوال من اینه انجام دادن حتی یکی از این سه حرکت ساده از عهده ی این بازیکنا خارج بود که نبود کامیابی نیا رو موثر بدونیم؟

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب