پیش بینی بت 940
حسن زاده: به خاطر حکم انضباطی دربی تهدید شدم اما نمی ترسم/استقلال بدهکارترین باشگاه لیگ برتر است

حسن زاده: به خاطر حکم انضباطی دربی تهدید شدم اما نمی ترسم/استقلال بدهکارترین باشگاه لیگ برتر است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 19 اظهار نظر بازدید [ 6079 ] سه شنبه, 26 بهمن 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • حسن زاده: به خاطر حکم انضباطی دربی تهدید شدم اما نمی ترسم/استقلال بدهکارترین باشگاه لیگ برتر است

حسن زاده: به خاطر حکم انضباطی دربی تهدید شدم اما نمی ترسم/استقلال بدهکارترین باشگاه لیگ برتر است

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: هر موقع رای صادر می کنیم از جانب های مختلف تهدید می شویم اما ما از این چیزها نمی ترسیم. اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته ان...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: هر موقع رای صادر می کنیم از جانب های مختلف تهدید می شویم اما ما از این چیزها نمی ترسیم.

اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره آراء صادرشده سرخابی ها بعد از دربی که سریعا ابلاغ شد،به رادیو ورزش اظهار داشت: در فصل جاری سعی کردیم بلافاصله بعد از گزارش احکام را صادر کنیم به دلیل فشردگی مسابقات، تأخیر در صدور احکام ممکن بود در بازی تیمها تأثیر بگذارد؛ به عنوان مثال بعضی تیمها امروز یا فردا بازی دارند ما هم تلاش کردیم که آراء صادره به تأخیر نیفتد. مسابقه بزرگ دوستان را واداشت تا زود رأی خود را صادر کنند.

وی افزود: چند ماه پیش محرومیت 2 جلسه ای رحمتی را که درخواست داشت، یک جلسه تعلیق کردیم و او اجازه پیدا کرد تا در مسابقه بعدی شرکت کند؛ همان موقع گفتند کمیته انضباطی استقلالی است حالا هم بعد از آراء کمیته انضباطی دربی هم استقلای ها و هم پرسپولیسی ها از ما ناراحت هستند اما ما به این موضوع توجهی نداریم.

رئیس کمیته انضباطی در ادامه خاطرنشان کرد: اگر این اتفاق در یک تیم شهرستانی رخ می داد که پخش زنده هم نداشت، ما نیازی نداشتیم عجله کنیم اما دربی یک بازی حساس بود که پخش بین المللی هم می شد. این بازی گل سرسبد ما بود و در مقاطعی که کاپیتان های تیم ملی درگیر بودند، باید قاطعانه تصمیم بگیریم. ما حتی نگران تهدید به مرگ هم نیستیم.

حسن زاده در واکنش به صحبت های منصوریان مبنی بر اینکه گفته بود داور کارت زرد و قرمز داده، کمیته انضباطی تو چکاره هستی، تصریح کرد: با این حرف باید با چه منطقی صحبت کنیم؟ مربی که هنوز آیین نامه ابتدایی را نمی داند چگونه باید من رودرو با او بحث کنم و بعد در برنامه 90 چنین حرفی را می زند. در هر صورت این رأی ما بوده و هرجا علیه قرمز و آبی رأی دادیم تهدید شدیم.من نمی خواهم صبح اول وقت در مورد این تهدیدها صحبت کنم اما اگر لازم باشد به وقتش در موردش توضیح می دهم. بعد از این رای هم تهدید شدیم اما ما از هیچ چیز نمی ترسیم.

وی درباره اینکه می گویند رأی ماشین سازی و تراکتورسازی هنوز ابلاغ نشده گفت: ما این رأی را داده ایم. زمانی شما قرار است برنامه خود را ساعت 8 آغاز کنید اما ساعت 9 شروع می شود. مطبوعات تیتر می زنند که این برنامه با تأخیر آغاز شد؛ حالا هرچقدر شما بگویید ساعت 8 برنامه را آغاز کرده اید، دیگر ذهن مخاطب این موضوع را باور نمی کند. الان حضور ذهن درباره رأی این بازی ندارم اما ما پرونده ای نداریم که بلاتکلیف مانده باشد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه استقلال بدهکارترین باشگاه است، تصریح کرد: امسال جرأت کردیم تا مطالبات را بگیریم. سرمربی سابق این تیم 9، 8 سال است که طلب دارد اگر چه مقدار ناچیزی باقی مانده اما هنوز مطالباتش اجرایی نشده آن وقت در تریبون رسمی به ما می گویند بروید مطالبات ما را بگیرید.شما که خودتان دوست دارید مطالباتتان پرداخت شود اول از باشگاه خودتان شروع کنید. یک مربی نزدیک به 8 سال است از این تیم طلبکار است و اتفاقات مبلغ هم ناچیز است اما هنوز پول او پرداخت نشده است این مسائل چه ربطی به هم دارد. دو بازیکن در زمین با هم درگیر شدند بعد به مسائل مالی ربط پیدا می کند.

حسن زاده همچنین با اشاره به اینکه بازیکنان می توانند از راه قانون درخصوص آرای صادرشده اعتراض کنند، عنوان کرد: تا زمانی که درگیری 2 کاپیتان نبود، جو قابل قبولی در ورزشگاه حاکم بود اما وقتی شما به مردم فشار می آورید ممکن است کسی آسیب ببیند. آیا در این صورت باز هم می گویید کمیته انضباطی داور که کارت داده، شما چرا رأی دادید؟ ما در حد وسع خودمان کار را انجام می دهیم. اگر دوستان درخواست تجدیدنظر دارند از راه قانونی اقدام کنند.

وی در پاسخ به این سوال که منصوریان گفته، رحمتی را 2 جلسه محروم کرده اید تا ما نتوانیم اعتراض کنیم، یادآور شد: رأی متناسب با اتفاقات صادر می شود. ما تناسب را همین قدر می دانستیم چون بازیکنان سابقه قبلی هم داشتند؛ وقتی رحمتی محرومیت قبلی اش روی لبه تیغ است، چرا توجه نمی کند؟ وقتی بازیکن سابقه دارد، تشخیص دادیم 2 جلسه محروم شود. باید رعایت می کردند. آئین نامه انضباطی این ظرفیت را دارد که ما روی سابقه نظر بدهیم؛ مثلا اگر سیدجلال و رحمتی سابقه نداشتند فقط جریمه نقدی می کردیم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که سیدجلال حسینی گفته به فیفا درباره رأی کمیته انضباطی شکایت می کند، گفت: بیایید با هم همکاری کنیم. اگر بازیکن دلایلی دارد که رأی را تلطیف می کند، آن را بگوییم.

حسن زاده درباره اینکه پیام صادقیان هم در یک بازی روی دست داور زد و 6 ماه محروم شد، اظهار داشت: شما می توانید این موضوع را ثابت کنید؟ او روی دست داور نزد و محرومیتش هم 6 ماه نبوده است.حتما در گزارش موارد دیگری هم بوده است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • red championred champion :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 10:01 قبل از ظهر

  ما ساده ایم که با وجود اینکه ماهیت کمیته انضباطی رو میدونیم، باز هم امید داریم که عدالت اجرا بشه...
  کمیته انضباطی نوکر دست به سینه کیسه ها بوده، هست و خواهد بود
  تمام رای های این کمیته همیشه به ضرر پرسپولیس و به نفع کیسه بوده
  همیشه رای های ضد پرسپولیس سریعا اجرا شده و رای های کیسه یه تعویق افتاده تا اینکه فراموش بشن (مثل تخلف هوادارانشون در بازی جام حذفی مقابل نفت)
  بخشیده شدن محرومیت رحمتی
  رساندن او به جام حذفی
  نادیده گرفته شدن حملات متعدد او
  محرومیت سوشا مکانی بعلت مورد حمله قرار گرفتن در دربی! محروم کردن او از بازی حذفی که موجب باخت پرسپولیس به ذوب آهن و حذف ما شد (و در فینال کیسه مقابل ذوب آهن، این رای برای کیسه به صورت کاملا معکوس به اجرا درآمد)
  محرومیت مشابه سید جلال
  اینها نمونه ایی از احکام کمیته بی عدالت انضباطی است
  با اخراج مشکوک کمال، محروم شدن سید جلال و مصدومیت انصاری، بدون دفاع وسط و هافبک دفاعی باید مقابل سپاهان بازی کنیم و چقدر این تصمیم گیری و رای سریع انجام شد

 • محمد زلاتانمحمد زلاتان :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 10:01 قبل از ظهر

  دیشب نود واقعا مسخره بود. اون از نظر سنجی شون
  اون از سخنرانی مفصل منصوریان وسط کارشناسی داوی (تا حالا ندیده بودیم فردوسی پور بذاره کسی اینقدر پر چونگی کنه)
  اون ازینکه اصلا صدای دو کارته شدن رابسون رو در نیاورد
  اون ازینکه اصلا به ماجرای سنگ خودن انصاری اشاره ای نکرد و وش مانور نداد.
  فقط هدفش ان بود که محرومیت رحمتی رو کم کنه محرومیت سید جلال رو بیشتر کنه.

 • m.sh shahinm.sh shahin :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 10:02 قبل از ظهر

  سلام چرا در برنامه نود آقای فردوسی پوراز اخراج رابسون راحت گذشت و چیزی نگفت و از پرسپولیس چرا کسی پیگیری نکردلطفا" برسی کنید

 • red championred champion :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 10:06 قبل از ظهر

  حسن زاده ، خیلی کثافتی . ملعون ، فقط برای پرسپولیس ، اقتدار و سرعت عمل بخرج میدهید ؟؟؟؟!!!! برو بیشرف ، خوش خدمتی کن به تاج و اصفهانی ها و چهارپایان سپاهان . چرا به مسئله مهدی کیانی که به داور حمله کرد و هلش داد مثل جریان پیام صادقیان برخورد نکردید ؟ کجا بودید ؟ کور تشریف داشتید ؟

 • mansour asadimansour asadi :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 10:10 قبل از ظهر

  بابا بی خیال هر چی بشه جام واس ماس بچه ها فقط کوبنده بازی کنن

 • mansour asadimansour asadi :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 10:11 قبل از ظهر

  ترکیب باید این باشه
  بمیرانند
  محرمی انصاری ماهینی رضائیان
  کرمی رفیعی احمد زاده مسلمان
  امیری طارمی
  انصاری می رسه ب بازی وسلام جز این نباید باشه نه ماهینی بدرد هافبک دفاعی میخوره نه احمدزاده دفاع چپ

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 10:54 قبل از ظهر

  جناب حسن زاده این دیگه برا همه مشخص شده شما از خدا نمی ترسی از بنده خدا بترسی ؟!؟!؟!

 • red championred champion :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 10:56 قبل از ظهر

  حسن زاده ملعون ، اینهمه سرعت عمل برای اعلام رأی ( 25 ساعت بعد از دربی ) برای چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  به مسئله مهدی کیانی هم همینطور رسیدگی کردی ؟
  این سرعت عمل برای این نیست که این هفته ، پرسپولیس و استقلال با تیمهای اصفهانی بازی دارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • red championred champion :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 10:56 قبل از ظهر

  مهدی کیانی چطور تونست جلوی ذوب آهن بازی کنه ؟ اونم که شرایطش مثل کامیابی نیا بود !
  بازی ذوب و تراکتور باید سه بر صفر اعلام بشه . حسن زاده مزدور ، بسم ا... . سریع اقدام کن

 • Amir FarAmir Far :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 10:59 قبل از ظهر

  خیلی وقته نود رو نمی بینم...تحریم کنین گوشی دستش بیاد...فردوسی پور برده حلقه به گوش کیروشه...

 • red championred champion :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 11:10 قبل از ظهر

  مهدی کیانی چطور تونست جلوی ذوب آهن بازی کنه ؟ اونم که شرایطش مثل کامیابی نیا بود !
  بازی ذوب و تراکتور باید سه بر صفر اعلام بشه . حسن زاده مزدور ، بسم ا... . سریع اقدام کن

 • جلیل دوست محمدیجلیل دوست محمدی :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 11:27 قبل از ظهر

  واقعا راست میگه سید جلال چرا مسئولین و مدیران پرسپولیس درقبال اینهمه ناعدالتی سکوت کردند؟! چرا کسی نیست چیزی بگه حتی تو برنامه ی نود هم کسی پیدا نمیشه بیاد از حق تیم دفاع کنه دیگه شورشو درآوردند.

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 11:28 قبل از ظهر

  سلام.
  تا الان شاید بیش از صد بار از دوستان خواستم که به نود پیام ندید این کیروشی پور همه را به تمسخر گرفته ولی دوستان مرتب درنظرسنجی شرکت می کنند .

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 12:02 بعد از ظهر

  بله عزیزم بله بایدم نترسی . باخاطریکه جای سفت نشاشیدی که تراشش بصورتت بخوره . آره نترس . اما اینو بدون که این طنابی که تو باهاش آویزونی داره میپوسه و بدجوری سرنگونت میکنه . بیاری حق

 • Amir Mohebbi mhAmir Mohebbi mh :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 02:58 بعد از ظهر

  نود ضد فوتبال واقعا دیشب نشون داد تعجب من از اوناییه که توو این نظر سنجی مسخره شرکت کردن و حمایت های نود از استقلالیاا با این شدت رو نمیبینن چرا وقتی پرسپولیس چهارتا به استقلال زد نظر سنجی نذاشت درباره علت له شدن کیسه

 • بهنام عصریبهنام عصری :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 05:21 بعد از ظهر

  رخ مرده را تیره دارد دروغ این مردک زمانی که مثل همیشه با شتاب حکم محرومیت پرسپولیس در بازی با داماش را اعلام کرده بود در پاسخ رویانیان که پرسیده بود پس چرا رای شکسته شدن پنجاه هزار صندلی در بازی تیم دوم پایتخت و تراکتور در تبریز اعلام نمیشه گفته بود در نوبت رسیدگی قرار داره اینا خودشون هرچی هستند مردم را هم همان فرض میکنند...

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 10:35 قبل از ظهر

  (حالا هم بعد از آراء کمیته انضباطی دربی هم استقلای ها و هم پرسپولیسی ها از ما ناراحت هستند)
  اینو گفته که مثلا تیم خودشم مثل پرسپولیس حقش خورده شده! مردک خودتی هر چی بقیه رو فرض کردی! فکر کردی با بچه طرفی؟! یه مرد تو تهران نیست تف بندازه تو صورت این یارو؟!

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب