پیش بینی بت 940
ناتمامی بی عدالتی های فدراسیون / کامیابی نیا بازی با نفت هم محروم شد

ناتمامی بی عدالتی های فدراسیون / کامیابی نیا بازی با نفت هم محروم شد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل محرومیت بازی با نفت تهران را از دست داد. در دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز تخلفاتی رخ داده ، که پس از بررسی از ... 1 out of 5 based on 18 ratings.

ناتمامی بی عدالتی های فدراسیون / کامیابی نیا بازی با نفت هم محروم شد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 23 اظهار نظر بازدید [ 12152 ] سه شنبه, 26 بهمن 1395
:: خبر
ناتمامی بی عدالتی های فدراسیون / کامیابی نیا بازی با نفت هم محروم شد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل محرومیت بازی با نفت تهران را از دست داد. در دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز تخلفاتی رخ داده ، که پس از بررسی از ...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل محرومیت بازی با نفت تهران را از دست داد.

در دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز تخلفاتی رخ داده ، که پس از بررسی از سوی کمیته انضباطی ، این  کمیته رای خود رابه شرح زیر صادر کرد:

1-تیم پرسپولیس به دلیل فحاشی تماشاگران به تیم ، مربی و بازیکن حریف که مستند به بند 3 ماده 79 آیین نامه انضباطی  می باشد ، به پرداخت100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

2-تیم پرسپولیس به دلیل پرتاب نارنجک و سنگ  توسط تماشاگران به داخل زمین مسابقه به استناد بند1 ماده 79 آیین نامه انضباطی باید مبلغ 50میلیون ریال پرداخت نماید.

3-کمال کامیابی نیا بازیکن تیم پرسپولیس به خاطر اهانت به داور مسابقه و لگد زدن به تابلوی تبلیغاتی بعد از اخراج که مستند به ماده 66 آیین نامه انضباطی است، به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 50میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

4-علیرضا پژمان کمک مربی تیم تراکتور سازی تبریز به دلیل اهانت به داور مسابقه که منطبق با مفاد ماده 66 آیین نامه انضباطی است به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 50میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

آرای صادره قطعی است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • yaser 66666666yaser 66666666 :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:18 بعد از ظهر

  خدا جای حق نشسته.....

  اون خدایی که اون بالاست به همه چی واقفه....

 • Amir FarAmir Far :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:18 بعد از ظهر

  اقای حسن زاده! اقای تاج! بی شرفان گرامی و فامیل های وابسته! اون دنیایی هم هست! هر چی میخواین اینجا بتازونین...حیف که اسلام دست و پای ما رو بسته والا بالا و پایینتون رو باید یکی میکردیم.

 • amir abedyanamir abedyan :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:19 بعد از ظهر

  بایدبریددرفدراسیون این بی همه چیز رو بکشید بیرون...اما پرسپولیس بخار ازش بلند نمیشه..

 • عبدالله عبداللهیعبدالله عبداللهی :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:22 بعد از ظهر

  ای بابا!!اگه برانکو تعویضش میکرد،شاید هم دربی رو میبردیم و هم قهرمان بودیم الان،نکنه که مفت از دست بدیم قهرمانی رو..

 • بهنام حاتمیبهنام حاتمی :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:28 بعد از ظهر

  این بخاطر بی عرضگیه مدیرای ماست درسته بعضی جاها خوب کار کردید ولی الان مهمترین مقطع فصله چرا سکوت کردی اقای طاهری انگار نه انگار بازی ترتکتور ماشین سازی قبل بازی ما بچبا تراکتور بود ولی هنوز رای ندادن مگه میشه خجالت بکشید حالم بهم میخوره از فدراسیون و حسن زاده بی ناموس

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:29 بعد از ظهر

  عبدالله عبدالهی
  گذشته مال گذشته هست تموم شده رفت دنبال چی میگردی این همه داری گذشته را شخم میزنی???
  سنگم از آسمان بباره باز این تیم قهرمان میشه.
  باز بیاین بازیکن پرسپولیس را محروم کنید.
  با اینکار فقط فقط مارا در رسیدن به هدف مصمم تر میکنه و مطمئن هستم که تمام بچه ها در این دوبازی آینده تمام توان خودشون را میزارن.
  فقط فقط حمایت.

 • وحید جعفریانوحید جعفریان :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:31 بعد از ظهر

  دوستان دیگه ناعدالتی کمیته انضباطی و دست های پشت پرده برای جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس برای همه ما آشکار شد. فدراسیون اصفهانی و مافیای تبریزی همه تلاش خود برای جلوگیری از قهرمانی به حق پرسپولیس را آغاز کرده اند. این پروژه از اواخر بازی تراکتور کلید زده شده و خدا می دونه کی می خواد تموم بشه. محروم نشدن کیانی و آقایی و حاتمی و ... و محرومیت های سریالی بازیکنان پرسپولیس طی دو روز اخیر نمونه ای از این ماجراست. اما وظیفه من و شمای هوادار چیه؟ ما الان دستمون از کمیته ناعادل بی انضباطی و فدراسیون کوتاهه اما می تونیم قضیه 8 امتیاز کسر امتیاز قانونی از تراکتور را از فیفا پیگیری کنیم. هرکدام از ما یک رسانه شویم و به فیفا گزارش دهیم. چرا تراکتور باید از بازیکنای غیرقانونی استفاده کنه و آب از آب تکون نخوره؟! بیایید رسانه شویم همه جا جار بزنیم، به فیفا اطلاع دهیم شاید عدالت اجرا شود. امسال دیگه نگذارید سرمون را به این راحتی ببرن. من و توی هوادار باید هر کدام یک رسانه شویم و حقمون را بگیریم.

 • علیرضا مزرعه ملاییعلیرضا مزرعه ملایی :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:32 بعد از ظهر

  الان دقیقا مسولین پرسپولیس کجا هستن!؟ هوادارایی که فقط بلدن از برانکو تعریف کنن کجان!؟ بابا سر پرسپولیس و بریدن کردن زیر آب.. کجایین پس شما... چرا بازیکن تراکتور با کارت زرد که محروم شده و بعدش کارت قرمز گرفته بعد داور و با دست هل دادن و بد بیراه کردن فقط یه جلسه محروم شده و انواع دقل کاری و کردن که بگن کارت قرمز نگرفته... کجان مدیران پرسپولیس!؟ بعد از حکم فیفا از سه تا بازیکن غیر مجاز استفاده کردن بعد هیچ امتیازی ازشون کم نمیشه!؟ رحمتی انواع فوش ها رو تو دربی به مسلمان میده اما این فردوسی پور بی همه چیز واسه خایه مالی استقلالی ها اصلا بهش توجه نمیکنه.. بعد سید جلال و میزنه و بعد از اخراج بر میگرده و با همه دعوا میکنه نتیجه حکم کمیته افتضاحی!؟ رحمتی دو جلسه سید جلال یه جلسه محروم... اون تاج بی همه چیز واسه اینکه سپاهان و از حاشیه در بیاره دستور داده این محرومیت و احکام و قبل از بازی سپاهان اعلام کنن... پس کجایین دارن پرسپولیس و نابود میکنن.... هوادار واقعی کجایی!؟ آهای پیشکسوت ها کجایین!؟ کریمی ها... مهدوی کیا ها...میناوند ها... کجایین... حسن زاده یادت باشه این پول و میبری واسه زن و بچت خرج میکنی '!!!!!!یادت باشه یه روز باید جلوی خداوند جواب همه این کارهات و پس بدی

 • وحید جعفریانوحید جعفریان :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:32 بعد از ظهر

  یک کامنت جالب که نظرم را به خود جلب کرد::: مطمئن باشید اگر پرسپولیس یک هافبک دفاعی مطمئن مثل نورالهی برای جانشینی کامیابی نیا داشت، کمیته انضباطی عمرن کامیابی نیا رو محروم نمی کرد. چون دلیل محرومیت اون، مثل محرومیت سیدجلال، فقط و فقط با علم به عدم جایگزین داشتنِ اونهاست... برای ضربه زدن به پرسپولیس و عدم نتیجه گیری و قهرمانیش. اگر مطمئن بودن پرسپولیس در صورت محرومیت سیدجلال و کامیابی نیا مشکلی براش پیش نمیاد و راحت جایگزینشون می کنه، اصلا اینطور خودشون رو ضایع نمی کردن و این حکمهای کثیف رو نمی دادن. هدفشون هم فقط کمک به تراکتور و درآوردن از دل اونهاست.

 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانیعبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:37 بعد از ظهر

  حسن زاده باید استفعا بده.............. نا عدالتی و سکحوت تا کی ؟ هوادار کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سکوت بسه...............درگیری کیانی با داور چی شد؟ حکمش کو ؟

 • جلیل دوست محمدیجلیل دوست محمدی :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:45 بعد از ظهر

  فقط سکوت مسئولین باعث این کارها شده که قطعا بعد از این هم بدتر خواهد شد چون عملا می خوان نذارن پرسپولیس قهرمان بشه نمیدونم چرا کسی راجب اهانت فرزاد حاتمی حرفی نمی زنه و کیانی و چرا محروم نمی کنند چون از تراکتور می ترسن

 • red heartred heart :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:48 بعد از ظهر

  فوتبال کثيف...هميشه سال منتهي به انتخابات فوتبال بازيچه سياسيون ميشه.حالا هم بايد دل يه عده رو به دست آورد مثل دلجويي اي که بعد از جشن نايب قهرماني از تراکتوري ها شد.حالا اگه بخوان براي به دست آوردن دل يه عده حق پرسپوليسمونو بخورن من بهشون رأي نميدم.

 • ایبو صامتایبو صامت :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:50 بعد از ظهر

  آاقایناپرسپولیس بدون کمال راپسندیدند
  دیدندپرسپولیس بدون کمال خوب میبازه
  گفتندتمدیدکنیم بلکه راحت ترببازه
  میخواندپرسپولیس ببازه تاتراکتوربیادبالا
  کاملا مشخصه
  البته ازتقصیرخودکمال نبایدگذشت

 • abbas mousaviabbas mousavi :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:12 بعد از ظهر

  بازهم میگم جام را بدین تراکتور یلکه دست از سر پرسپولیس و بازیکناش بردارن

 • آرش رعیتآرش رعیت :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:34 بعد از ظهر

  آقا حسن زاده یه سوال حکم کیانی چی شد رفت توی کشوی جادویی وای که اگر این عدالت پس ناعدالتیت چی اقای حسن زاده به نظرم خودشما رئیس مافیای فوتبالی

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:34 بعد از ظهر

  چه اجباریه لیگ رو برگزار کنین؟؟؟
  تف به ذات کسایی که جرات ندارن!!!
  سوارختور هر غلطی دلش می خواد داره می کنه اما چون یه عده وحشی طرفدارش هستن هیچکس هیچی نمیگه

 • red championred champion :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:43 بعد از ظهر

  چرا رسانه ها ساکتند؟!

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:45 بعد از ظهر

  ما جام رو نمیخوایم جام رو بدن به استقلال و تراکتور بهترمونه تا اینطور ابروی تیممونو دارن میبرن این تاج و دارو دستش. دیگه سر بازیکنامون شکسته نمیشه دیگه بازیکنامون رو بی دلیل محروم نمیکنن یه ذره رگ مردی داخل وجودشون نیست بی شرفن ای کاش یه درصد پرسپولیس شرف داشتن پرسپولیس 1000درصد شرف تو وجودشه تا بحال برانکو خودشو کشیده تو تراکتور و استقلال و غیره چند بار شنفتین پرسپولیس به تیمی ضربه بزنه چند بار شنفتین پرسپولیس واسه یه تیم حاشیه سازی کنه چند بار ای خدا اگه حرفای دل ما رو میشنوی حق ما رو از اینا بگیر که تو فوتبال ایران چیزی به نام قانون وجود نداره هرکه به هرکیه

 • احمد بناروئياحمد بناروئي :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 09:34 بعد از ظهر

  دوستان شمارابه خدا بس کنین ،،، آخه تواین اوضاع قارش میش ،،، که نامردها ازخداشونه میترسم اتفاق بدتری بیفته اونوقت یه باغی عوض یه گل بیفته دست این بی شرفا و برا تیم محبوبمون مشکلات دوچندان کنن ،، اینا که نه ازخدا میترسن نه خلق خدا ...... اما بدونن به لطف یزدان وبچه ها ماقهرمانیم

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب