بت یاور
ewalk    محل تبلیغ شما
چه کسی انصاری را بیهوش کرد؟ / اینها را باید دستگیر و تبعید کرد
+15
16
1

چه کسی انصاری را بیهوش کرد؟ / اینها را باید دستگیر و تبعید کرد

گاهی با خودمان فکر می کنیم آنها که با سنگ دیگران را بیهوش و با نارنجک چشم ها را کور می کنند فرهنگ، شعور و درکی از انسانیت دارند؟ گاهی اوقات با خودمان فکر می ک... 5 out of 5 based on 17 ratings.

چه کسی انصاری را بیهوش کرد؟ / اینها را باید دستگیر و تبعید کرد

سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 04:42 بعد از ظهر - 14 February 2017
:: خبر
نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس9 نظرات [ 9087 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 87562لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_87562/

ارتش سرخ دات كام :

گاهی با خودمان فکر می کنیم آنها که با سنگ دیگران را بیهوش و با نارنجک چشم ها را کور می کنند فرهنگ، شعور و درکی از انسانیت دارند؟

گاهی اوقات با خودمان فکر می کنیم آن تماشاگری که سنگ یا نارنجک دستی، بطری شیشه ای و ... را به سمت بازیکنان و مربیان و مسئولان برگزاری و عکاس ها و توپ جمع کن ها و ... رها می کند، با خودش به چه چیزی فکر می کند؟ اصلا فکر می کند؟ اصلا ایده ای دارد؟ دیدگاه یا ایدئولوژی دارد؟ سواد دارد؟ خانواده دارد؟

گاهی اوقات با خودمان فکر می کنیم آن تماشاگری که شیی ای را به سر فرکی کوبید، چشم سرباز احمدی را کور کرد، بازیکن کره شمالی را با نارنجک زد، یا یخ را در یادگار امام به سمت استقلالی ها پرتاب کرد و یا نیمکت تراکتورسازی را در آزادی نشانه رفت، شعور دارد؟ یعنی می فهمد که این می تواند یک قتل عمد باشد، کشتن یک انسان یا کور کردنش برای همه عمر باشد؟

الان سرباز احمدی چه می کند؟ شاید کسی حالش را هرگز نپرسد، شاید هم بپرسد اما چه فایده؟ احمدی بی گناه هر روز سخت تر از روز قبل زندگی می کند و با بالاتر رفتن سنش بی دلیل دچار بحران های روحی و جسمی بیشتری می شود.

آن کسی که نارنجک را به سمت مقابل در اصفهان پرتاب کرد امروز اصلا می داند چه کرده است؟ درک درستی دارد؟ تا به حال چشم هایش را بسته به اندازه 10 دقیقه تا ببیند سرباز احمدی چه می کشد؟

سنگ اندازه های اهواز چه می کنند؟ آنها سنگ ها را به بزرگی آجر چگونه پرتاب می کنند به هم و به رو برو؟ آیا تصوری از اینکه بچه ای، مادری، همسری، پدری، یا همه آنها در انتظار اشخاصی که در ورزشگاه به سر می برند هستند تا این حد سخت است؟

گاهی اوقات با خودمان فکر می کنیم آن تماشاگران را باید از ورزشگاه  - که نه - از شهر اخراج کنیم، آنها ستون پنجمی هستند، آنها عاطفه و عقل ندارند. آنها شعور ندارند.

گاهی با خودمان فکر می کنیم به اینها در هیچ جا نیازی نداریم کسانی که نمی فهمند کوبیدن سنگ به جمجمه یک انسان حتی در شرایط جنگ هم سخت است چرا باید آزادانه بچرخد؟ اینها را باید گرفت و دستگیر کرد و در زندان نگه داشت تا عمرشان سپری شود و تمام شوند.

محمد انصاری را دیدید؟ یک نفر با سنگ به سر او کوبید و مدافع خوش اخلاق و آرام پرسپولیس را بیهوش کرد. او مثل خود مردم است، پسری عزیز برای مادر، مردی سخت کوش برای یک همسر، اما او را بیهوش کردند و ممکن بود حتی او را بکشند به همین راحتی.

این افراد را می خواهیم چه کار؟ به راستی اینها چه کسانی هستند؟


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • yaser 66666666 yaser 66666666 :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:26 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  28
  1

  متن زیباتون واقعا منو تحت تاثیر قرار داد.....
  به تگارنده این مطلب لایک میدم بابت حرف حق....

  واقعا یه سری از ادمهای کوته فکر و نادان بویی از انشانیت نبردن....
  محمد انصاری که حلال کرد....
  امیدوارم دیگه شاهد یه همچین صحنه های زشتی نباشیم....
  خدا از سر تقصیرات همه بگذره

 • ناشناس ناشناس :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:02 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  10
  1

  اینم از فقر امکانات و فقر فرهنگیه جامعست . اگه دوربین شناسایی تو ورزشگاه ها نصب بشه و فرد خطا کار رو پیدا کنه راحت میشه از حضورش تو تمام ورزشگاه ها جلوگیری کرد .با شماره دار کردن تمام صندلی های ورزشگاه های کشور میشه راحت جلوگیری کرد از شکستن صندلی ها و پرت کردنشون تو زمین بازی . بلیط هر صندلی مال یه نفره . کسی که صندلیش شکسته شده باشه باید خودش جریمه رو پرداخت کنه . میتونیم جلوی این افراد رو بگیریم فقط باید مسئولین همت کنن و شب و روز تلاش کنن تا دیگه همچین کارهایی رو شاهد نباشیم

 • سیدحامد سعادتمند سیدحامد سعادتمند :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:15 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  12
  5

  به هرحال عقده های شیش ساله باید یه جوری خالی بشه

 • محمد چوبند محمد چوبند :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:16 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  9
  1

  سلام
  متن به جایی بود .لیکن از ماموران حراست ورزشگاهها پرسید که یا توجه به بازرسی بدنی تماشاگران چگونه این همه اشیا وارد ورزشگاه می شود .
  تا کنون بنده به ورزشگاههای زیادی رفتم وهمیشه بازرسی بدنی شده ام حتی از ورود بطری پلاستیکی اب جلوگیری می شود حتی اجازه ورود فندک را نمی دهند ،چگونه است که سنگ ونارجک وترقه از چشمان تیز بین ماموران حراست پنهان می شود ،اگر یکبار ماموران حراست وافرادی که تماشاگران را بازرسی بدنی می کنند ،راتنبیه کنند حتما این حوادث را مشاهده نخواهیم کرد

 • قاسم خسروی قاسم خسروی :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:31 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  4
  4

  درتعجبم از هوادار تیمی که تیمش به هرحال برنده بازی شده به جای خوشحالی برای بردش دست به پرتاب عقده های 10 ساله اش می گیرد. وسر بازیکنی را هدف می گیرد که خوشنام است وهرگز تیمی وبازیکنی وهواداری از او بی حرمتی ندیده است.

 • بهزاد بوشهر بهزاد بوشهر :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:36 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  4
  3

  ما ای حرفا تو گوشمون نمیره ای حرفا اضافیه باید استقلال رو یه بازی دو بازی بدون هوادار کنن اگه برخورد نشه چهار روز دیگه تفنگ میارن تو ورزشگاه مطما باشید اینقد بی امنیت واقعا جای تاسف داره ما از مسئولان تیم میخوایم به این موضوع انصاری سخت رسیدگی کنن باید رسیدگی بشه مسخره بازی ک نیست

 • محمد ابراهیم حبیبی محمد ابراهیم حبیبی :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 08:03 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  8
  0

  با اینکه به خاطر بازی ضعیف انصاری توی دربی خیلی ازش ناراحت بودم ولی وقتی این اتفاق برای این بازیکن بسیار با اخلاق و آقای تیممون افتاد فوق العاده ناراحت شدم. دست اون کسی که این کار رو با این بازیکن دوست داشتنی تیم کرد بشکنه ان شاء الله

 • بهنام عصری بهنام عصری :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 08:37 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  4
  1

  همه ی تقصیرات متوجه کمیته های معلوم الحال فدراسیون است وقتی با سنگ پرانی ، شکستن شیشه اتوبوس پرسپولیس و هوادارانش ، کتک زدن خبرنگاران و عکاسان ، تهمتهای ناروای مربیان ، مدیران و بازیکنان تیمهای حریف علیه پرسپولیس برخوردی نمیکنند در اصل دارند خشونت علیه پرسپولیس را نهادینه میکنند در این وانفسا بازیکن پرسپولیس این جریانات رو می بینه ، تازه مشکلات داوری مغرضانه و هدفدار به بقیه اضافه میشه و باعث پرخاش بازیکن میشه از اینجا به بعد پلن دوم آقایون شروع میشه : محرومیت بازیکن ، باید به طراح این سیکل جایزه ی نبود شرافت داد !

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب