چه کسی انصاری را بیهوش کرد؟ / اینها را باید دستگیر و تبعید کرد

چه کسی انصاری را بیهوش کرد؟ / اینها را باید دستگیر و تبعید کرد

گاهی با خودمان فکر می کنیم آنها که با سنگ دیگران را بیهوش و با نارنجک چشم ها را کور می کنند فرهنگ، شعور و درکی از انسانیت دارند؟ گاهی اوقات با خودمان فکر می ک... 5 out of 5 based on 17 ratings.

چه کسی انصاری را بیهوش کرد؟ / اینها را باید دستگیر و تبعید کرد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 9 اظهار نظر بازدید [ 9388 ] سه شنبه, 26 بهمن 1395
:: خبر
چه کسی انصاری را بیهوش کرد؟ / اینها را باید دستگیر و تبعید کرد

گاهی با خودمان فکر می کنیم آنها که با سنگ دیگران را بیهوش و با نارنجک چشم ها را کور می کنند فرهنگ، شعور و درکی از انسانیت دارند؟ گاهی اوقات با خودمان فکر می ک...

ارتش سرخ دات كام :

گاهی با خودمان فکر می کنیم آنها که با سنگ دیگران را بیهوش و با نارنجک چشم ها را کور می کنند فرهنگ، شعور و درکی از انسانیت دارند؟

گاهی اوقات با خودمان فکر می کنیم آن تماشاگری که سنگ یا نارنجک دستی، بطری شیشه ای و ... را به سمت بازیکنان و مربیان و مسئولان برگزاری و عکاس ها و توپ جمع کن ها و ... رها می کند، با خودش به چه چیزی فکر می کند؟ اصلا فکر می کند؟ اصلا ایده ای دارد؟ دیدگاه یا ایدئولوژی دارد؟ سواد دارد؟ خانواده دارد؟

گاهی اوقات با خودمان فکر می کنیم آن تماشاگری که شیی ای را به سر فرکی کوبید، چشم سرباز احمدی را کور کرد، بازیکن کره شمالی را با نارنجک زد، یا یخ را در یادگار امام به سمت استقلالی ها پرتاب کرد و یا نیمکت تراکتورسازی را در آزادی نشانه رفت، شعور دارد؟ یعنی می فهمد که این می تواند یک قتل عمد باشد، کشتن یک انسان یا کور کردنش برای همه عمر باشد؟

الان سرباز احمدی چه می کند؟ شاید کسی حالش را هرگز نپرسد، شاید هم بپرسد اما چه فایده؟ احمدی بی گناه هر روز سخت تر از روز قبل زندگی می کند و با بالاتر رفتن سنش بی دلیل دچار بحران های روحی و جسمی بیشتری می شود.

آن کسی که نارنجک را به سمت مقابل در اصفهان پرتاب کرد امروز اصلا می داند چه کرده است؟ درک درستی دارد؟ تا به حال چشم هایش را بسته به اندازه 10 دقیقه تا ببیند سرباز احمدی چه می کشد؟

سنگ اندازه های اهواز چه می کنند؟ آنها سنگ ها را به بزرگی آجر چگونه پرتاب می کنند به هم و به رو برو؟ آیا تصوری از اینکه بچه ای، مادری، همسری، پدری، یا همه آنها در انتظار اشخاصی که در ورزشگاه به سر می برند هستند تا این حد سخت است؟

گاهی اوقات با خودمان فکر می کنیم آن تماشاگران را باید از ورزشگاه  - که نه - از شهر اخراج کنیم، آنها ستون پنجمی هستند، آنها عاطفه و عقل ندارند. آنها شعور ندارند.

گاهی با خودمان فکر می کنیم به اینها در هیچ جا نیازی نداریم کسانی که نمی فهمند کوبیدن سنگ به جمجمه یک انسان حتی در شرایط جنگ هم سخت است چرا باید آزادانه بچرخد؟ اینها را باید گرفت و دستگیر کرد و در زندان نگه داشت تا عمرشان سپری شود و تمام شوند.

محمد انصاری را دیدید؟ یک نفر با سنگ به سر او کوبید و مدافع خوش اخلاق و آرام پرسپولیس را بیهوش کرد. او مثل خود مردم است، پسری عزیز برای مادر، مردی سخت کوش برای یک همسر، اما او را بیهوش کردند و ممکن بود حتی او را بکشند به همین راحتی.

این افراد را می خواهیم چه کار؟ به راستی اینها چه کسانی هستند؟


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • yaser 66666666yaser 66666666 :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 06:26 بعد از ظهر

  متن زیباتون واقعا منو تحت تاثیر قرار داد.....
  به تگارنده این مطلب لایک میدم بابت حرف حق....

  واقعا یه سری از ادمهای کوته فکر و نادان بویی از انشانیت نبردن....
  محمد انصاری که حلال کرد....
  امیدوارم دیگه شاهد یه همچین صحنه های زشتی نباشیم....
  خدا از سر تقصیرات همه بگذره

 • ناشناس ناشناس :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:02 بعد از ظهر

  اینم از فقر امکانات و فقر فرهنگیه جامعست . اگه دوربین شناسایی تو ورزشگاه ها نصب بشه و فرد خطا کار رو پیدا کنه راحت میشه از حضورش تو تمام ورزشگاه ها جلوگیری کرد .با شماره دار کردن تمام صندلی های ورزشگاه های کشور میشه راحت جلوگیری کرد از شکستن صندلی ها و پرت کردنشون تو زمین بازی . بلیط هر صندلی مال یه نفره . کسی که صندلیش شکسته شده باشه باید خودش جریمه رو پرداخت کنه . میتونیم جلوی این افراد رو بگیریم فقط باید مسئولین همت کنن و شب و روز تلاش کنن تا دیگه همچین کارهایی رو شاهد نباشیم

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:15 بعد از ظهر

  به هرحال عقده های شیش ساله باید یه جوری خالی بشه

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:16 بعد از ظهر

  سلام
  متن به جایی بود .لیکن از ماموران حراست ورزشگاهها پرسید که یا توجه به بازرسی بدنی تماشاگران چگونه این همه اشیا وارد ورزشگاه می شود .
  تا کنون بنده به ورزشگاههای زیادی رفتم وهمیشه بازرسی بدنی شده ام حتی از ورود بطری پلاستیکی اب جلوگیری می شود حتی اجازه ورود فندک را نمی دهند ،چگونه است که سنگ ونارجک وترقه از چشمان تیز بین ماموران حراست پنهان می شود ،اگر یکبار ماموران حراست وافرادی که تماشاگران را بازرسی بدنی می کنند ،راتنبیه کنند حتما این حوادث را مشاهده نخواهیم کرد

 • قاسم خسرویقاسم خسروی :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:31 بعد از ظهر

  درتعجبم از هوادار تیمی که تیمش به هرحال برنده بازی شده به جای خوشحالی برای بردش دست به پرتاب عقده های 10 ساله اش می گیرد. وسر بازیکنی را هدف می گیرد که خوشنام است وهرگز تیمی وبازیکنی وهواداری از او بی حرمتی ندیده است.

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 07:36 بعد از ظهر

  ما ای حرفا تو گوشمون نمیره ای حرفا اضافیه باید استقلال رو یه بازی دو بازی بدون هوادار کنن اگه برخورد نشه چهار روز دیگه تفنگ میارن تو ورزشگاه مطما باشید اینقد بی امنیت واقعا جای تاسف داره ما از مسئولان تیم میخوایم به این موضوع انصاری سخت رسیدگی کنن باید رسیدگی بشه مسخره بازی ک نیست

 • محمد ابراهیم حبیبیمحمد ابراهیم حبیبی :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 08:03 بعد از ظهر

  با اینکه به خاطر بازی ضعیف انصاری توی دربی خیلی ازش ناراحت بودم ولی وقتی این اتفاق برای این بازیکن بسیار با اخلاق و آقای تیممون افتاد فوق العاده ناراحت شدم. دست اون کسی که این کار رو با این بازیکن دوست داشتنی تیم کرد بشکنه ان شاء الله

 • بهنام عصریبهنام عصری :
  سه شنبه, 26 بهمن 1395 - 08:37 بعد از ظهر

  همه ی تقصیرات متوجه کمیته های معلوم الحال فدراسیون است وقتی با سنگ پرانی ، شکستن شیشه اتوبوس پرسپولیس و هوادارانش ، کتک زدن خبرنگاران و عکاسان ، تهمتهای ناروای مربیان ، مدیران و بازیکنان تیمهای حریف علیه پرسپولیس برخوردی نمیکنند در اصل دارند خشونت علیه پرسپولیس را نهادینه میکنند در این وانفسا بازیکن پرسپولیس این جریانات رو می بینه ، تازه مشکلات داوری مغرضانه و هدفدار به بقیه اضافه میشه و باعث پرخاش بازیکن میشه از اینجا به بعد پلن دوم آقایون شروع میشه : محرومیت بازیکن ، باید به طراح این سیکل جایزه ی نبود شرافت داد !

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب