پیش بینی بت 940
عابدینی: بالادستی های فدراسیون نمی خواهند پرسپولیس را زمین بزنند

عابدینی: بالادستی های فدراسیون نمی خواهند پرسپولیس را زمین بزنند

رییس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال می گوید در تصمیات اخیر کمیته انضباطی و استیناف یک بام و دو هوا وجود دارد. امیر عابدینی در گفت وگویی درباره جلس... 1 out of 5 based on 5 ratings.

عابدینی: بالادستی های فدراسیون نمی خواهند پرسپولیس را زمین بزنند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 2 اظهار نظر بازدید [ 5784 ] چهارشنبه, 27 بهمن 1395
:: خبر
عابدینی: بالادستی های فدراسیون نمی خواهند پرسپولیس را زمین بزنند

رییس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال می گوید در تصمیات اخیر کمیته انضباطی و استیناف یک بام و دو هوا وجود دارد. امیر عابدینی در گفت وگویی درباره جلس...

ارتش سرخ دات كام :

رییس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال می گوید در تصمیات اخیر کمیته انضباطی و استیناف یک بام و دو هوا وجود دارد.

امیر عابدینی در گفت وگویی درباره جلسه اخیر فدراسیون فوتبال با مسئولان شرکت تولیدات البسه ورزشی آدیداس، اظهار کرد: مسئولان آدیداس در روزهای قبل به تهران آمدند و با آقای ساکت حرف زدند. دوشنبه این هفته ما جلسه ای را با مسئولان سازمان بازاریابی فدراسیون فوتبال برگزار می کنیم تا به سوالاتی که هیات رییسه نسبت به قرارداد با شرکت آدیداس مطرح کرده پاسخ بدهیم و سپس آن را به هیات رییسه فدراسیون ارسال کنیم. پس از این که این موضوع در هیات رییسه مصوب شد، قرارداد با آدیداس منعقد می شود.

رییس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال درباره این که آیا پس از تایید هیات رییسه فدراسیون فوتبال قرارداد با آدیداس منعقد خواهد شد، گفت : مسئولان آدیداس یک قرارداد ۴۰ صفحه ای را در اختیار ما قراردادند و ما هم آن را به وکیلمان ارجاع دادیم تا به خوبی آن را مطالعه کند و سپس در کمیته بازاریابی به تصویب برسد.

او درباره مدت زمان قرارداد و شرایط مالی آن نیز، گفت : توافق آدیداس و فدراسیون فوتبال ایران قراردادی سه ساله است، اما با توجه به شرایط خوب آن به دنبال این هستیم که قرارداد را به پنج سال افزایش دهیم. تا زمانی که جزئیات قرارداد منعقد نشود نمی توانیم درباره شرایط مالی آن صحبت کنیم. درباره آیتم به آیتم این قرارداد چانه زنی کرده ایم، اما پس از عقد قرارداد به صورت شفاف و از طریق رسانه شما به مردم اطلاع رسانی می کنیم.

عابدینی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا تمامی تیم های ملی از پوشاک آدیداس استفاده خواهند کرد، تاکید کرد: تیم های ملی مردان، زنان در بخش های فوتبال، فوتسال ، فوتبال ساحلی و حتی داوران در تمامی رده ها از پوشاک آدیداس بهره می برند.

او در واکنش به این که گفته می شود آدیداس با انتقال تکنولوژی به ایران موافقت نکرده است، گفت : منظور ما از تولید پوشاک در ایران انتقال تکنولوژی است که آن را به بندهای بعدی قرارداد موکول کرده ایم و پس از عقد قرارداد به سراغ آن می رویم.

رییس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال درباره داربی هشتاد و چهارم پایتخت که منجر به پیروزی سه بر دوی آبی پوشان پایتخت شد، اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم و معنا و مفهوم غیر قابل پیش بینی بودن را دیدیم. هر دو تیم برای پیروزی آمده بودند. پرسپولیس تغییراتی را داده بود که جوابگو نبود، اما استقلال بسیار برنامه ریزی شده عمل کرد. آنها برای تمامی خطوط دفاعی، هافبک و حمله خود برنامه داشتند و به خوبی حمله کردند. برانکو از سمت چپ تیمش نگرانی داشت و از همان سمت هم ضربه خورد. البته اگر بازی مقداری ادامه دار می شد، به تساوی می رسید. با این حال هر دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند. فقط  حیف شد که شاهد اتفاقات آخر بازی بودیم.

عابدینی درباره عملکرد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در برخورد با اتفاقات دیدار استقلال و پرسپولیس و انتقاداتی که به عملکرد مسئولان آن کمیته وارد می شود، گفت : من توجیهات دپارتمان را شنیده ام اما نکته ای که برای من عجیب است مربوط به انتهای بازی است و این که داور آن کارت را به چه کسی نشان می دهد؟ نمی شود که همه مردم آن کارت را ببینند، ولی کمیته انضباطی آن کارت را نبیند. تا چند هفته قبل هجمه زیادی علیه داوران وجود داشت، اما آرامش به جامعه داوری بازگشت. ما داور خوب در ایران کم نداریم که یکی از آنها فغانی است. او در مواقعی به خوبی شرایط را مدیریت می کند.  

رییس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال ادامه داد: شاید بعضی ها من را به جانبداری از پرسپولیس متهم کنند، اما از تصمیمات یک بام و دو هوای کمیته انضباطی تعجب می کنم. کمیته انضباطی بعضی از مواقع با ضرب العجل خاصی درباره بازی ها تصمیم گیری می کند. شاید بعضی ها بگویند فدراسیون می خواهد پرسپولیس را زمین بزند، اما من مطمئنم که بالادستی های فدراسیون این طور فکر نمی کنند. احکامی که کمیته انضباطی صادر می کند متاسفانه کمیته استیناف هم دست به تایید آنها می زند. افراد این دو کمیته با شخصیت هستند، اما نمی دانم چرا این تصمیمات را می گیرند. برخوردهای عجیبی را از سوی کمیته انضباطی شاهد هستیم.

او با بیان این که اگر قانون یکی است، چرا تصمیمات مشابه نیست گفت : اتفاقات اخیر مصداق بارز یک بام و دو هوا است. شاید کسانی که تاکنون کنگر خورده و لنگر انداخته اند الان بگویند عابدینی درباره مسائل اقتصادی صحبت کند. من کارم را به خوبی بلدم. اما اگر همه درباره زمینه کاری خود صحبت کنند انتقاد چه می شود؟ من صداقت را با هیچ چیزی عوض نمی کنم. من مجانی برای فدراسیون فوتبال کار می کنم و اگر حقوق هم می گرفتم آن را با صداقت عوض نمی کردم.  قداست را انتقاد از بین نمی برد، بلکه این عمل ما است که آن را زیر سوال می برد.

عابدینی در پایان و در پاسخ به این پرسش که میزان درآمدزایی سازمان بازاریابی تاکنون چقدر بوده است، گفت : اگر متوسط هزینه تیم های لیگ برتری را ۲۰ میلیارد تومان بدانیم جمعا ۳۲۰ میلیارد تومان در لیگ ما هزینه می شود. اگر قرار باشد کسی به باشگاه ها کمک نکند نمی توان این ۳۲۰ میلیارد را تامین کرد. ما اگر خیلی درآمدزایی کنیم ۵۰ میلیارد تومان می شود که ۲۰ درصد از آن صرف آموزش و داوری می شود.  حال از این ۴۰ میلیارد تومان هم نهایتا به هر تیمی دو، سه میلیارد می رسد که قطعا جوابگوی باشگاه ها نیست. پس آنها باید از طریق مراجع مختلف و یا با بهبود شرایط تبلیغاتی آن را تامین کنند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • دارا توانمنددارا توانمند :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 01:13 بعد از ظهر

  مار در آستین که میگن.
  یه روز با تخریب مدیریت تیم را به حاشیه میبری یه روز هم با حمایتات بازم تیم را به حاشیه میبری.

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 01:32 بعد از ظهر

  همه می دانیم دستهای پنهان وپستهای بی انصاف تماما علیه پرسپولیس است ، ولی باید یه جوال دوز به اونا بزنیم و یک سوزن ته گرد به خودمان ، درحالیکه میتونستیم جام حذفی را تا آمدن ملیپوشان به تاخیر بندازیم مثل آب خوردن از حذفی حذف شدیم، در بازی با تراکتور سه هیچ جلو بودیم هفت دقیقه پایانی همه منتظر بودند کمال تعویض شه مربیان به عقلشون نرسید، تیم سه هیچ جلوه ، خود کمال چرا با استوک میره روی پای بازیکن نقش بر زمین شده!!!؟، میداند عواقب سنگین همیشه در کمین پرسپولیسه ، چرا به داور حرف زشت میزنه، به خاطر همین جراها دربی را باختیم، جدا از کار زشت و ناپسند ، دروازه بان استقلال که جلال را عصبی کرد، چرا در هر مناقشه ، داخل زمین جلال به عنوان کاپیتان ، باید جو را آرام ، کند و با حرفهای منطفی روی داور اثر بگذارد ، با چرخاندن دست ، به این طرف و آن طرف میدود و مبارز می طلبد ، پس تا صدر نشینی و قهرمانی تو دستتمان به خطر نیفتاده ، از سرمربی گرفته تا بازیکن عقلانه بیندیشیم و با رفتار متین خود گرک دست خناسان ندهیم، جنگ خارج از زمین را بگذاریم برای مدیریت که باید بیش از این فعال باشه و از حق تیم دفاع کنه ، موفق باشید

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب