پیش بینی بت 940
برانکو: بازی با سپاهان به اندازه دربی مهم است/ برای محرومیت سید جلال اعتراض کردیم

برانکو: بازی با سپاهان به اندازه دربی مهم است/ برای محرومیت سید جلال اعتراض کردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای سومین به دربی پیاپی می آییم و خودتان می دانید که این بازی به اندازه دربی و بازی با استقلال مهم است. برانکو ایوانکوویچ در ... 5 out of 5 based on 10 ratings.

برانکو: بازی با سپاهان به اندازه دربی مهم است/ برای محرومیت سید جلال اعتراض کردیم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 9 اظهار نظر بازدید [ 5202 ] چهارشنبه, 27 بهمن 1395
:: خبر ویژه
برانکو: بازی با سپاهان به اندازه دربی مهم است/ برای محرومیت سید جلال اعتراض کردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای سومین به دربی پیاپی می آییم و خودتان می دانید که این بازی به اندازه دربی و بازی با استقلال مهم است. برانکو ایوانکوویچ در ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای سومین به دربی پیاپی می آییم و خودتان می دانید که این بازی به اندازه دربی و بازی با استقلال مهم است.

 برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از دیدار با سپاهان اظهار داشت: عذرخواهی می کنم چون دیر رسیدیم.امیدوارم ما را ببخشید. برای سومین دربی پیاپی می آییم و خودتان می دانید که این بازی به اندازه دربی و بازی با استقلال مهم است. هر دو تیم با شکست وارد دربی فردا می شوند و هر دو تیم به دنبال ترمیم هستیم.

وی ادامه داد: جلوی استقلال دومین شکست فصل مان بود و برایمان سخت بود. چون این بازی اهمیت ویژه ای برای همه ما دارد و طبیعی است بچه ها ناراحت و غمگین هستند اما به همین ترتیب خیلی سریع به وضعیت فعلی برگشتند و با برد بازی فردا همه چیز فراموش می شود.همه بازیکنان سالم هستند و همه برای این رقابت آماده به جز کمال که محروم است.

برانکو تصریح کرد: ما بازی قبل را از دست دادیم اما این مانع برای بازی با سپاهان نخواهد بود. سپاهان بازیکنان جدید آورده است. جباروف، حسن زاده و بازیکنان کناری آنها در خط حمله خطرناک هستند. اسامی دیگر بازیکنان شان را دیگر نمی آورم. می دانم چه بازی سختی در انتظارمان است. یک رقابت سنتی بین ما و حریفمان است. انتظار داریم هواداران همچنان از ما حمایت کنند. یک بار دیگر از آنها تشکر می کنم و به این هواداران تبریک می گویم و به خاطر تشویق ها و حمایت هایشان از ما و ورزشکارانمان آنها یک بار دیگر نشان دادند که چقدر به باشگاه شان علاقه دارند.

وی در مورد وضعیت محمد انصاری گفت: انصاری با ما تمرین می کند و انتظار و اعتقاد داریم که فردا آماده خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چرا نام سیدجلال حسینی را در بین محرومان پرسپولیس اعلام نکرده، گفت: برای سیدجلال اعتراضی به فدراسیون فوتبال نوشته و منتظریم ببینیم چه می شود.

در ادامه خبرنگاری پرسید که دیشب بارسلونا با 4 گل شکست خورد و یکی از بازکینان این تیم در دقیقه 65 کارت گرفت و قرار است به خاطر آن کامیابی نیا را محروم کنند! که البته برانکو این موضوع را بدون پاسخ گذاشت و خبرنگار فوق پرسید پرسپولیس بعد از هفته هشتم هیچ وقت ترکیب اصلی اش را نداشته و همین موضوع انتقاداتی را در پی داشته گفت: انتقادات عادی ترین مسئله است و چیز عجیبی نیست مخصوصا وقتی بازی را می بازید آن موقع بیشتر به چشم می آید. بعد از بازی دربی داغ داغ بودم و نمی توانم از بازیکنانم ایراد بگیرم. فوتبال همین است و همه هم می دانند. الان یکسری آمار و ارقام از بازی دربی می دهم. 72 درصد مالکیت توپ داشتیم 80 درصد دقت پاس مان سالم بود و آنها 60 درصد روی دقت پاس داشتند. آنها 5 شوت زدند  که 3 تا در چارچوب بود و هر سه گل شد.ما 16 شوت زدیم و بیش از 570 پاس دادیم و آنها 250 پاس داشتند و ما 290 بار در یک سوم آنها نفوذ کردیم و آنها 60 بار. همین برتری ما را نشان می دهد و برتری بازی مان را. اما اینها برای برد کافی نیست. ما بازی خوبی مثل بازی با ذوب آهن انجام دادیم که آنجا هم باختیم اما هنوز صدر جدول هستیم و تمام تلاش هایی که شده همه را بازیکنان انجام دادند و مستحق صدر جدول هستند.

وی گفت: مقابل تراکتور عالی بودیم اما الان باختیم و طبیعی است انتقاد می شود اما اینکه بازیکن چطور بازی می کند مسئله دیگری است. من هر روز سر تمرین هستم و بهتر از همه حالات و وضعیت بازیکنان را می بینم اما این حضور هر روزانه دلیل عدم اشتباه من نیست و من هم می توانم اشتباه کنم.از سوی دیگر در طول لیگ کارت زرد و قرمز و مصدومیت وجود دارد. مثل 2 مصدومیت شدید بیرانوند و عالیشاه در نیم فصل اول. باید پس طور دیگری ترکیب را چید و شما خبرنگاران، مربیان و دیگر بازیکنان قدیمی حق دارید که انتقاد کنید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه ظاهرا انتقادها از پرسپولیس به خاطر شکست در دربی مغرضانه است، گفت: بله مخصوصا اینکه ما هنوز صدر جدول هستیم. 10 امتیاز بیشتر از استقلال داریم 6 امتیاز هم از تراکتورسازی بیشتر داریم.

برانکو در مورد اینکه بارسا بیشتر از 4 گل خورد، گفت: در همه جا و برای هر کسی این اتفاق می افتد.به همین خاطر است که فوتبال زیباست. ما در دربی همان طور که گفتم برتر بودیم اما باختیم. در تمام فاکتورهای بازی بهتر بودیم. به همین دلیل است که فوتبال جالب است و نتایجش نامعلوم.به همین خاطر است که بازیکنان حق ندارند مقابل هیچ تیمی شل بیایند. بارسا دیشب باخت و درس عبرتی خواهد گرفت. پاریسن ژرمن تیم عالی است. استقلال هم یک تیم عالی است. آنها سوم جدول هستند و بازیکنان خوبی هم دارند.

وی در مورد اینکه استقلال بهتر از پرسپولیس حریف را در دربی آنالیر کزده بوده و نقاط ضعفش مشخص بود، گفت:  ضعف همیشه خواهد بود. به خصوص وقتی بازی را ببازی. نظر شما این است که من باید انصاری را در آن بازی بیرون می کشیدم؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه بهتر بود احمدزاده را تعویض می کردی، گفت: پس چطور این بازیکن مقابل تراکتورسازی آنقدر خوب بود.

برانکو در مورد اینکه در آن مسابقه ایرانپوریان بازیکن تراکتور مصدوم بود، که احمدزاده خوب بازی کرد، گفت: در آن مسابقه ابراهیمی بود. ادینیو هم تا حدودی آن سمت بازی می کرد.همه اینها بازیکنان خوبی بودند و به خاطر ایرانپوریان نبود.

وی در مورد اینکه شاید استقلال بهتر از تراکتورسازی پرسپولیس را آنالیز کرد، گفت: بله آنها عقب کشیدند و می دانستیم که عقب می کشند. دیدگاه و فلسفه خودم را همیشه گفتم. پرسپولیس در کنار گرفتن امتیاز سعی می کند هوادارانش را با بازی زیبا و تهاجمی شاد کند. نتیجه اش این است که در هر بازی 60-70 هزار تماشاگر به ورزشگاه می آیند. نتیجه اش این است که ما در صدر جدول هستیم. نتیجه اش این است که ما 7-8 ملی پوش داریم. یک بازی را هم باخته ایم. بله باخته ایم اما احتمالا آخرین باخت ما هم نباشد. ممکن است باز هم بازنده شویم. گفتم لیگ ایران خیلی متعادل است. ذوب آهن به صبا باخت. سپاهان مقابل ماشین سازی بازنده شد. با این حال همه در جریان هستید. اگر مهدی طارمی وقتی یک بر صفر بر حریف پیش بودیم ضربه دومش را گل می کرد داستان فرق می کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: به ذوب آهن باختیم. در حالی که آنها فقط 3 ضربه به سمت دروازه ما زدند و یک ضربه سر یک ضربه ایستگاهی و یک شوت 25 متری که گل شد. فوتبال به خاطر همین مسائل جالب است.

برانکو در مورد اینکه برخی بازیکنان در دربی اشتباهات زیادی داشتند، گفت: اگر من به جای بازیکن ربات داشتم بازنده نمی شدیم. آنها انسان هستند. دربی هیجان دارد احساسات است و انسان ممکن است اشتباه کند. این اشتباهات در دربی درصدش بالاتر می رود. دربی احساسات است. همیشه یک نفر مقصر است.راحت تر این است که با انگشت اشاره یک بازیکن را مقصر بدانیم. نمی خواهم توجیه کنم. طبیعی است یکسری اشتباهات را باید برطرف کنیم. اگر ربات بودیم همه بازی ها صفر صفر می شد و کسی هم اشتباه نمی کرد.

وی در مورد سطح آمادگی ربیع خواه و اینکه این بازیکن مظلوم واقع شده است، گفت: بله موافقم. او مظلوم واقع شد. اوایل خیلی از این بازیکن انتقاد کردند. در حالی که تمام بازی ها بدون اشتباه بود اما الان صحیح و سلامت است و موقعیت خوبی در تمرینات دارد. در بهبود خودش بسیار تلاش کرد و سخت کوش بود و احتمالا فردا بازی می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه بازیکنان اوکراینی به خاطر مسائل فنی از پرسپولیس جدا شدند یا غیر فنی، گفت: این توافق بین باشگاه و آنها بود. درباره این موضوع خیلی صحبت شده اما داستان دو طرف دارد و یک طرف بازیکنان و طرف دیگر باشگاه هستند.در آخرین تصمیم شاید هنوز توافقی نشده بود که آنها جدا شوند.

برانکو در مورد اینکه آیا نظر او را پرسیدند یا خیر، گفت: بله نظرم را پرسیدند.

وی همچنین در پاسخ به این سؤال که اگر آنها خوب بودند چرا جدا شدند و اگر ضعیف بودند چرا جذب شدند، گفت: این چیز عجیبی نیست. در واقع هم منافع باشگاه مطرح است و هم منافع بازیکنان آن هم می ماند که ارزیابی نهایی چه بوده که بر اساس آن بهترین تصمیم را گرفتیم. آنها بازیکن استاندارد و فیکس ما نبودند. از سوی دیگر به منافع خود هم فکر می کردند که بازی کنند و تصمیم گرفتند در نهایت بهتر است بروند. من هم مربی نیستم که تضمین بدهم چه کسی بازی کند. اگر آنها رفتند یعنی توافق دو طرفه صورت گرفته بود و هر دو طرف از آن راضی بودند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره اینکه اگر آنها استاندارد نبودند بهتر نبود به جای اوکراینی ها به جوانان پرسپولیس بها داده شود، گفت: درست است باید به جوانان هم میدان داد واقعیت این است که اوکراینی ها خیلی برای ما بازی نکردند و از طرفی باید باشگاه نتیجه می گرفت. هر چند به جوانان زیادی فرصت بازی رسید که از آنها استفاده هم می کنیم. مثل محرمی که 20 ساله است یا علیپور 20 ساله و طاهرخانی زیر 17 ساله است. اما نمی شود فقط جوانان را بازی داد. هر چند که ما جوانان دیگری هم داریم که آرام آرام به قدرت بازیگری می رسند.

برانکو در مورد اینکه آرا کمیته انضباطی را قبول دارد یا خیر گفت: اعتراف می کنم جریمه کمال برایم واضح نیست. وقتی یکی را جریمه می کنند بلافاصله جریمه اش تمام می شود. سیدجلال را هم نمی دانم چرا محروم شده است.

وی همچنین در مورد اینکه به خاطر اختلالف بین طارمی و مسلمان نگران آن نیست که این دو در بازی به هم پاس ندهند، گفت: نمی دانم درگیری چه بوده و از چه صحبت می کنید. اما زمان بازی با هم مشکلی نداشتند و نمی دانم چرا باید آنها را جریمه کنیم. آیا مگر در رختکن کسی حضور داشته که مسائل داخلی را می دانید. این مسائل داخلی است و نمی دانم چرا به آنها می پردازید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره دیدار حیثیتی پرسپولیس مقابل الهلال عربستان گفت: قبلا هم گفته بودیم که ما 4 دربی داریم که آخرین آن با الهلال است. این تیم بهترین تیم عربستان و یکی از بهترین های آسیاست.آنها طی 4 سال اخیر 2 بار باید قهرمان آسیا شدند و گروه بسیار سختی داریم. چون در این گروه به جز الهلال، الریان قطر هم وجود دارد که پارسال قاطعانه قهرمان شد و الوحده هم به همراه العین از بهترین های امارات محسوب می شود و همه می دانیم کار سختی داریم. اما آنها هم کار آسانی ندارند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 02:04 بعد از ظهر

  هرچند باختن توی دربی همیشه تلخ وناراحت کننده ست ولی دیگه گذشته ها گذشته پیش بسوی قهرمانی

 • ایبو صامتایبو صامت :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 02:19 بعد از ظهر

  شرایط به گونه ای ست که این بازی ازداربی هم مهم تراست
  هواداران همت
  شرمنده که بازی باسپاهان درجمع سرخ دلان نخواهم بود
  باشید
  وهمدل وهم نواباشید

 • Mehdi TajeddiniMehdi Tajeddini :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 02:21 بعد از ظهر

  خب خدارو شکر پس حاجی انصاری هست

 • علیرضا احمدخانیعلیرضا احمدخانی :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 02:33 بعد از ظهر

  دوستان نه امتیاز حاشیه امنیت برای یک همچین روزهایی خوب بود تا دچار بحران نشیم، هنوزم شش امتیاز حاشیه امنیت داریم که خیلی زیاده چون نه بازی باقی مونده و قطعا تراکتور و استقلال هم در ادامه راه امتیاز از دست میدن.
  پس فقط باید به تیم روحیه بدیم و صبور باشیم، به جرعت میشه گفت تنها بازی سخت پیش رومون همین سپاهان هست چون چند بازیکن اصلیمون رو نداریم و اگر این بازی رو ببریم من مطمعنم چند هفته زودتر قهرمان میشیم.
  بازهای سختمون تقریبا تموم شدن، بازی با فولاد، تراکتور، استقلال و این هفته سپاهان.
  باخت دربی هم فقط ناشی از مغرور شدن خودمون و بچه ها تو زمین بود و هیچ تحلیل فنی هم ندارهو با همه تلخیش گذشت و رفت.

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 03:00 بعد از ظهر

  پرفسور سلااااااام . باخت دربی فرااااااموش و بخاطر زحماتش و بزرگیش یه هورااااااا . پرسپولیسی فردا فردا تیمت یک صدا تشویق کن بخاطر عشششششقمون که دوستش داریم . دیگه هم از شومن سگ صورت هیچی نمیگم و نخواهم گفت که چه آشغتلیه این مردیکه . پرسپولیس به همممممممه ما احتیاج داره پرچمش بالا بگیر هوادااااار تا رنگ ❤❤❤❤❤❤قرمزش چشمهای بدخواهانش کووووووور کنه .

 • هادی واعظهادی واعظ :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 04:01 بعد از ظهر

  بچه ها بازی با کیسه را فراموش کنید و از اون اتفاقات درس بگیرید.من خودم اصفهانی ام و میدونم که سپاهان با اینکه خیلی خوب نتیجه نگرفته تیم خطرناکی با توجه به اینکه بااوردن جباروف و حسن زاده قوی تر شده...

 • شهاب نظریشهاب نظری :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 05:49 بعد از ظهر

  به امید خدا با انجام یک بازی خوب سه امتیازو کسب میکنیم.

 • هوادار قدیمیهوادار قدیمی :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 08:06 بعد از ظهر

  با درود
  شاید بشه گفت با توجه به شرایط فعلی مهمترین بازی سال پرسپولیس همین بازی با سپاهانه...
  نتیجه اش تاثیر زیادی بر روح وروان رقبا داره
  هرچند براین باورم حتی اگه ببازیم هم مهم نیست وباز هم میتونیم قهرمان بشیم
  ولی اگه ببریم دیگه حتی تراکتور هم توان روحی ادامه رقابت با ما رو نداره وبدون شک حتی مقابل سیاه جامگان هم امتیاز از دست میده
  استقلال هم که اصلا نمیتونه بما برسه
  هر اتفاقی بیافته فقط وفقط باید حمایت بکنیم
  قاطعانه از برانکو وطاهری وبازیکنان تا روز آخر باید حمایت بکنیم.

 • علی هاشمزادهعلی هاشمزاده :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 09:51 بعد از ظهر

  عباس زاده فعلا برای نساجی بازی نمیکند او مهاجم فوق العاده ای است .... معتقدم الان کنار طارمی خیلی بدرد میخوره ... ضربات سر و شوت های دقیق و کلا مهاجم ششدانگی است و عاشق پرسپولیس

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب