ewalk    محل تبلیغ شما
خوردبین:مرض دارند که این اخبار را منتشر می کنند/دعوای دربی به ضررما شد
+6
6
0

خوردبین:مرض دارند که این اخبار را منتشر می کنند/دعوای دربی به ضررما شد

محمود خوردبین در گفت وگویی،درباره دربی هشتادوچهارم اظهار داشت: در آن بازی بچه های ما مغرور بودند و استقلال رادست کم گرفتند. با این حال فوتبال خوبی بازی کردیم ... 5 out of 5 based on 6 ratings.

خوردبین:مرض دارند که این اخبار را منتشر می کنند/دعوای دربی به ضررما شد

چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 07:52 بعد از ظهر - 15 February 2017
:: خبر
نويسنده : امیرحسین قربانی6 نظرات [ 8386 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 87604لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_87604/

ارتش سرخ دات كام :

محمود خوردبین در گفت وگویی،درباره دربی هشتادوچهارم اظهار داشت: در آن بازی بچه های ما مغرور بودند و استقلال رادست کم گرفتند. با این حال فوتبال خوبی بازی کردیم و هرکاری که لازم بود انجام دادیم. منتهی توپ هایمان در دروازه استقلال نرفت. باخت در دربی حق مان نبود. آنها 4، 5 توپ آوردند و سه گل زدند اما ما هرچه زدیم به در بسته خورد. 71 درصد مالکیت توپ با ما بود. هرکسی می داند که پرسپولیس در آن روز حقش شکست نبود.

وی درباره فرصت هایی که طارمی در دربی از دست داد بیان داشت: این بچه خودش روحیه اش خراب است اما آیا به نظر شما او از قصد توپ ها را خراب می کرد. وقتی یک بازیکن تلاش می کند و فرصت هایش گل نمی شود دیگر نباید او را سرزنش کرد. 

سرپرست پرسپولیس درباره پاسخ به این پرسش که بین دو نیمه در رختکن پرسپولیس چه گذشت که بازیکنان آنقدر عصبی بودند خاطرنشان کرد:به نظر من عصبی نبودند. بازیکنان ما هل بودند که زودتر گل بزنند و به همین دلیل در آخرین لحظات بی دقت عمل می کردیم.

خوردبین درباره درگیری سیدجلال حسینی و مهدی رحمتی تصریح کرد: این کارها درست نیست. آن درگیری ها به ضرر تیم ما شد. حالا هم که هم سیدجلال را هم نداریم و هم کامیابی نیا را البته باید بگویم سیدجلال آدم باشخصیتی است . او خیلی ساکت است شما ببینید استقلالی ها چکار کردند که این آدم ساکت جوش آورد. البته مهدی رحمتی تا جایی که من می دانم دوست صمیمی سیدجلال بوده است. 

وی انتقادات بعد از دربی به برانکو را نادرست دانست و گفت: آقای برانکو بهترین ترکیب را چیده بود وقتی موقعیت هایمان را از دست می دهیم گناه او چیست؟ مگر غیر از ماهینی کسی را برای پست هافبک دفاعی داشتیم اگر تیم شکست خورد همه مقصر بودند نه فقط برانکو. 

خوردبین درباره صحبت های مطرح شده مبنی بر اینکه روی پرسپولیس فشار بوده تا به استقلال ببازد و حتی شب دربی عده ای از طاهری خواسته اند تیمش برنده نشود گفت:این حرف ها دیگر از کجا می آید نه جلسه ای بوده و نه فشاری. اگر توپ مهدی طارمی وارد دروازه می شد دیگر کسی این حرف ها را می زد به نظرم اصلا نباید این صحبت ها را جدی گرفت.

پیشکسوت پرسپولیس درباره رفتار عجیب رضاییان پس از تعویض عنوان کرد: اینها جوان هستند. رامین بعد از تعویض ناراحت بود اما خودش هم می داند که باید رفتارش را کنترل کند او بازیکن ملی پوش تیم ماست اگر خودش را در این گونه مواقع کنترل کند نشان می دهد که یک ملی پوش است و ما هم از او چنین انتظاری داریم.

وی درباره درگیری محسن مسلمان و مهدی طارمی در پایان بازی گفت: هم آقای برانکو و هم آقای طاهری امروز با آنها صحبت کردند. آن روز هم محسن خیلی ناراحت بودو می خواست داخل رختکن برودو مهدی طارمی از او خواست نزد تماشاگران بروند و از آنها تشکر کنند. همین مساله بحثی را به همراه داشت. 

خوردبین درباره شادی استقلالی ها در پایان بازی اذعان داشت: من به این موضوع اعتراضی ندارم ما هم در آن بازی که برده بودیم شادی کردیم. استقلالی ها حقشان بود که شادی کنند.

سرپرست پرسپولیس درباره محرومیت اخیر سیدجلال حسینی و کمال کامیابی نیا  گفت: کمیته انضباطی درباره بقیه تیم ها هم اینقدر سریع حکم می دهد. اینکه با این سرعت شبانه رای را دادند عجیب است. نمی دانیم چرا؟ ما اعتراض خودمان را کرده ایم و منتظر پاسخ آنها هستیم و تا این لحظه هم پاسخی نرسیده است از نظر ما حق سیدجلال حتی یک جلسه محرومیت هم نیست.کمیته انضباطی باید کمی صبر می کرد. 

خوردبین درباره این مساله که روز گذشته اعلام شد طبقه دوم ورزشگاه آزادی در بازی با سپاهان رایگان است اما امروز این مساله منتفی شد بیان داشت: چه کسی  این خبر را داده بود. متاسفانه عده ای مرض دارند. آیا ما گفته بودیم که بازی رایگان است؟ این حرف ها را عده ای در سایت های خودشان مطرح می کنند. 
وی درباره بازی فردای تیمش برابر سپاهان خاطرنشان کرد: سپاهان تیم بزرگی است که چندین قهرمانی دارد کار ما سخت است چون آنها هم برای بردن می آید. کادر مربیگری سپاهان کادر خوبی است و ما می دانیم بازی مهمی را در پیش داریم.

خوردبین در پایان درباره انتقادات مطرح شده و آمدن و رفتن دو مدافع اوکراینی گفت: مگر چه شده است؟ قراردادشان را فسخ کردند و رفتند. آنها به نظر من در این روزها که ما با محرومیت چند بازیکن روبه رو هستیم می توانستند به پرسپولیس کمک کنند به هرحال خودشان می خواستند جایی بروند که بازی کنند به همین دلیل از ما جدا شدند.مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمند سیدحامد سعادتمند :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 07:58 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  4
  10

  آقای خوردبین تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها،،،،قبول کنید به پرسپولیس یه فشارهایی آوردن تا به کیسه ببازه چرا دربی های قبل از این حرفها نبود

 • غلامحسین نخست غلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 09:43 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  7
  1

  هر چی بود گذشت . اما از حسن زاده متعجبم که یکی را بر فراز دل رساند ، یکی را در غم هجران گذارد . یکی را چو مشعل سرفروزد ، میان رای خود جانش بسوزد .

 • علی هاشمزاده علی هاشمزاده :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 10:29 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  1
  5

  اقای خوردبین بهتره بعد از این همه سال بری خونه استراحت کنی یک دفعه ندیدم بمانند سرپرست تیمهای دیگه با قدرت از تیم و بازیکنها دفاع کنی همیشه جوابت مشخصه نه چیزی نیس نمیتونیم کاری بکنیم نمیشه ووو کلا نون به نرخ روز میخورید شما ... بذارید یه سرپرست جوان و پر انرژی پرسپولیسی با تعصب و پر کار بیاد ممکنه با من موافق نباشید اما بعضی مهره ها نظیر همین اقا محمود هیچ کار مثبتی در پرسپولیس انجام نمیدن بیان مقلیسه کنین با سرپرست سپاهان اونوقت حساب دستتون میاد

 • amir abedyan amir abedyan :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 10:36 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  3
  1

  شمااستاد با استنادبه اینکه بهمن هست گفتید برنده ایم.

 • بهزاد باران بهزاد باران :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 02:11 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  0
  0

  اولا مگه طاهري تو بازيه كه بهش فشار بيارن بازي نكنه دوما با اين حرفا تيم خودمونو كوچيك ميكنيم ما كه اين همه دم از غيرت و عشق بازيكنا به تيم ميزنيم ايا بازيكني كه عاشق تيمشه حاضره تو دربي بياد ببازه اگر هم واقعا همچنين شايعه اي درست باشه ديگه تا اخر عمرم فوتبال تيمم رو نگاه نميكنم چون ارزش تيم اينجور مياد پايين

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست خواهد یافت؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب