پیش بینی بت 940
صدور احکام دو بازی در 2 روز حکمت دارد و حکایتی/ فریاد عدالت خواهی پرسپولیس را می شنوید؟

صدور احکام دو بازی در 2 روز حکمت دارد و حکایتی/ فریاد عدالت خواهی پرسپولیس را می شنوید؟

زور آزمایی کمیته انضباطی با پرسپولیس قصه امروز و دیروز نیست. اگر قرار باشد تمام حکم های انضباطی علیه پرسپولیس را در طول تاریخ فوتبال ایران به نگارش در آوریم ی... 5 out of 5 based on 11 ratings.

صدور احکام دو بازی در 2 روز حکمت دارد و حکایتی/ فریاد عدالت خواهی پرسپولیس را می شنوید؟

نويسنده : فرزان ایزدشناس 17 اظهار نظر بازدید [ 8900 ] چهارشنبه, 27 بهمن 1395
:: خبر ویژه
صدور احکام دو بازی در 2 روز حکمت دارد و حکایتی/ فریاد عدالت خواهی پرسپولیس را می شنوید؟

زور آزمایی کمیته انضباطی با پرسپولیس قصه امروز و دیروز نیست. اگر قرار باشد تمام حکم های انضباطی علیه پرسپولیس را در طول تاریخ فوتبال ایران به نگارش در آوریم ی...

ارتش سرخ دات كام :

زور آزمایی کمیته انضباطی با پرسپولیس قصه امروز و دیروز نیست.

اگر قرار باشد تمام حکم های انضباطی علیه پرسپولیس را در طول تاریخ فوتبال ایران به نگارش در آوریم یک طومار خواهد شد.  از 3 بر صفر شدن 3 نتیجه دربی به سود استقلال تا جام هایی که به حکم انظباطی از پرسپولیس گرفتند. اصلا چرا راه دور برویم مگر همین 3 فصل پیش نبود که  با کسر یک امتیاز از پرسپولیس جام قهرمانی را از این تیم گرفتند. فصل گذشته هم که اشتباهات پرشمار داوران علیه پرسپولیس باعث شد تا این تیم جام قهرمانی را با تفاضل گل از دست دهد و این فصل در حالی که پرسپولیس مقتدرانه بر صدر جدول تکیه زده و اشتباهات داوری هم نتوانسته مانع از یکه تازی سرخها شود، کمیته انضباطی با قلع و قمع کردن بازیکنان، دست برانکو را خالی گذاشته است.

چگونه است که در عرض کمتر از 24 ساعت دو بازیکن کلیدی تیم فوتبال پرسپولیس توسط کمیته انضباطی محروم می شوند؟ یک روز پس از پایان دربی، کمیته انضباطی سیدجلال حسینی، مدافع تیم پرسپولیس را یک جلسه از همراهی سرخپوشان محروم می کند و فردای آن روز تصمیم می گیرد درباره اتفاقات بازی هفته گذشته پرسپولیس مقابل تراکتور سازی که بیش از یک هفته از آن گذشته است حکم صادر کند و در اقدامی عجیب کمال کامیابی نیا هافبک بااخلاق پرسپولیس را که تحت فشار مسابقه و به دلیل ناراحتی ناشی از دست دادن دربی به داور معترض شده را یک جلسه محروم کند! سوالی که در ابتدا پیش می آید این است که چرا حکم دیدار استقلال زودتر از تراکتورسازی صادر شد و اینکه چرا هر دو در یک زمان و به فاصله کوتاه از هم؟

این اتفاقات سوالاتی را در ذهن هواداران ایجاد کرده و طرفداران پرسپولیس می پرسند چرا به محض اینکه اعلام شد محمد انصاری به دلیل پرتاب سنگ توسط طرفداران استقلال مصدوم شده، حکم دربی صادر و دیگر مدافع پرسپولیس محروم شد؟ چرا حالا و بعد از بازی دربی که مشخص شد پرسپولیس در غیاب کامیابی نیا دچار مشکل است و با کمبود بازیکن مواجه است، رای بازی با تراکتور اعلام و این بازیکن را محروم می کنند؟ آیا این اتفاقات به دلیل نزدیک بودن بازی پرسپولیس با تیم سپاهان ربطی دارد؟ و چرا کمتر از 3 روزه مانده به این مسابقه روحیه تیم برانکو را با محرومیت دو مهره کلیدی اش تخریب کردند؟ به راستی آیا هواداران پرسپولیس حق ندارند نسبت به این اتفاقات مشکوک و بدبین باشند؟

 با این اتفاقات برای طرفداران پرسپولیس این ذهنیت به وجود می آمده که قرار است بلایی را که در سال 73 بر سر پرسپولیس آوردند بار دیگر بر سر این تیم تکرار کنند. جای تاسف بسیار دارد که کمیته انضباطی به دنبال محروم کردن مهره های کلیدی پرسپولیس در روزهای حساس لیگ است.آیا این رقابت جوانمردانه و عادلانه است؟

 چرا معمولا کمیته انضباطی سنگین ترین جریمه ها را برای پرسپولیس در نظر می گیرد و درباره سایر تیم ها و بازیکنان سلیقه ای حکم می دهد؟ چطور می شود که بازیکنان و مربیان تیم تراکتورسازی سنگین ترین تهمت ها را به فدراسیون فوتبال و داوران و تیم پرسپولیس می زنند و هیچ برخوردی با آنها صورت نمی گیرد اما برانکو به محض اعتراض به اشتباهاتی داوری به کمیته انضباطی فراخوانده می شود؟ چگونه می شود که کیانی و آقایی داور را هل داده و حتی تذکر هم نمی گیرند اما کمال کامیابی نیا  به بهانه توهین لفظی به داور و لگد زدن به تابلوی تبلیغاتی یک جلسه محروم می شود؟ بسیار عجیب است که در این فوتبال جرم لگد زدن به یک تابلو از هل دادن یک انسان، یک مسئول فدراسیون بیشتر است!

آن هم در حالی که همین کمیته چند فصل پیش پیام صادقیان، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس را به دلیل هل دادن داور 3 ماه محروم کرد. با وجود اینکه مشخص شد ضعف داوری و اشتباهات داور در عصبی شدن این بازیکن بیشترین نقش را داشته است. پرسپولیس 12 هفته صادقیان را که موثرترین بازیکنش بود در اختیار نداشت، در حالی که جاسم کرار در ورزشگاه یادگار امام و در بازی برابر پرسپولیس با سیلی به صورت داور زد و تنها 5 جلسه محروم شد!

نمونه هایی از این دست فراوان است برای مثال که تا ابد در حافظه تاریخ فوتبال ایران باقی می ماند و به مظلومیت پرسپولیس در تاریخ این فوتبال شهادت می دهد.

می خواهند محرومیت رحمتی را کاهش دهند!
جالب اینکه رحمتی با سابقه فراوان در ایجاد حاشیه 3 جلسه محروم شده و حالا حسن زاده می گوید راه هایی برای کاهش محرومیتش وجود دارد! مشخص است که باز هم می خواهند با این بازیکن راه بیایند.

در پایان باید گفت محرومیت هایی سنگین تر و بیشتر از آنچه امروز برای دو بازیکن پرسپولیس اتفاق افتاده علیه پرسپولیس صادر شده و این تیم بسیاری از ستاره های  بزرگ  و کلیدی خود را در مهمترین و حساسترین روزهای تاریخ این فوتبال به دلیل محرومیت از دست داده است اما هرگز تسلیم نشده و از پا نیفتاده و هنوز هم پرافتخارترین و محبوبترین تیم ایران است.

 این احکام ناجوانمردانه تنها می تواند عزم و اراده سرخپوشان را برای کسب جام بیشتر کند و هواداران پرسپولیس بزرگ را برای حمایت از تیم محبوبشان مصمم تر کند. پرسپولیس اینبار با همه این مشکلات هم جام قهرمانی را به راحتی از دست نخواهد داد.

شیوا دورانگر

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • amin esfandiariamin esfandiari :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 11:19 بعد از ظهر

  اقا واقعا متاسفم

  ولی این اتفاقا برای ما طبیعی شده و چیزی نیست که مختص به امسال باشه

  بنظر من فقط به پرسپولیس بپردازیم و مخصوصا تیمو تو بازی فردا حمایت کنیم

  انشالله قهرمان میشیم

 • reza perspolisireza perspolisi :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 11:26 بعد از ظهر

  بجای این حرفا باید ی چیزی رو بنویسین دوتا اسم خوشبختانه اینجا ک م م خ م ک اینا نداریم پس راحت میگم کله مرغی و تمام افراد فدراسیون رو برکنار و اشخاص شایسته تر رو بزارن

 • آراد پرسپولیسآراد پرسپولیس :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 11:30 بعد از ظهر

  فیفا ترتر و کیسه رو محروم میکنه تلافی شو سر پرسپولیس در میارن تا لیگ جذاب بشه بقیه برسن بگن چه لیگی داریم چقد خوبید ما کور خوندید پرسپولیس خدا رو داره با هوادارهای میلیونیش،،،،،چوب خدا صدا نداره

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 11:40 بعد از ظهر

  یه تجمع جلو فدراسیون ضروری و واجب شده . بخدا چنان حساب کار دستشون بیاد که هرگز فکر ضربه زدن ب پرسپولیس نکنند . تنها راکار همینه . تا طی این ۹هفته باقیمانده بیشتر سرمون نبریدند یه یاعلی بگید . صدرصد بهانه تراشیهای دیگه در راهه .

 • abbas mousaviabbas mousavi :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 11:43 بعد از ظهر

  هردو تیم تهراتی با اصفهانی ها بازی دارند میشه باور کرد تاج و ساکت دستی در این کارها ندارند ،بجای تیمها گل که نمی توانند بزند ولی بستر رو فراهم میکنند.

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 11:55 بعد از ظهر

  عادت کردیم به این بی عدالتی ها!فقط امیدوارم خدا ازت نگذره حسن زاده

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 11:58 بعد از ظهر

  مقصر خود ماهوادارها هستیم عادت کردیم بشینیم ومثل همین متن بگیم تاریخ شهادت میده پرسپولیس مظلومه وتاریخ نشون میده در حقمون ظلم شده ایا این تاریخ قهرمانیهایی که حق ما بوده بهمون برمیگردونه ما نباید کوتاه بیایم وباهروسیله ای که دراختیار داریم از روزنامه وسایت وپیج وهرچی که داریم اعتراض کنیم ونذاریم حقمونو بخورن حتی شده با تجمع اگه ما بشینیم وفقط بگیم تاریخ نشون میده حسن زاده دنبال پدرش میگشت وپرسپولیسی ها رو محروم میکرد ایا اگه خدایی نکرده قهرمانی رو مثل پارسال و3سال پیش از دست بدیم تاریخ قهرمانی مارو برمیگردونه؟نه معلومه برنمیگرده نباید بذاریم حق مارو بخورن ما ارتش سرخیم ونباید بذاریم هربیشرفی مثل حسن زاده عشقمونو زخمی بکنه تا نتونه ازخط پایان بگذره وقهرمان نشه همه باهم باید قدرتمونو نشون بدیم مطمئن باشید محرومیت رحمتی بخشیده میشه واین وسط فقط میخوان به پرسپولیس ضربه بزنن تا نتونه قهرمانی بااقتدار کسب کنه الان سکوت هوادار یعنی خیانت

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 12:14 قبل از ظهر

  این تازه شروع هست .
  فردا در استادیوم هوادار باید طوری تیم را تشویق کنه که با فریاد هوادار بازیکن حریف میخ کوب بشه و با نفس هوادار توپ به تور بچسپه.
  فقط فقط حمایت.

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 01:18 قبل از ظهر

  آقا مهدی پرسپولیسی این که من بگم شما بگید کافی نیست باید یک صدا بشیم و خیلی ها بخوان و فدراسیون رو سرشون خراب کنیم . بخدا اگه بدونم ۱۰۰نفر میخوان برن شرف ندارم اگه از بوشهر حرکت نکنم بیام . یا علی بگیم تا اصفهونیا سرممون بیخ بیخ نبریدن و قهرمانیمو نگرفتن این محرومیتها فقط و فقط بخاطر تیم شهرشون بوده . پس یا علی بگو پرسپولیسی .

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 01:21 قبل از ظهر

  برای لجنزار فوتبالمون که دست تاج و رفقاست باید گریه کرد

 • omid 110omid 110 :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 01:38 قبل از ظهر

  طاهری مقصره..اصلا پیگیری نمیکنه...محرومیت رحمتی رو هم قطعا کم میکنن چون مربی و مدیر کیسه دارن لابی میکنن اما طاهری فکر میکنه هرچه قدر حرف نزنه و مصاحبه نکنه بهتره..لطفا تایید کنید

 • محسن جعفریمحسن جعفری :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 02:28 قبل از ظهر

  با سلام خدمت همه سرخ دلان ،تا کی باید بشینیم و از حق پرسپولیس دفاع نکنیم؟؟باید فدراسیون فوتبالو رو سر دشمنان پرسپولیس کبیر خراب کنیم تا درسی باشه برای ایندگان و بفهمند این پرسپولیس صاحب داره و صاحبش چهل ملیون هوادار عاشقن،پس تا دیر نشده یه تجمع بزاریم جلوی فدراسیون و نشون بدیم که حق گرفتنی هستش،دوستان هر چه زودتر بهتر هرچند که الانم دیر است پس خواهش بلند بشید و بساط بی عدالتی رو از بین ببریم.
  زنده باد پرسپولیس قهرمان و همه سرخ دلان ارتش سرخ

 • محمد سرخ دلمحمد سرخ دل :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 03:10 قبل از ظهر

  ظلم به پرسپولیس همانطور که نویسنده محترم اشاره کردند،مساله جدیدی نیست.از زمان پدر معنوی پرسپولیس یعنی شاهین هم این ظلمها بود و شاهین،این تیم مردمی و پرهوادار،که در برابر تیم حکومتی و کم هوادار تاج قرار داشت،همیشه مورد کینه و دشمنی اصحاب قدرت بود.ماجرای انحلال شاهین خودش بهترین نشانه هست.پرسپولیس هم از این ظلمها از زمان تاسیسش کم ندید.چند دربی پیش از انقلاب و یک دربی بعد از انقلاب سه بر صفر به سود رقیب اعلام شد،در حالی که نتیجه درون زمین مساوی بود!یا دربی معروفی که همایون خان بهزادی مرحوم تقاضای آزمایش دوپینگ از بازیکنان تاج کرد،یا همین دربی جک تری دی سال 90 و آنطور پرسپولیس را با کلی مصدوم و محروم،با اصرار عجیب فدراسیون برای برگزاری زودهنگام نیمه نهایی حذفی(علیرغم اینکه فینال بعدا چند بار عقب افتاد!!) روانه میدان کردند.از دست رفتن قهرمانی در سال گذشته و سال 92،بازی پرسپولیس شاهین در سال 63 و برد با پنج گل پرسپولیس که فدراسیون نشینان گفتند به دلیل حضور تماشاگر زیاد،شرایط مسابقه برابر نبوده!! بعد تعطیل کردن دو ساله فوتبال تهران (در حالی که اگر مسابقات برگزار می شد،پرسپولیس قهرمانی های دیگری به کلکسیون افتخاراتش اضافه می کرد) ،دربی سال 73 و محروم کردن بیشتر پرسپولیسی ها نسبت به استقلالی ها و سه بر صفر کردن بازی به نفع استقلال،دربی سال 79 و محروم کردن ناعادلانه ناصر ابراهیمی و محروم کردن تعداد بیشتر و بازیکنان مهمتری از پرسپولیس نسبت به تیم رقیب که شروع کننده دعوا دروازه بان همان تیم بود که بازی برده را در دقایق آخر باخته بودند و ...
  همه این ظلمها به خاطر ترس از جایگاه رفیع پرسپولیس و پایگاه بی همتای مردمی اش هست و بس!

 • قاسم خسرویقاسم خسروی :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 10:02 قبل از ظهر

  در این که کمیته انضباطی در حق پرسپولیس نامردی می کند شکی نیست. اما مقصر بازیکنی است که در بازی سه بر صفر برده خطای بی مورد می کند. وکارت زرد می گیرد تا دربی را از دست بدهد. درحالیکه می داند دربی برای همادار بسیار مهم است. وبعد عملی دیگری انجام می دهد تا کارت قرمز بگیرد وبازی مهم بعدی را نباشد.

 • قاسم خسرویقاسم خسروی :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 10:03 قبل از ظهر

  سوال اساسی این است که چرا کامیابی نیا همیشه سر بازی با استقلال وسپاهان در هر نیم فصل محروم است.

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 10:13 قبل از ظهر

  مگه تاج میدونه عدالت یعنی چی نمیدونم چطور اون پولا رو میبرن برا خانوادشون بخدا حرامه اقای تاج باید تقاص 40 میلیون هوادار رو پس بدی اینجا نشد اون دنیا ولکنت نیستیم خیلی خیانت کردی به پرسپولیس و هواداراش

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 05:47 بعد از ظهر

  چرا باشگاه اعتراض نمیکنه روز چهارشنبه مدیرروابط عمومی پرسپولیس میگه شنبه به فدراسیون نامه میزنیم مگه یه نامه نوشتن چقدر طول میکشه یکی ازدلایلی که به راحتی حق پرسپولیس رو میخورن اینه که مسولای پرسپولیس آدم زبون داری نیستن تواین فوتبال کثیف بخوای سکوت کنی سر تیمتو میبرن

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب