پیش بینی بت 940
اکبریان و چهار اشتباه تاثیرگزار به ضرر پرسپولیس در سه بازی حساس

اکبریان و چهار اشتباه تاثیرگزار به ضرر پرسپولیس در سه بازی حساس

به واسطه انتخاب محمدرضا اکبریان برای دیدار حساس پرسپولیس-سپاهان در روز پنج شنبه نگاهی انداختیم به کارنامه پراشتباه این داور به ضرر پرسپولیس: سوت های اشتباه به... 1 out of 5 based on 6 ratings.

اکبریان و چهار اشتباه تاثیرگزار به ضرر پرسپولیس در سه بازی حساس

نويسنده : فرزان ایزدشناس 10 اظهار نظر بازدید [ 12457 ] چهارشنبه, 27 بهمن 1395
:: خبر ویژه
اکبریان و چهار اشتباه تاثیرگزار به ضرر پرسپولیس در سه بازی حساس

به واسطه انتخاب محمدرضا اکبریان برای دیدار حساس پرسپولیس-سپاهان در روز پنج شنبه نگاهی انداختیم به کارنامه پراشتباه این داور به ضرر پرسپولیس: سوت های اشتباه به...

ارتش سرخ دات كام :

به واسطه انتخاب محمدرضا اکبریان برای دیدار حساس پرسپولیس-سپاهان در روز پنج شنبه نگاهی انداختیم به کارنامه پراشتباه این داور به ضرر پرسپولیس:

سوت های اشتباه به نفع فولاد، محرومیت پیام و دیگر هیچ
فولاد 2 _ پرسپولیس 0، فصل سیزدهم، هفته دوم; این بازی را کمتر کسی فراموش می کند، به دلیل اشتباهات متعدد اکبریان در این بازی و سوت های متوالی به نفع فولاد، بازیکنان پرسپولیس عصبی می شوند، پیام صادقیان هم بعد از آنکه با تصمیم اشتباه این داور اخراج شد به دلیل لمس داور در این بازی 6 ماه محروم شد!

حتی کارشناسان داوری هم اعتقاد داشتند تصمیمات اکبریان در این بازی یکطرفه بوده است. سیدرضا غیاثی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان، در مورد نحوه قضاوت محمدرضا اکبریان در بازی پرسپولیس و فولاد گفت: قضاوت اکبریان به بینندگان تلویزیونی این حس را القا می کرد که او بیشتر به سود فولاد سوت می زند به خصوص اینکه اگر تماشاگر طرفدار پرسپولیس بود و این زیبنده نیست که قضاوت داور به سمت یک تیم برود یا حداقل به بینندگان تلویزیونی چنین حسی القا شود. این مسئله برای جامعه داوری حس خوبی نیست اینکه تمام خطاهای بازیکنان پرسپولیس گرفته می شود و به آنها کارت های زرد زیادی نشان داده شد اما نسبت به بازیکنان میزبان چنین رفتاری دیده نشد.

سوت اشتباه اکبریان و تقدیم 3 امتیاز به سپاهان!
پرسپولیس1 _ سپاهان 2، فصل چهاردهم، هفته بیست و ششم; پرسپولیس با برانکو در حال آغاز فصل جدیدی است. آن ها مقابل سپاهان نبردی البته نبردی تشریفاتی دارند، اما سپاهانی ها با تمام وجود به دنبال باقی ماندن در کورس قهرمانی هستند. پرسپولیس 1-0 پیش است. دقیقه 52 وریا غفوری با دو دست، مهدی طارمی را درون محوطه جریمه خودی نقش بر زمین می کند. در تمامی نقاط دنیا چنین صحنه ساده و ابتدایی، یک پنالتی - اخراج است اما محمد رضا اکبریان رای به تمارض می دهد. سپاهان به بازی بر می گردد. یک گلش به اشتباه مردود می شود اما در نهایت 2 گل دیگر می زند تا بازی را 2-1 به سود خود خاتمه دهد. البته همه متفق القول بر این باور هستند که در صورت 2-0 شدن بازی در دقیقه 52، بازگشت سپاهان به این بازی نمی توانست به این آسانی ها باشد. سپاهان بازی را 2-1 می برد و در نهایت فصل را با قهرمانی میلی متری به پایان می رساند.

باز هم اشتباه، باز هم اکبریان و این بار گرفتن 2 امتیاز دیگر از پرسپولیس
پرسپولیس 1 _ نفت تهران 1، فصل پانزدهم، هفته سیزدهم; بازیکنی که اکبریان اخراج نکرد گلزنی کرد. فنایی کارشناس داوری برنامه 90: در صحنه ای که پرسپولیس صاحب ضربه پنالتی شد، فنایی معتقد بود که دانشگر، مدافع نفت باید با کارت قرمز جریمه می شد. در ادامه نفت تهران با گلزنی همین بازیکن به گل تساوی رسید. اکبریان با اشتباه تاثیر گزارش 2 امتیاز بازی با نفت را از پرسپولیس گرفت تا این بازی نهایتا با نتیجه تساوی خاتمه یابد.

 اشتباه اکبریان این فصل باعث برد فولاد نشد

فولاد 0 _ پرسپولیس 3، فصل شانزدهم، هفته هفدهم; در این بازی هم اکبریان پر اشتباه ظاهر شد، او پنالتی مسلم سرخپوشان را نادیده گرفت، بازیکن فولاد را اخراج نکرد و گل سالم پرسپولیس را آفساید دانست تا کلکسیونی از اشتباهات به ضرر پرسپولیس را به معرض نمایش گذاشته باشد. با این همه اما اشتباهات اکبریان این بار حریف پرسپولیس نشد و آنها برنده زمین مسابقه را ترک کردند.

محمد فنایی کارشناس داوری در برنامه 90: در دقیقه ٥٦ بازی کرمی روی طارمی مرتکب خطای پنالی شد و چون با خطای هل دادنش از یک شانس گلزنی طارمی جلو گیری کرد باید با کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج می شد. مهم ترین اشتباه طوسی کمک داور دوم بازی دردقیقه٧٠ روی داد آنجا که به اشتباه گل چهارم پرسپولیس را به علت آفساید مردود اعلام کرد.

 وقتی اکبریان با اشتباهاتش باعث برد استقلال شد

استقلال اهواز 1 – استقلال ۲، فصل پانزدهم، هفته هفدهم; اشتباهات محرز اکبریان در این بازی باعث برد آبی پوشان می شود تا جاییی که این داور بعد از این مسابقه 4 هقته محروم شد!

 اظهارات هوشنگ نصیر زاده کارشناس داوری: در ابتدای نیمه دوم پنالتی روی خسرو حیدری گرفته شد که نصیرزاده معتقد بود خطای خود حیدری در این صحنه بوده و پنالتی به اشتباه اعلام شده است. البته در ادامه یک ضربه پنالتی بسود آبی ها گرفته نشد. در دقیقه ۹۲ نیز استقلال به گل برتری رسید که نصیرزاده معتقد بود پیش از آن روی دروازه بان استقلال اهواز خطا شده و گل ۳ امتیازی میثم مجیدی باید مردود اعلام می شد.

در هفته هایی که بسیاری از تیم ها به اشتباهات داوری معترض هستند و کارشناسان علت اصلی این اشتباهات را چینش نامناسب داوران می دانند، انتخاب اکبریان با چنین کارنامه مشخصی و 4 بازی پراشتباه به ضرر پرسپولیس جای بسی تامل دارد. پرسپولیس در فصل جاری بیشترین ضررها را از داوری کرده تا جایی که دپارتمان داوری خود به این مسئله اذعان دارد و در لیستی که منتشر می کند پرسپولیس در صدر تیم هایی قرار دارد که از اشتباهات داوری در فصل جاری متضرر شده اند.

با این همه پرسپولیس صدرنشین است و برای قهرمانی می جنگد. امیدواریم این اشتباهات آنقدر ادامه دار نباشد که قهرمانی پرسپولیس را به خطر بیندازد، چرا که پرسپولیس میلیون ها هوادار دارد که انتطار قهرمانی این تیم را می کشند و روا داشتن چنین ظلمی برا آنان دور از انصاف است.

مرجان گلچین

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
    چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - 11:52 بعد از ظهر

    خدابخیرکنه!خدایانگه دار پرسپولیسم باش

  • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
    پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 01:06 قبل از ظهر

    اصلا چرا داورها ضد پرسپولیس هستند .؟؟؟ و ریشه اون در کجا روئید !! اولین کسیکه داور رسمی ایران شد عباس اکرامی یکی از طرفداران ۲آتیشه استقلال و از هواداران این تیم بود که بعدها ایشون دوست صمیمی خود کاظم رهبری آوردند در کنار خود و چندی بعد این دونفر یکی از دوستانشان بنام ابوالفضل صدری که تااااا مدتها این ۳نفر داوری میکردند . که بعدها بنا به سلیقه و علاقه و معرفی این سه نفر داورهای بعدی معرفی شدند و با گذشت ساااااالها همین منوال با معرفی دوستان ادامه داشته و تا همین الان هم ادامه دارد و هر کدوم از طریق یه دوست وارد داوری میشوند که مشخصه دوست استقلالی خواهد بود . این ریشه دوانده و داوری در فوتبال ایران ریشه و تاریخچه استقلالی دارد . پس تعجب نکنید چرا داورها بنفع استقلال و به ضرر پرسپولیس صوت میزنند . چون داور استقلالی دوست استقلالی معرفی میکند . موفق و پایدار عشششششقمون پرسپولیس بزرررررررگ

  • jamshid azarkiajamshid azarkia :
    پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 01:19 قبل از ظهر

    اگر سوتی و یا حکمی علیه پرسپولیس زده و داده میشود تنها به خاطر مدیریت که ساکت هستش و اشغالهای فدراسیون و عواملش هر کاری که دوست دارن انجام میدن نباید ساکت نشست باید علیه نا داوری و حق کشی ها ایستاد

  • ایداسادات 16 قرمزایداسادات 16 قرمز :
    پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 01:33 قبل از ظهر

    رسپولیس کسر امتیاز شده است؟! به گزارش کاپ خبرهای رسیده حاکی از آن است باشگاه پرسپولیس با کسر شش امتیاز بدلیل عدم پرداخت بدهی مانوئل ژوزه مواجه شده است و فدراسیون فوتبال ایران ومدیران پرسپولیس با همفکری و با پنهان کردن این موضوع قصد دارند با دیر ابلاغ کردن این رای، کسر امتیاز پرسپولیس را به فصل دیگر موکول کنند! تا دست اندازی درمسیر قهرمانی پرسپولیس در این فصل ایجاد نشود! گویا یکی از دلایل ارسال نامه تهدیدآمیز فیفا به جلوگیری از حضور تیم های ملی ایران درمسابقات بین المللی هم همین امر بوده است. این سایت کیسه زده

  • آراد پرسپولیسآراد پرسپولیس :
    پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 01:47 قبل از ظهر

    خدا بخیر بگذرون پرسپولیس برنده بشه ای خدای بی همتا....

  • محسن جعفریمحسن جعفری :
    پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 02:38 قبل از ظهر

    لعنت بر مافیای فوتبال لعنت بر بدخواهان عشقم پرسپولیس کبیر
    دوستان دیگه تابلوتر از اینکه کمال و سید جلال رو محروم کردن و این داور خائن رو گذاشتن برا قصاوت،،؟دیگه علنی دارن میگند نمیگذاریم پرسپولیس قهرمان بشه ،ولی کور خوندن انشاالله با حمایت هشتاد هزاری هوادارن تمام نقشه هاشونو نقش بر آب میکنیم،
    زنده باد پرسپولیس کبیر همیشه قهرمان

  • کاظم صداقتکاظم صداقت :
    پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 07:57 قبل از ظهر

    باز هم پرسپولیس با یک تیم اصفهانی بازی دارد و باز هم مافیای اصفهانی ها ( تاج ، ساکت وفاسد ترین فرد که در سایه فعالیت می کند محمود اسلامیان ) که فسادترین در فوتبال می باشند یک داور فاسد و بی وجدان رو که توی روز روشن به ضرر پرسپولیس سوت می زند برای داوووووووووووووووووووری بازی پرسپولیس و سپاهان انتخاب کردند قبلاً داورانی از قبیل قهرمانی و جهانبازی خیلی قشنگ بازیهای سپاهان و ذوب آهن را در می آوردند و حالا این نقش را این اکبریان بی وجدان دارد اگر به سابقه داوری بازیهای پرسپولیس در این چند سال گذشته با دو تیم اصفهانی ببینیم بدون استثنا داوریها به طرز عجیبی علیه پرسپولیس بوده حتی یکبار شما موردی را گیر نمی آوردید که به فرض داور به ضرر تیم سپاهان بوده باشد

  • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
    پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 10:11 قبل از ظهر

    فقط امروز داوری خراب بشه همه میریم در فدراسیون از همون راه میریم فدراسیون دیگه تحمل این چیزا نداریم

  • ..4طوفان سرخ اسیا6 ....4طوفان سرخ اسیا6 .. :
    پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 10:25 قبل از ظهر

    امروز هر طور شده باید با تلاش بچه ها ,سپاهان و داوری ببریم تا چشم هر چی بد خواه پرسپولیس کبیر کوررررر بشه.به امید برد پررررر گل مقابل سپاهان

  • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
    پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 01:47 بعد از ظهر

    اگه داور بضرر پرسپولیس صوت بزنه مطمئن باشید دستای کثیفی توکاره...فدراسیون خراب میکنیم رو سر تاج

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب