پیش بینی بت 940
تمام دعواهای مهدی رحمتی!

تمام دعواهای مهدی رحمتی!

مهدی رحمتی دروازه بان تیم فوتبال استقلال که سابقه ای بسیار طولانی در درگیری با سایرین دارد، در این فصل نیز این رویه خود را ترک نکرده است و در دربی 84 نیز اقدا... 5 out of 5 based on 7 ratings.

تمام دعواهای مهدی رحمتی!

نويسنده : فرزان ایزدشناس 10 اظهار نظر بازدید [ 9084 ] پنجشنبه, 28 بهمن 1395
:: خبر ویژه
تمام دعواهای مهدی رحمتی!

مهدی رحمتی دروازه بان تیم فوتبال استقلال که سابقه ای بسیار طولانی در درگیری با سایرین دارد، در این فصل نیز این رویه خود را ترک نکرده است و در دربی 84 نیز اقدا...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی رحمتی دروازه بان تیم فوتبال استقلال که سابقه ای بسیار طولانی در درگیری با سایرین دارد، در این فصل نیز این رویه خود را ترک نکرده است و در دربی 84 نیز اقدام به تکرار این عمل ناپسند نموده است. این بهانه ای شد تا به بررسی دعوا های این بازیکن به ظاهر حرفه ای بپردازیم.

رحمتی - کی روش
این دعوا شاید اولین دعوای رسانه ای شده در ابعاد بزرگ برای رحمتی بود، در آن دعوا پس از مدتی تقریبا همه ایران پشت رحمتی درآمدند تا ایران از همه ظرفیتش در جام جهانی استفاده کند، اما بعدها معلوم شد همه ایران اشتباه می کردند و تنها کی روش بود که درست می گفت چون رحمتی بداخلاق پس از کی روش هم با منصوریان، مظلومی، امیرقلعه نویی، سید جلال حسینی، محسن مسلمان، محمد نصرتی، آرش برهانی، حنیف عمران زاده، جواد نکونام، وحید طالب لو و ... درگیر شد.

امیر قلعه نویی
درگیری رحمتی با قلعه نویی از جایی شروع شد که امیر قلعه نویی رحمتی را از لیست استقلال کنار گذاشت و این بازیکن به پیکان رفت. با این وضعیت رحمتی با پیکان به لیگ یک سقوط کرد، استقلال هم با امیر قلعه نویی دو دربی را شکست خورد و از استقلال رفت. در واقع هر دو ضرر کردند.

دو جام از دست رفت
این اما پایان کار نبود، رحمتی با امیر قلعه نویی وسط بازی استقلال و تراکتورسازی درگیر شد. آن روز استقلال به همین دلیل به تراکتورسازی باخت و در حالی که در یک قدمی قهرمانی بود آن را از دست داد. بعدها به دلیل محرومیت و البته کش مکش های زیاد و برگرداندن پرهزینه او به دروازه استقلال جام حذفی را هم از دست داد.

مظلومی
در شب فینال حذفی تا ساعت دو نیمه شب اتفاقاتی رخ داد که منجر به کدورت بین رحمتی و مظلومی شد و البته در مورد این موضوع بعدها خود مظلومی حرف خواهد زد.

منصوریان
ماجرای منصوریان و رحمتی تا جایی پیش رفت که منصوریان هم می خواست مثل امیر قلعه نویی رحمتی را از تیم کنار بگذارد و البته تا لبه تیغ هم رفت اما در نهایت رحمتی به گل استقلال برگشت. رحمتی اینجا هم با سرمربی به مشکل خورده بود.

شکست در دربی
درگیری رحمتی با محسن مسلمان وسط دربی 82 در کمال ناباوری به رختکن هم کشیده شد، رحمتی بین دو نیمه درب رختکن پرسپولیس را باز کرد و وارد رختکن شد تا به زعم خودش مسلمان را توجیه کند. این کار برانکو را بسیار عصبانی کرد و دستور داد که رحمتی را از رختکن فنی این تیم بیرون کنند. نتیجه آن دعوا هم البته بسیار برای استقلال گران تمام شد و بازی با نتیجه 4 بر 2 تمام شد.

در گیری با سید جلال و باز هم متضرر شدن استقلال
رحمتی در دربی 84 چنان بی دلیل به سید جلال تنه زد که خودش هم متعجب شد، او کارت گرفت و اخراج شد و باز هم استقلال ماند با دروازه بی دروازه بان. استقلال اتفاقا روی اشتباه خود رحمتی گل دوم را خورده بود و با اخراج او می رفت تا دربی را که در آن بسیار عالی بازی کرده بود را از دست بدهد. حالا هم چهار جلسه محرومیت دارد که این به هر حال برای استقلال چیز خوبی نیست هرچند حسینی در برخی بازی ها از خود رحمتی هم بهتر بازی کرده باشد.

درگیری با طالب لو

 اگر چه پارسال اختلاف رحمتی و طالب لو زیر خاکستر باقی ماند اما هم در ابتدای فصل و هم در انتهای فصل و در اهواز این دو بازیکن با هم دچار مشکل شدند و در نهایت هم طالب لو را از استقلال کنار گذاشتند در حالی که او دروازه بان دوم مطمئنی بود.

درگیری با برهانی
 درگیری رحمتی با برهانی در اصفهان و پس از فینال حذفی به اوج رسید. در حالی که آن روز همه بد بودند و رحمتی هم در جریان بازی و هم در پنالتی ها شکست خورده بود توپ را به زمین برهانی انداخت که زمان کمی به میدان آمد.

درگیری با حنیف
این عجیب ترین و مرموز ترین جدال رحمتی بود. در حالی که حنیف نزدیک ترین بازیکن به رحمتی و هم اتاقی او در سفرهای مختلف بود، یک شب در هتل داستانی به وجود آمد که کسی جز خود این دو بازیکن از آن مطلع نیست. در هر حال حنیف هم از استقلال رفت و یک ماه قبل وقتی وعده حرف زدن و افشاگری داد، با تهدیدی در مورد نگفته ها مواجه شد. هم او و هم رحمتی در این رابطه سکوت کردند.

صرف نظر از گلهای یک شکلی که در آسمان شش قدم به این دروازه بان تحمیل می شود، و اینکه گلر زیر تیر است، باید تاکید کرد که استقلال بارها و بارها از این گلر لطمه خورده است. از محرومیت ها تا دعواهایی که منجر به از دست رفتن جام شده و دربی هایی که باخته است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 11:39 قبل از ظهر

  چقدر از این آدم بدم میاد ،،،،یه آدم دورو ومتظاهر که فقط ادعا داره

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 11:58 قبل از ظهر

  از ی آدم وحشی بیشتر از این توقع نمیره...فقط بلده جانماز اب بکشه ابرو هرچی سیده تو بردی

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 12:07 بعد از ظهر

  ولی من اصلا از ایشون بدم نمیاد . بازیکنی که با جنجال و فتنه و نامردبازی تونسته کاپیتان تیم حریف بدون کوچکترین خطا و گناهی محروم کنه باید به حال فدراسیون کللللللل زیرمجموعش گریست . رحمتی نامرد هست ، خاله زنک بازی داره اما آدم بدی نیست بد حسن زاده و کمیته انظباطیه.

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 12:07 بعد از ظهر

  میمون متظاهر

 • امين 110امين 110 :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 12:37 بعد از ظهر

  قربان جدش ولي ايشان مانندگاووحشي است كه بارنگ قرمز وحشي ميشه

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 01:43 بعد از ظهر

  منفورترین آدم برای من این آدمه...نه بخاطر استقلالی بودنش..بلکه بخاطر بی فرهنگی و مغرور بودنش...سید که نباید اینجور باشه...سید مث سیدجلال

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 08:06 بعد از ظهر

  یه حرکت خیلی زشت هم داشت که اصلا نمیشه به زبون اورد

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 12:11 بعد از ظهر

  متظاهر و ریا کار....سوشا مکانی شرف داره به این ادم ریا کار و متظاهر..میره توی حرم امام حسین عکس میندازه و یا مثلا قبل از پنالتی ها دعا میخونه اما اینجوری هم رفتار میکنه...تازه دعوا با محمد نوری توی بازی با تراکتور سازی رو همین امسال که 2تاخورد و سوراخ شد رو فراموش کردین...به درد این پینگوئن فقط ایمون زائد میخوره که توی روز تولدش 3تا بهش زد..جواد کاظمیان یه بار خوب جوابی بهش داد..یه پست گذاشت توی اینستا گرام از بازی چند سال قبل پرسپولیس و سپاهان که این پنگوئن میخواست ادای عابدزاده رو در بیاره و بازیکن مقابل خودش رو دریبل بزنه...میخواست کاظمیان رو دریبل بزنه..اما کاظمیان توپ رو ازش گرفت..کاظمیان توی اون پست نوشته بود بازی با سپاهان بود که این پسر بچه میخواست من رو دریبل بزنه توپ رو ازش گرفتم اما حیف کرنل شد و نیمه اول هم با هد بهش گل زدم...نمیدونم چرا بعضی ها به اشتباه فکر میکنن پنگوئن پنالتی گیره...قدرت پنالتی گیریش رو توی فینال جام حذفی بازی کیسه با ذوب اهن دیدیم که حتی یه شیرجه درست هم نزد و همه رو خلاف جهت پرید..پنگوئن ارزوی بازی توی جام جهانی رو به گور میبری...توی تاریخ فوتبال ایران ثبت شد که توی روز تولدت توی 10دقیقه از ایمون زائد 3تاخوردی...بچاپ دمت گرم

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 12:13 بعد از ظهر

  معدنچی از روی نقطه کرنل بهش گل زد..اخه کدوم دروازه بان اینجوری گل میخوره..فقط زیر تیر دورازه بانی میکنه..تازه همونجاهم مطمئن نیست...مهدی رجب زاده با هد بهش لایی زد

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:15
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب