پیش بینی بت 940
حاج رضایی: صعود به جام جهانی با حرکات تحقیرآمیز کی روش هیچ ارزشی ندارد

حاج رضایی: صعود به جام جهانی با حرکات تحقیرآمیز کی روش هیچ ارزشی ندارد

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: «بارها گفتم اگر قرار باشد با تحقیر به جام جهانی صعود کنیم این موضوع هیچ ارزشی ندارد.» فوتبال ایران این روزها دستخوش اتفاقات عجیب و غ... 5 out of 5 based on 10 ratings.

حاج رضایی: صعود به جام جهانی با حرکات تحقیرآمیز کی روش هیچ ارزشی ندارد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 4891 ] پنجشنبه, 28 بهمن 1395
:: خبر
حاج رضایی: صعود به جام جهانی با حرکات تحقیرآمیز کی روش هیچ ارزشی ندارد

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: «بارها گفتم اگر قرار باشد با تحقیر به جام جهانی صعود کنیم این موضوع هیچ ارزشی ندارد.» فوتبال ایران این روزها دستخوش اتفاقات عجیب و غ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: «بارها گفتم اگر قرار باشد با تحقیر به جام جهانی صعود کنیم این موضوع هیچ ارزشی ندارد.»

فوتبال ایران این روزها دستخوش اتفاقات عجیب و غریبی شده است، از محرومیت تیم های استقلال و تراکتورسازی از سوی فیفا تا درگیری سرمربیان تیم های ملی و پرسپولیس.

امیر حاج رضایی پیشکسوت فوتبال ایران که به گفته خودش ارتباطی کمی با فدراسیون فوتبال دارد درباره اتفاقات رخ داده در فوتبال ایران در چند وقت اخیر اظهار داشت: «متاسفانه وضعیت فوتبال ایران در زمان ریاست مهدی تاج نه تنها بهتر نشده است بلکه مشکلات بیشتری هم برای فوتبال ایران به وجود آمده است. مسائلی مانند محرومیت استقلال و تراکتورسازی از پنجره نقل و انتقالات و مناقشه با عربستان سعودی و همچنین درگیری هایی که در تیم ملی به وجود آمده و حکومت خودمختاری که کی روش در فوتبال ایران به راه انداخته است بیشتر از همیشه من را مطمئن کرده که مشکلات فوتبال ما تمامی ندارد و مسئولان فدراسیون فعلی هم قدرتی برای حل مشکلات ندارند.»

وی ادامه داد: «متاسفانه تابه حال عملکرد فدراسیون فوتبال چندان مناسب نبود و مشکلات اساسی که بر سر راه فوتبال ما به وجود آمد به خوبی مدیریت نشده است و فدراسیون در اصلی ترین مشکلات ناکام ماند. به عنوان مثال پنج سالی است که کی روش به عنوان مربی در خدمت تیم ملی است. همیشه حاشیه و درگیری از سوی او وجود داشته و این بار هم دیدیم که با برانکو بر سر موضوعی درگیر شد و در نهایت به لجبازی و عدم دعوت پرسپولیسی ها به اردوی تیم ملی منجر شد.»

حاج رضایی در همین رابطه ادامه داد: « زمانی که کی روش در دبی بود بیانیه ای علیه برانکو صادر و اعلام کرد برانکو در آتشی که به پا کرده است خواهد سوخت که همان جا من به او گفتم آقای کی روش نه شما و نه برانکو هیچ کدام در این آتش نمی سوزید بلکه این فوتبال ملی ایران است که در آتش این اختلافات می سوزد و ضربه می خورد. کی روش و برانکو دو مربی خارجی در فوتبال ایران هستند که بهترین امکانات را در اختیار دارند و بالاترین دستمزد را هم می گیرند اما با اختلافاتی که در فوتبال ایران به وجود آمده این تیم ملی است که از نظر شخصیتی و مسائل مالی ضربه می بیند. متاسفانه فدراسیون نشین ها به این موضوع توجهی نمی کنند. به نظرم اگر قرار باشد تیم ملی با تحقیرهای سرمربی تیم به جام جهانی صعود کنند هیچ ارزش ندارد. مسئولان فدراسیون فوتبال قدرت ندارند تا این مسائل را مدیریت کنند و اگر شرایط به همین صورت ادامه پیدا کنند کی روش همه کاره فوتبال ایران می شود و در نهایت تیم ملی ضربه می خورد.»

این پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه صحبت هایش به اظهارات علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال در پرونده محرومیت تراکتورسازی اشاره کرد و گفت: «اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال درباره محرومیت تراکتورسازی اعلام کرده بود که روزانه نامه های زیادی به دستش می رسد و نمی تواند همه آنها را به خاطر بسپارد البته من در جزییات این محرومیت نیستم اما توجیه دبیرکل فدراسیون فوتبال برای این محرومیت جالب بود. در سیستم حرفه ای لازم نیست ما بر همه امور اشراف داشته باشیم چرا که تکنولوژی، امور را برای همه ما راحت کرده است و به نظرم این حرف تنها توجیه و بهانه تراشی فدراسیون فوتبال برای عدم پیگیری وضعیت تراکتورسازی است. محرومیت استقلال و تراکتورسازی و عدم پیگیری امور توسط فدراسیون و اختلافات و حاشیه هایی که در تیم ملی به وجود آمده همه این مسائل من را مطمئن کرده است که مسئولان فعلی فدراسیون قدرت اجرایی ندراند و تنها به دنبال توجیه هستند. متاسفانه این موضوع همیشه در فوتبال ما وجود داشته و فکر نمی کنم که هیچ زمانی هم از بین برود.»

حاج رضایی همچنین در پایان صحبت هایش به وضعیت پرسپولیس و باختش در دربی 84 هم اشاره کرد و گفت: «قبل از بازی پرسپولیس مقابل استقلال نگران این بودم که شاید ضیافتی که قبل از دربی برگزار شد تا حدودی بر نتیجه بازی تاثیر بگذارد اما خدا را شکر این اتفاق نیفتاد و ما شاهد یک دربی پرهیجان و پر تنش بودیم. هر دو تیم عملکرد قابل قبولی از خود نشان دادند. به هرحال فوتبال جنگ تن به تن دو تیم است و مهم بازی قابل قبولی است که هر دو تیم ارائه دادند و نتیجه آن هم غیرقابل پیش بینی است. امیدوارم در ادامه لیگ شاهد همچنین بازی های باکیفیت باشیم.»


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 12:21 بعد از ظهر

  سلام
  باور بفرمایید محرومیت تراکتور واستقلال از پنجره نقل وانتقالات بیشتر به ضررپرسپولیس رقم خورد ،چرا ؟
  زیرا که انطورکه گفته میشود دراین بین فدراسیون هم قصوراتی داشته است واین دوباشگاه به نوعی طلبکار مجموعه مدیران فدراسیون فوتبال است .
  ازاین بابت فدراسیون فوتبال برای جبران زخم این دو تیم سعی می کنن از روند موفقیت پرسپولیس بکاهند تا این دو تیم به پرسپولیس برسند ودوباره صدرحدول دچار تغییر شود.
  این طور دین خودشان را به این دوتیم ادا می کنند.

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 12:30 بعد از ظهر

  باور کنید مدیران فوتبال ما هیچ وقت مقابل گیروش قرارنمی گیرند چرا؟
  همه می دونن که مدیران فوتبال مملکت هرکدامشان هوادار باشگاهی است به جز پرسپولیس ،لذا از هر گزینه ای که به ضرر پرسپولیس باشد حمایت می کنند .الان گیروش برای ضربه زدن به پرسپولیس تمام تلاش خودرا می کند وبرای مدیران فوتبال چه گزسنه ای بهتر از گیروش است که می تواند انگیزه را از بازیکنان پرسپولیس بگیرد وبجای دعوت کردن از مهرهای پرسپولیس از بازیکنان تیمهای مورد علاقه اقایون دعوت کنه تا تیمهای مورد علاقه خودشون رو علم کنند.
  خلاصه الان هرکسی بتونه به پرسپولیس ضربه بزنه مورد حمایت فدراسیون قرار میگیرد.
  باور کنید اگه گیروش با تیمهای اصفهانی یا تراکتور وکیسه همچو برخوردی داشت خیلی وقت پیش اخراجش می کردن.

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 01:38 بعد از ظهر

  دمت گرم...عالی گفتین

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب