پیش بینی بت 940
برانکو: برد بسیار بسیار مهمی بود / اختلاف 10 امتیازی با استقلال حفظ شد

برانکو: برد بسیار بسیار مهمی بود / اختلاف 10 امتیازی با استقلال حفظ شد

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از بازی تیم مقابل سپاهان اظهار داشت:هم به خاطر این بازی حساس هیجان زده هستیم و هم اینکه باید بگویم برد بسیار مهمی بود.از این... 5 out of 5 based on 24 ratings.

برانکو: برد بسیار بسیار مهمی بود / اختلاف 10 امتیازی با استقلال حفظ شد

نويسنده : امیرحسین قربانی 18 اظهار نظر بازدید [ 8674 ] پنجشنبه, 28 بهمن 1395
:: خبر ویژه
برانکو: برد بسیار بسیار مهمی بود / اختلاف 10 امتیازی با استقلال حفظ شد

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از بازی تیم مقابل سپاهان اظهار داشت:هم به خاطر این بازی حساس هیجان زده هستیم و هم اینکه باید بگویم برد بسیار مهمی بود.از این...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از بازی تیم مقابل سپاهان اظهار داشت:هم به خاطر این بازی حساس هیجان زده هستیم و هم اینکه باید بگویم برد بسیار مهمی بود.از این خوشحالم که هواداران باز هم به ما اعتماد کردند.سپاهان تیم بسیار خوبی است و می دانستیم بازی سختی در پیش داریم.همه تیم هایی که مقابل پرسپولیس قرار می گیرند چیزی برای از دست دادن ندارند و مقابل پرسپولیس فقط دنبال راه حل برای خودشان هستند.به بازیکنانم بابت این پیروزی تبریک می گویم.ما در این مسابقه کنترل بازی را در دست داشتیم.در مقطعی که پیش افتادیم کمی ضعیف تر بودیم.مشخص بود جای کمال و سید جلال در این موقعیت خالی بود.در این فرصت آنها می توانستند با تجربه شان بازی را برگردانند.اما تکرار می کنم مهم ترین هدف ما رسیدن به پیروزی بود.

وی درباره اینکه به نظر می رسید پرسپولیس در جناح راست ضعف دارد گفت: فرصت های گلزنی زیادی را از دست دادیم. در نیمه اول 4 موقعیت صد درصد را به دست آوردیم و با آرامش برخورد می کردیم. خوشبختانه پنالتی هایمان به ثمر رسید، با نظر شما موافق نیستم. جناح راست ما امروز عملکرد ضعیفی نداشت، البته در صحنه ای که سپاهان موقعیت پنالتی به دست آورد، محرمی نباید با وجود اینکه فرید کریمی به زمین آمده آنقدر جلو می رفت و باید بیشتر پوشش می داد. سپاهان برای همه چیز یا هیچ به میدان آمده بود، اینکه ما توانستیم خوب پاسکاری کنیم، اتفاق خوبی بود. اگر این روند را ادامه دهیم، بسیار مناسب است. باید تکلیف بازی را زودتر مشخص کنیم. مهرداد محمدی و فرید کریمی بازیکنان خوبی هستند. کنترل حسن زاده هم بسیار سخت بود. تا قبل از اینکه بازی یک بر صفر به سود ما شود، سپاهان شانس زیادی به دست نیاورد. بعد از گلزنی ما بازی یک مقدار باز شد و اگر گل دوم را می زدیم شرایط به طورکامل تغییر می کرد.

برانکو درباره اینکه همیشه رامین رضاییان را را در مسابقات تعویض می کند اظهار داشت:این مسئله همیشگی نیست، گاهی سروش رفیعی و محسن مسلمان هم تعویض می شوند. با توجه به دوندگی بیش از اندازه بازیکنان وسط زمین معمولاً به خاطر خستگی زیاد تعویض ها را در آن منطقه انجام می دهیم.

وی درباره اینکه پرسپولیس نتوانست با جدایی نوراللهی بازیکن خوب دیگری را برای هافبک دفاعی به خدمت بگیرد گفت: با این مسئله موافقم، اما در بازار بازیکنان مدنظرمان حضور نداشتند و نمی توانستیم آنها را جذب کنیم. ما خودمان به این مسئله واقفیم، شما به عملکرد خوب محسن ربیع خواه واقف هستید، او بعد از مدتی مصدومیت به زمین بازگشت ولی از شانس بدش به تیم قوی سپاهان خورده بود. خدا را شکر مصدومیتی برای او حاصل نشده و فقط مسئله خستگی مطرح است.

برانکو در واکنش به طرح این موضوع که گفته می شود قصد دارید از بازیکنانی چون محسن بنگر به عنوان یار کمکی در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنید گفت: برای آسیا نمی توانیم بازیکنی را معرفی کنیم. نمی دانم مسئله بنگر و دیگر بازیکنان به چه صورت است. اینها صحبت هایی است که در رسانه ها مطرح می شود. تا زمانی که اوکراینی ها نرفته بودند، جای خالی نداشتیم.

برانکو درباره اینکه آیا پرسپولیس برای بخشش سید جلال حسینی و کمال کامیابی نیا درخواستی داده است یا نه گفت: موضوع حسینی که گذشت و او امروز بازی نکرد، اما در رابطه با کامیابی نیا اطلاعی ندارم. اینکه بازیکن در دو مرحله جریمه شود، یک مقدار عجیب است. حال باید ببینیم در ادامه چه اتفاقی می افتد.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به قهر طارمی بر سر زدن پنالتی دوم، چیست برآشفت و  گفت: گل اول را چه کسی زد؟ طارمی. چه کسی پاس داد؟ رضاییان. بعد پنالتی دعوایشان شد؟ آیا ممنوع است که طارمی برود و وسط زمین بنشیند؟ مگر طارمی بازیکن سپاهان است که ناراحت شود؟ شما از کجا می دانید که او می خواسته پنالتی را بزند ولی رضاییان زده است؟ من ربیع خواه را هم دیدم که به آن سمت رفت. من ناراحتی او را متوجه نشدم و حس کردم که خوشحال است. وقتی هم که گل زدیم همه پریدن بغل هم و خوشحالی کردند. من نمی دانم چرا وقتی مشکلی نیست، می خواهید مشکلی بسازید. هر دو پنالتی را باید رضاییان می زد و من این دستور را داده بودم. من فقط شادی را در چهره طارمی دیدم. من مشکل ندارم که قانع شوید یا نشوید. من نظرم را می دهم و از سوال شما ناراحت نشدم.

در ادامه بین این خبرنگار و برانکو جر و بحثی به وجود آمد.

برانکو همچنین در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنان پرسپولیس عقب نشینی کرده بودند و در دقایقی زیر توپ می زدند، بیان داشت:تغییرات زیادی در تیم نداشتیم. بعضی بازیکنان با تجربه ما جایشان خالی بود و طبیعی است که واکنش هایشان متفاوت است. ربیع خواه بعد از یک ماه به ما اضافه شد. پستی هم بازی کرد که در آنجا بازی نکرده بود. باخت داربی هم اثرات خودش را دارد و به همین دلیل این بازی از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. بعد از برد در رختکن نبودید تا ببینید بازیکنان چقدر خوشحال بودند. ما مقابل رقیب سنتی یعنی سپاهان پیروز شدیم و اختلاف ۱۰ امتیازی با استقلال را هم حفظ کردیم. ما باید کار کنیم تا مشکلات برطرف شود. ما ضعف هایی در برخی مقاطع بازی داشتیم ولی خوشبختانه کار را کنترل کردیم. بعد از برتری دو بر یک، محمدی یک موقعیت صد درصد را از دست داد و این همان هیجاناتی است که به سختی کنترل می شود و اینجا ارزش بازیکنان با تجربه مشخص می شود.

برانکو درباره مصاف تیمش با الهلال و نگرانی بابت از دست دادن امتیاز در این بازی، گفت: می دانیم که ما وارد ریتم سریع بازی ها شده ایم ولی چاره ای نداریم و بازی به بازی جلو می رویممرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • emad shirangiemad shirangi :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 07:50 بعد از ظهر

  امروز اثری از مسلمان همیشگی نبود فرشاد کارایی خودش را در اون منطقه از دست داده همین باعث شده خط حمله اون زهر همیشگی را نداره خدا کنه این هفته های آخر بچه ها افت نکنند که راحت همه چیز از دست میره

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 07:51 بعد از ظهر

  این بازی شاید مهمترین بازی فصلمون بود
  بعد از باخت در دربی بازیکنا روحیه شون رو کامل از دست داده بودن
  برد حیاتی بود
  برای بازی مقابل نفت مخصوصا در خط دفاعی مشکل خواهیم داشت و احتمالا جلال حسینی و حامد آقایی باید دفاع وسط وایستن
  شانس مزخرف رو ببینین!!!
  تا با پلی یانسکی فسخ کردن این جریانات پیش اومد

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 07:52 بعد از ظهر

  امشب خدا هوای ما را داشت. آقای برانکو بخاطر جذب نکردن عزت پورغاز ازت خیلی دلخورم. بازیکن آزاد مفت و مجانی را جذب نکردیم و رفتیم دنبال نخودسیاه خلیل زاده و ناطق. چرا باید هر بازی نگران باشیم که فلان دفاع محروم میشه!!؟؟

 • emad shirangiemad shirangi :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 07:52 بعد از ظهر

  جناب برانکو اخه تعویض رامین در هر شرایطی واسه چیه رامین باید دیگه چکار کنه گل سپاهان روی کار بچگانه محرمی و لو دادن توپ او بود این بازیکن جوان باید توی هر شرایطی بازی کنه ولی یکی از تعویض های همیشگی مال رامینه

 • قلمراد دومقلمراد دوم :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 07:53 بعد از ظهر

  این مهمترین برد فصل بود باید به لیگ برمیگشتیم که برگشتیم هر چند ریسک اون پنالتی خیلی بالا بود اما برای ترمیم روحیه تیم خیلی خیلی خوب بود


  ا

 • وحید جعفریانوحید جعفریان :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 07:58 بعد از ظهر

  دمت گرم پروفسور ایشالا امسال قهرمانیم با وجود همه کارشکنی ها

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 08:38 بعد از ظهر

  ربیع خواه انصافا عالی بود
  وقتی رفت بیرون مشخص شد چقدر خوب بازی کرده
  نیمه اول هم یه پاس عالی به طارمی داد که طارمی خرابش کرد
  امیدوارم ربیع خواه به بازی مقابل نفت برسه

 • bahman aminibahman amini :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 10:41 بعد از ظهر

  اقای برانکو خیلی عالی بود ممنون
  ولی یک سوال چرا جواب کی روش نمیدی بخدا رو تیم اثر گذاشته اون ح فاش خواهشا جواب بدید محکم پشتتیم

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 12:15 قبل از ظهر

  با سلاو خسته نباشید خدمت همه ی پرسپولیسیا و تبریک بابت بردی دلچسب.
  ارتش سرخ ازت خواهش میکنم این نوشته ی منو چاپ کن که حرف دلمه.
  کو اونهایی که فقط موقع باخت پیداشون میشه چه توی فضای مجازی و چه جاهای دیگه باید کارشناسیاشون رو بشنویم. امروز تیم برد ولی اون دسته از دوستان هیچ کدوم نیستن.واقعا چرا؟ تیم هنوز صدر جدوله همین پرسپولیسیا که البته واقعا من شرمم میشه بهشون بگم هوادار میان میگن ما ناامید شدیم از برانکو و تاکتیکش.تاجایی همین خودمون ایشون رو بعد باخت به تیم کیسه ی تهران انگ دلالی بهش زدیم. واقعا متاسفم برای این جور هواداری.هوادار یعنی کسی که امروز رفت ورزشگاه و تیم رو حمایت کرد نه اینکه توی فضای مجازی بشینی و فقط حرف مفت بزنی.
  چرا تیم کیسه جون گرفت و داره بازیاش رو میبره؟خیلی ساده هست اونا خود زنی نکردن.اونا وقتی اسطورشون مربیشون هست مربی که از دل باشگاهشون اومده بیرون رها نکردند.هرچند به لحاظ دانش هیچی بارش نیست ولی حمایت هوادار ازش باعث شده امروز نتایجی بگیره که الان روی ابرها داره سیر میکنه.درسته که این اواخر تماشاگراشون از دستش عصبانی بودن ولی اونا کاری که ما با استیلی کردیم رو نکردند. هر چند من معتقدم استیلی نباید مربی تیم پرسپولیس میشد الان هم بحثم این نیست که بگم کی خوبه کی بد.ولی از دست خودمون ناراحتم که فقط حرف مفت میزنیم.یه بار این جمله رو گفتم یکی از بچه های همین سایت به من گفت چرا به ما که به برانکو انتقاد میکنیم میگیی حرف مفت میزنیم . به من تذکر داد که نحوه ی حرف زدنم رو درست کنم. ولی من بازهم میگم کسانی که توی این شرایط دارن انتقاد میکنن حرف مفت میزننچون هیچی بارشون نیست. وقتی کمیته افتضاحی هر چه حکم برای پرسپولیس هست رو توی 24 ساعت صادر میکنه و برای تیم منفور کیسه و ترتر و 4 پایان بعد قرنها شما نمیتونی بفهمی امروز باید با همه باید بجنگی؟نمیدونی که پول توی باشگاه نیست و کسی رو متاسفانه با کوتاهی اقای ترکاشوند که نقششون رو نمیدونم چیه نتونستن به تیم اضافه کنن؟شما ندیدید چیزهای دیگه رو؟ فقط یک کور میتونه اینا رو نبینه. تیم کیسه نیم فصل اول در حد دسته سه هند بازی میکرد ولی کسی خم به ابرو نیورد. تیم ما اوله هوداراش توی فضای مجزای میگه فوتبال زیبایم ارزوست.میخوام ارزو به گور ببری. این تیم باید قهرمان بشه. چه با یک گل چه با ده گل.تیم داشت میبرد اقایان همیشه منتقد میگفتن چرا 1 هیچ میبریم.چرا نمیتونیم بیشتر گل بزنیم؟وقتی تیم از بازیکنی مثل ربیع خواه که کم حاشیه بود داشت بهترین بازی رو توی پست غیرتخصصیش انجام میداد همین سایت بچه ها میکوبیدنش.اقا بسه دیگه مردیم از خوندن نظرات کارشناسی شما.اگه دلت گل بیشتر میخواد برو طرفدار ترتر و کیسه بشو. مجبور که نیستی بیای اعصاب ما رو بهم بدوزی. اقای هیمشه منتقد دست بردار از انتقادهای غیر مسولانه ی خودت.برانکو که هر روز کنار بازیکنا هست نمیدونه و فقط شما فهمیدی؟
  من بازم میگم این تیم قهرمانه بدون شک. تنها کسانی این قهرمانی رو از ما میگیرن که خودی باشن. همین خودمون قهرمانی رو از خودمون میتونیم بگیریم .کسی امسال برای قهرمانی ساخته نشده جز پرسپولیس. 22 هفته از لیگ گذشت هر وقت اومدیم از تیم حمایت کنیم اقایون منتقد حال ما رو به هم زدن. اقا جان وقتی وعیت باشگاه توی دستای منو تو نیست پس چرا باید بیایم خودزنی کنیم؟امسال تیم کیسه رفت تو حاشیه. ولی چون اونا مثل ما پیشکسوتان فرصت طلب ندارن و هوادار غفلت زده ندارن هیچ وقت این حاشیه رفتنشون به چندسال نکشید. ما بعد قطبی هر وقت خواستیم سر بلند کنیم فریاد زدیم علی داییییییییییییییییییییییی. اونطرف رو نگاه کردیم گفتن علی کرییممییییییییییییییییییییی . وقتی همه چیز به راه بود برای قهرمانی با دایی یه عده چون دایی با کریمی رابطه ی شکراب داشتن حتی نمیخواستن پرسپولیس با دایی قهرمان بشه. ولی اینو فراموش میکردیم که کریمی دایی مهدوی کیا باقری و خیلی کسان دیگه تا وقتی توی باشگاه ما فعالیت دارن ما باید برای اونا سینه سپر کنیم نه در فرصت های خارج از این مسائل. حالا بعد دوسال تیم داره جون میگیره . تیم دوساله صدره و تونسته به ثبات برسه باز اقایون فیلشون یاد هندستون کرده یاد بازی زیبا افتادن.اقا جان بازی زیبا میخوای طرف پرسپولیس نیا.بذار پرسپولیس قهرمان بشه. ترو خدا بذار پرسپولیس قهرمان بشه. نمیخواد از نظرت کارشناسیت رو کنی همه ی ما میدونیم که شما اقایان برترین کارشناسان دنیا هستید اگه واقعا راست میگید فقط حمایت کنید فقط.
  اگه برانکو مربی بود حمایت کنید استیلی مربی بود حمایت کنید. دایی مربی بود حمایت کنید.کریمی مربی شد حمایت کنید هر کس مربیه فقط حمایت.هر جور نتیجه گرفتی فقط حمایت. این تیم کیسه اصلا زور بازی کردن نداره ولی با اعتماد هوادارش تونست به اینجا برسه. من یادم میاد علی دایی سه سال پیش نورالهی و طارمی رو از لیگ یک به پرسپولیس اورد همه گفتن پرسپولیس جای بازیکن بزرگه نه بازیکن مهدکودکی . ولی بعدها همینا شدن ستاره ی تیم.مطمئن باشید اگه منصوریان مربی پرسپولیس بود یا نیم فصل اول فراریش میدادیم یا اگرم میموند با کار شکنی هایی که ما براش میکردیم نتایج گهر باری برامون رقم میزد که نتونیم از دهم هم حتی بالاتر بیایم.
  هشت بازی مونده فقط حمایت .


  ارتش لطفا تایید کنید...

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 12:18 قبل از ظهر

  جناب عماد خان ببخشیدا چی داری میگی برای خودت. امروز رامین رو دقیقه ی 90 تعویض کرد . یعنی با این حرف شما چون رامین رو تعویض کرده میخوای بگی برانکو با رامین سر لجه. نه اقا . خواست یه هافبک کم کنه یه هافبک تازه نفس بیاره . خوبه که بازی امروز بوده و همه هم دیدن چه اتفاقی افتاده. رامین با سامان تعویض شد یعنی حتی یک توپ هم به پای سامان نخورد از بس دیر تعویض کرد .
  #بیایید الکی جو ندهیم.

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 01:05 قبل از ظهر

  دوستان اون متن بالا که نوشتم بد برداشت نشه که من اومدم از علی دایی یا استیلی حمایت کردما.من فقط رفتار خودمونو با ابیا مقایسه کردم و اصلا سر حرفم توی این کامنتی که فرستادم الان بر سر شخصها نبود . حرفم بر سر این بود میگم اینقدر به تیم فشار نیارید اینقدر خودمون با دست خودمون حاشیه برای تیم خودمون درست نکنیم. اینقدر هم انتقاد نکنیم چون همه میدونیم که وضع باشگاه تو بازیکن گرفتن چیه. پس چرا یه هوادار میاد میگه چرا برانکو یارگیری صحیح نداشت؟ واقعا من از این حرفا زورم میگیره. چون اگه برانکو شخصیت پلیدی داشت میتونست مثل همین کاری که توی کشور خودمون انجام میشه هوادارا رو جلوی مدیریت باشگاه قرار میداد و اونوقت حاشیه میومد سمت تیم . از اونجایی هم که ما تصمیم گیرنده نبودیم فقط دودش به چشم پرسپولیس میرفت ولی ایشون با جنتلمنی خاصی گفتن که همه چی ارومه. ایشون بعد دربی از ماهینی و احمزاده انتقاد نکردن ولی همه و حتی خود برانکو هم میدونست که این دو بدترینها بودن ولی نیومد مثل مربیای وطنی ضعف فنی خودش رو به گردن بازیکن بندازه. مردونه پای بازیکن می ایسته و این هست اخلاق حرفه ای گری.

  من بازم میگم هر کس اومد و رفت شما فقط نگاه کنید و فقط حمایت کنید تو این چند سال خون دل خوردیم از بس حاشیه داشتیم. من به شخصه فقط پرسپولیس برام مهمه. هر کس توش بازی کرده یا به نحوی خدمتی کرده تازمانی قبول دارم که توی مجموعه باشه و نه بیشتر. بیاید یکبار هم که شده انتقادات غیر منصفانه رو انجام ندیم.

  ارتش لطفا تایید کنید

 • هومن دلانهومن دلان :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 01:17 قبل از ظهر

  خدایا شکرت...خدایا 1000000000000000بار شکرت که روسفیدمون کردی!
  اونم نه جلوی استقلالیای برد ندیده!!!
  رو به روی اونایی که با ((ادعای)) هواداری پرسپولیس برامون شدن منتقد و کارشناس و صاحب فن(!)
  خب الان بگید!
  شماهایی که پروفسور رو سیبل انتقادات باخت در دربی کردید حرف بزنید!
  دربی رو باختیم؟؟؟
  فداااااااااااااااااااااااا یه تار موی پای ((طاهرخانی 17 ساله))!
  نمیتونید طرفدار باشید کسی مجبورتون نکرده!!
  طرفدار=جنبه باخت!
  متاسفانه خیلیا فکر میکنن فوتبال یعنی فقط برد!
  نه عزیزان!فوتبال برد و باخت داره و کاملا کاملا یه امر طبیعی بود باخته ما توی دربی!
  اون همه بردن و ترکوندن و تحقیر استقلال رو فراموش کردید؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  برد مبارک *استقلالیایی که قراره بشینن پا تلویزیون ((جشن قهرمانی)) پرسپولیس کبیر رو تماشا کنن!*
  آقایونه به اصطلاح پرسپولیسی برید خجالت بکشید!
  بیرانوند همونه که سلطان کلین شیت و گلر 1 ایرانه!
  ماهینی کاپیتان دوم پرسپولیس و یه ستونه!
  فرشاد بازیش بی نظیره و باید درک فوتبالی داشته باشی تا قابلیتهای فرشاد رو ببینید!
  بله!هیچکدوم تقصیری نداشتن چون کمال نبود و هارمونی پرسپولیس به هم ریخت و.....اصن باختیم و تموم!حالا هر طوری!
  منم ناراحت بودم و هستم!به خدا به قرآن منم ناراحتم!منم انتظار نداشتم ببازیم!اما فوتباله!!
  خیلی راحت!فوتبال برد و باخت داره!
  خدارو شکر امروزم با نبود *ستونهای* پرسپولیس کاپیتان سید و کمال عاااااااااااااااااالی بازی کردیم و مزد حمایتها و تلاشمون رو گرفتیم و با اقتدار صدر جدولیم و با تیم رقیبه (برد ندیده) 10 امتیاز اختلاف داریم!!
  یه ذره معرفت هم خوب چیزیه!
  فقط شریک بردهای تیمتون نباشید!
  *مطمانا برد امروز آخرین بردمون نیست و باخت قبلی هم آخرین باختمون نخواهد بود!!*
  (این رو بزرگ بنویسید بزنید تو اتاقتون)
  یه ذره فقط یه ذره فوتبالی باشید!
  خدایا شکرت که این هفته سپاهان منفور رو هم بردیم و از ((شر و ور))های منتقدان(!!!!!) در امان خواهیم بود!
  پ.ن:
  طرف 2روز پیش نوشته بود ((همین الان)) برانکو رو اخراج کنید و (دایی) رو برگردونید و آبرومون رفت و فلان و...!!!!
  عزیزم فقط میتونم بهت بگم:((خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ))
  ارتش جان خواهشا چاپ کن واقعا دلم خونه از دست این جماعت حذب باد

 • هومن دلانهومن دلان :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 02:18 قبل از ظهر

  هوادارای با غیرت پرسپولیس خوب گوش کنید
  اگه قهرمانی میخواید رحم نکنید به کامنتهای هدفدار!
  دست خیلیا رو شده!و خیلی ها هم رو خواهد شد!
  دیگه ساکت نشینید و هررررررررررررررررر نظر تخریبی رو تو نطفه خفه کنید!
  وقتی طرف تو روز برد بسیار بزرگ و حیاتی مقابل سپاهان میفرماید آقای برانکو دیگه بهت امیدی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!دیگه تا تهش بخونید!
  منتقدان دوزاری گوش کنید:
  صادق محرمی حداقل 10 سال راست پرسپولیسو بیمه خواهد کرد!
  ربیع خواه خیال همه رو به عنوان جانشین کمال راحت کرد!
  شهاب کرمی استیل فوق العاده ای داره و مطمانا میتونه دفاع آخر هم بازی کنه و مطمانم هستم که عالی هم بازی میکنه!
  فرشاد عالیه و اصن همه عالی ان!
  پروفسور هم که تاج سر ماست و از لقبش معلومه دیگه!
  پروفسور=خدای فوتبال!
  نزارید 4 تا استقلالی افسار بریده یا دایی پولیسیا یا هررررررررررررکس و ناکسی اینجا (جو الکی) بده!
  ما قهرمانیم چون خدا با ماست
  ما قهرمانیم چون دلمون دریاییه
  ما قهرمانیم چون پرسپولیسیم
  به کوری چشم همه دشمنای پرسپولیس 5 هفته دیگه قهرمانیمون مسجل خواهد شد و دوستانه منتقد(!) خخخخخخخخ با چشمان اشک آلود باید شاهد بالا بردن جام توسط کاپیتان سیدجلال باشن...

 • MAMAL MAMALMAMAL MAMAL :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 10:36 قبل از ظهر

  محرمیی افتض بود,اگه رامین بره دفاع فرشاد بیاد سرجا خودش تیم اوکی میشه,خدالعنت کنه کمیته انضباطی رو

 • علیرضا احمدخانیعلیرضا احمدخانی :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 12:40 بعد از ظهر

  هوادارهای عزیز، برد دیروز رو به همه تبریک میگم، حساس ترین و واجب ترین برد فصلمون بود. شکر خدا ده امتیاز اختلاف با استفلال داریم و شش امتیاز با تراکتور.
  مطمعنن این دو تیم در ادامه فصل امتیاز از دست میدن و محاله که بتونن تمام بازیهاشون رو ببرن و بازی مستقیم با هم هم دارن.
  من پیش بینیم اینه که به امید خدا در هفته 26 یعنی بازی با پیکان در ازادی قهرمانیمون قطعی میشه.

 • تیم اول آسیاتیم اول آسیا :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 01:04 بعد از ظهر

  باسلام ضمن تبریک برد روحیه بخش پرسپولیس کبیر به تمام پرسپولیسیهای دوست داشتنی آقا یکی به این طاهری بگه شما که نتونستی توی نیم فصل دوتا دفاع وسط خوب بگیری حداقل جواب این زمانی عضو هیات مدیره کیسه کشا را بده اومده راجع به تیم سرورش نظر میده ومیگه همه دیدند دوتا پنالتی پرسپولیس اشتباه بود آخه مردک کجا اشتباه بود چرا انقدر شما دارید میسوزید تازه خنده دارتر اینکه داره بابت دیروز که اشتباه داوری به نفع پرسپولیس باشه وتوی نتیجه تاثیر داشته باشه اصلا رخ نداده وحتی به گواه کارشناسان دروازه بان سپاهان باید اخراج میشده فدراسیون را مورد سرزنش قرار میده یکی نیست توی باشگاه جلوی یه مشت اراجیف مزخرف ازحق بزرگترین تیم آسیا دفاع کنه... .. والا پررویی هم حدو اندازه داره

 • علیرضا احمدخانیعلیرضا احمدخانی :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 01:58 بعد از ظهر

  اکثر کارشناسان معتقدند قهرمانی با پیروزی در دیدار هایی به دست می آید که در آن تیم خوب بازی نمی کند و شاگردان برانکو به نظر روش قهرمانی را به خوبی آموخته اند.

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 02:27 بعد از ظهر

  من نظر شخصی خودمو عرض میکنم...این برد به شخصه به من آنچنان نچسبید...اونم بخاطر 2 عامل..اول بخاطر اینکه مثل بازی های قبلی قاطعانه نبردیم و در بعضی صحنه ها شانس آوردیم بیشتر گل نخوردیم...دوم اینکه از اول فصل تا حالا هیچوقت به اندازه این بازی استرس نبردن نداشتم...جون به لب شدیم تا بردیم.همونطور که اکثر سایت ها و کارشناسا گفتند پرسپولیس هنوز تحت تاثیر باخت در دربی بود و بخاطر مسائل روحی و فشاری که رو بازیکنا بود نتونستن بازی همیشگیشونو انجام بدن که به نظر من حرف منطقی هستش.برای همین به نظر من ترمیم روحیه بازیکنا بخاط این برد از 3 امتیازش بیشتر ارزش داشت.

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب