بت یاور
ewalk    محل تبلیغ شما
ویسی: بازیکنان پرسپولیس اضافه وزن ندارند
-6
5
11

ویسی: بازیکنان پرسپولیس اضافه وزن ندارند

عبدالله ویسی پس از شکست مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: یگ بازی خوبی  را هر دو تیم به نمایش گذاشتند و می توانستیم بازنده نباشیم و حتی برنده این بازی شوی... 2 out of 5 based on 16 ratings.

ویسی: بازیکنان پرسپولیس اضافه وزن ندارند

پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 08:24 بعد از ظهر - 16 February 2017
:: خبر
نويسنده : امیرحسین قربانی8 نظرات [ 28062 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 87651لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_87651/

ارتش سرخ دات كام :

عبدالله ویسی پس از شکست مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: یگ بازی خوبی  را هر دو تیم به نمایش گذاشتند و می توانستیم بازنده نباشیم و حتی برنده این بازی شویم به جز یک موقعیتی که در دقیقه یک به حریف دادیم بازنده بازی شدیم و نمی دانم چه بگویم. پنالتی اول باید تکرار می شد و پنالتی دوم هم حرف داریم و در 6 بازی اسیب داوری دیدیم و امیدوارم بتوانیم خودمان را پیدا کنیم.

وی در مورد وضعیت حضور جباروف در سپاهان گفت: جباروف از ناحیه ران آسیب دیده بود و نمی توانست بیشتر به ما کمک کند. این اولین بازی بود که او فیکس بازی می کرد. او بازیکن تکنیکی است که می توان از او بهره کافی را برد.

سرمربی سپاهان در مورد بازی فیزیکی و موقعیت سوزی بازیکنان تیمش گفت: حریف اصلاً توپی به چارچوب ما نزد. اما در مقابل ما موقعیت های گل خوبی داشتیم که گل نشد. نمی دانم چه بگویم، ما در یک سوم زمین حریف تمرکز نداریم. باید تمرکز بیشتری در این ناحیه داشته باشیم.

ویسی در مورد اشتباهات داوری علیه سپاهان گفت: چه باید بگویم در 7 بازی اخیر به جز بازی با نفت که بحث داوری نداشتیم، در 6 بازی دیگر از داوری آسیب دیدیم. اکنون هم اگر حرف بزنم، می گویند باخته است. به هر حال پرسپولیس تیم قدرتمندی است که امروز موقعیت کمی برای گلزنی پیدا کرد و ما تمام فضاهایش را بسته بودیم. بهتر است بحث داوری را ادامه ندهیم.

وی در مورد اینکه آیا استعفایش به خاطر نداشتن بازیکن یا حواشی اطراف تیم بوده است، عنوان کرد: استعفای من فنی یا به خاطر مسائل حاشیه ای نبود، بلکه من فکر می کردم یک بازیکن بدون اجازه من جذب شده، به همین خاطر برای اصولم استعفا کردم. در لیست من این مهره نفر سوم بود، اما مسئولان ما هنگام بازی او را جذب کرده بودند. ما در بازی هایی که باختیم بدشانس بودیم. امروز هم هیچ حاشیه ای نبود و هواداران فقط تیم را حمایت کردند، ولی زورمان نرسید.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه آیا جذب جباروف بدون هماهنگی با او بوده است، تصریح کرد: موقع سوال پرسیدن، خنده ات برای من بود؟(این خبرنگار اعلام کرد؛ دوستم صحبتی کرد، به همین خاطر خندیدم!) ویسی هم ادامه داد: در لحظه آخر نقل و انتقالات به من گفتند آیا خبر داری جباروف جذب شده است؟ گفتم من بی خبر از این مسئله هستم. به همین خاطر اگر بدون اطلاع من این بازیکن جذب شده این کار در اصول من جایی ندارد و استعفا می دهم. جباروف بعد از علی کریمی و آندرانیک تیموریان نفر سوم لیستم بود. کریمی نتوانست بیاید و تیموریان هم عذرخواهی کرد. مسئولان باشگاه به همین خاطر جباروف را جذب کردند، من گفتم چرا این مسئله را به من اطلاع ندادید، آنها گفتند چون در جریان بازی قرار داشتی، نتوانستیم با تو تماس بگیریم.

ویسی در رابطه با اینکه چرا روزبه چشمی را جذب نکرده است، اظهار داشت: 4-3 هفته مصدومیت این بازیکن طول می کشید و به ما گفتند او فقط می تواند در 5 بازی به میدان برود، به همین خاطر او را نگرفتیم.

وی درمورد اینکه به نظر می رسد به او اطلاعات غلط داده اند؛ چراکه چشمی مصدوم نبوده است عنوان کرد: مدیر برنامه های این بازیکن این حرف را زد. او گفت او بعد از 3 هفته می تواند به میدان برود.

سرمربی سپاهان درمورد اینکه به نظر می رسد مدیران این باشگاه برای این ۹ هفته تیم نمی بندند، بلکه آنها به فکر فصل بعد هستند، تصریح کرد: نمی دانم.

ویسی در مورد اینکه به نظر می رسید بازیکنانش از روی شکم سیری بازی می کنند و چند موقعیت را از دست دادند، گفت: بازیکنان ما در طول دو صحنه می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند.

وی در رابطه با اینکه حسن کامرانی فر اعلام کرده هر مربی که به داوری معترض است این مسئله را به صورت کتبی بگوید، عنوان کرد: ما کتبی هم اعتراض مان را گفتیم و حتی فیلم بازی را ضمیمه آن کردیم. حتماً می گویند ویسی اعتراض نمی کند و هر اتفاقی که بیفتد ایرادی ندارد. ۴ داور بعد از بازی ما محروم شدند که اصلا یک نفر از آنها را نمی دانیم کجا رفته است.

سرمربی سپاهان درباره اینکه این مسئله نشان می دهد به اعتراض آنها رسیدگی شده است، عنوان کرد: این رسیدگی چه سودی برای ما دارد.

ویسی در مورد اینکه مدیران باشگاه برای سال آینده از او برنامه خواسته اند، گفت: آنها برنامه خواسته اند اما اکنون تمرکزمان روی سپاهان است. سپاهان حالش خوب نیست. ما می خواهیم ابتدا تماشاگران مان را راضی و خوشحال کنیم و مدیران باشگاه را راضی کنیم. فعلاً حال سپاهان خوب نیست. باید ابتدا این شرایط درست شود.

وی درمورد اینکه شما گفته بودید سرور جباروف را نمی خواهید اما بازی اش دادی، گفت: من نگفتم جباروف را نمی خواهم، گفتم او گزینه سوم ما بوده و اگر فلان بازیکن بیاید، به جباروف نیازی نداریم. حضور علی کریمی تمام شده بود، وگرنه بازیکن گرفته ایم که از او استفاده کنیم.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه چه راهکاری برای خروج از بحران این تیم دارید، گفت: تیمی که دگرگون می شود و ۱۸-۱۷ بازیکنش جابجا می شوند، نیاز به زمان دارد. ما اکنون آنچه می خواهیم نشده ایم. نمی گویم من باید بمانم، اما واقعیت این است که به زمان نیاز داریم. وقتی بازیکنان یک تیم جابجا می شود یک سال زمان می برد تا آنها با هم هماهنگ شوند. برخی تیم ها بازیکنانشان با هم  هماهنگ شده اند مانند ذوب آهن و پرسپولیس، در پرسپولیس دو سال زمان نیاز بود تا بازیکنان باهم هماهنگ شوند.

وی در مورد شرایط فنی بازی امشب گفت: بازیکنان ما از لحاظ روحی و روانی در شرایط مناسبی نبودند و ما می خواستیم نیمه اول را کنترل کنیم. غیبت سیدجلال برای هر تیمی آسیب رسان است، او حتی اگر در تیم ملی نباشد، این تیم صدمه می بیند. کمال کامیابی نیا هم همین شرایط را دارد. در نیمه دوم اما ما نسبت به حریف برتری داشتیم که نتوانستیم گلزنی کنیم.

ویسی در مورد اینکه آیا بازیکنان پرسپولیس اضافه وزن دارند، گفت: چنین چیزی نیست. این تیم در صدر جدول است. گاهی اوقات حرفی زده می شود که بهتر است عصبانیت مان را کنترل کنیم. کی روش مربی بزرگ و قابل احترامی است. اگر مربیان باشگاهی با کی روش تفاهم داشته باشند، آینده خوبی برای فوتبال ما رقم می خورد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمند سیدحامد سعادتمند :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 08:29 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  31
  3

  خداوکیلی بدتر از کیسه ها یه اتوبوس دفاع گذاشته بودی تو زمین

 • حسین درودیان حسین درودیان :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 08:31 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  20
  2

  خداییش این چ رفیه اخه چشم نیست ببینن بهونه برا چی

 • حسین درودیان حسین درودیان :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 08:33 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  17
  1

  کیروش باس بدون تیم ملی باشگاه پرسپولیس و استقلال نیست تیم ملیه از این مربی که با برانکو مشکل داره این حرف غیر حرفه ای بود

 • رادوین پرسپولیسی قشقایی رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 08:40 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  25
  3

  هردو تیم خوب بازی کردند...تیم جناب ویسی زهرداره...ولی حیف تیمی مث پرسپولیس جلوش بود..برای آقای ویسی عزیز آرزوی موفقیت میکنم..ایشالا برد بعدی از آن سپاهان باشد..مخصوصا هفته آخرش با استقلال...

 • غلامحسین نخست غلامحسین نخست :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 08:56 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  17
  0

  ویسی نه ویسی برو . سپاهان قدرت نمیدونه

 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 09:09 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  25
  3

  5تاتوپ فقط طارمی خراب کرداونوقت میگه موقعیت نداشتن!البته اینونگی چی بگی دربرابرعظمت ارتش سرخ

 • دارا توانمند دارا توانمند :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 09:13 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  29
  1

  هوادار به هوش باش
  همین ابتدا خالقی فر درس عبرتت باشه
  یک عده که از ابتدای فصل با سییبل کردن ربیعخواه به برانکو ومدیریت حمله کردند الان با 20دقیقه بازی شهاب کرمی را دارند قضاوت میکنند و علیه این بازیکن سم پاشی میکنند
  همچنین علیه صادق محرمی 20ساله که تا 10سال اینده دفاع راست ما را بیمه کرده

  هوادار به هوش باش

 • آراد پرسپولیس آراد پرسپولیس :
  پنجشنبه, 28 بهمن 1395 - 09:32 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  24
  2

  إ جدی ،،،آفرین گواردیولا ،،،،،،تیم ملی بدون پرسپولیس هیچه هیچ
  ممنون گرم بچه ها سروش خیلی خوب بود،رامین عالی،طارمی هم بازی خوبش خیلی ها رو آتیش زده وای خدا همه کار کرد تک به تک ،،گل پنالتی کیسه عروسیشون نابود شد،،،بقیه هم خوب بودن

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب