ویکتوری بت
سرمایه یا به نام نیمکت

سرمایه یا به نام نیمکت

فوتبال ورزش تیمی است و هر تیمی می تواند تعداد بازیکنان بالای دو تیم کامل را داشته باشد تا در طی فصل و در روزهای محرومیت ها و مصدومیت ها و حتی افت ستاره ها قاب... 2 out of 5 based on 31 ratings.

سرمایه یا به نام نیمکت

نويسنده : تورج عاطف 18 اظهار نظر بازدید [ 4942 ] جمعه, 29 بهمن 1395
:: مقالات
سرمایه یا به نام نیمکت

فوتبال ورزش تیمی است و هر تیمی می تواند تعداد بازیکنان بالای دو تیم کامل را داشته باشد تا در طی فصل و در روزهای محرومیت ها و مصدومیت ها و حتی افت ستاره ها قاب...

ارتش سرخ دات كام :

فوتبال ورزش تیمی است و هر تیمی می تواند تعداد بازیکنان بالای دو تیم کامل را داشته باشد تا در طی فصل و در روزهای محرومیت ها و مصدومیت ها و حتی افت ستاره ها قابلیت تغییر داشته باشد. پرسپولیس و خصوصا کادر فنی این تیم توجه بسیار کمی به سرمایه ای به نام نیمکت داشتند و حالا در حساس ترین روزهای فصل باید چوب آن را بخورند.

 پرسپولیس در بازی با نفت چهار بازیکن اصلی خود به نامهای ماهینی و انصاری و امیری و کامیابی نیا را ندارد و این در حالی است که در مقابل الهلال در عمان هم بدون مهاجم اول خود طارمی است. پرسپولیس خیلی راحت می توانست این خلا را پوشش دهد اما بی توجه بود.

 روزگاری که پرسپولیس چهار مدافع میانی به نامهای ماریچ و مایکل اومانیا و نورمحمدی و بنگر را از دست داد به سادگی اهمال کرد به دنبال بازیکنانی رفت که با باشگاه های خود قرارداد داشتند. مردانی چون خالد شفیعی و شجاع خلیل زاده و بجای آنها یک مدافع اوکراینی و سید جلال حسینی و گولیچ را به تیم اضافه کرد که خیلی راحت دو خارجی این نقطه دفاعی از تیم کنار گذاشته شدند و کسی از برانکو نپرسید چرا اجازه دادید این اتفاق بیافتد؟ امروز پرسپولیس اگر ماریچ و اومانیا و یا یک مدافع مقتدر دیگر داشت این گونه بی هیچ دفاعی به مصاف نفت می رفت؟ پرسپولیس محمد انصاری بهترین دفاع چپ چند سال گذشته اش را به دفاع وسط برد به جای او چه کار کرد؟ آرام طبع را خرید که جالب است هنوز در لیست تیم هست اما هیچگاه بازی به او نمی دهند و معلوم نیست چرا به پرسپولیس آمده است.

 پرسپولیس ساسان انصاری را به چه دلیل آزاد کرد؟ چرا مهاجم اوکراینی خرید؟ هیچ کس نمی داند و کسی نمی داند چرا بنگسون را از دست داد که مشخص بود مهاجم بسیار خوبی نسبت به پریموف است!

این تعداد بازیکنان را بشمارید. اگر پرسپولیس دو مدافع مرکزی دیگر که بتوانند در هافبک دفاعی بازی کنند داشت باز هم امروز کاسه چکنم به دست می گرفت؟ اگر پرسپولیس یک مدافع چپ خوب بجای آرام طبع داشت باز باید با احمدزاده متزلزل به میدان می رفت؟ از رضایت برای ترک تیم نورالهی و عالیشاه صرف نظر می کنیم. امروز پرسپولیس قدر سرمایه های خود را می داند؟ در دو بازی اخیر پرسپولیس پاسخ به این سوال را می بینیم. سوال این است چرا پرسپولیس نریمان جهان را گرفته است؟ این بازیکن نمی توانست در دو بازی دربی و سپاهان زودتر به میدان می آمد و کمکی به خط هافبک پراشتباه و خسته سرخ ها را بکند؟ چرا با رضائیان این برخوردها می شود؟ رضائیان تا به کی باید تاوان بدهد؟ تعویض او با علیپور در بازی دربی به استقلال کمک کرد که از زیر فشار حملات جناح راست پرسپولیس در بیاید و در این بازی کارت زرد سوم را نصیب امیری کرد. برانکو به جوانانی چون کرملاچعب و حامد آقائی و علوان زاده هم که فرصت نمی دهد همان طوری که به رحمتی و شهاب زاهدی نداد.

امروز روز برد است اما به یاد داشته باشیم سرمایه روی نیمکت می تواند به تیمها کمک کند. چیزی که برانکو اعتقادی به آن ندارد.مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Amir FarAmir Far :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 12:50 قبل از ظهر

  متن به شدت بد بود! ما از دشمن به اندازه کافی میخوریم!
  رضاییان دقیقه نود تعویض نشه؟ اگه میموند و مثه کمال اخطار می گرفت یا اخراج می شد همین شما نمی گفتین وامصیبتا این چه کاری بود؟
  برانکو مسئول نقل و انتقالاته مگه!؟ برانکو لیست داده و وقتی ترکاشوند نتونسته بگیره تقصیر برانکوئه؟!
  ساسان رفت تا جای خالی برای رضاییان باز بشه!!!
  چقد ما فراموش کاریم!!!
  برای من نه رضاییان مهمه نه طارمی و...
  برای من فقط اسم پرسپولیس مهمه...اینقد برای تیم الکی حاشیه درست نکنین! تیمی که با این اختلاف 8 هفته مونده به پایان بازی ها صدره! تیمی که مدرن ترین فوتبال رو بازی می کنه...
  همیشه انتقاد وجود داره! ولی بذارین اخرین فصل!

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 09:21 قبل از ظهر

  برانکو توی این مورد واقعا اشتباه میکنه...انگار اصلا به بازیکنهای روی نیمکت اعتقادی نداره..اگر دست خودش بود کل لگ رو با همین 1تا بازیکن ادامه میداد...این 11تا اکثرشون ملی پوش هستند و از اول فصل هم دارن بازی میکنن..بازیهای اسیایی هم شروع میشه و تیم ملی هم بازی داره..طبیعیه که بازیکنها خسته بشن و این خستگی روی عملکردشون تاثیر بذاره...برانکو با رضاییان رفتار درستی نداره..درسته که صدر جدول هستیم اما باید مواظب باشیم فاصلمون کم نشه..مدافع نداریم...از دست دادن اومانیا و ماریچ و بنگستون و گرفتن گرفتن گولچ و پلی یانسکی و پریموف واقعا بزرکترین اشتباه برانکو بود..این 3تا خارجی اگر بد بودن چرا اومدن..اگر هم خوب بودن چرا رفتن..چرا از نریمان جهان بیشتر استفاده نمیکنه تا فشار روی بازیکنهاکمتر بشه و زیاد خسته نشن..یعنی ارام طبع حتی 1بارهم نمیتونه دفاع چپ بازی کنه..برانکو جسارت بازی دادن به جوونها و دستفاده از نیمکت نشینها رو نداره...دیشب واقعا خیلی نگران بودم تا بازی رو از سپاهان بردیم....خداکنه امروز سیاه جامگان از تراکتور امتیاز بگیره..ارتش بچاپ دمت گرم

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 09:22 قبل از ظهر

  بزرگترین مشکل برانکو نداشتن جسارت توی بازی دادن به جوونها و استفاده از نیمکت نشینها هست...فقط میخاد تا اخر فصل از 11تا بازیکناستفاده کنه

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 12:37 بعد از ظهر

  برانکو جسارت نداره نه
  اشکال نداره من هوادار پرسپولیس برانکو را با همین اخلاقیاتش میخوام
  من هوادار این برانکوی بی جسارت را تا 5سالغ آینده میخوام .
  جو هیچ علاقه ای به دایه مهربان تر از مادر ندارم.

  دمت گرم پرفسور بابت تیمی که ساختی که شده خار در چشم حریفان .
  حضور شما اینجا فقط میزان سوزش را نشان میده و از حضورتون توی سایت با درافشانی هایتون بیشتر موجوبات شادی ما را فراهم میکنید.

 • محسن حسن زادهمحسن حسن زاده :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 12:41 بعد از ظهر

  با سلام به همه هواداران پرشور و منطقی پرسپولیس
  مدتها بود که تداوم موفقیتهای پرسپولیس موجب شده بود نیازی به گذاشتن کامنت نبینم ولی این متن متناقض و غیر منطقی من را وادار کرد یادآوری کنم که برانکو مسئول خرید باشگاه نیست. اگر باشگاه به هر دلیلی قادر به خرید همه درخواستهای او نیست چرا برانکو را مقصر بدانیم؟ برانکو هنر خود را با تبدیل کردن بازیکنان متوسط به مهره های قابل اتکا نشان داده است. باشگاه هم در حد توان خود نسبتا برای خرید بازیکن موفق بوده است. همین که با هر قیمتی بازیکن نمی خرد تا در آینده تبدیل به مشکل شود جای تقدیر دارد. فراموش نکنید که سایر باشگاهها هم برای بازیکنان خود زحمت کشیده اند و می خواهند با قیمت منطقی آنها را بفروشند. برخی فکر می کنند هر بازیکنی مورد درخواست پرسپولیس بود باید فورا جذب شود. تجربه جذب بازیکن به هر قیمتی به فاجعه مدیریتی رویانیان منجر می شود و تجربه خرید بازیکنان جوان و ارزان به فاجعه دایی-درخشان منتهی خواهد شد. به نظر می رسد پروسه ای که از پارسال با مدیریت طاهری و هنر برنکو در حال انجام است بهترین روش مدیریتی است و نباید با انتقادات غیرمنصفانه، غیر منطقی و گاها مغرضانه آن را با وقفه مواجه کنیم.
  حمایت از کادر مدیریتی و کادر فنی کلید موفقیتهای آتی پرسپویس است.

 • ناشناس ناشناس :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 01:16 بعد از ظهر

  الان این مطلب چی بود؟؟؟ محاکمه برانکو ؟؟؟ یا توصیه برای استفاده از جوانان؟؟؟ همه رسانه ها میتونن مربی باشن ولی فعلا برانکو مربی ماست . هر وقت ایشون رفتن . شما بیاید مربی پرسپولیس بشید و مثل مجتبی حسینی که ذوب رو خیلی جوون کرد و چوبش رو خورد ، تیم رو جوون کنید . شما بهترین میتونید تشخیص بدید یا برانکو که بالاترین مدرک مربیگری رو داره تو جهان؟؟؟

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 01:34 بعد از ظهر

  الان 5سال هست که در این سایت هستم و کامنت میدم و جا داره که از مسئولین سایت ارتش سرخ تشکر بکنم...ما همیشه توی این سایت بودیم و الان هم هستیم و در اینده هم خواهیم بود و از تیم خودمون حمایت میکنیم اما افرادی که تازه اومدن از چیزی خبر ندارن...این مطلب هم کاملا درست بود و برانکو باید به جوونها و نیمکت نشینها بیشتر بها بده...باتشکر از مسئولین سایت

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 01:39 بعد از ظهر

  ما 5سال هست که توی سایت هستیم و میدونیم که این سایت فقط موفقیت پرسپولیس براش اهمیت داره اما افرادی که تازه اومدن از چیزی هبر ندارن و تا هر حرفی زده میشه و هر تحلیلی ارائه میشه میگن نویسنده اون مطلب قصد اختلاف درست کردن داره در حالی که ما قدیمی ها به خوبی میدونیم که سیاست سایت ارتش سرخ فقط حمایت از تیم پرسپولیس بوده و هیچ وقت شخص براش اهمیت نداشته...باتشکر از زحمات همیشگی و بی منت شما...بچاپ لطفا

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 03:00 بعد از ظهر

  پنج سال توی این سال بودن یعنی کلی تجربه !!! یا اینکه حق با منه ???
  رامین رضاییان دقیقه 91تعویض شد این یعنی برانکو با اون لج کرده ???
  یا اینکه فیکس هست و پنالتی زن اول این هم باز یعنی مشکل برانکو با رضاییان???
  برانکو تمام تلاشش را برای موفقیت میکنه پس از تمام داشته های خودش استفاده میکنه که یکی از این ها رضاییان هست .
  چرا هر بازی اینجا عنوان میکنید چون رضاییان تعویض شده برانکو با اون مشکل داره ??
  مگر مربی نباید تعویض کنه?
  چرا این وسط فقط اسم رضاییان میاد وسط ?
  مگه قبل رضاییان ربیعخواه تعویض نشد(اره مصدوم شد)چرا اسم ربیخواه نمیارید.
  وقتی ربیعخواه به دلیل مصدومیت تعویض میشه پس رضاییان هم به یک دلیلی(خستگی و فشار زیاد به سمت راست پرسپولیس توسط سپاهان)

  اینکه فقط اسم افرادی آورده میشه برای تفرقه اندازیمن باید ساکت باشم.
  اینکه شما رفتن ماریچ را گردن برانکو انداختی کاملا ساده لوحانه هست.
  همه پرسپولیسی ها میدونن که برانکو تمایل به تمدید داشت اما درخواست بالای ماریچ و وحشی گری های اهوازی ها در بازی با اس.اهواز مانع این همکاری شد.
  اینکه خریدن بازیکن اکراینی را انداختی گردن برانکو بازم احمقانه هست.
  اینکه آرام طبع انگیزه لازم برای جنگیدن نداره تقصیر برانکو هست ???
  چطور محرمی 20ساله با حضور دوتا از بهترین دفاع راست های ایران جنگید و فیکس شد اما آرام طبع تنها گزینه دفاع چپ کلاسیک هست اما انگیزه لازم را نداره .

  در ضمن شما میتونی از تیم خودت (????)حمایت کنی.و کسی مانعت نیست اما اینکه زیر هر خبر پرسپولیس ساز مخالف میزنی جای سوآل داره??
  و بازم میگم من دانش فنی در حد شما ندارم که بخوام از برانکو (پی اچ دی حرکت شناسی)ایراد بگیرم.

 • Amir FarAmir Far :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 04:23 بعد از ظهر

  فقط به تعداد لایک ها و دیسلایک ها توجه کنین که چقد نزدیک همه...با یک متن اتحاد تیمی رو بهم نریزین خواهشا!!!
  باز میگم برانکو خدا نیس و قابل نقده ولی نقد رو بذاریم 8 هفته دیگه!

 • ramin akbariramin akbari :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 07:53 بعد از ظهر

  سایت ارتش سرخ فکر میکنم جزو قدیمیترین ها و بهترین رسانهای پرسپولیس کبیر...متاسفانه تمام این مطلب درسته روزه دربی با بیرون کشیدن رضاییان تو پقیقه 60عملا از راست خلع سلاح شدیم...مسلما بازیکنایی مقل نریمان جهان که چندین سال سابقه لیگ دارن یا کرملاچعب که تو تیم ملی جوانان فوق ستاره بودن دارن با تعویضایه دقیقه 90از نظر روحی آسیب میبینن...و تعویض دقیقه 90جز گرفتن زمان بازی عملا تاثیری نداره..یه مثل جالب براتون بزنم همین بازی سپاهان اگه چند دقیقه زودتر امیری رو که واقعا بریده بود از بازی بیرون میکشیدیم سه اخطاره نمیشد...یا بازی با تراکتور که سه هیچ جلو بودیم انقدر کمال رو تعویض نکرد که تو حساسترین بازی بشدت آسیب ببینیم....من خودم شخصا از آنالیز بازی و نحوه خوردن گلهای اول دوم به این نتیجه رسیدم که نبود هافبک دفاعی تخصصی ضربه مهلکی تو دربی بهمون زد....ولی خب برانکو نشون داده که به این حرفا اهمیتی نمیده و آخر فصل تمام بازیکنایه جوان فراری میشن...

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  جمعه, 29 بهمن 1395 - 10:07 بعد از ظهر

  آقای رامین اکبری
  ما هم از اون شبکه که شما بازی را دیدی ,دیدیم .
  من هم انتقاد دارم اما به موقع ,
  اینکه الان بعد باخت عجیب در دربی بخوام انتقاد کنم هرگز ,چون فقط این فرصت را به یکسری گرگ صفت برای موج سواری میده .
  این تیم را که میبیند برانکو ساخته و هر روز تمرین میده و از نزدیک میبینه.

  به نظرت کرملاچپ توانایی حفظ توپ امیری را داره ???
  اینکه الان همه دارند انتقاد میکنند بیش از 90% تحت تاثیر رسانه هایی هست که تا دیروز جرات نداشتن توی چشم برانکو نگاه کنند اما باخت عجیب در دربی
  باعث شده افسار پاره کنند و گیر بدن به برانکو و هوادار احساسی هم تحت تاثیر قرار میگیره و از برانکو ایراد میگیره.

  برانکویی که به تعویضش گیر میدین همون مربی هست که دربی رفت پارسال بنسون را فرستاد زمین و گل مساوی زد
  بازی برگشت با سپاهان سال قبل علی پور را فرستاد زمین و گل مساوی را زد و تیم را به بازی برگردوند.
  و....
  این جا من انتقاد نمیبینم بلکه فقط تخریب میبینم و دلایل منطقی برای تخریب ندارند و حرف های صد من یه غاز میزنن.
  یه عده گیر دادند به تعویض نکردن کمال خوب هدفشون برای واکاوی و شخم زدن گذشته چیه ???
  اینکه امیری سه کارته شد مسئله ای نیست چون جایگزین مناسب براش هست .
  اما اینکه فقط دارند نقاط ریز سیاه وسط یک.صفحه سفید را با ذره بین بزرگنمایی میکنند من تنها نتیجه ای که میرسم تخریب برانکو هست .
  اینجاست که باید هوادار پرسپولیس به هوش باشه.

 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 30 بهمن 1395 - 02:07 قبل از ظهر

  اقای رامین اکبری حق با شماهست..این مطلب ارتش سرخ کاملا درسته..واقعا خنده داره که بعضی ها میگن با یه مطلب انتقادی اتحاد تیم به هم میریزه و مشکل درست میشه...بعد از پایان لیگ که نتیجه مشخص شده انتقاد کرد هیچ سویدی نداره..الان وقت انتقاد هست و این مطلب هم درست بود

 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 30 بهمن 1395 - 02:09 قبل از ظهر

  افای رامین اکبری شما کاملا درست میگی و این مطلب ارتش سرخ کاملا درسته...مخصوصا در مورد تعویض رضاییان توی دربی..اینکه گفته میشه با یه مطلب انتقادی اتحاد تیم به هم میریزه و تیم میره توی حاشیه واقعا خنده داره و حرف نادرستیه..مگه میشه با یه مطلب انتقادی تیم دچار حاشیه بشه...درضمن وقت انتقاد الان هست تا مشکلات برطرف بشه..پایا لیگ که نتایج معلوم شده انتقاد کردن فایده ایی نداره..این مطلب ارتش سرخ هم کاملا درست بود...لطفا تایید کنید

 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 30 بهمن 1395 - 02:13 قبل از ظهر

  نقد رو بذاریم 8هفته دیگه که لیگ تخوم شده و نتیجه مشخص شده..اون موقع نقد کردن اصلا به درد نمیهوره..وقتی نتیجه لیگ معلوم شده نقد کردن اصلا به درد نمیخوره و فایده ایی نداره...الان باید مسائل گفته بشه تا مشکلات برطرف بشه..اقای رامین اکبری شما کاملا درست میگی...این مطلب هم کاملا درست بود..مخصوصا در مورد تعویض رضائیان توی دربی...اینکه گفته میشه با هر حرف و مطلبی اتحاد تیم به هم میریزه و تیم میره توی حاشیه واقعا حرف نادرست و خنده داریه..مگه میشه با هر مطلب انتقادی تیم بره توی حاشیه...این مطلب ارتش سرخ هم کاملا درست بود..ارتش لطفا تایید کنید

 • M6644 44M6644 44 :
  شنبه, 30 بهمن 1395 - 03:54 بعد از ظهر

  برانکو مربیه که تیم داغون دو سال قبلو به تیمی تبدیل کرده که همه تیما نود دقیقه مجبورن جلوش دفاع کنن پس لطفا مغرضانه انتقاد نکنید

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب