انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > مباحث عمومی خارجی
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 06-25-2013, 12:13 AM
Tifusi
مدير بازنشسته
Tifusi آواتار ها

نام حقیقی: سید روح الله
تشکر شده 2,733 بار در 1,467 نوشته
بازیکن مورد علاقه: وین رونی (وازا)
مربی مورد علاقه: فرگوسن
Tifusi is an unknown quantity at this point
پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های منچستریونایتد - فصل 14-2013

شینجی کاگاوا از اولین فصل حضورش در یونایتد ناراضی است.

پایگاه هواداران منچستر یونایتد در ایران - هافبک ژاپنی تیم منچستر یونایتد ،شینجی کاگاوا در گفتگویی بیان میکند که اوضاع در الدترافورد انگونه که انتظارش را داشت پیش نرفته است. این بازیکن ملی پوش در این فصل توانست تنها در ۱۷ مسابقه ی لیگ برتر به میدان برود که طی ان توانست شش گل را نیز وارد دروازه ی حریفان بکند.
در هر صورت با توجه به قهرمانی در لیگ برتر شینجی کاگاوا معتقد است که از لحاظ فردی میتوانسته بهتر کار کند.
او در گفتگو با سایت رسمی لیگ برتر می گوید :
“من در این فصل اصلا از نمایش خود برای تیم راضی نیستم. من نتوانستم گل های زیادی به ثمر برسانم و همچنین مصدومیت نیز برای من مشکلاتی به وجود اورد”
” جدای این حرفها برای من فوق العاده بود که قهرمانی در لیگ انگلستان را تجربه کنم. من فقط احساس میکنم که نتوانستم چیز هایی که میخواستم را کسب کنم. برای شخص خودم، فصل چندان خوبی نبود”

Only Wayne Rooney

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی
گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش
V V V V V V Victory is only ours V V V V V V

******پرسپولیس قهرمان می شه******خدا می دونه که حقشه*******به لطف یزدان و بچه ها******پرسپولیس قهرمان میشه******پرسپولیس قهرمان می شه******

ویرایش توسط Tifusi : 06-25-2013 در ساعت 12:14 AM
Tifusi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-25-2013, 12:42 PM
Tifusi
مدير بازنشسته
Tifusi آواتار ها

تیاگو با قرارداد 5 ساله موافقت کرد

تیاگو آلکانترا با قرارداد ۵ ساله ای با یونایتد به توافق رسیده و بزودی این قرارداد به ثبت میرسد.
پایگاه هوادارن منچستریونایتد در ایران – رئیس کنونی الدترافورد دیوید مویز در ابتدای این ماه گیرمو وارلا را به خدمت گرفت ، ولی قصد دارد با آوردن تیاگو به الدترافورد تیم خود را برای قهرمانی بیمه سازد.
منچستریونایتد و بارسلونا برای این هافبک ۲۲ ساله بر سر ۱۷ میلیون پوند به توافق رسیده اند.
تیاگو به تازگی به عنوان کاپیتان زیر۲۱ساله های اسپانیا قهرمانی اروپا را جشن گرفت.
او در فینال یک هتریک مقابل ایتالیا داشت که باعث شد یونایتد عظم خودش را برای خرید وی جزم کند.
بارسلونا برای نگه داشتن تیاگو در نیوکمپ جرارد پیکه و ژاوی را گذاشتن تا با وی صحبت کند اما ظاهرا تیاگو تصمیم خود را گرفته است و در جلسه ای که با آنها داشت اعلام کرد میخواهد به یونایتد بپیوندد.
بازنشستگی اسکولز یونایتد را در خط هافبک تضعیف کرده بود که با آمدن تیاگو دوباره هافبکی قدرتمند در یونایتد شاهد خواهیم بود.

Only Wayne Rooney

******پرسپولیس قهرمان می شه******خدا می دونه که حقشه*******به لطف یزدان و بچه ها******پرسپولیس قهرمان میشه******پرسپولیس قهرمان می شه******

ویرایش توسط Tifusi : 06-25-2013 در ساعت 12:43 PM

قدیمی 06-25-2013, 09:46 PM
Tifusi
مدير بازنشسته
Tifusi آواتار ها

اولین سال حضور در منچستریونایتد از زبان رابین ون پرسی

رابین ون پرسی اقای گل لیگ برتر فوتبال انگلیس در فصل ۲۰۱۲/۱۳ از بهترین لحظات خود در یونایتد میگوید.
پایگاه هواداران منچستر یونایتد در ایران - رابین ون پرسی مهاجم هلندی شیاطین سرخ که اولین فصل حضور خود را در الدترافورد تجربه کرد در گفتگو با مجله ی اینساید یونایتد ،به بیان ۲۰ لحظه ی به یاد ماندی در جمع شیاطین سرخ پرداخته است.
۱-اولین حضور در الدترافورد “یادم میاد در اون روز خیلی هیجان زده بودم . خیلی برای این تجربه ی جدید مشتاق بودم . قلبم به شدت میپتید انگار دیگه بدنم نیازی به ادرنالین نداشت”

2- اولین جلسه ی تمرینی ” در اون جلسه من کمی دیر شروع کردم چون که ابتدا باید چند تا تست پزشکی رو پشت سر میزاشتم. دیگر نمیتوانستم صبر کنم و میخواستم هر چه سریعتر وارد زمین شوم”

3- اولین بازی (اورتون ۱-۰ یونایتد) “من در دقیقه ی ۷۰ وارد زمین شدم و تنها ۲۰ دقیقه در برابر اورتون بازی کردم . هر چند ان بازی را باختیم ولی ان روز برای من روز فوق العاده ای بود. من مفتخر بودم که دوران حضور خودم در یونایتد را شروع کرده ام.”

4- اولین بازی در الدترافورد” یونایتد ۳ – ۲ فولهام) “یک شروع رویایی. تنها بعد از ۱۰ دقیقه در اولین بازی خانگی توانستم گلزنی کنم. عجب روزی بود. من در ان دیدار ۹۰ دقیقه بازی کردم”

5-هتریک نجات دهنده (یونایتد ۳ – ۲ ساوتهمپتون) ” یک بازی دیوانه کننده ولی ما هرگز تسلیم نشدیم و من در رختکن به خاطر از دست دادن پنالتی عذر خواهی کردم. برد دلچسبی بود و برای من احساس قابل توجهی داشت”

6- پیروزی در انفیلد (لیورپول ۱ – ۲ یونایتد) ” این بار با اطمینان پنالتی خود را گل کردم . احساس خوبی بود که گل برتری را به ثمر رساندم . من بهترین بازی خود را نتوانستم ارائه کنم ولی از شکست دادن لیورپول لذت برم”

7- دبل در لیگ قهرمانان ( کلوژ ۱ -۲ یونایتد) ” روی گل دوم نمیشه از پاس فوقالعاده ی وازا چشم پوشی کرد فوق العاده بود. دروازه بان به سمت توپ جلو اومد و من طوری به توپ ضربه زدم که توپ ازش رد بشه که توپ به زیبایی وارد دروازه شد.”

8- گلزنی در استمفوردبریج (یونایتد ۳ – ۲ چلسی) ” من از بازی کردن در برابر چلسی خوشم میاد و در اکثر مسابقاتم در استمفوردبریج گلزنی کرده ام. این ورزشگاه جای خوبی برای بازی کردن و بردن هستش”

9- بازی در برابر توپچی ها ( یونایتد ۲ – ۱ ارسنال) “بازی عجیبی بود . من میتونستم ۱ گل دیگر به ثمر برسانم. من تا به حال تجربه بازی در برابر تیم سابق را نداشته ام و گلزنی برام عجیب شده بود ولی خب وقتی شما وظیفه ای را بر عهده دارید باید ان را انجام بدهید.”

10- روز دربی (یونایتد ۳ – ۲ سیتی) ” من و رونی بر سر ضربه ازاد با هم مشورت کردیم : سانتر کنیم یا مستقیم بزنیم؟: شوت من به دیوار دفاعی برخورد کرد و از جو هارت رد شد . شما نمیتوانید از این خوش شانس تر باشید”

11- بازی زیر فشار ( یونایتد ۲ – ۲ وستهام) ” یک گل دیر هنگام . پاس رایان گیگز برای من باورکردنی نبود من هم به راه خود ادامه میدادم و توپ دقیقا روی پای من فرود امد فرصت خوبی بود تا یک شوت سر ضرب روانه ی دروازه کنم که توپ وارد دروازه شد و یک با تساوی تونستیم یک بازی تکراری به دست بیاریم”

12- بازی برابر تاتنهام ( تاتنهام ۱ – ۱ یونایتد) ” برف می امد . هوا سرد بود و اونها در اخرین دقایق تونستن بازی رو مساوی کنن. من تونستم رو سانتر عالی کلورلی گلزنی کنم ولی جزئیات بیشتری یادم نمی آید”

13- شکست دادن تافی ها ( یونایتد ۲ – ۰ اورتون) ” گل من کمی با شانس وارد دروازه شد و بازی ۲-۰ شد . بعد از گل دوم دیگر کاری به گلزنی نداشتیم و سعی در حفظ نتیجه داشتیم چرا که میترسیدیم تجربه ی ۴-۴ باز هم تکرار شود”

14- تساوی در برنابئو (رئال مادرید ۱ – ۱ یونایتد) ” یکی از استادیوم های به یادماندنی فوتبال. اولین باری بود که اونجا بازی میکردم . شانس های زیادی داشتیم تا برنده شویم حتی دو شانس فوق العاده برای خود من و ما واقعا به برد در ان دیدار نیاز داشتیم”

15- بازی که کنار امدن باهاش سخت است (یونایتد ۱ – ۲ رئال مادرید) “یک کارت قرمز زشت و زننده برای نانی. برخورد انها بسیار ساده بود . همه چیز تا ان موقع درست پیشرفته بود و تمامی تماشاگر ها پشت ما بودن و فضای انجا به ما انرژی میداد.”

16- شکستن طلسم (استوک ۰ – ۲ یونایتد) ” دوستانم بعضی وقتها مرا به خاطر ان شادی بعد از گل دست می اندازند ولی من میخواستم ان لحظه را با سر الکس شریک شوم . او مربی است که از کار کردن با وی لذت می برید.”

17- هواداری از تاتنهام “در بازی سیتی – تاتنهام من شدیدا میخواستم تا تاتنهام برنده ی بازی شود . باورتان میشود؟ بازیکن سابق ارسنال خواهان برد تاتنهام شده . میدانستیم که قهرمانی یک بازی با ما فاصله دارد.”

18- آن سوپر گل ( یونایتد ۳ – ۰ استون ویلا) ” ان گل از روی غریزه زده شد . به توپی که به سمتم می امد نگاهی انداختم و گفتم : این توپ خیلی عالی و دقیق فرستاده شده است . بهترین فرصت برای یک ضربه ی سر ضرب است: و بعد از زدن ضربه دقیقا همان اتفاقی افتاد که دلم میخواست.”

19- زمان قهرمانی “این برای هواداران ، بازیکنان و مربیان ویژه بود . چیزی که من خیلی از ان لذت بردم این بود که این قهرمانی تعداد زیادی از مردم را خوشحال کرد. جوانان ، بچه ها ، زنان و مردانی که همه ی انها فوق العاده خوشحال بودند.”

20- شب افتخار امیز ” بردن این جایزه (بهترین بازیکن سال باشگاه) برایم فوق العاده بود . در طول سال در کنار بازیکنانی بودم که بر روی بازی من اثر به سزایی داشتن . بازی کردن با انها یک نعمت لذت بخش بود”

Only Wayne Rooney

ویرایش توسط Tifusi : 06-25-2013 در ساعت 09:53 PM
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-30-2013, 12:21 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,712 بار در 5,823 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
مربی مورد علاقه: برانکو و دیگر هیچ
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های چلسی - فصل 14-2013

مورينيو دادگاهي مي‌شود

سرمربي سابق رئال مادريد به دليل فرو کردن انگشتش در چشم سرمربي فعلي بارسلونا به دادگاه احضار خواهد شد.

شکايتي که توسط باشگاه بارسلونا عليه ژوزه مورينيو، سرمربي سابق رئال مادريد در خصوص انگشت فرو کردن در چشم تيتو ويلانووا، کمک مربي وقت اين باشگاه تنظيم و مدعي توهين در ملأعام شده، اکنون به دادگاه رسيده است.

به گزارش فارس، هنگام درگيري در دور برگشت رقابت‌هاي سوپرجام اسپانيا در 17 آگوست 2011 در نيوکمپ، سرمربي وقت رئال مادريد انگشتش را در چشم تيتو ويلانووا فرو کرد و او هم در پاسخ ضربه‌اي به پشت گردن مورينيو زد.

مورينيو و ويلانووا به ترتيب با محروميت در دو و يک مسابقه محکوم شدند؛ هرچند هيچ ‌يک به دليل عفو آنخل ماريا ويار، رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا اين محروميت را در واقع تجربه نکردند.

در فوريه 2012 شکايتي عليه ژوزه مورينيو و رئال مادريد تنظيم شد و به دادگاه شماره 7 مجيستريت بارسلونا تحويل داده شد. در اين شکايت آمده است: اين درگيري يک توهين در ملأعام بوده است.

در صورتي که مورينيو گناهکار شناخته شود، ممکن است به پرداخت جريمه‌اي برابر با 30 روز دستمزدش محکوم شود. با در نظر گرفتن دستمزد سرمربي پرتغالي در رئال اين مبلغ مي‌تواند يک ميليون يورو باشد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 06-30-2013, 03:15 PM
saeed1372
پیشکسوت انجمن
saeed1372 آواتار ها

نام حقیقی: سعید
تشکر شده 10,388 بار در 3,604 نوشته
بازیکن مورد علاقه: هر کی پرسپولیسی باشه
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Ashegh
saeed1372 is on a distinguished road

افزايش احتمال حضور اورا در موناکو

مدافع منچستريونايتد به احتمال زياد در هفته‌هاي آينده راهي باشگاه موناکو خواهد شد.

پاتريس اورا که از سال 2006 در موناکو توپ مي‌زند، ممکن است در فصل نقل و انتقال‌هاي تابستاني به تيم پيشين خود يعني موناکو بازگردد.

به گزارش فارس ، پس از آنکه ديويد مويس هدايت منچستريونايتد را به دست گرفت، صحبت‌هاي زيادي در مورد پيوستن ليتون بينز، مدافع چپ پا و 28 ساله انگليس در نشريه‌هاي مختلف به چاپ رسيده که ممکن است اورا 32 ساله را به حاشيه براند.

قرار بود يونايتدها پيشنهاد 10 ميليون پوندي خود براي جذب بينز را به 20 ميليون افزايش دهند تا بتوانند وي را به اولدترافورد بياورند. به نظر مي‌رسد تنها راه ماندن اورا در ترکيب يونايتدها، به نتيجه نرسيدن سران دو تيم براي انتقال بينز است.

جانم فدای هوادار واقعی پرسپولیس
اگه عاشقی، سعی کن به عشقت برسی چون وقتی بره دیگه رفته!
اگه عاشق نیستی پس تلاش نکن که طعمش رو بچشی!
چون تلخترین شیرینی روزگاره...

saeed1372 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-05-2013, 11:35 PM
Tifusi
مدير بازنشسته
Tifusi آواتار ها

گزارش تصویری: رونمایی از دیوید مویس در الدترافورد

سرمربی جدید شیاطین سرخ امروز برای اولین بار در الدترافورد مقابل خبرنگاران قرار گرفت
سایت گل- هرچند دو ماه از اعلام بازنشستگی فرگوسن و معرفی مویس به عنوان جانشین او گذشته اما شاید این عکس ها لازم بود تا طرفداران دوآتشه شیاطین سرخ بپذیرند سرمربی اسطوره ای شان را دیگر روی نیمکت های آجری الدترافورد نخواهند دید.
مویس امروز برای اولین بار به عنوان سرمربی منچستریونایتد مقابل خبرنگاران قرار گرفت تا دوران او در الدترافورد آغاز شود. آیا سال ها بعد، کسی از5 جولای 2013 یاد خواهد کرد؟ آیا مویس هم می تواند به جمع مربیان اسطوره ای شیاطین سرخ بپیوندد؟

Only Wayne Rooney

ویرایش توسط Tifusi : 07-05-2013 در ساعت 11:38 PM

قدیمی 07-13-2013, 12:54 PM
saeed1372
پیشکسوت انجمن
saeed1372 آواتار ها

نام حقیقی: سعید
تشکر شده 10,388 بار در 3,604 نوشته
بازیکن مورد علاقه: هر کی پرسپولیسی باشه
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Ashegh
saeed1372 is on a distinguished road

مويس: تاکيد مي کنم روني فروشي نيست

ديويد مويس، سرمربي منچستريونايتد، بار ديگر به مشتريان وين روني از جمله ژوزه مورينيو هشدار داد اين مهاجم گلزن فروشي نيست.

مورينيو در اولين کنفرانس مطبوعاتي اش در تور آسيايي چلسي از حضور روني در استمفوردبريج استقبال کرد اما مويس که او نيز اکنون با تيمش بانکوک به سر مي برد، در پاسخ به صحبت هاي سرمربي آبي ها گفت:" همه دوست دارند در مورد بهترين بازيکنان صحبت کنند. از من در مورد بازيکنان زيادي سوال مي شود؛ از ژوزه هم همين طور.

سخت است که صحبت هاي خودم را تکرار کنم اما باز هم مي گويم؛ وين بازيکن منچستريونايتد است و در اين باشگاه خواهد ماند. فکر مي کنم ژوزه در صحبت هايش گفت که نمي خواهد در مورد بازيکنان تيم هاي ديگر صحبت کند اما فکر مي کنم اين کار را انجام داد."

به گزارش گل، روني در اولين تمرين منچستريونايتد در بانکوک دچار آسيب ديدگي شد و به همين دليل به انگليس برگشت. مويس در اين مورد گفت:" روزي که منچستر را ترک کرديم، وين از ناحيه همسترينگ پاي راست احساس ناراحتي مي کرد اما ما فکر کرديم مشکلي نيست. بعد از يک پرواز طولاني، او تحت معاينه قرار گرفت و مشخص شد که مصدوميتي جزئي دارد."

علاوه بر چلسي، باشگاه هاي پاري سن ژرمن، آرسنال، بارسلونا و رئال مادريد هم به دنبال به خدمت گرفتن اين ملي پوش انگليسي هستند.

جانم فدای هوادار واقعی پرسپولیس
اگه عاشقی، سعی کن به عشقت برسی چون وقتی بره دیگه رفته!
اگه عاشق نیستی پس تلاش نکن که طعمش رو بچشی!
چون تلخترین شیرینی روزگاره...

saeed1372 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-13-2013, 01:00 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

حالت من:
ShadOsarhal
پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های چلسی - فصل 14-2013

مورينيو:احساس مي‌کنم شرايط بهتري ازقبل دارم

سرمربي جديد چلسي در گفت‌وگويي، براي حريفان خود در ليگ انگليس خط و نشان کشيد.

ژوزه مورينيو در سال 2004 براي نخستين بار هدايت چلسي را به دست گرفت. او در دو فصل ابتدايي با اين تيم به عنوان قهرماني در ليگ برتر انگليس رسيد. جام حذفي را فتح کرد و در جام اتحاديه نيز قهرمان شد.

به گزارش فارس،او سپس به اينترميلان و رئال مادريد رفت و به همراه اين تيم‌ها نيز جام‌هاي قهرماني زيادي را به ويترين افتخارهاي خود افزود.

اين مربي پرتغالي 50 ساله، اکنون بار ديگر به چلسي بازگشته تا يک بار ديگر به همراه اين تيم افتخارهاي زيادي را به دست آورد. آقاي خاص پيش از آغاز فصل ليگ برتر انگليس براي حريفان خود خط و نشان کشيده است.

«تصور مي‌کنم اکنون مربي بسيار بهتري نسبت به دوره پيش در چلسي هستم زيرا کار مربيگري چيزي است که تجربه در آن معناي زيادي دارد. پس از آنکه چلسي را در سال 2007 ترک کردم به دور اروپا رفتم. دو سال را در ايتاليا و سه سال هم در اسپانيا کار کردم. به همين دليل با فرهنگ‌ها و انواع فوتبال آشنا شدم.»

آقاي خاص در ادامه عنوان کرد: اکنون احساس مي‌کنم شرايط بسيار بهتري از قبل دارم. چند تار موي سپيد بيشتري در بين موهايم ديده مي‌شود که نشان مي‌دهد چيزهاي بيشتري ياد گرفته‌ام. پيش از آنکه نخستين شکست را در چلسي تجربه کنم، خوشحال خواهم بود. به تيمم بستگي دارد که چطور به من کمک کرده و از من براي به دست آوردن بهترين نتيجه‌ها حمايت کند.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

این کاربر برای پست مفید ازred nabid تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 07-13-2013, 01:19 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

حالت من:
ShadOsarhal
پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های یوونتوس - فصل 14-2013

ته‌وز: براي يووه بيشتر از سيتي تلاش مي‌کنم

کارلوس ته‌وز مهاجم آرژانتيني که به تازگي به يوونتوس پيوسته متعهد شد که تلاش خود را حتي نسبت به زمان حضورش در منچسترسيتي بيشتر کند.

ته‌وز ماه گذشته به يوونتوس قهرمان سري آ پيوست و به حضورش هفت ساله اش در ليگ فوتبال جزيره پايان داد.

اين مهاجم آرژانتيني پس از اولين جلسه تمرين با يوونتوس در روز جمعه گفت: مطمئنا بايد تلاش بيشتري را نسبت به دوران حضورم در انگليس انجام دهم.

يوونتوس امسال در آستانه هت تريک عنوان قهرماني در سري آ ايتاليا قرار دارد؛ امري که از سال 1935 تاکنو موفق به انجام آن نشده است.

به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، ته‌وز افزود: ما تيمي داريم که قادر به دستيابي به سومين عنوان قهرماني پياپي است اما ما همچنين مي‌توانيم تلاش خود را براي حضور موفق در ليگ قهرمانان اروپا به کار بگيريم، کاري که در روياي همه ما است. من مي‌خواهم نهايت تلاش خود را براي تيم انجام دهم.

این کاربر برای پست مفید ازred nabid تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 07-13-2013, 01:31 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

حالت من:
ShadOsarhal
پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های یوونتوس - فصل 14-2013

ويدال: يوونتوس خانه‌ام است، به رئال نمي‌روم

هافبک شيليايي يوونتوس از علاقه رئال به خود احساس افتخار مي‌کند اما اعلام کرد که در يوونتوس مي‌ماند.

آرتورو ويدال در دو فصلي که با يوونتوس به ميدان رفت نمايش بسيار خوبي داشته است. عملکرد خيره کننده او با بيانکونري‌ها باعث شده تا تيم‌هاي سرشناس اروپايي از جمله رئال مادريد به جذب او علاقمند شوند، اما اين بازيکن شيليايي دوست ندارد يوونتوس را ترک کند.

به گزارش ايسنا،او گفت: از اين که تيم بزرگي همچون رئال مادريد به جذب من علاقه دارد احساس افتخار مي‌کنم. از رئال مادريد تشکر مي‌کنم. مي‌خواهم در يوونتوس بمانم. بازي در تيم بزرگي همچون يوونتوس برايم افتخار است. نمي‌خواهم در حال حاضر به تيم ديگري بروم.

او افزود: يوونتوس خانه من است و تورين شهري است که در آن احساس راحتي و آرامش مي‌کنم. نمي‌خواهم خانه‌ام را تغيير دهم. الان در حال آماده سازي براي فصل جديد رقابت‌هاي سري A هستيم. همه چيز به خوبي پيش مي‌رود. هنوز انگيزه‌ زيادي براي پيروزي و کسب جام داريم. اميدواريم فصل آينده هم با اقتدار ظاهر شويم. درخشش در ليگ قهرمانان اروپا هدف اصلي ما در فصل آينده است.

پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش