اکسید هد

مهاجرانی: کی روش با پرسپولیس لجبازی کند با خودش لجبازی کرده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1772 ] - دوشنبه, 19 شهریور 1397

مهاجرانی: کی روش با پرسپولیس لجبازی کند با خودش لجبازی کرده است

 سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر کی روش واقعاً با پرسپولیس و برانکو لجبازی کند در واقع با خودش لجبازی کرده است. حشمت مهاجرانی سرمربی تیم ملی فو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مهاجرانی: کی روش با پرسپولیس لجبازی کند با خودش لجبازی کرده است

 سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر کی روش واقعاً با پرسپولیس و برانکو لجبازی کند در واقع با خودش لجبازی کرده است. حشمت مهاجرانی سرمربی تیم ملی فو...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر کی روش واقعاً با پرسپولیس و برانکو لجبازی کند در واقع با خودش لجبازی کرده است.
حشمت مهاجرانی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 1978 آرژانتین همچنان نظراتش می تواند برای فوتبال ما به خصوص در ابعاد ملی راهگشا باشد. با حشمت مهاجرانی گفت وگویی در مورد وضعیت تیم ملی در آ ستانه بازی دوستانه با ازبکستان به شرح زیر انجام دادیم:

نظر شما در مورد فهرست تیم ملی چیست؟
مهاجرانی: فکر می کنم نظر مربی خیلی مهم است همیشه در اعلام اسامی تیم ملی نقل قول و حرف و حدیث زیاد بوده است این مرتبه هم شاهد حضور یک بازیکن از پرسپولیس و 6 بازیکن از استقلال در تیم ملی هستیم که این مسأله می تواند انتقادآمیز باشد اما نباید فراموش کنیم که سلیقه مربی مهم است و او بر اساس نیازش بازیکنان تیم ملی را انتخاب و دعوت می کند.

پیش بینی شما از حضور تیم ملی در جام ملت ها چگونه است؟
تیم ملی باید بازی های تدارکاتی خوبی برای جام ملت ها داشته باشد هر چند که زمان زیادی از جام جهانی نمی گذرد اما تیم ملی باید خودش را برای جام ملت ها خیلی خوب آماده کند و بدانیم که کار خیلی سختی در پیش دارد و جام ملت ها را بسیار پراهمیت بدانیم. حریفانی مثل کره و ژاپن، استرالیا، قطر، امارات و عربستان سعودی حریفان قدرتمندی هستند و خودشان را برای این مسابقات بسیار خوب مهیا کرده اند. نباید از تیم ملی غافل شویم.

برخی مدعی هستند که کی روش به خاطر لجبازی با برانکو و تنش هایی که با این مربی داشت فقط یک بازیکن از پرسپولیس به تیم ملی دعوت کرده است.
اگر واقعاً بخواهیم چنین فرضی کنیم باید بگوییم که کی روش به جای لجبازی با پرسپولیس و برانکو با خودش لجبازی کرده است. کی روش همیشه می گوید باید دست به دست هم دهیم تا یک تیم ملی قدرتمند بسازیم. بنابراین چطور خودش می تواند چنین کاری کند؟! اگر حتی چنین فکری به ذهنش خطور کند در واقع باید گفت کی روش با خودش لج کرده نه پرسپولیس. همان طور که گفتم نقل قول ها زیاد است و امیدواریم چنین صحبت هایی هم فقط در حد نقل قول است و آنچه مهم است سلیقه سرمربی است.

نظر شما در مورد دعوت از سردار آزمون به تیم ملی بعد از خداحافظی اش از فوتبال ملی چیست؟
در مورد چنین مسأله ای سوابقی هم داشته ایم سیدمهدی رحمتی و هادی عقیلی هم از تیم ملی خداحافظی کردند و خود کی روش دیگر آنها را به تیم ملی دعوت نکرد. وقتی من فهرست تیم ملی را دیدم از دیدن اسم سردار آزمون در بین بازیکنان دعوت شده تعجب کردم. سردار آ زمون بازیکن مستعد و خوبی است اما او از تیم ملی خداحافظی کرده است حالا یا احساسی شده و چنین تصمیمی گرفته یا دلیل دیگری داشته است اما وقتی بازیکنی از تیم ملی خداحافظی کرد دیگر نباید او را به تیم ملی دعوت کنیم. من مصاحبه های سردار آزمون را خواندم خودش چند بار تأکید کرد که از تیم ملی خداحافظی کرده است البته که آزمون لیاقت و شایستگی حضور در تیم ملی را دارد. تمام فاکتورهای مناسب یک بازیکن خوب را دارد ولی او از تیم ملی خداحافظی کرد.

پس دعوت دوباره او به تیم ملی را منطقی نمی دانید؟
 آزمون در صورتی که بتواند دلیل قانع کننده ای برای رسانه ها بیاورد و علت خداحافظی اش را تشریح کند شاید بتواند دوباره به تیم ملی برگردد.

نظرتان در مورد بازی دوستانه روز سه شنبه با ازبکستان چیست؟
ازبکستان تیم خیلی خوبی است و شباهت زیادی به فوتبال ما دارد، تیم ملی ما هم لژیونرهای زیادی دارد، تعداد زیاد این لژیونرها می تواند در جام ملت ها یک وزنه خوب برای فوتبالمان در جام ملت ها باشد. ما 14، 15 لژیونر داریم اما واقعیت این است که نتیجه هر مسابقه در درون زمین و با توجه به شرایط روز رقم می خورد هر چند روی کاغذ در بازی با تیمی مثل ازبکستان یا برخی حریفان دیگر پیروز هستیم اما شرایط مسابقه خیلی مهم است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن