اکسید هد

کامیابی نیا؛ فرمانده قبراق برانکو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1326 ] - چهارشنبه, 14 آذر 1397

کامیابی نیا؛ فرمانده قبراق برانکو

هافبک پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب آهن یکی از نمایش های فوق العاده خود را به اجرا گذاشت تا سرمربی این تیم در نهایت موفق به شکست طلسم عدم پیروزی برابر علیرضا من... 5 out of 5 based on 5 ratings.
کامیابی نیا؛ فرمانده قبراق برانکو

هافبک پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب آهن یکی از نمایش های فوق العاده خود را به اجرا گذاشت تا سرمربی این تیم در نهایت موفق به شکست طلسم عدم پیروزی برابر علیرضا من...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب آهن یکی از نمایش های فوق العاده خود را به اجرا گذاشت تا سرمربی این تیم در نهایت موفق به شکست طلسم عدم پیروزی برابر علیرضا منصوریان شود.

کمال کامیابی نیا مهره تاثیرگذار پرسپولیس برابر ذوب آهن بود؛ جایی که باید برابر محسن مسلمان، حمید بوحمدان و محمدرضا حسینی که ترکیبی از بازیکنان فیزیکی، سرعتی و بازیساز بودند مانع از شکل گیری حملات ذوب می شد.

هافبک پرسپولیس که در این فصل به استاندار بالایی در پست هافبک دفاعی دست یافته و ضمن تخریب بازی حریف، توپگیری و پاس موثر و در کنار آن اضافه شدن به موقع در فاز تهاجمی تیم را در دستور کار قرار داده، در این بازی یک نمایش قابل قبول و مناسب از خود به جا گذاشت تا برانکو ایوانکوویچ برای دستیابی به هدف خود در خط میانی به این بازیکن اتکا کند.

کامیابی نیا بعد از مصدومیت دردناک در جدال مقابل تراکتورسازی با غیبت برای ماشین سازی از نظر بدنی و ذهنی کاملا مهیای این بازی حساس شده بود و این مساله باعث شد تا به خوبی موفق شود در خط میانی شرایط را به سود سرخپوشان تغییر دهد. پرسپولیس که با توجه به برنامه ریزی فشرده بازی ها اکنون بازیکنانش به طور کامل از نظر بدنی تحت فشار قرار دارند، کامیابی نیا به خوبی از فرصت استراحت اجباری سود برد تا برابر ذوب آهن یکی از برترین بازیکنان تیمش لقب گیرد.

جنگ فیزیکی او در میانه میدان با توپگیری مناسبی همراه بود تا جایی که ذوب آهن به عنوان یکی از شوتزن ترین تیم های این فصل تنها چهار بار فرصت ایجاد موقعیت شوت برابر دروازه علیرضا بیرانوند را به دست آورد و کامیابی نیا با جاگیری و پوشاندن به موقع فضای یک سوم دفاعی تیمش مانع از این فرصت برابر حریف شد.


کامیابی نیا در روزی که پرسپولیس با توجه به هافبک های پا به توپ حریف مالکیت توپ بیشتری نسبت به سرخپوشان داشت، مانع از این شد تا مسلمان و ماریون فرناندز فرصت مناسبی برای ایجاد موقعیت برای حمله وران سفیدپوش ذوبی شکل دهند و در نهایت از حیث آماری بهترین عملکرد را به خود در خط میانی شکل داد.

هافبک شماره 11 پرسپولیس که تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ توانسته از نظر فنی پیشرفت محسوسی داشته باشد و اکنون تنها به عنوان یک بازیکن تخریبی در خط میانی شناخته نمی شود، در این فصل از لیگ برتر در کنار سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده بیشترین آمار در قطع حملات حریف را به خود اختصاص داده و جالب اینکه توپگیری او در ادامه با حفظ جریان بازی برای این تیم و بازیسازی همراه می شود تا از این حیث فرمانده تیم برانکو در خط میانی نیز لقب گیرد.

هافبک پرسپولیس که طی فصول گذشته مهره مورد علاقه سپاهانی ها برای حضور در اصفهان مطرح بوده و در فصل گذشته نیز شایعات زیادی در خصوص پیشنهاد مالی این باشگاه برای عقد قراردادش به گوش می رسد، با اعلام وفاداری به برانکو اکنون در آستانه جدال حساس دو تیم در اصفهان، به عنوان چهره ویژه این تیم در استادیوم نقش جهان شناخته می شود و با حضور او کادرفنی سرخپوشان امیدوار است ضمن حفظ استحکام دفاعی تیم، در خط میانی نیز با حفظ توپ و گردش مناسب آن، شاهد ایجاد موقعیت مناسبی برابر حریف باشند. خصوصا اینکه خط میانی زردپوشان اصفهانی با حضور مهدی کیانی و کومان به عنوان ستاره های این تیم در کنار محمد کریمی که اکنون یکی از بهترین پاسورهای لیگ برتر محسوب می شود، یک جنگ بزرگ را نوید خواهد داد که برتری شماره 11 پرسپولیس می تواند شاگردان برانکو ایوانکوویچ را به کسب نتیجه در اصفهان امیدوار کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن