اکسید هد

نقشه های قهرمان برای آینده تزریق جوان

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2281 ] - دوشنبه, 24 تیر 1398

نقشه های قهرمان برای آینده تزریق جوان

ترکیب بازیکنان پرسپولیس جالب شد. از بحث مهاجم که کالدرون هم دیروز صحبتش را کرد و ما هم منتظرش هستیم بگذریم، با یک مجموعه جالب روبرو هستیم. پرسپولیس متشکل از 3... 5 out of 5 based on 6 ratings.
نقشه های قهرمان برای آینده تزریق جوان

ترکیب بازیکنان پرسپولیس جالب شد. از بحث مهاجم که کالدرون هم دیروز صحبتش را کرد و ما هم منتظرش هستیم بگذریم، با یک مجموعه جالب روبرو هستیم. پرسپولیس متشکل از 3...

ارتش سرخ دات كام :

ترکیب بازیکنان پرسپولیس جالب شد. از بحث مهاجم که کالدرون هم دیروز صحبتش را کرد و ما هم منتظرش هستیم بگذریم، با یک مجموعه جالب روبرو هستیم.

پرسپولیس متشکل از 3 گروه بازیکن شده است.

گروه اول باتجربه هایی هستند که البته روی فرم قرار دارند. جام دیده و جهان دیده شده است.

گروه دوم جوان های باتجربه ای هستند که آنها هم دنیای فوتبال را زیاد دیده اند و البته جام قهرمانی را لمس کرده اند.

این 2 گروه کارکشته های پرسپولیس هستند که هم خوبی قهرمان در آنها شکل گرفته است و هم با فضای کار در پرسپولیس و دشواری های آن آشنا هستند. این سخن برای بسیاری مهم نیست. اما اهمیت آن زمانی نمایان می شود که می بینیم در این تیم ستاره یا پدیده های ناب زیادی آمده اند که به جایی نرسیده اند و در بهترین حالت در یک زمان مناسب به تیم دیگری رفته اند تا فوتبال خود را ادامه بدهند.

اما پرسپولیس در حال به خدمت گرفتن گروهی دیگر از بازیکنان نیز هست که برای آینده جذب می شوند و البته اگر خیلی زرنگ و هوشیار باشند می توانند از همین فصل شروع کنند. پرسپولیس آغاز به جذب تعدادی از بازیکنان جوان و دارای کارنامه کرده است.

آریا برزگر هنوز در پیچ و خم های اداری است ولی احتمالا جذب او قطعی است، مگر اینکه پرسپولیس منصرف شود.

دیروز پرسپولیس 3 بازیکن دیگر هم گرفت که اتفاقا 2 تن از آنها محصول تیم های پایه خودش بود.

مهدی عبدی که از او به عنوان پدیده ای برای آینده یاد می شود و سال قبل برای امیدهای پرسپولیس 24 گل زد. البته توانایی فنی در جای خود اهمیت دارد، ولی موفقیت در فوتبال آن هم در پرسپولیس فاکتورهای تعیین کننده دیگری هم لازم دارد. از جمله آن، ظرفیت اخلاقی، روحی، فکری و رفتاری است.

الا ماشاءا… بازیکن سراغ داریم که به خاطر ضعف در این موارد به جایی نرسیده اند و بازیکنان بسیار می شناسیم که با توانایی فنی کمتر نسبت به رقبای خود، به خاطر ویژگی های خوب در موارد دیگر، موفق شده اند.

البته نباید در اینجا از مقوله مهم همت و خستگی ناپذیری به سادگی گذشت.

این موارد را به همه جوان های پرسپولیس می گوییم، می توانند به این حرف ها گوش بدهند یا دل شان را به فالوئرها و پست ها در اینستاگرام خوش کنند. دوستان ناباب از هر دو جنس بگیرند و مدتی را غرق در دلخوشی های اینگونه باشند. پرسپولیس دیروز 2 ملی پوش المپیکی هم گرفت. احمدوند و روستایی که اولی قبلا با استقلال بود و دومی در پایه های پرسپولیس رشد کرد و بعد به لیگ یک رفت. پرسپولیس راحت او را از دست داد تا دیروز با یک واسطه و با قیمت بالاتر برگردد.

پرسپولیس جوان های دیگری هم دارد. حسین پور، حسینی، کریمی و اسدی که احتمالا برای فصل آینده حفظ می شوند. اکثر نفراتی که اسم بردیم یا مهاجم هستند یا وینگر. در واقع اینها قبل از رقابت با بازیکنان بزرگ تر ابتدا باید در رقابت با یکدیگر شاخص شوند و یک پله بالا بیایند.

هر چه که هست، اصل کار پرسپولیس شایان توجه است و می تواند امیدواری هایی را برای آینده ایجاد کند.

باتجربه ها بالاخره باید کنار بروند. جایگزین آنها یا باید از میان این جوان ها باشد یا با هزینه های میلیاردی از تیم های دیگر!

چه بهتر که از میان همین نفرات باشد.

گابریل کالدرون هم دیروز در گفت وگویی که از ترکیه ارسال شد، روی این مساله تاکید کرد که هرجایی رفته است با جوان ها کار کرده و به چند جوان میدان خواهد داد.

قطعا برای قرار گرفتن در جمع این جوان ها، نباید روی ملی پوش بودن یا توجیه این و آن حساب کرد. همه چیز به تلاش و کوشش مداوم بستگی دارد و اینکه ذهن خودشان را درگیر مسایل دیگر مثل شبکه های اجتماعی و البته شکارچی های قهار رها شده در آن نکنند.

تازه در این صورت می توانند برای خودشان شانس خلق کنند. البته اقدامات باشگاه را نادیده نگیریم. تعیین کننده خواهد بود. دیروز هم در این باره نوشته بودیم و باز تاکید می کنیم.

اینکه نیروی جوانی به تیم تزریق شده، خیلی خوب است ولی هدایت و کنترل آنها، اهمیت بیشتری دارد. آنها جوان و کم تجربه هستند و قرار است در میان بزرگان حضور پیدا کنند. معمولا تصمیم گیری ها خوبی ندارند. باشگاه باید برای این موارد برنامه بریزد.

کالدرون دیروز در حالی از جوان ها سخن گفت که در بدو ورود به پرسپولیس و در اولین جلسه خود با ایرج عرب تاکید داشت که در تیمش بازیکنان جوان حضور داشته باشند.

حالا باید دید کالدرون، جوان تر از برانکو با این جوان ها چه خواهد کرد؟ آیا از آنها در این فصل چند پدیده و ستاره بیرون می کشد؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • کریم جهاندیده
    کریم جهاندیده :
    این برنامه خوب هستش سرمایه گذاری برای باسگاه حساب میشه البته اگه بازی بهشون بدیم وفرصت دیده شدن تو همه پست ها بازیکن بگیریم خوبه طاها شریعتی هم اگه قرارداد نداره جذب بشه
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    توی بازیکنان جوان، آریا برزگر هست که برجسته هست که هنوز باشگاه جذبش نکرده و اگه برزگر جذب نشه مشخصه پشت این بازیکن گرفتنها فقط دلالی هست. اگه آریا برزگر جذب شد که قابل قبوله و گرنه هیچکدوم به درد نمی خورند.

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن