اکسید هد

نكات جالب جدول در ۷ هفته اول

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 638 ] - دوشنبه, 8 شهریور 1389

ارتش سرخ دات كام :

نكات جالب جدول در ۷ هفته اول


 


ليگ دهم حرفه اى پس از گذشت ۷ هفته، ۲ هفته تعطيل شد اما با نگاهى به جدول مسابقات، برخى نكات جالب آن را استخراج كرديم كه خواندن آن خالى از لطف نيست. اميدواريم كه اين نكات براى شما هم جالب باشد.


 


گل خورده پرسپوليس


ذوب آهن و پرسپوليس در برد، مساوى. باخت وگل زده شبيه به هم هستند و فقط گل خورده شاگردان على دايى بيشتر است تا آنها در رتبه دوم جدول بايستند. ذوب آهن ۶ گل خورده در كارنامه خود دارد و پرسپوليس ۷ گل، تا با تفاضل گل كمتر نسبت به رقيب اصفهانى در مكان دوم جدول بايستد.


 


بيشترين گل خورده


شهردارى تبريز با ۲۱ گل خورده بدترين خط دفاع ليگ را تا اين لحظه به خودش اختصاص داده است. تيم اكبر ميثاقيان ميانگين ۳ گل خورده در هر بازى را در كارنامه خود دارد كه اگر همينطور پيش برود، قطعاً راهى ليگ يك خواهد شد. از اكبر ميثاقيان كه خودش مدافع بوده، بعيد است كه تيمش چنين خط دفاعى داشته باشد.


 


بيشترين باخت


راه آهن در ۷ هفته اول ليگ ۵ باخت به دست آورد تا در قعر جدول جاى بگيرد. تيم محمدرضا كربكندى در اين ۷ بازى تنها ۷ گل زده و ۱۵ گل هم دريافت كرده است و به تنهايى در قعر جدول قرار گرفته است. با اين آمار راه آهن هم راهى به جز سقوط به ليگ يك نخواهد داشت.


 


بهترين خط حمله


بعد از شهرداری تبریز که دی عین ناباوری با قرار داشتن در رتبه 17ام موفق شده است 15 گل به ثمر برسااند بهترين خط حمله ليگ متعلق به آبى پوشان تهرانى است. شاگردان پرويز مظلومى در ۷ بازى ۱۴ گل زده اند كه ميانگين ۲ گل در هر بازى را به خود اختصاص داده اند. جالب اينكه استقلال در ۷ هفته اول ليگ ۱۰ گل هم دريافت كرده كه نشان مى دهد آبى پوشان تهرانى همانقدر كه در خط حمله قوى هستند، در خط دفاع ضعيف كار مى كنند.


 


تنها خط تيره جدول


تنها خط تيره جدول متعلق به تساوى هاى صنعت نفت آبادان است. آبادانى ها در ليگ دهم تا به امروز يا برده اند، يا باخته اند و در ۷ بازى ۴ برد و ۳ باخت داشته اند و هنوز در بازيهاى خود مساوى به دست نياورده اند.


 


بيشترين تساوى


نفت تهران كه اولين حضور خود در ليگ برتر را تجربه مى كند، در ۷ بازى اول خود ۵ مساوى به دست آورده است كه بيشترين تعداد مساوى در بين تيمهاى شركت كننده در ليگ برتر است.


 


آمار ضعيف استيل آذين


قبل از شروع ليگ استيل آذين تا توانست مهاجم خريد و جذب مدافع در دستور كار مديران و كادر فنى اين تيم نبود. جالب اينكه استيل آذين در حال حاضر ۹ گل زده و ۸ گل خورده دارد كه آمار بسيار ضعيفى براى مهاجمان نامدار و گران قيمت اين تيم محسوب مى شود.


 


بيلان منفى پاس همدان


جالب است بدانيد كه پاس همدان تنها تيم حاضر در جمع ۶ تيم اول جدول است كه بيلان ۱- دارد. شاگردان اصغر مدير روستا با ۷ گل زده و ۸ گل خورده در مكان ششم جدول قرار گرفته اند كه درنوع خودش جالب است.


 


تفاضل صفر


سپاهان اصفهان وشاهين بوشهر تنها تيمهاى حاضر در ليگ برتر هستند كه تفاضل آنها صفر است. جالب اينكه سپاهان با مهاجمان با سابقه و نامدارى كه دارد، به اندازه گلهاى زده اش، گل خورده است كه بيلان خوبى براى تيم قلعه نويى محسوب نمى شود.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • ناشناس
    ناشناس :

    شمائی که اینقدر خوب می شینی آمار جدول لیگ رو میاری بیرون، چطوری بعد از گذشت ۷ هفته نتونستی ببینی که بهترین خط حمله لیگ هم مال همون تیم اکبر اوتی (شهرداری تبریز) که بیشترین گل خورده رو داره؟!  اینا ۱۵تا  گل زدن و اون یکی ها ۱۴تا...

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن