اکسید هد

نظر متفاوت کارشناسان داوری درباره گلزن دربی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1465 ] - دوشنبه, 1 مهر 1398

نظر متفاوت کارشناسان داوری درباره گلزن دربی

در خصوص اینکه گل پرسپولیس را در دربی 90 عبدی زده یا گل به خودی حسینی بوده نظرات متفاوتی وجود دارد. تیم فوتبال پرسپولیس در دربی 90 با نتیجه یک بر صفر تیم بحران... 5 out of 5 based on 3 ratings.
نظر متفاوت کارشناسان داوری درباره گلزن دربی

در خصوص اینکه گل پرسپولیس را در دربی 90 عبدی زده یا گل به خودی حسینی بوده نظرات متفاوتی وجود دارد. تیم فوتبال پرسپولیس در دربی 90 با نتیجه یک بر صفر تیم بحران...

ارتش سرخ دات كام :

در خصوص اینکه گل پرسپولیس را در دربی 90 عبدی زده یا گل به خودی حسینی بوده نظرات متفاوتی وجود دارد.

 تیم فوتبال پرسپولیس در دربی 90 با نتیجه یک بر صفر تیم بحران زده استقلال را مغلوب کرد اما اینکه گلزن این بازی چه کسی بوده با نظرات متفاوت کارنشانسان داوری روبرو شده است.

حیدر سلیمانی، کارشناس داوری در مورد گل پرسپولیس به استقلال گفت: در جام جهانی 1986 و در بازی برزیل و فرانسه شبیه چنین گلی زده شد که گل به نام مهاجم ثبت شد و به نظر من زننده گل دربی هم عبدی است.

علی خسروی هم که یکی دیگر از کارشناسان داوری است با اشاره به اینکه گل پرسپولیس گل به خودی است، گفت: اگر در زمانی که عبدی توپ را سمت دروازه استقلال شوت کرد توپ به یکی از بازیکنان استقلال می خورد وسپس وارد دروازه می شد عبدی زننده گل بود اما در بازی روز گذشته توپ عبدی به تیر دروازه خورد و اگر حسینی نبود توپ به زمین برمی گشت و به نظر من این گل، گل به خودی حسینی محسوب می شود.

حسین عسگری که ناظر داوری بازی بود معتقد است زننده گل پرسپولیس، عبدی بوده است. وی گفت: این گل، گل به خودی نیست چون حالت ریباند را داشت و عبدی هم کسی بود که شوت را زده و بنابراین او زننده گل محسوب می شود.

نوید مطفری، کارشناس داوری بر این باور است که قانونی در این خصوص وجود ندارد و هر لیگ بر  اساس آیین نامه اش در مورد گل های اینچنینی نظر می دهد.

مسعود عنایت هم آخرین کارشناس دواری بود که در این خصوص نظر داد. وی اظهار داشت: کارشناسان داوری نباید در این خصوص صحبت کنند چون نظر داور بازی در مورد گلزن دربی مهم است. البته به نظر من مهاجم پرسپولیس گلزن دربی بوده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن