اکسید هد

عبدی: نگران من نباشید، وارد حواشی نمی شوم

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1498 ] - دوشنبه, 1 مهر 1398

عبدی: نگران من نباشید، وارد حواشی نمی شوم

بازیکن گمنام پرسپولیس در حضور چند دقیقه ای خود بزرگترین تاثیر را در سرنوشت بازی به جا گذاشت تا اکنون در آسمان ها سیر کند. شاید خیلی از هواداران پرسپولیس حتی پ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
عبدی: نگران من نباشید، وارد حواشی نمی شوم

بازیکن گمنام پرسپولیس در حضور چند دقیقه ای خود بزرگترین تاثیر را در سرنوشت بازی به جا گذاشت تا اکنون در آسمان ها سیر کند. شاید خیلی از هواداران پرسپولیس حتی پ...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن گمنام پرسپولیس در حضور چند دقیقه ای خود بزرگترین تاثیر را در سرنوشت بازی به جا گذاشت تا اکنون در آسمان ها سیر کند.
شاید خیلی از هواداران پرسپولیس حتی پیش از اعلام لیست بازیکنان این تیم از سوی کالدرون از قرار داشتن نام بازیکنی به اسم مهدی عبدی در تیم خود نیز آگاه نبودند و تصور حضور او در دربی به عنوان سومین تعویض کالدرون را هم نمی کردند؛ با این حال بازیکن جوان سرخ پوشان در حضور چند دقیقه ای خود در ترکیب کاری کرد که ستاره های میلیاردی در انجام آن در هر دو تیم نیز ناکام مانده بودند. او یک گل زد و باعث شد تا علی کریمی نیز با کارت زرد دوم از زمین اخراج شود.

*در اولین دربی و حضورت در پرسپولیس موفق شدی یک پیروزی بزرگ را با تاثیرگذاری خودت جشن بگیری. درباره این بازی صحبت می کنی؟
خدا را شکر می کنم که در این بازی برنده شدیم و توانستیم هواداران را خوشحال کنیم. با اینکه بازی تا دقایق آخر مساوی پیش می رفت ولی می دانستم برنده می شویم و سایر اعضای تیم روی نیمکت هم به این موضوع امیدوار بودند و خوشحالم که این اتفاق در نهایت افتاد و 3 امتیاز مهم را گرفتیم.

*کمتر کسی تصور حضورت در این بازی را داشت. خودت چقدر امیدوار بودی که کالدرون این شانس را به تو بدهد؟
نمی دانستم قرار است در این بازی به میدان بروم. ما در تمرینات همه به یک شکل تمرین می کنیم و به آن صورت نیست که بازیکنان تا قبل از بازی بدانند در ترکیب هستند یا نه و اینکه کدام نفرات قرار است به عنوان یار تعویضی به زمین بیایند و شرایط بازی تعیین می کند.

*وقتی دستور تعویض را از کالدرون گرفتی، چه احساسی در استادیوم آزادی داشتی؟ فکر می کردی بتوانی تاثیری از خودت بگذاری؟
حس خیلی خوبی داشتم و این احساس بی نظیر بود و پیش از این در زندگی ام آن را تجربه نکرده بودم. اصلاً استرس و احساس این شکلی نداشتم و فضای ورزشگاه باعث ترس من نشد و همه اش انرژی مثبت و احساس خوب بود. با انگیزه وارد زمین شدم و دوست داشتم به بهترین شکل در دقایق باقیمانده توان خودم را در زمین بگذارم و به نتیجه برسیم.

*در مورد صحنه گل هم صحبت کن. در مسیر ترابی قرار داشتی و اینکه شانس پاس دادن به تو برسد غیرقابل پیش بینی بود.
مهدی ترابی پاس خوبی به من داد و در موقعیت خوبی قرار گرفتم. برای تصمیم گیری کمی معطل کردم و فکر کنم علیپور در آن صحنه موقعیت خوبی داشت و می خواستم به او پاس دهم ولی ترابی فریاد زد و به من گفت شوت بزن و من هم مستقیم به سمت دروازه شوت زدم و خدا را شکر توپ وارد دروازه شد.

*اما با توجه به برخورد توپت به تیرک دروازه، حرف و حدیث درباره این گل زیاد است و می گویند گل باید به اسم گلر استقلال و حسینی ثبت شود.
خیلی مهم نیست و مهم این است که پرسپولیس بازی را برد ولی فکر می کنم گل باید به نام من ثبت شود. همین که هواداران پرسپولیس خوشحال شدند و یک روز فوق العاده را در آزادی و هرجای دیگری که بودند پشت سر گذاشتند برای ما بازیکنان بهترین حس دنیاست و کافی است.

*اینکه می گویند قبل از بازی خواب گلزنی در دربی را دیده بودی، ماجرایش چیست و آیا فکرش را می کردی در این بازی موفق به ثبت گل شوی؟
واقعاً فکرش را نمی کردم که حتی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شوم چه برسد به اینکه گلزنی کنم. ولی چند روز قبل از بازی خواب دیده بودم که دقیقاً 10 دقیقه آخر وارد زمین می شوم و گل می زنم. خوابی هم که دیدم از همان ناحیه توپ را وارد دروازه کردم. این را قبل از بازی به هرکسی گفتم به من می خندید ولی به واقعیت پیوست. امید عالیشاه هم قبل از ورودم به زمین گفت که می روی داخل و گل می زنی و خوشحالم این اتفاق افتاد. واقعا برخورد بازیکنان و کادرفنی و روحیه ای که قبل از حضورم در زمین دادند خیلی رویم تاثیر گذاشت.

*درباره آن ویدئو که به عنوان هوادار پرسپولیس در آزادی حضور داشتی هم صحبت کن.
آن روز در ورزشگاه بودم و بابت گلزنی علیپور مشغول خوشحالی بودم. الان همه وقتی به یک تیمی می روند می گویند از بچگی طرفدار آن تیم بودیم و کسی حرفشان را باور نمی کند ولی خدا را شکر که در مورد من سندش وجود دارد که تا قبل از آمدن به پرسپولیس طرفدار این تیم بودم.

*ولی اینکه یک روز طرفدار پرسپولیس باشی و یک روز به عنوان زننده یکی از حساس ترین گل های این تیم مورد تشویق همان سکوها قرار بگیری، جالب توجه است.
اصلاً تصورش را نمی کردم و چنین روزی را نمی دیدم ولی خدا را شکر مسیرم به شکلی جلو رفت که در حال حاضر در این جایگاه قرار دارم. تا قبل از این گل که اصلاً هیچکس من را نمی شناخت و کسی نمی دانست بازیکن پرسپولیس هستم و بعد از این گل بود که کمی نامم پخش شده است و هنوز هم برخوردی با هواداران نداشته ام. فقط دوستان و نزدیکان به من تبریک گفتند و پیام های محبت آمیزی هم برایم ارسال شده که به من لطف دارند.

*بحث دیگری هم درباره تو وجود دارد این است که اکنون در این سن به یکباره به شهرت و محبوبیت زیادی رسیدی و شاید مسیرت با حواشی و ... همراه شود.
جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که خودم به خوبی از خودم مراقبت می کنم و در این راه از بزرگتر هایی هم مشورت می گیرم که خدای نکرده مسیرم را کج نروم. سعی می کنم از فضای مجازی دوری کنم و کمتر سراغ آن بروم تا وارد حاشیه نشوم. خدا را شکر در تیم بازیکنان خوب و بزرگ زیادی داریم و من هم اگر فرصتی در اختیارم قرار بگیرد همه تلاشم را می کنم بازیکن مفیدی برای تیم باشم.

*تاثیر زیادی در همان دقایق کوتاه حضورت داشتی و علاوه بر گل حریف را هم 10 نفره کردی.
بله علی کریمی در برخورد با من کارت دوم را گرفت و اخراج شد. جای استوک های او هنوز روی پایم وجود دارد و واقعاً من را زد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    آقای انصاری فرد، آریا برزگر و یادگار رستمی را جذب کنید. اینها مثل عبدی آینده های باشگاه هستند.
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    تو این شلوغ پلوغی داور بازی پرسپولیس سپاهان استاد وحید کاظمی با سابقه درخشان پنالتی ها برای سپاهان.نمونه ش همون فینال حذفی و پنالتی عجیب که به عنوان داور پشت دروازه گرفت و چیزی نمونده بود سپاهان 9نفره بازی رو ببره..متاسفم که چرا باید بازیهای سپاهان رو همیشه این اقا داوری میکنه؟!باشگاه هم در پسادربیه امیدوارم اعتراض کنند ..پس از تلاشهای ناکام بنیادی فر برای استقلال که مث همیشه خدا جلوش رو گرفت داورهای باشرف مملکت رو رد میکنند الانم جز دکتر حیدری من به هیچکدام اینا اعتماد ندارم اونم برای استقلال میذارن..

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن