اکسید هد

رویانیان: مجلس درباره این مسائل هم تحقیق کند!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 831 ] - جمعه, 2 خرداد 1399
رویانیان: مجلس درباره این مسائل هم تحقیق کند!

محمد رویانیان مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس می گوید که بسیاری از اتفاقات باشگاه پرسپولیس از سوی مجلس بررسی نشده و این از دایره انصاف به دور است. هفته گذشته بو...

ارتش سرخ دات كام :

محمد رویانیان مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس می گوید که بسیاری از اتفاقات باشگاه پرسپولیس از سوی مجلس بررسی نشده و این از دایره انصاف به دور است.

هفته گذشته بود که مجلس شورای اسلامی با انتشار گزارشی مفصل به مسائل مالی و مدیریتی باشگاه پرسپولیس پرداخت. آن ها که تحقیق و تفحص خود را از 2 سال پیش آغا کرده بودند، در گزارش 100 صفحه ای خود با اشاره به بحران های مالی باشگاه، با طرح اتهام به برخی از مدیران باشگاه، آن ها را مقصر اتفاقات رخ داده، دانسته اند.

یکی از مدیرانی که از تیغ تیز انتقاد مجلس در امان نبوده، محمد رویانیان است. مدیر جنجالی که حدود دو سال بر مسند هدایت باشگاه پرسپولیس تکیه زد و حالا به عنوان مدیرعاملی پرسروصدا شناخته می‎ شود. بزرگترین اتفاقی که در دوره او رخ داد، ماجرای جدایی مانوئل ژوزه بود که در نهایت به پرداخت غرامت از سوی پرسپولیس به این مربی پرتغالی و دستیارانش ختم شد. حالا در گزارش مجلس در این باره آمده که محمد رویانیان «مسئول اصلی» این پرونده هاست که دارای «ایرادات و ابهامات فراوان» بوده اند. این البته تنها انتقاد مجلس به رویانیان نبود و آن ها در ماجرای انتقال محمدرضا خلعتبری از لیگ امارات به پرسپولیس و جریمه 53 هزار فرانکی نیز وی را مقصر دانسته اند.

حالا چند روز بعد از این گزارش پرسروصدا که بار دیگر انتقادات را از سوی برخی رسانه ها و هواداران متوجه محمد رویانیان کرد، مدیرعامل سابق پرسپولیس جوابیه ای را در این خصوص با اظهار گلایه به "ورزش سه" ارسال کرده است: «شما عزیزان سایت گرانقدر وپرطرفدار ورزش 3 چگونه بقیه مسائل را علی رغم رسالت سنگین خود فراموش فرمودید؟ از شما انتظار نداشته وندارم تا اینگونه یکطرفه مطلب بنویسید نمی دانم پاسخ من را منتشر میکنید یا نه مهم نیست! مهم این است که من به شما گفته باشم تا در مقابل وجدان خبرنگاری تان به ان بیاندیشید».

در این جوابیه رویانیان این گزارش مجلس را باعث تعجب ندانسته و گفته: «باید انصاف و ترحم داشته باشیم و با شان و شخصیت همنوعان خود بازی نکنیم. جای تعجب نیست نمایندگان محترم تحقیق و تفحص موضوعاتی مانند جریان بسته شدن دوپنجره نقل وانتقالات پرسپولیس وغرامت ریز اسپور نرکیه ودخالت رییس جمهور ووزیر خارجه کشور در این موضوع وهمچنین 2 بازیکن اوکراینی که معلوم نیست از کجا امدند وکی رفتند با گرفتن میلیاردها تومان وهمچنین موضوع بدهی بیش از یک میلیون دلار برانکو وچند صد هزار دلاری کالدرون وجریمه 3 میلیاردتومانی در پرونده شکایت علی اقا دایی بخاطر فقط عدم پرداخت 100 میلیون مالیات و تغییر 7 مدیر عامل طی 2 سال وعلت عدم اجرای قانون خصوصی سازی باشگاه طی 8سال در حالیکه تکلیف قانونی بود را فراموش فرمودند تا در گزارش بیاورند!»
او در ادامه پاسخ خود با گلایه نسبت به مجلس شورای اسلامی می پرسد که چرا از عملکرد سال 96 مدیریت باشگاه پرسپولیس هیچ گزارشی منتشر نشده است؟ در گزارش منتشر شده از سوی مجلس با اشاره به نکته ای که رویانیان گفت، آمده که برخی پرونده ها در برخی سال ها در اختیار نمایندگان تحقیق و تفحص قرار نگرفت و برای بررسی، در باشگاه وجود نداشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن