اکسید هد

منافی: انصاری فرد فوتبالی بود اما دیدید چه بر سر تیم آورد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 418 ] - سه شنبه, 17 تیر 1399

منافی: انصاری فرد فوتبالی بود اما دیدید چه بر سر تیم آورد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد از مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: در این سال ها هر مدیری آمد به پرسپولیس ضربه زد و پاسخگو هم نبود. جواد منافی در گفت وگ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
منافی: انصاری فرد فوتبالی بود اما دیدید چه بر سر تیم آورد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد از مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: در این سال ها هر مدیری آمد به پرسپولیس ضربه زد و پاسخگو هم نبود. جواد منافی در گفت وگ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد از مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: در این سال ها هر مدیری آمد به پرسپولیس ضربه زد و پاسخگو هم نبود.

جواد منافی در گفت وگویی، در ارتباط با شکایت کالدرون از پرسپولیس و اینکه باشگاه باید حدود 750 هزار دلار به این مربی آرژانتینی و دستیارانش پرداخت کند، اظهار داشت: این اتفاق برای اولین بار نیست که در این باشگاه رخ می دهد و در سال های گذشته هم شاهد بودیم که باشگاه پرسپولیس با چنین ضررهایی مواجه شد. در این سال ها هر مدیری که آمد به پرسپولیس ضربه زد و فرقی هم نداشت که فوتبالی باشد یا غیر فوتبالی. جالب اینجا است که آنها مثل آب خوردن هر کاری می خواهند انجام می دهند و هیچ وقت هم پاسخگو نیستند، حتی جایی هم نیست که مدیریت آنها را مورد بررسی قرار دهد.

وی کرد: وقتی محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس شد همه گفتند فوتبالی و پرسپولیسی است ولی دیدید که چه اتفاقاتی برای این باشگاه رقم خورد. هواداران حالا بابت این جریمه های سنگین غصه می خوردند ولی مدیران پرسپولیس پاسخگو نیستند و  خبری هم از آنها نیست. در این چند سال بارها این اتفاقات رخ داده اما درس عبرت نمی گیریم و حالا پرسپولیس باید با این وضعیت ارز، 750 هزار دلار جریمه بدهد.

منافی با بیان اینکه باشگاه می توانست این مشکل را به صورت مسالمت آمیز با کالدرون حل کند، اظهار داشت: اگر یادتان باشد کالدرون چند بار در مورد مشکلاتش مصاحبه کرد و دوست داشت که با باشگاه پرسپولس تعامل کند. این مربی پرسپولیس را به صدر جدول رساند و چند بار هم در مورد مشکلات مالی اش صحبت کرد و هشدار داد. در همه جای دنیا وقتی یک مربی تیمی را موفق می کند همه دنبال حفظ آن مربی هستند اما در پرسپولیس کالدرون تیم را به صدر جدول رساند و مدیران این تیم این مربی را کنار گذاشتند، واقعا چگونه این کار را انجام دادند؟

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: مسئولان باشگاه زمانی که قصد قطع همکاری با این مربی را داشتند، می توانستند در مورد مسائل مالی به توافق برسند تا باشگاه با این جریمه سنگین مواجه نشود. متاسفانه مدیران پرسپولیس در این سال ها اصلا برایشان مهم نبود که چه بر سر این تیم می آید، آنها فقط دنبال این بودند کارهایی را انجام دهند که از قبل در ذهنشان وجود داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن