اکسید هد

کنعانی زادگان: 6 که مال پرسپولیس بود 4 هم مال ما شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 607 ] - دوشنبه, 30 تیر 1399

کنعانی زادگان: 6 که مال پرسپولیس بود 4 هم مال ما شد

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع قلدر پرسپولیس که مثل دو بازی قبلی سرحال نشان داد و یکی از عوامل موفقیت خط دفاع سرخ ها مقابل فولاد بود یکی از معدود بازیکنان تیم ف... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کنعانی زادگان: 6 که مال پرسپولیس بود 4 هم مال ما شد

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع قلدر پرسپولیس که مثل دو بازی قبلی سرحال نشان داد و یکی از عوامل موفقیت خط دفاع سرخ ها مقابل فولاد بود یکی از معدود بازیکنان تیم ف...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع قلدر پرسپولیس که مثل دو بازی قبلی سرحال نشان داد و یکی از عوامل موفقیت خط دفاع سرخ ها مقابل فولاد بود یکی از معدود بازیکنان تیم فعلی پرسپولیس است که برای اولین بار قهرمان لیگ برتر می شود. او که در فصل 93-92 با پرسپولیس نایب قهرمان شده و دستش از رسیدن به جام کوتاه مانده بود در این گفت و گو از بازی با فولاد، حاشیه هایش و البته ماجراهای پوکر قهرمانی می گوید.

*چرا در نیمه اول پرسپولیس خوب نبود؟
بله در نیمه اول خیلی خوب نبودیم چون فکر نمی کردیم فولاد مقابل ما آنقدر خوب بازی کند. البته فشار فولاد در همان نیمه اولی که حرفش را می ‎زنیم هم فقط ده دقیقه روی دروازه ما زیاد بود و بعد از آن در سایر دقایق نیمه اول بازی متعادلی را از جانب دو تیم شاهد بودیم با این وجود در نیمه دوم کادر فنی مان با صحبت هایش ما را به بازی برگرداند و موجب شد خودمان را پیدا کنیم و خدا را شکر با نقشه هایی که کادر فنی به ما گفتند پیش رفتیم و فولاد را روی نقاط  ضعفش شکست دادیم و سه امتیاز بسیار حساس بازی را گرفتیم. سه امتیازی که کسب آن از نان شب برای ما واجب تر بود. در نیمه دوم ما فرصتی به فولاد ندادیم و این تیم حرف خاصی در مقابل دروازه ما نداشت در حالی که ما جدا از گلی که زدیم چند فرصت خوب دیگر هم خلق کردیم.

*اما سرمربی فولاد گفته تمام بازیکنانش را در اختیار نداشته و به ناچار مجبور شده از بعضی مهره های دیگرش استفاده کند؟
من برای سرمربی فولاد احترام زیادی قائلم و اتفاقاً ایشان را خیلی هم دوست دارم اما فکر می کنم جدا از گردان و بیت سعید، فولاد همه بازیکنانش را داشت و انصافاً از بازیکنان خوبی هم بهره می برد و اتفاقاً چند روز هم بازی ما با آنها به تعویق افتاد. شاید خیلی خوب تمرین نکرده بودند و بقیه موارد اما من به عنوان بازیکن پرسپولیس می توانم به این نکته اشاره کنم که ما مقابل هر تیمی فقط باید پیروز شویم و به همین خاطر اصلاً فکر نمی کنیم که در خانه بازی داریم یا خارج از خانه و فقط طبق وظیفه وعادتمان به پیروز شدن و کسب سه امتیاز فکر می کنیم و بس.

*گزارشگر بازی بعد از گل سیامک نعمتی گفت سیامک، نعمت پرسپولیس بود. در این رابطه چه صحبتی داری؟
سیامک واقعاً گل سه امتیازی قشنگی برای تیم زد و گلش و حرکتش واقعاً زیبا بود. سیامک بازیکن بسیار خوب و با تکنیکی است و واقعاً می توان او را یکی از نعمت های تیم پرسپولیس دانست که در جایی که باید کارش را انجام دهد به خوبی این مهم را انجام می دهد.

*به نظر مانند بازی فصل قبلتان در دیدار با پارس در جم باز هم باید در شهرستانی دیگر جشن اصلی قهرمانی تان را به پا کنید.
جشن اصلی که می ماند ان شاءالله موقع جام گرفتن اما بله به امید خدا ما در مسجد سلیمان کار قهرمانی مان را قطعی می سازیم.

*البته ممکن است روز پنجشنبه نتایجی رقم بخورد که تیمتان قهرمانی اش مسجل شود.
بله این احتمال که وجود دارد اما ما حتی در این صورت هم در مسجد سلیمان برای کسب سه امتیاز به مصاف نفت می رویم و در هیچ بازی نیست که بی انگیزه و به نوعی با قدرت اصلی خودمان بازی نکنیم. حتی بعد از کسب قهرمانی و مسجل شدن پوکر دنبال این هستیم که حداکثر امتیازات را هم بگیریم .

*جشن قهرمانی تان هم ممکن است تحت تأثیر کرونا به شکل جالبی برگزار نشود.
جای هواداران مان که با هیچ چیزی پر نمی شود چون نفس اصلی پرسپولیس آنها هستند اما امیدوارم مسئولان تدبیری بیندیشند و جشن قهرمانی مان را مثلاً به بیرون از ورزشگاه ببرند و در جایی برگزار کنند که با رعایت فاصله اجتماعی بتوانیم یک دل سیر با هواداران مان شادی و جشن قهرمانی داشته و به نوعی جشن پوکر استثنایی برپا کنیم که در حد نام پرسپولیس و پوکر قهرمانی و هوادارانمان باشد.

*عجیب بود که میل زیادی برای گلزنی داری و حتی یکی دو صحنه قصد گلزنی هم داشتی!
بله بالاخره لقبی که شما به من دادید کمپانی است و حس گلزنی من هم تمام شدنی نیست و حتی در یک صحنه دیدید که 80 متر استارت زدم و نزدیک بود گل هم بزنم که متأسفانه نشد و بدشانسی آوردم.

*چرا در طول بازی اینقدر با شیمبا درگیری داشتی؟
در دو سه صحنه شیمبا اصلاً کاری با توپ نداشت و فقط داشت مرا می زد!

*تو هم انگار حرفی به او زدی؟
بله شیمبا چند سال است که در فوتبال ایران بازی می کند و ماشاءالله زبان فارسی اش هم بهتر از من است. در یکی از صحنه ها حتی دستش را پشت کمرم گذاشت و بدجوری هلم داد به همین دلیل به او گفتم فوتبالت را بازی کن و اینقدر خطا نکن.

*بعد از بازی هم در رختکن جشن قهرمانی گرفتید و سرود خواندید.
سه امتیاز فولاد برای ما خیلی حساس بود و برای کسب قهرمانی چهارم یک جورهایی نقش کلیدی داشت . به همین خاطر در رختکن سرود قهرمانی خواندیم و جشن گرفتیم.

*اما در خواندن سرود انگار اصلاً با شجاع هماهنگ نبودی!
نه ما در هر کاری با هم هماهنگ هستیم چون وقتی شجاع از پشت خواند «چمپیونه چمپیونه» سرود قهرمانی تغییر کرد.

*در عکس ‎هایتان اصرار عجیبی به نشان دادن عدد چهار به شکل تیمی داشتید و یکجورهایی برای تیم رقیب کری می خواندید.
شش که برای ما بود چهار هم برای ما شد بالاخره پوکر و کسب چهارمین قهرمانی متوالی کار کوچکی نبود. خیلی زحمت کشیدیم و برای جمع کردن تک تک امتیازها به قولی هر چه داشتیم خرج کردیم به همین دلیل چرا نباید بعد از پوکرمان چهار نشان ندهیم. ما هم حق داشتیم که عدد چهار را نشان دهیم چون حالا متعلق به پرسپولیس است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن