اکسید هد

شیری: بزرگ ترین حسرت ما غیبت هواداران در جشن قهرمانی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 261 ] - دوشنبه, 30 تیر 1399

شیری: بزرگ ترین حسرت ما غیبت هواداران در جشن قهرمانی است

مدافع پرسپولیس گفت: امسال بزرگ ترین حسرت ما این است که هواداران را کنار خود نمی بینیم و این عظمت و شکوه جشن ما را کاهش می دهد. هرچند پیش از آغاز مجدد بازی های... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شیری: بزرگ ترین حسرت ما غیبت هواداران در جشن قهرمانی است

مدافع پرسپولیس گفت: امسال بزرگ ترین حسرت ما این است که هواداران را کنار خود نمی بینیم و این عظمت و شکوه جشن ما را کاهش می دهد. هرچند پیش از آغاز مجدد بازی های...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع پرسپولیس گفت: امسال بزرگ ترین حسرت ما این است که هواداران را کنار خود نمی بینیم و این عظمت و شکوه جشن ما را کاهش می دهد.
هرچند پیش از آغاز مجدد بازی های لیگ برتر بعد از تعطیلات کرونایی پیش بینی می شد که بالاخره پرسپولیس امتیازات لازم را برای کسب قهرمانی چهارم کسب می کند و جام نوزدهم را هم از آن خودش می کند، اما بازهم برخی تیم های بالای جدول مثل سپاهان، تراکتور، استقلال و شهرخودرو کورسوی امیدی داشتند که شاید سرخ ها نتوانند بازی های خود را با موفقیت پشت سر بگذارند، با این حال شاگردان گل محمدی روند بردهایشان را ادامه دادند و منتظرند تا جشن قهرمانی برگزار کنند. مدافع این تیم هم تاکید دارد که این حق قرمزهاست که جشن بگیرند. گفت وگو با مهدی شیری را در ادامه می خوانید.

*ظاهرا بعد از بازی یک جشن قهرمانی کوچک در رختکن گرفتید!
خدارا شکر که این اتفاق افتاد و ما توانستیم به آنچه حقش را داشتیم دست پیدا کنیم. درخصوص جشن قهرمانی هم باید بگویم اگر ما جشن نگیریم، چه کسی باید جشن بگیرد؟

*بازیکنان پرسپولیس در چهار، پنج سال گذشته خیلی تلاش کردند سایه عدد 4 را از سر هواداران پرسپولیس دور کنند. آیا واقعا این موضوع در انگیزه شما برای کسب جام پوکر دخیل بود؟
خب اینکه ما برای هواداران مان بازی می کنیم و می جنگیم موضوع عجیبی نیست و ما همه تلاش خود را کردیم تا آن چیزی را که لایق هواداران تیم مان است، تقدیم شان کنیم و در بازی هایی که انجام دادیم، تمام خواسته مان همین بود و باعث شد تمرکز بالایی روی حریفان مان داشته باشیم.

*پرسپولیس یحیی چه تفاوتی با پرسپولیس کالدرون داشت که از 9 بازی فقط 2 امتیاز از دست داده، اما با کالدرون به تمام مدعی ها باخت؟
خب بزرگ ترین فاصله ای که آقایحیی و کالدرون داشتند این بود که ایشان تیم را مثل کف دست شان می شناختند و از همه مهم تر اینکه خودشان از جنس پرسپولیس هستند. یکی از فاکتورهایی که آقایحیی داشت این بود که از بازیکنان تیم شناخت کافی داشت و همین موضوع توانست میان بر خوبی شود بین کادر فنی و بازیکنان که خیلی زود به هم نزدیک شوند.

*ظاهرا برانکو هنوز هم دلش با پرسپولیس است و خیلی زودتر از پیشکسوتان باشگاه تبریک چهارمین قهرمانی را گفته است.
باید از برانکو بابت این همراهی اش با پرسپولیس و هوادارانش تشکر کنم. ایشان واقعا برای ما و تیم زحمت کشیدند و حالا هم با ارسال این پیام ما را دلگرم و هواداران را خوشحال کردند که همیشه و همه جا به یاد پرسپولیس و هواداران پرشمارش هستند. امیدوارم هرکجا که هستند، سالم و سلامت و موفق باشند.

*پرسپولیس مقابل فولاد آن تیم جان دار و بابرنامه نبود. مغرور شده بودید یا فولاد تیم خوبی بود و اجازه نداد شما دستورات تاکتیکی خود را به آنها دیکته کنید؟
نه، واقعا بحث غرور و دست کم گرفتن حریف در این بین وجود نداشت و ما با تمام توان به زمین مسابقه رفتیم و می دانستیم که برای رسیدن به قهرمانی زودهنگام به امتیازات این بازی چقدر نیاز داریم. اما به خاطر فشارهایی که در این مدت به بازیکنان وارد شده بود کمی به لحاظ بدنی افت کرده بودیم و نتوانستیم در ابتدای بازی نمایش دلچسبی ارائه کنیم، اما هرچه از زمان بازی گذشت، حاکم بازی شدیم و توپ و میدان را در اختیار گرفتیم و توانستیم خودمان را از لحاظ تاکتیکی و تکنیکی به فولاد تحمیل کنیم.

*فولادی ها به داوری اعتراض دارند و معتقدند باید کنعانی زادگان اخراج می شد و حتی گل پرسپولیس را در شرایط آفساید می بینند.
هیچ وقت درمورد داوری صحبت نکرده ام، اما حیدری را همه می شناسند و فکر می کنم یکی از داوران خوب فوتبال ما است و آن طور که من در رسانه ها خوانده ام، کارشناسان داوری هم اکثر تصمیمات ایشان را تایید کرده اند.

*تعداد بالای بازیکنان کرونایی فولاد شما را نترسانده بود؟
به نکته خوبی اشاره کردید. چون این موضوع قبل و حین برگزاری بازی یکی از دغدغه ها و دل نگرانی های ما بود که مبادا ما هم ازطریق آنها به کرونا مبتلا شویم. حتی زمانی که به زمین رفته بودیم، با بازیکنان شان شوخی می کردیم و می گفتیم هرکدام تان تست مثبت داشته اید، بگویید که اصلا سمت تان نیاییم. در کل این موضوع وجود داشت و تمام بازیکنان ازبابت بازیکنان کرونایی فولاد استرس داشتند.

*یکی از انتقاداتی که به مدافعان کناری پرسپولیس می شود این است که سانترهای خوبی انجام نمی دهند و این شانس گلزنی با سر مهاجمان این تیم را پایین می آورد.
فکر می کنم قبلا هم به این موضوع پاسخ داده ام. ما در بازی تمام تلاش خود را می کنیم که بهترین و دقیق ترین ارسال ها را داشته باشیم. چه من که سمت راست زمین حضور دارم و چه مدافعان سمت چپ تیم تمام تلاش خود را می کنیم که در بازی های آینده ارسال های بیشتر و بهتری داشته باشیم. البته ما در همین بازی ها هم سانترهای خوبی انجام دادیم که شاید به گل تبدیل نشده و ممکن است گاهی بدشانسی از بازیکنان خط حمله ما هم بوده باشد.

*از تمام تیم هایی که در نیم فصل اول شکست خوردید در بازی برگشت انتقام گرفتید و تنها نفت مسجدسلیمان باقی مانده است. با هدف تلافی به مسجدسلیمان می روید؟
بحث تلافی نیست. شاید در بازی رفت یک سری بدشانسی ها برایمان ایجاد شد که باوجود تسلط ما به توپ و میدان و همچنین موقعیت های خوبی که داشتیم، نتوانستیم دست پر از زمین خارج شویم، اما حالا کل تیم هم قسم شده ایم که برای یک بازی خوب و کسب هر 3 امتیاز بازی راهی مسجدسلیمان شویم. درست است که قهرمانی ما قطعی است، اما روی کاغذ به امتیازات این بازی برای قطعی کردن قهرمانی نیاز داریم و برخلاف تصورات این بازی خیلی برایمان مهم است.

*یک دل نگرانی که هواداران پرسپولیس دارند این است که بعد از پوکر قهرمانی تیم متلاشی شود و بازیکنان زیادی این تیم را ترک کنند. به نظرت این اتفاق می افتد؟
این نگرانی هواداران تیم طبیعی است. وقتی یک تیم چند سال قهرمان بلامنازع لیگ می شود و نتایج درخشانی کسب می کند، یعنی تمام بازیکنان و عواملش خوب کار کرده اند و به همین جهت برای کل بازیکنان و ازجمله خود من پیشنهاد آمده است. اما ما در این مقطع به دنبال به پایان رساندن بازی های این فصل در بهترین شرایط ممکن هستیم و امیدوارم بعد از آن هم هر اتفاقی که می افتد، به نفع باشگاه بزرگ پرسپولیس و هوادارانش باشد.

*پیشنهادهای تو داخلی است یا خارجی؟
نمی خواهم در این زمان به این موضوع بپردازم، اما هم از داخل و هم خارج کشور پیشنهاد دارم.

*چه حالی دارید که باید در سکوت جشن قهرمانی بگیرید؟
یکی از آرزوهای بزرگ بازیکنان هر تیمی و به خصوص تیم های بزرگ و پرهوادار جشن قهرمانی در کنار هوادارانشان است. ما سال گذشته در جم و درکنار هواداران مان در این شهر جشن گرفتیم و بازی حذفی را هم در اهواز بالای سر بردیم و امسال بزرگ ترین حسرت ما این است که هواداران را کنار خود نمی بینیم و این عظمت و شکوه جشن ما را کاهش می دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن