اکسید هد

رسول پناه: پیشنهاد کاهش دستمزد به بشار کذب است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 645 ] - شنبه, 11 مرداد 1399

رسول پناه: پیشنهاد کاهش دستمزد به بشار کذب است

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: کارگزار در کنار باشگاه بوده و از آنها ممنونیم. مهدی رسول پناه در گفت وگویی اظهار داشت: پس از امضای الحاقیه با شرکت آتیه داده پرداز... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رسول پناه: پیشنهاد کاهش دستمزد به بشار کذب است

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: کارگزار در کنار باشگاه بوده و از آنها ممنونیم. مهدی رسول پناه در گفت وگویی اظهار داشت: پس از امضای الحاقیه با شرکت آتیه داده پرداز...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: کارگزار در کنار باشگاه بوده و از آنها ممنونیم.

مهدی رسول پناه در گفت وگویی اظهار داشت: پس از امضای الحاقیه با شرکت آتیه داده پرداز، این شرکت خوشبختانه به تعهدات خود تا اینجای کار به خوبی عمل کرد. شرایط بد اقتصادی فعلی، شیوع ویروس کرونا و عدم حضور تماشاگران و نداشتن بلیت فروشی، باعث شده که وضعیت واقعا سخت شود اما در همین شرایط باید قدردان مسئولیت پذیری و تعهد شرکت کارگزار باشگاه نسبت به قرارداد با پرسپولیس باشیم. آنها به واقع کمک حال باشگاه در این شرایط بودند.

وی ادامه داد: با این همه برخی از بدهی ها برای زمان گذشته و قبل از امضای قرارداد با شرکت آتیه داده پرداز است که البته در همین زمینه مذاکرات خوبی با این شرکت انجام شده و امیدوارم با تعامل بیشتر، بتوانیم اقدامات خوبی انجام دهیم. پرداخت بدهی ها، جلوگیری از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و احکام انضباطی در فیفا، مشکلات پیش روی ماست و امیدوارم بتوانیم از این مرحله سخت هم عبور کنیم. مذاکراتی با شرکت آتیه داده پرداز به عنوان کارگزار انجام شده و به روزهای آینده امیدوار هستیم. برخی از پرونده های چندین هزار دلاری از قبل وجود داشته اما کارگزار برند باشگاه متعهدانه در کنار پرسپولیس قرار دارد. خوشبختانه آنها به تعهدات خود تا پایان خرداد ماه عمل کرده اند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانکو و بودیمیر افزود: ما در شرایط حساسی قرار داریم. در این شرایط حساس از هواداران، صاحب نظران و پیشکسوتان می خواهیم تا کمک حال پرسپولیس باشند. در شرایط سخت فعلی اقتصادی و در حالی که بدهی های زیادی از گذشته بر سر باشگاه آوار شده، نباید با اظهارات تنش زا کار را سخت کرد. از همه پیشکسوتان، هواداران، صاحب نظران و ... خواهش می کنم منطقی به قضایا نگاه کنند. در وضعیت فعلی آنها می توانند با اظهارات کارشناسی شده و منطقی کمک حال پرسپولیس باشند.

رسول پناه همچنین درباره نگرانی هواداران برای تمدید قرارداد چند بازیکن از جمله بشار رسن هم گفت: اینکه در برخی رسانه ها گفته شده ما به بشار پیشنهاد داده ایم دستمزدش را کم کند به هیچ وجه صحت ندارد. هنوز هیچ مذاکره ای با بشار انجام نشده است اما هم مدیریت باشگاه و هم کادر فنی نظر مثبتی روی این بازیکن و بحث تمدید قراردادش دارند و به زودی مطالباتش پرداخت می شود و وارد مذاکره برای تمدید قراردادش می شویم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن