اکسید هد

میناوند: با حکم AFC روسیاهی برای النصری های مقیم ایران ماند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 672 ] - شنبه, 19 مهر 1399

میناوند: با حکم AFC روسیاهی برای النصری های مقیم ایران ماند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی عکس پای عیسی را دیدم، باورم نمی شد با این وضعیت او بازی کرده. واقعاً دمش گرم. مهرداد میناوند از جمله پیشکسوتانی است که همیشه... 4 out of 5 based on 7 ratings.
میناوند: با حکم AFC روسیاهی برای النصری های مقیم ایران ماند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی عکس پای عیسی را دیدم، باورم نمی شد با این وضعیت او بازی کرده. واقعاً دمش گرم. مهرداد میناوند از جمله پیشکسوتانی است که همیشه...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی عکس پای عیسی را دیدم، باورم نمی شد با این وضعیت او بازی کرده. واقعاً دمش گرم.
مهرداد میناوند از جمله پیشکسوتانی است که همیشه خوب صحبت می کند و به اصطلاح خبرنگاران، مصاحبه هایش پر از تیتر است. دیروز فرصتی دست داد تا با میناوند درخصوص مسائل مختلف پرسپولیس گفت وگویی انجام دهیم که در ادامه می خوانید.

*بعد از کلی نگرانی برای هواداران بالاخره رأی AFC در مورد شکایت النصر صادر و مشخص شد پرسپولیش مرتکب خطایی نشده است.
ما از اول هم مطمئن بودیم که قرارداد بازیکنان جدید قانونی بسته شده و مشکلی نیست ولی یکسری معلوم الحال و وطن فروش که به نظرم اصلاً ایرانی نیستند و فقط پاسپورت ایرانی دارند، شلوغش کردند و می خواستند به هواداران پرسپولیس استرس وارد کنند که تیرشان به سنگ خورد. با رأی AFC و بی گناهی پرسپولیس، روسیاهی ماند برای هواداران النصر مقیم ایران که واقعاً برای شان متأسفم.

*معلوم است دل پری دارید؟
بله واقعاً ناراحتم. در این شرایط بد اقتصادی و کرونا، پرسپولیس حداقل 50 میلیون آدم را خوشحال کرد ولی یک عده با نامردی می خواستند این شادی را تلخ کنند. مثل این می ماند که وسط عروسی یک عده با لباس سیاه بروند و عزاداری کنند. کری خوب است، خودم هم کل کل فوتبالی می کنم ولی این کار ها جای هیچ دفاعی ندارد؛ حالا می خواهد از طرف هواداران هر تیمی باشد. نمی دانم چرا هیچ نظارتی روی فضای مجازی نیست و با این افراد برخورد نمی شود. نمی دانم آدمی مثل خطیر کجای فوتبال است که در مورد پرسپولیس حرف می زند. از همین جا به او هشدار می دهم اگر یک بار دیگر حرفی بزند که هواداران را ناراحت کند، برای علیرضا حقیقی بلیت می گیرم تا جوابش را مثل دفعه قبل بدهد.

*شاید کسی فکرش را نمی کرد پرسپولیس به فینال آسیا برسد. به نظر شما این تیم قهرمان می شود؟
بله دقیقاً درست است شاید خیلی ها فکرش را نمی کردند این تیم با آن همه مشکل و جدایی سه بازیکن اصلی خود به فینال برسد و حتی بعضی از افراد نزدیک به باشگاه و برخی از پیشکسوتان با دو گزینه برای جانشینی یحیی حرف زدند، چون پیش خودشان فکر می کردند یحیی سه بازی را می بازد و کنار می رود. خدا را شکر اتحاد، همدلی و تلاش کادر فنی و بچه ها همه این مشکلات را شکست داد و به فینال رسید. دو سال قبل با پنجره بسته و 12 بازیکن فینالیست شدیم ولی امسال بچه ها کاری کردند کارستان و دست تک تک شان درد نکند. به امید خدا امسال قهرمان می شویم. فقط مشکل تاریخ فینال است، چون سخت می شود فرم ایده آل تیم را نگه داشت. کاش فینال بلافاصله برگزار می شد و بچه ها با جام برمی گشتند.

*چه کسانی نمی خواستند یحیی نتیجه بگیرد؟
نمی خواهم اسم بیاورم ولی خیلی ها بودند. آن ها خیلی سعی کردند یحیی عصبی شود و خودش برود، همان هایی که بعد از باخت دربی او را کوبیدند. یحیی هم فهمید، حتی با جانشینش مذاکره کردند ولی ول نکرد، ماند و تیم را به فینال آسیا برد. دقیقاً برخلاف سرمربی قبلی استقلال که وقتی فهمید دارند با فرد دیگری مذاکره می کنند، تیمش را ول کرد و رفت.

*در مورد محرومیت عجیب آل کثیر هم صحبت کنید.
واقعاً نامردی کردند، 6 ماه محرومیت یک بازیکن را نابود می کند، همه می دانند او قصد توهین نداشته. فقط امیدوارم طوری شود که او را ببخشند و بتوانیم در فینال از عیسی استفاده کنیم. همان موقع که او به پرسپولیس آمد، به من گفت به عشق پیراهن شماره 7 آمدم. نمی دانم اصلاً بایگانی چه معنی می دهد ولی از علی پروین خواهش می کنم صحبت کند و اجازه بدهد عیسی شماره 7 را بپوشد. وقتی عکس پای عیسی را دیدم، باورم نمی شد با این وضعیت او بازی کرده. واقعاً دمش گرم.

*الان نگرانی هواداران پرسپولیس پرداخت طلب برانکو و البته جدایی نفراتی مثل شجاع است.
واقعاً زشت است این گونه با مربی ای که کلی جام آورده، رفتار می کنند. باور کنید پیام های زیادی گرفتم که هواداران گفتند شماره حساب بدهند، خودمان پول برانکو را می دهیم. آقایان مسئول، اگر نمی توانید پول برانکو را بدهید، لااقل شماره حساب بدهید مردم پول می دهند. افشین پیروانی خیلی زحمت می کشد ولی به نظرم الان وقت سکوت نیست و او باید حرف بزند، چون مسئولیت دارند و باشگاه را تحت فشار بگذارند. افشین که نباید مثل سرپرست قبلی باشد که همیشه با مدیرعامل قبلی من تومن بود و شب ها در اتاق مدیر می خوابید. افشین باید صدای هوادار باشد و مشکلات را بگوید. مردم از من، علی کریمی، مهدوی کیا و بقیه می خواهند که بگوییم و ما هم فقط می توانیم مصاحبه کنیم ولی افشین می تواند اعتراض کند و فشار بیاورد. رسول پناه ورزشی نیست ولی می دانم مشاوران خوبی ندارد و همین حالا باید این عده که مشاوره اشتباه می دهند را اخراج کند، چون برایش گران تمام می شود. خودم بعد از بازی با پاختاکور با شجاع حرف زدم و به او گفتم نمی گذارم جدا شوی ولی او اصرار به جدایی دارد. می گوید باشگاه حتی جواب تلفنش را نمی دهد. او خودش خواست تمدید کند، نمی دانم چرا باشگاه کوتاهی می کند. شجاع، کنعانی زادگان و بازیکنان دیگر حق شان است پول خوب بگیرند. دیگر باید آن ها چه کاری می کردند که نکردند و این اوج بی انصافی است. خواسته همه، حفظ بازیکنان است و باشگاه باید این کار را انجام دهد.

*خیلی ها در مورد جدایی ترابی و علیپور هم باشگاه را مقصر می دانند.
بله باشگاه باید کاری می کرد که آن ها جدا نشوند. علیپور در این سال ها همه تلاشش را کرد و قراردادش تمام شد ولی می دانم از یک ماه و نیم قبل از جدایی مدیر برنامه های ترابی به باشگاه اعلام کرد اگر پولش را ندهید، جدا می شود و به خاطر ١٨٠ میلیون مهدی جدا شد. به خدا اگر می دانستم، خودم این پول را رفاقتی می دادم تا به این شکل ترابی نرود یا اگر قصد جدایی دارد، حداقل 300، 400 هزار دلار گیر باشگاه بیاید ولی متأسفانه من دیر این موضوع را فهمیدم.

*حرف پایانی؟
ممنون از تماس شما ولی می خواهم یک حرفی بزنم. همه می دانند چقدر علی پروین را دوست دارم ولی از او گله مندم. اصلاً هواداران انتظار ندارند او بیاید به نفع تیم رقیب که آنقدر به پرسپولیس تیکه انداختند و انگ حکومتی بودن و حمایت شدن را به ما زدند، صحبت کند. آن ها خودشان پیشکسوت دارند و هر روز مصاحبه می کنند. پروین نباید بگوید از وزارت می خواهم به استقلال کمک کند. مردم ناراحتند، چون در این مدت استقلالی ها، البته نه همه آنها، انواع و اقسام توهین ها را به ما کردند و دیگر نیازی نیست اسطوره پرسپولیس هم به جای حمایت از تیم خودش، از آن ها دفاع کند. ضمن اینکه آن همه آدمی که در فرودگاه بودند برای استقبال تا قبل از آن کجا تشریف داشتند؟ آقای نبی، علی نژاد از وزارت ورزش، علی پروین عزیز و... تا الان کجا بودید که پرسپولیس کلی مشکل داشت و به سختی به قطر رفت و کوچکترین امکاناتی برای استفاده نداشت؟ شما می دانید تیم در چه هتل بدی بود؟ کدام تان حرف زدید و اعتراض کردید؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    صحبت شما درسته..ولی خدایی ناکرده تیم محروم میشد یا بشه..به نظر مقصر همه این حواشی کادر مدیریتی هست که الانم پشت این موفقیت قایم شده و بیانیه عدم امکان واریز پول میده..به قول علی کریمیی شما پول رو حاصر کن فرستادنش به عمان که دیگه به نطر غیر ممکن نیست..

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن