اکسید هد

شباهت ماجرای طارمی و رسن؛ القطر مثل پرسپولیس محروم می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 871 ] - سه شنبه, 29 مهر 1399

شباهت ماجرای طارمی و رسن؛ القطر مثل پرسپولیس محروم می شود

بشار رسن بندی در قراردادش با پرسپولیس دارد که فقط در تعطیلات نیم فصل و نقل و انتقالات زمستانی به او اجازه جدایی می دهد؛ اگر هم بشار رسن بخواهد اقدام دیگری انج... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شباهت ماجرای طارمی و رسن؛ القطر مثل پرسپولیس محروم می شود

بشار رسن بندی در قراردادش با پرسپولیس دارد که فقط در تعطیلات نیم فصل و نقل و انتقالات زمستانی به او اجازه جدایی می دهد؛ اگر هم بشار رسن بخواهد اقدام دیگری انج...

ارتش سرخ دات كام :

بشار رسن بندی در قراردادش با پرسپولیس دارد که فقط در تعطیلات نیم فصل و نقل و انتقالات زمستانی به او اجازه جدایی می دهد؛ اگر هم بشار رسن بخواهد اقدام دیگری انجام داده و شبیه آنتونی استوکس رفتار کند، باشگاه القطر را با دردسر مواجه خواهد کرد. 

بشار رسن درخواست مرخصی چند روزه ای داشت که به عراق سفر کرده تا در مراسم سالگرد درگذشت مادرش شرکت کند. این هافبک عراقی یک شنبه گذشته به کشورش رفت و بسیاری از هواداران پرسپولیس نگران بازگشت او به ایران هستند. همچنین برخی افراد بدبین به ماجرای آنتونی استوکس اشاره کرده و اعتقاد دارند این هافبک عراقی دیگر به ایران برنمی گردد. آنتونی استوکس هم پس از بازی رفت پرسپولیس و الشارجه در امارات از یحیی گل محمدی درخواست مرخصی دو روزه کرد اما دیگر برنگشت. با این وجود باید به اطلاع هواداران پرسپولیس برسانیم که بشار رسن بر خلاف آنتونی استوکس قادر به جدایی نیست. او بندی در قراردادش با پرسپولیس دارد که فقط در تعطیلات نیم فصل و نقل و انتقالات زمستانی به او اجازه جدایی می دهد؛ اگر هم بشار رسن بخواهد اقدام دیگری انجام داده و شبیه آنتونی استوکس رفتار کند، باشگاه القطر را با دردسر مواجه خواهد کرد. 

خاطرتان باشد مهدی طارمی به شکلی عجیب به ریزاسپور ترکیه پیوست و با این تیم طبق ادعای خودش «تفاهمنامه» نه قرارداد امضا کرد و هیچ وقت هم از باشگاه ریزاسپور برای طارمی درخواست «آی تی سی» نکرد. طارمی بعد از چند روز تمرین با تیم ریزاسپور در تصمیمی احساسی به ایران بازگشت. فضای بد تیم ریزاسپور، کوچک و بدون تماشاگر بودن این تیم، ضعف فنی و البته «کودتا» در ترکیه بهانه هایی بود که طارمی برای بازگشت به ایران داشت. طارمی وقتی این موضوع را با دوستانش در میان گذاشت با مخالفت آنها برای بازگشت روبه رو شد اما اعلام کرد حتی اگر یک سال هم محروم شود برای او مهم نیست و می خواهد به ایران برگردد!

بعد از بازگشت طارمی به ایران او به مدیر برنامه ها و وکیلش گفت قراردادی با ریزاسپور به صورت رسمی امضا نکرده و تقاضای «آی تی سی» هم نشده است، همین موضوع باعث امیدواری طارمی، وکیل، مدیر برنامه و حتی باشگاه پرسپولیس شد غافل از آنکه... مسلماً مهم تر از محرومیت فردی مهدی طارمی در آن پرونده، محرومیت باشگاه پرسپولیس از 2 پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی و تابستانی بود؛ مسئله ای که به راحتی می توانست به پرسپولیسِ آماده آن روزها چنان ضربه ای بزند که تا مدت ها اثراتش مشخص باشد. هر چند با درایت و مدیریت برانکو ایوانکوویچ همان پرسپولیس بدون بازیکن و محروم قهرمان ایران شد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید ولی آن حکم فیفا دردسرهای زیادی به دنبال داشت. در آن پرونده و حکم فیفا محرومیت باشگاه پرسپولیس به خاطر «عدم صداقت» عنوان شده است و همین کلمه هم کلید ماجرا بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن