اکسید هد

بازی در زمین هوادار یا وزارت؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 979 ] - شنبه, 10 آبان 1399

بازی در زمین هوادار یا وزارت؟

یک هفته پس از جنجال های ویدئوی منتشرشده از مهدی رسول پناه که استعفای او را در پی داشت، مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس به ظاهر توسط اعضای هیأت مدیره و در باطن ا... 5 out of 5 based on 5 ratings.
بازی در زمین هوادار یا وزارت؟

یک هفته پس از جنجال های ویدئوی منتشرشده از مهدی رسول پناه که استعفای او را در پی داشت، مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس به ظاهر توسط اعضای هیأت مدیره و در باطن ا...

ارتش سرخ دات كام :

 یک هفته پس از جنجال های ویدئوی منتشرشده از مهدی رسول پناه که استعفای او را در پی داشت، مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس به ظاهر توسط اعضای هیأت مدیره و در باطن احتمالاً با نظر مستقیم وزارت ورزش انتخاب شد.

در حالی که هواداران پرسپولیس در این مدت امیدوار به بازگشت مدیران موفقی چون علی اکبر طاهری یا حمیدرضا گرشاسبی به این باشگاه بوده اند و در صفحات مجازی هم با هشتگ های خود خواسته خود را علنی کرده بودند، سرانجام این جعفر سمیعی بود که سکان مدیریت باشگاه را برعهده گرفت؛ مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان، مشاور وزیر و مدیر امنیتی و انتظامی اسبق فدراسیون فوتبال و مشاور اسبق شهردار تهران.سمیعی بعد از ایرج عرب دومین مدیر حراستی باشگاه پرسپولیس است.

خاطره هواداران پرسپولیس از مدیر حراستی قبلیشان که بسیار تلخ و پر از وعده و وعید های دروغی بود که هنوز که هنوز است، در شبکه های اجتماعی ترند شده. حال باید دید سمیعی قرار است چه خاطراتی را برای سرخ ها به جای بگذارد. عدم پیوند سمیعی با فوتبال و اساساً ورزش، از بدیهی ترین شاخصه های این مدیر است؛ مسأله ای که روز به روز در فوتبال ما عادی تر می شود و انگار دیگر همه قبول کرده اند که مدیران سرخابی ها قرار نیست از جنس فوتبال باشند! به نظر می رسد تنها روزنه امید حال حاضر هواداران پرسپولیس انتصاب ابراهیم شکوری به سمت مدیریت اجرایی باشگاه باشد.

شکوری که در دوران بازیگری در سمت چپ خط دفاع پرسپولیس بازی می کرد و هیچ گاه بازیکن محبوبی هم نبود، بعد از دوران بازیگری موفق به اخذ مدرک دکترای مدیریت ورزشی شد و خیلی سریع سمت معاونی دبیرکلی فدراسیون فوتبال را برعهده گرفت.

مدتی بعد و با جدایی صوری محمد رضا ساکت، شکوری به عنوان جانشین او سمت سرپرستی دبیرکلی فدراسیون فوتبال را برعهده گرفت؛ انتصابی که البته مشکل قانونی داشت و همان زمان هم سر و صدای زیادی به پا کرد.

مطابق قانون برای انتصاب در این پست فرد مذکور باید حداقل سابقه 10 سال مدیریت که 5 سال آن مدیریت ورزشی است داشته باشد که شکوری مشخصاً فاقد آن بود.

با همه این تفاسیر شکوری در 3 سال اخیر که وارد فضای مدیریتی فوتبال ایران شده، به دلیل سابقه بازیگری خود توانسته حمایت چهره های مهم ورزشی را داشته باشد و به پاس خوش صحبت بودن و ظاهر و تیپ آراسته اش چهره های موجهی در میان طرفداران فوتبال هم پیدا کرده.

انتخاب او به عنوان مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس احتمالاً مهم ترین چالش دوران مدیریتی او خواهد بود و تأثیر مهمی در چگونگی شکل گیری وجهه اجتماعی او در حوزه مدیریتی خواهد داشت. هواداران پرسپولیس از شکوری به عنوان یک پرسپولیسی سابق انتظارات بالایی دارند و خواهان احقاق حقوق باشگاه پرسپولیس در قرارداد با کارگزار و سایر موارد مدیریتی هستند.

باید منتظر ماند و دید زوج سمیعی- شکوری چه آینده ای را در باشگاه پرسپولیس رقم خواهند زد. آنها در برهه حساسی پا به باشگاه پرسپولیس گذاشته اند و در اولین گام باید در فاصله 5/1 ماه به فینال لیگ قهرمانان آسیا، آرامش را به اردوی سرخ ها بازگردانند و بعد در قدم های بعدی فکری به حال طلب های این باشگاه به خارجی هایش و قرارداد پرسپولیس و شرکت داده آتیه پرداز بکنند، بدون آنکه فشار بالادستی ها باعث ضایع شدن و به تاراج رفتن حقوق مادی و معنوی باشگاه پرسپولیس در قرارداد های مختلف (بخوانید کارگزار) شود!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن