اکسید هد

رقابت داغ سیامک و شیری در دفاع راست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 407 ] - چهارشنبه, 28 آبان 1399

رقابت داغ سیامک و شیری در دفاع راست

زمانی پرسپولیس دو مدافع چپ در تیم ملی داشت که هر دو به جام جهانی رفتند اما فقط یکی از آنها بازی کرد. میناوند خوش شانس بود که بازی کرد و لژیونر شد اما شاهرودی ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
رقابت داغ سیامک و شیری در دفاع راست

زمانی پرسپولیس دو مدافع چپ در تیم ملی داشت که هر دو به جام جهانی رفتند اما فقط یکی از آنها بازی کرد. میناوند خوش شانس بود که بازی کرد و لژیونر شد اما شاهرودی ...

ارتش سرخ دات كام :

زمانی پرسپولیس دو مدافع چپ در تیم ملی داشت که هر دو به جام جهانی رفتند اما فقط یکی از آنها بازی کرد. میناوند خوش شانس بود که بازی کرد و لژیونر شد اما شاهرودی به خاطر شکستگی انگشتش روی نیمکت خشکش زد و بازی های رقیبش را تماشا کرد. سال ها بعد پرسپولیس در تیم ملی دو دفاع راست داشت که یکی از آنها در پرسپولیس فیکس بود و دیگری در تیم ملی. رقابت ماهینی-رضاییان در دوران برانکو را که فراموش نکرده اید؟

حالا اما شرایط مشابهی در پرسپولیس یحیی درست شده و دو بازیکنی که شاید کمتر کسی فکرش را می کرد، در پست مدافع راست چه در تیم ملی چه در پرسپولیس با هم رقیب شده اند.
سیامک نعتی و مهدی شیری زمانی روی دست هم به شکلی مسالمت آمیز بازی می کردند؛ یعنی یکی هافبک بود و دیگری مدافع راست، اما حالا رقیب هم شده اند. سیامک در لیگ یک مدافع راست بود و وقتی لیگ برتری شد شیری جایش را گرفت تا یک خط جلوتر بیاید؛ اصلاً از همان پست جهش کرد و به پرسپولیس رسید.

چرخ زمانه چرخید تا نعمتی با مصدومیت شیری در قطر مدافع راست باشد و با درخشش در لیگ قهرمانان به تیم ملی هم برسد، پس طبیعی بود یحیی هم در شروع لیگ در این پست از او استفاده کند. تست های مشکوک اما نعمتی را از بازی اول فصل لیگ برتر دور کرد تا مهدی شیری سر جایش برگردد و دومین بازیکن برتر تیم به لحاظ آمار در آن مسابقه باشد. شیری بر خلاف نعمتی در سارایوو بازی نکرد اما حالا و قبل از بازی با صنعت نفت یک رقیب جدی برای او است. حالا خواندن فکر یحیی برای بازی شنبه و اینکه کدام یک از این دو ملی پوش در دفاع راست بازی خواهند کرد؟ سخت شده. احتمال بازی کردن سیامک در دفاع راست ظاهراً بیشتر است اما مثلاً بعید نیست شیری سر جایش بماند و با تنبیه انضباطی بشار، سیامک یک خط جلوتر برود و در پست هافبک راست بازی کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن