اکسید هد

این قصه تمام نمی شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1579 ] - پنجشنبه, 13 آذر 1399

این قصه تمام نمی شود

در پرسپولیس داستان این است؛ هر مدیر جدیدی که می آید، بلافاصله بعد از استقرارش در دفتر مدیریت، اسناد مربوط به اشتباهات فاحش مدیر قبلی برملا می شود. یعنی ردخور ... 3 out of 5 based on 5 ratings.
این قصه تمام نمی شود

در پرسپولیس داستان این است؛ هر مدیر جدیدی که می آید، بلافاصله بعد از استقرارش در دفتر مدیریت، اسناد مربوط به اشتباهات فاحش مدیر قبلی برملا می شود. یعنی ردخور ...

ارتش سرخ دات كام :

در پرسپولیس داستان این است؛ هر مدیر جدیدی که می آید، بلافاصله بعد از استقرارش در دفتر مدیریت، اسناد مربوط به اشتباهات فاحش مدیر قبلی برملا می شود. یعنی ردخور هم ندارد.

در دوران مدیریت محمدحسن انصاری فرد، داستان قرارداد بی منظق و گرانقیمت با جونیور براندائو فاش شد و اقای مدیر با همان لبخندهای معروفش در ازای پرداخت 60 درصد این رقم، قرارداد جونیور را فسخ کرد. تو نگو همان زمان که این جدایی مبارک در حال وقوع بوده، همین جناب مدیر قرارداد به مراتب بدتری با آنتونی استوکس بسته است. داستان استوکس را هم بعد از جدایی انصاری فرد فهمیدیم؛ درست عین ماجرای کت وشلوار خریدن او برای خودش از حساب باشگاه.

حالا هم که رسول پناه رفته، داستان های او در حال افشا شدن است. اولین آنها هم همین ماجرای بشار رسن است که گویا تضمین گرفته بعد از پایان فینال لیگ قهرمانان آسیا از جمع سرخپوشان جدا شود. حالا تازه اول کار است و باید ببینیم منابع خبری نزدیک به مدیرعامل جدید، چه گفتنی های جذاب دیگری در مورد مدیر قبلی دارند!

شاهد یک دور تسلسل باطل در حوزه مدیریت دولتی در پرسپولیس و استقلال هستیم. مدیران دو باشگاه را خود دولت منصوب می کند، اما هیچکدام شان همدیگر را قبول ندارند و واقعا یادمان نمی آید مدیری در این دو تیم، عملکرد مدیر قبل از خودش را تایید یا تحسین کرده باشد. حالا یا نفر قبلی هیچ کار مثبتی نکرده، یا نفر بعدی ترجیح می دهد محسنات سلفش را سانسور کند.

در هر صورت این بخشی از شاهکار مدیریت دولتی در فوتبال است و بازنده آن هم فقط باشگاه ها و هواداران هستند. این تازه وضعیت اتاق شیشه ای فوتبال است و همه دارند کم و بیش شرایط حاکم بر آن را می بینند؛ ببینید بقیه جاهای کشور مدیران دولتی در حال خلق چه شاهکارهایی هستند!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن