مهاجرانی: جای کاپ آسیا در افتخارات سرخ پوشان خالی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 423 ] - دوشنبه, 17 آذر 1399

مهاجرانی: جای کاپ آسیا در افتخارات سرخ پوشان خالی است

سرمربی پیشین تیم ملی ایران تاکید کرد پرسپولیس با قهرمانی در لیگ آسیا می تواند عنوان مهمی را برای فوتبال ایران در عرصه بین المللی به دست آورد. حشمت مهاجرانی، س... 5 out of 5 based on 4 ratings.
مهاجرانی: جای کاپ آسیا در افتخارات سرخ پوشان خالی است

سرمربی پیشین تیم ملی ایران تاکید کرد پرسپولیس با قهرمانی در لیگ آسیا می تواند عنوان مهمی را برای فوتبال ایران در عرصه بین المللی به دست آورد. حشمت مهاجرانی، س...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پیشین تیم ملی ایران تاکید کرد پرسپولیس با قهرمانی در لیگ آسیا می تواند عنوان مهمی را برای فوتبال ایران در عرصه بین المللی به دست آورد.

حشمت مهاجرانی، سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی 1978 آرژانتین، در گفت وگویی با اشاره به بازی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: فوتبال ما در این چند ساله در سطح بین المللی شرایط خوبی داشته و تمام افتخارات ممکن در عرصه آسیایی را در کارنامه اش دارد. در حال حاضر تنها افتخار باقی مانده برای ما در سطح قاره آسیا قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست که در صورت قهرمانی پرسپولیس، خلا این جام ارزشمند برای فوتبال ما و باشگاه پرسپولیس پر خواهد شد. ضمن این که این اتفاق خوب می تواند تاثیر مثبت و زیادی را روی لیگ ما بگذارد و سطح بازی ها و رقابت ها را بالاتر ببرد و انگیزه ها را برای تمام باشگاه های لیگ ایران دوچندان کند.

او افزود: با قهرمانی پرسپولیس در این فینال، این تیم می تواند در جام باشگاه های جهان حضور پیدا کند و این موضوع باعث می شود که قرمزپوشان برابر تیم های بزرگ فوتبال دنیا قرار گرفته که این اتفاق هم اتفاق خوبی برای فوتبال ما در دنیاست و می تواند نام فوتبال ایران را در سطح جهان بر سر زبان ها بیاندازد. ضمن این که نباید فراموش کرد با توجه به جایزه ای که برای قهرمان در نظر گرفته شده است، موفقیت پرسپولیس در این دیدار می تواند بخش زیادی از مشکلات مالی سرخ پوشان را هم مرتفع کند.

سرمربی اسبق تیم ملی تاکید کرد: ضمن این که باید بگویم ارزش کار پرسپولیس در صورت قهرمانی خیلی بالاتر از این حرف هاست چراکه خاطره این بازی ها هیچ گاه از سوی فوتبال دوستان فراموش نخواهد شد و این موفقیت تیم گل محمدی دروازه دیگری را برای فوتبال ایران در عرصه بین المللی باز خواهد کرد.

مهاجرانی درباره تعویق بازی پرسپولیس و برخی اعتراض هایی که در این خصوص مطرح شده است، خاطرنشان کرد: همه باید دست به دست هم داده و هر کس در هر سمتی حضور دارد، به پرسپولیس کمک کند. پرسپولیس در حال حاضر برای همه باید حکم تیم ملی را داشته باشد. فرقی نمی کند؛ پرسپولیس نماینده فوتبال ایران است، نماینده تیم نساجی، سپاهان، شهرخودرو و.... در حال حاضر همه باید کمک کنند و تسهیلاتی را  فراهم کنند تا این تیم بتواند از حیثیت و نام فوتبال ایران در آسیا دفاع کند. ضمن این که باید از تیم هایی مثل نساجی که به پرسپولیس در این مسیر کمک کرد، تشکر و قدردانی شود.

سرمربی اسبق تیم ملی توصیه ویژه ای را برای پرسپولیسی ها داشت و در این مورد گفت: هم بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس می دانند در چه میدانی وارد شده اند و در چه دیدار مهمی قدم می گذارند. این بازی برای کادر فنی و بازیکنان بسیار مهم است و من می دانم همه آنها این مساله را به خوبی درک کرده اند. سرنوشت خیلی از بازیکنان و مربیان با نتیجه این دیدار می تواند تغییر کند. این افتخار در کارنامه شخصی و تیمی همه آنها و تمامی ارکان فوتبال ثبت می شود و آنها باید تمام تلاش شان را به کار بگیرند تا بهترین نمایش خود را در این دیدار ارائه بدهند. اطمینان دارم در این بازی فاکتور قدرت و غیرت به مربی کمک و بازیکنان می آید تا نتیجه غرور انگیز برای فوتبال ایران به ثبت برسد.

او با مثبت ارزیابی کردن شرایط فنی پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس در شرایطی است که بالانس خوبی دارد. پرسپولیس نشان داده تاکتیک نفری خوب این تیم می تواند تبدیل به تاکتیک تیمی شان شود، ضمن این که با توجه به بازیکنان بازیساز و اثرگذاری که در پرسپولیس حضور دارند، به کادر فنی این تیم کمک می کند تا غیبت چند مهره اش را پوشانده و خلا آنها کمتر احساس شود.

سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی آرژانتین در پایان گفت: همه ما از موفقیت پرسپولیس خوشحال می شویم و آرزو داریم که تیم گل محمدی در آسیا قهرمان شده و با جام به تهران بازگردد. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن