اکسید هد

نکیسا: بازیکنان شنبه باید تفکر یک مربی را داشته باشند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 229 ] - چهارشنبه, 26 آذر 1399

نکیسا: بازیکنان شنبه باید تفکر یک مربی را داشته باشند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام بازیکنان روز شنبه باید تفکر یک مربی را داشته باشند و فکر کنند خودشان یک مربی داخل زمین هستند. نیما نکیسا، پیشکسوت تیم فو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نکیسا: بازیکنان شنبه باید تفکر یک مربی را داشته باشند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام بازیکنان روز شنبه باید تفکر یک مربی را داشته باشند و فکر کنند خودشان یک مربی داخل زمین هستند. نیما نکیسا، پیشکسوت تیم فو...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام بازیکنان روز شنبه باید تفکر یک مربی را داشته باشند و فکر کنند خودشان یک مربی داخل زمین هستند.

نیما نکیسا، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به کرات سابقه بازی مقابل تیم های شرق آسیا را دارم، اما متأسفانه ما همچنان در یک فوتبال تقریباً سنتی درجا می زنیم، اما فوتبال شرق آسیا خودش را از فوتبال قاره با ورود علوم مختلف در زمین مسابقه جدا کرده است.

وی ادامه داد: علم تمرین، اصول تمرین، بیومکانیک، استعدادیابی هایی ژنتیکی و... مورادی هستند که فوتبال شرق آسیا را به سمتی برده است که امروز می توانند خودشان را در دنیا مطرح کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی شنبه مصداق بارز جنگ دست خالی با اسلحه های مدرن است. پهلوان، امیری و آل کثیر را نداریم؛ این بالاترین خوشخدمتی بود که ای اف سی به تیم مقابل کرد.

نکیسا خاطر نشان کرد: اینکه چرا مسابقات شرق آسیا اول برگزار نشد در حالی که کشورهای غرب آسیا به قطر نزدیک تر بودند شائبه برانگیز است و نمی تواند غیرمهندسی شده باشد. امیدواریم شنبه یک بازی حساب شده به نمایش بگذاریم. تمام بازیکنان باید تفکر یک مربی را داشته باشند و فکر کنند خودشان یک مربی داخل زمین هستند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن