اکسید هد

نکیسا: پرسپولیس با دست خالی به جنگ اولسان رفته بود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 354 ] - پنجشنبه, 4 دی 1399

نکیسا: پرسپولیس با دست خالی به جنگ اولسان رفته بود

نیما نکیسا در گفتگویی، اظهار داشت: آن چه در فینال لیگ قهرمانان روی داد یک اتفاق متداول و رایج در فوتبال است. بارها شاهد تکرار این مساله در فینال رقابت های مهم... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نکیسا: پرسپولیس با دست خالی به جنگ اولسان رفته بود

نیما نکیسا در گفتگویی، اظهار داشت: آن چه در فینال لیگ قهرمانان روی داد یک اتفاق متداول و رایج در فوتبال است. بارها شاهد تکرار این مساله در فینال رقابت های مهم...

ارتش سرخ دات كام :

نیما نکیسا در گفتگویی، اظهار داشت: آن چه در فینال لیگ قهرمانان روی داد یک اتفاق متداول و رایج در فوتبال است. بارها شاهد تکرار این مساله در فینال رقابت های مهم فوتبال یا مسابقات حساس بوده ایم.

وی ادامه داد: در اشتباه مهدی شیری هیچ شکی نیست ولی این اشتباه، به عمد و خواسته نبود. او هم مثل سایر بازیکنان برای تیم، زحمت زیادی کشیده است. این حرف در مورد احمد نوراللهی هم صادق است. آن ها تعصب خودشان را نشان داده اند. وقتی حساسیت بازی خیلی بالا می رود احتمال بروز اشتباه نیز افزایش می یابد. در آن صحنه، شیری از پشت سرش خبر داشت. وقتی دید توپ از سر او می گذرد از بیم آن که توپ در چنان موقعیتی به مهاجم حریف برسد، بدون توجه به وجود VAR، سعی در متوقف کردن توپ با دست کرد.

دروازه بان سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران در جام جهانی، خاطر نشان کرد: داور مسابقه بسیار ضعیف بود. او می توانست برای پرسپولیس هم یک پنالتی بگیرد و با کم توجهی از کنار آن گذشت. با تمام این اوصاف باید به آینده توجه کنیم. پرسپولیس با دستان خالی به جنگ اولسان تا دندان مسلح رفته بود. پرسپولیس بزرگ، بازیکنان، مربیان و هواداران بزرگ دارد. تنها راه چاره این است که روی پیروزی در بازی های آینده متمرکز بشوند.

نکیسا درباره نحوه مواجهه با فشارهای کنونی که روی پرسپولیس وجود دارد، اضافه کرد: متاسفانه بعضی در کشور ما زیر پرچم دشمنان و حریفان هستند. وقتی یک ایرانی بعد از باخت کشورش به صفحه اجتماعی تیم مقابل می رود و به آن ها تبریک می گوید، نه فقط شأن خودش که شأن نام ایران را پایین می آورد و به خاطر این مساله به او ویزای آن کشور و قصر و ماشین نمی دهند. کسی با پناه بردن به دیگران به جایی نمی رسد. کسی که نتواند در کشور خودش که به زبان، فرهنگ و شرایطش آگاهی دارد، جایگاه خود را به دست بیاورد با دیگران هم نمی تواند. ما باید یاد بگیریم که یک ایران متحد باشیم. یک بازیکن مگر چه قدر می تواند فشارها را تحمل کند؟ یک جایی هم مغزش ناخودآگاه فرمان اشتباه می دهد.

وی با اشاره به عملکرد تیم، تصریح کرد: من به باشگاه پرسپولیس، بازیکنان و کادرفنی کاملا پرسپولیسی آن که در مکتب پرسپولیس رشد کرد، تبریک می گویم که با وجود لطمات جبران ناپذیری که کنفدراسیون به آن ها زد، به فینال رسیدند. بچه ها اعتبار فوتبال ایران را حفظ کردند و در فینال هم حریف خود را تحت فشار گذاشتند. من صمیمانه آرزو می کنم و امیدوارم که در لیگ بدرخشند. از بازیکنان هم خواهش می کنم که در مصاحبه های خودشان، هوای نوراللهی و به ویژه مهدی شیری را داشته باشند. به هر حال هر یک از آن ها دوستداران خاص خودشان را دارند که حرف شان روی آن ها موثر است. صبر و گذرزمان تمام این مسایل را حل خواهد کرد ولی باید همه به تیم کمک کنیم که این گذر با لطمات دیگر همراه نشود.

نکیسا افزود: فراموش نکنیم که این پرسپولیس با این مربیان و بازیکنان، با اقتدار قهرمان ایران شد و با وجود این که کمتر کسی انتظارش را داشت به فینال آسیا رسیدند. کارهایی که رقبای آن ها در ایران و آسیا با امکانات و شرایط بهتر موفق به انجام آن نشدند. به نظر من عملکرد یحیی هم فوق العاده بوده است. مثلا در همین بازی فینال دیدیم که اولسان اول بازی را در اختیار داشت ولی یحیی بعد از رصد این تیم، بازی را از دست آن ها بیرون کشید.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان درباره ارزیابی خود از عملکرد حامد لک و این که برای او توصیه ای هم دارد یا نه، گفت: حامد لک خیلی خوب کار کرد. باید هم این طور باشد که او را بهترین دروازه بان جام معرفی کنند. توصیه هایم را هم به او کرده ام. با هم در ارتباط هستیم و منتظر روزهای بهتر از این برای او هستم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    کبا دستهای خالی نرفت لا دستهای باز رفت..کاش فرصت میشد دوباره بازی کنن بدونواسترس ببین پرسپولیس راحت نمیبرد..با این حرفا دستهای خالی و فلان تیم رو با ترس فرستادیم تو زمین.

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن