اکسید هد

انتظاری: این دربی جذابیتی ندارد ولی پرسپولیس می برد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 452 ] - شنبه, 20 دی 1399

انتظاری: این دربی جذابیتی ندارد ولی پرسپولیس می برد

سهراب انتظاری، پیشکسوت پرسپولیس گفت: فکر می کنم مهمترین دلیل ناکامی مهاجمان ما در گل زدن، عدم تمرکز و مشکلات روحی است. با سهراب انتظاری، مهاجم گلزن سال های قب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
انتظاری: این دربی جذابیتی ندارد ولی پرسپولیس می برد

سهراب انتظاری، پیشکسوت پرسپولیس گفت: فکر می کنم مهمترین دلیل ناکامی مهاجمان ما در گل زدن، عدم تمرکز و مشکلات روحی است. با سهراب انتظاری، مهاجم گلزن سال های قب...

ارتش سرخ دات كام :

سهراب انتظاری، پیشکسوت پرسپولیس گفت: فکر می کنم مهمترین دلیل ناکامی مهاجمان ما در گل زدن، عدم تمرکز و مشکلات روحی است.

با سهراب انتظاری، مهاجم گلزن سال های قبل پرسپولیس که سابقه گلزنی به استقلال را هم در کارنامه دارد، درخصوص شرایط این روزهای سرخپوشان گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

*قبول دارید پرسپولیس مقابل سپاهان خوب کار نکرد؟
اگر بگویم جلوی سپاهان خوب بودیم، دروغ گفتم. متأسفانه بعد از فینال آسیا بچه ها به لحاظ روحی افت کردند و 3 تساوی پشت سر هم آنها را تحت فشار شدیدی قرار داده است. پرسپولیس مقابل سپاهان سرحال نبود و همین موضوع کمی ما را نگران کرده است. البته این نکته را باید در نظر بگیریم که جدایی چند مهره تأثیرگذار کار را برای یحیی سخت کرده ولی خب چاره ای نیست و حداقل باید تا نیم فصل با همین نفرات ادامه دهیم.

*بزرگ ترین نگرانی کادر فنی و هواداران عدم گلزنی مهاجمان پرسپولیس است. به نظر شما دلیل این گل نزدن ها چیست؟
پرسپولیس مهاجمان جوانی دارد و فشار روانی روی آنها بسیار زیاد است. فکر می کنم مهمترین دلیل ناکامی مهاجمان ما در گل زدن، عدم تمرکز و مشکلات روحی است. درست است مهاجمی مثل عبدی در بازی های مهمی مثل دربی و فینال آسیا گلزنی کرده ولی در کل مهاجم جوانی است و می بینیم که بعد از چند بازی گل نزدن با استرس بالایی کار می کند. خود من سال اولی که به پرسپولیس آمدم در چند بازی متوالی موفق به گلزنی نشدم. یادم می آید همان موقع به فرشاد پیوس که از اسطوره های فوتبال ما به حساب می آید، زنگ زدم؛ او گفت بعد از تمرین با تیم بایست و ضربه به دروازه خالی را تمرین کن تا اندازه دروازه ملکه ذهنت شود. همین نکته ساده به من خیلی کمک کرد تا بتوانم برای تیمم گل بزنم. من هم به عبدی و رمضانی توصیه می کنم برای حل مشکل گلزنی شان به پیوس زنگ بزنند چون بدون شک استاد این کار بود.

*دربی را چطور می بینید؟
دربی که تماشاگر نداشته باشد، سرد و بی روح است و جذابیت زیادی ندارد. با این وجود بازی با استقلال همیشه حساسیت خودش را دارد و برد در این بازی برای هر دو تیم بسیار مهم خواهد بود. پرسپولیس برای بازگشت به جمع مدعیان قهرمانی به پیروزی در دربی نیاز دارد و من هم به دلم افتاده پرسپولیس با یک گل بازی را خواهد برد. امیدوارم یکی از مهاجمان ما بتواند در دربی گل بزند و روند گل نزدن های مهاجمان پرسپولیس قطع شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن