اکسید هد

پرسپولیسی هایی که یک دهه منتظر دربی بودند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 525 ] - یکشنبه, 21 دی 1399
پرسپولیسی هایی که یک دهه منتظر دربی بودند

جای عیسی آل کثیر واقعاً در این دربی خالی است وگرنه تعداد دربی اولی هایی که پرسپولیسی بودن شان قبل از حضور در پرسپولیس ثابت شده بود، به سه می رسید و همه دنبال ...

ارتش سرخ دات كام :

جای عیسی آل کثیر واقعاً در این دربی خالی است وگرنه تعداد دربی اولی هایی که پرسپولیسی بودن شان قبل از حضور در پرسپولیس ثابت شده بود، به سه می رسید و همه دنبال درخشش این مثلث در دربی بودند.

حالا اما همه نگاه ها به حامد لک و احسان پهلوان خواهد بود که یکی درون دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت و دیگری به عنوان هافبک چپ به میدان خواهد رفت.

این اولین بازی پهلوان و لک با پیراهن تیم محبوب دوران کودکی شان مقابل حریف سنتی خواهد بود و برای آنها کاملاً خاص و ویژه است. 

لک قبل از حضور در پرسپولیس همواره مقابل استقلال، پرسپولیسی بودنش را با رفتارهای ویژه فریاد زده بود اما حالا که به پرسپولیس آمده طی تحول بزرگ اخلاقی و حتی فنی می خواهد با بسته نگه داشتن دروازه اش خاطره خوبی از خودش در دربی بر جای بگذارد.

در مورد احسان پهلوان هم که مثل حامد لک پرسپولیسی بودنش را جار نزده بود، همه آنهایی که او را از کودکی در بجنورد و مشهد می شناختند، می توانند به پرسپولیسی بودنش و شدت علاقه او به این تیم شهادت بدهند. 

پس اینهایی که عاشق پرسپولیس هستند حتماً منتظر چنین روزی بودند که خودشان را به عنوان عضوی از تیم محبوب شان مقابل حریف سنتی تصور کنند و منتظر روزی باشند که قرار است مقابل استقلال بدرخشند.

حامد لک که یک ماه قبل 30 سالگی را پشت سر گذاشته از ده سال قبل در لیگ برتر بازی کرده و حضور در تیم های مختلفی را تجربه کرده است اما ده سال منتظر بوده تا چنین روزی فرا برسد و بتواند ستاره تیمش مقابل استقلال باشد؛ پس این بازی برای او ویژه تر از همیشه است و می توان منتظر درخشش و خودنمایی اش بود، بخصوص که در حال حاضر هم فرم بسیار خوبی دارد.

احسان پهلوان فصل را فوق العاده شروع کرد. هم در مسابقات آسیایی خوب بود هم در شروع لیگ استارتی بی نظیر داشت اما محرومیت از فینال و بیرون رفتن از ترکیب قبل از آن مسابقه باعث شد کمی افت کند هر چند در بازی اخیر مقابل سپاهان نشانه هایی از بازگشت به فرم مطلوب را عیان کرد.

احسان بازیکن خلاق و تکنیکی است که می تواند در بازی های بزرگ و پرفشار در یک لحظه کار را برای تیمش در بیاورد. 

حالا این ویژگی فنی را بگذارید کنار انگیزه و احساس غیر قابل توصیف او به عنوان یک پرسپولیسی که سال هاست منتظر این بازی بوده.

پهلوان 27 سال دارد و بیش از 9 سال است که در لیگ برتر حضور داشته اما حالا به نقطه ای رسیده که در کودکی به عنوان رویا در سر داشت.


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن