مهاجرانی: جنگ اصلی دربی در خط هافبک است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 350 ] - یکشنبه, 21 دی 1399
مهاجرانی: جنگ اصلی دربی در خط هافبک است

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: رئیس جدید به معنای واقعی وارث یک فدراسیون ورشکسته است و یک فدراسیون متحول شده را تحویل نمی گیرد. حشمت مهاجرانی در گفت و...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: رئیس جدید به معنای واقعی وارث یک فدراسیون ورشکسته است و یک فدراسیون متحول شده را تحویل نمی گیرد.

حشمت مهاجرانی در گفت وگویی درباره انتصابش به عنوان مدیر آکادمی باشگاه گل گهر سیرجان اظهار داشت: امیر قلعه نویی مربی کاربلدی است که درد فوتبال را خیلی خوب می فهمد و تشخیص داده تیمش مانند هر تیم دیگری، در کوتاه مدت یا بلندمدت به آکادمی نیاز دارد. او با تیمی که مقامی کسب نکرده، برای سهمیه آسیایی می جنگد و به من هم لطف دارد، اما تا این لحظه هیچ مسئولی از طرف باشگاه گل گهر سیرجان با من تماس نداشته و همه چیز در حد صحبت هایی بوده که شنیدم قلعه نویی مطرح کرده است.

علی کریمی برای ریاست تصریح کرد: فوتبال باعث ایجاد همبستگی و صمیمیت می شود و با برنامه ریزی صحیح می توانیم بسیاری از مشکلات را حل کنیم. مدت کوتاهی با علی کریمی کار کردم و او بدون شک یکی از مطرح ترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال ماست. کریمی صراحت لهجه دارد، راحت حرفش را می زند و هیچ نقطه ضعفی ندارد. او در کار و کلامش صداقت دارد و پنجره ای برای فوتبال کشور باز کرده و می گوید اجازه دهید فوتبال را فوتبالی ها اداره کنند.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران با اشاره به لزوم اداره فوتبال توسط اهالی آن گفت: فوتبالی ها مراحل فوتبال را طی کرده اند و درد این رشته را بهتر می فهمند؛ کریمی که نامزد ریاست است، باید بتواند تیمش را خوب ببندد و حرکت خوبی داشته باشد. رئیس فدراسیون فوتبالی و غیرفوتبالی داشته ایم. همه مشکلات دوره ریاست رئیس غیرفوتبالی را می دانند، اما روسای فوتبالی مانند دادکان، مصطفوی و نوآموز بسیار مثمرثمر بوده اند و خیلی بهتر می توانند کمک کنند. هر رئیسی انتخاب شود، به کمک ارگان های دیگر نیاز دارد و باید با همه سازمان ها هماهنگی داشته باشد. فکر می کنم کریمی فاکتورهای لازم برای ریاست را دارد و برای او آرزوی موفقیت می کنم.

مهاجرانی درخصوص کار سخت رئیس جدید فدراسیون فوتبال به خاطر مواجهه با بدهی چند درصد میلیاردی تصریح کرد: هرکسی مسئول شود، این مشکلات را دارد. رئیس جدید به معنای واقعی وارث یک فدراسیون ورشکسته است و یک فدراسیون متحول شده را تحویل نمی گیرد. قدم پیش گذاشتن شهامت زیادی می خواهد و امیدوارم کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش در این راه کمک کنند. درست است که محدودیت هایی بر سر راه حضور این دو نهاد در مجمع فدراسیون فوتبال ایجاد شد، اما می دانیم برای حل مشکلات فوتبال و سایر رشته ها، نیاز به کمک های وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و سازمان های متخلف داریم.

وی درخصوص تقابل فردای استقلال و پرسپولیس گفت: دربی در همه لیگ ها حساسیت خاصی را دارد و هواداران پرسپولیس و استقلال هم چنین حساسیتی روی نتیجه بازی دارند. شرایط هر دو تیم برای این بازی خوب است. استقلال در صدر جدول قرار گرفته، اما دربی شرایط ویژه ای دارد و این موضوع نمی تواند در نتیجه دربی تأثیرگذار باشد. امیدوارم هواداران دو تیم شاهد دیداری زیبا و بدون خشونت را ببینند.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران درخصوص اینکه برخی معتقدند شرایط نه چندان مناسب پرسپولیس از لحاظ روحی و همچنین کمبود بازیکن، ممکن است برای این تیم در دربی دردسرساز شود، اظهار داشت: پرسپولیس تیمی است که دفاع مطلق یا حمله مطلق نمی کند. آنها در اکثر بازی ها کیفیت خوبی دارند و معمولاً به آسانی شکست نمی خورند. پرسپولیس می خواهد مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد و هافبک های این تیم هم وظایف خود را خوب انجام می دهند. فکر می کنم جنگ اصلی در خط هافبک است و معادلات در میانه زمین تعیین کننده است.

مهاجرانی در مورد با شرایط فعلی استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در چند بازی اخیر نتایج خوبی گرفت و به صدر جدول رسید. اگر این تیم چهره خوبی داشته باشد، قطعاً برای هر تیم یک حریف خطرناک است، اما اگر روز خوبی نداشته باشد، با مشکل مواجه می شود. آنها در خط حمله بازیکنان خوبی دارند که می توانند تعیین کننده باشند.

وی درباره پیش بینی خود از نتیجه بازی گفت: پیش بینی ام از نتیجه دربی، مساوی است و البته استدلال فنی خاصی هم ندارم. این حرف را بر اساس احساسم زدم؛ چون فوتبال قابل پیش بینی نیست.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن